Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość a w TV pokazują teraz
takiego jednego pana który jest po szkole muzycznej i gra na organach. Starszy człowiek, w okularach i brązowym garniturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię paprykę
Jest taka soczysta i ma fajny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna studentka
bosze, wlasnie zadzwonilam do mojej promotorki po 10 miechach przerwy, jestem posrana ze strachu przed nastepnymi konsultacjami - jak krzywo spojrzy na moja prace to chyba sie załamie, juz tak dlugo robie ten dyplom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
zimno-ziemnem, ale co zrobić z tym pieprzeniem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt
To nie jest łatwa sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
myślisz, że jak ubiorę się ciepło i dobre obuwie założę to się polepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt
myślę że wtedy się troszkę polepszy. Zawsze ubieraj się odpowiednio do pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
ok. Dzieki za radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda...
i tylko siedze i czytam forum. a powinnam pisac prace!!!( i jeszcze napisac bez plagiatu- ile mozna pisac o głupiej gminie i tak nic odkrywczego nie wymysle) NIC MI SIE NIE CHCE A BUUUUUUUUUUU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda...
i tylko siedze i czytam forum. a powinnam pisac prace!!!( i jeszcze napisac bez plagiatu- ile mozna pisac o głupiej gminie i tak nic odkrywczego nie wymysle) NIC MI SIE NIE CHCE A BUUUUUUUUUUU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna stud. do nudy
ej, choc sie zmobilizujemy razem, co ? mi tez sie nie chce tam isc i zrobic to co mam do zrobienia, zebym chociaz w kompie mogla, ale niestety - to robota reczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie leży pełno śniegu:D cieszy mnie to niesamowicie,szkoda,że nie mam z kim pójść na sanki:( Czuję Święta :D Smutno mi,bo facet daleko :( Ale co tam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w pracy i swietuje imieniny mojej kumpeli bo dzisiaj Katarzyny WSZYSTKIM KATARZYNOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w pracy i swietuje imieniny mojej kumpeli bo dzisiaj Katarzyny WSZYSTKIM KATARZYNOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
A ja jestem chora i niedysponowana 😡 a w sobote impreza andrzejkowa u kumpeli. Wrrrrrrr!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc droga Felicjo
to ja sam już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeb mi się rozjebie na kawałki
Gość no tak wszystko
jasne optymista załamana bo myślała że da dupy komuś na imprezie andrzejkowej a tu nici :P ogłaszam ją największą kurwą forum, tak więc głosowanie zakończone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojcik
ale lepsza makrela w pomidorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poprzednika i negatywnego wibratora i innych myślicieli Największym problemem jest właśnie to, że się kurwa tak dużo myśli. A w zasadzie - za dużo kombinuje. A najlepsze rozwiązania są proste i jako oczywiste nasuwają się zawsze jako pierwsze. Tylko potem zaczyna się kombinowanie, jakby tu zrobić, żeby było jeszcze lepiej, załapać pięć srok za ogon, mieć i wróbla, i kanarka w garści, żonę/męża i trzy kochanki/kochanków, miłość i karierę (dziś już taki jeden o to pytał), być w domu i w podróży itp, itd. Ale kurwa to tak nie działa ni chuja, za przeproszeniem. I zawsze się rozsypie, prędzej czy później. Żeby było prościej, musi być prostolinijnie. Ot, i cała filozofia. Przetestowana na losowo wybranej grupie kilku milionów homo sapiens. Skuetczność widoczna w 99,9999% przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiaszczy topik D
dupa jasiu karuzela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiaszczy topik D
dupa jasiu karuzela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedź psychologa
Cytat, wypowiedź psychologa, terapeuty z wieloletnim doświadczeniem. Rozmowa była na temat tego że nawet pies się nauczy że jak światło to jedzenie a jak dzwonek - to kopniak prądem. No a teraz cytat: "Pies się nauczy lepiej, bo ma nad człowiekiem tę przewagę że nie ma rozumu tylko kieruje się zmysłami. Człowiek najpierw odbiera bodźce zmysłowe a potem - zamiast za nimi pójść - włącza rozum i dzieki temu jest w stanie rozmontować i zepsuć absolutnie wszystko czego się dotknie". Tak więc, szanowna ulepszona formuło - czyżbyśmy się leczyły u tego samego speca od pojebanej psychy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy spec ten sam - ale to nie ma znaczenia, bo wszyscy spece od psychy uczuli się z tych samych książek. Piszę, co wiem o speców i z autopsji. Przetestowawszy myślenie i kombinatorykę stosowaną. Będąc również obiektem kombinatoryki stosowanej... Nie działa. Ma być prostolinijnie. Wtedy nie ma problemów i nie trzeba jebać głową w żadne murki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierszokleta
przyszła do mnie globulka i mówi "kopulka" no to ja wyciągam misiulka i kopulka z globulka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeee............
A mi się nie chce gotować obiadu i napalić w centralnym. Przyjechałam z pracy, w domu bałagan, głodno chłodno. Zaraz zleci się szarańcza ze szkoły i mężuś z roboty i sępy będą chciały jeść! Bleeeee... nie chce mi się ruszać..........:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUST did IT
ale dzisiaj bylo bzykanko pod prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×