Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość Galernik
No name, a ty gdzie jesteś? Opowiedz coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenol
Joaśka, zlituj się, nie będziesz chyba do niedzieli siedziała u mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenol
Joaśka, zlituj się, nie będziesz chyba do niedzieli siedziała u mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_name
NESHA---> mogę się wyprowadzić. Dokladnie 28 grudnia będę już niezależna od niego. Tylko do tego czasu moze zbzikować, niestety. Chętnie obiłabym mu gębę 😠 25lat mam, stara dupa ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH!!! JA SIEDZE PRZED KOMPEM PIJE DRINA I CZEKAM NAMEZUSIA. MAM DZISIAJ OGROMNEGO LENIA I NERWA ZE HO,HO... http://zeus.polsl.gliwice.pl/~miczek/rozne/perfect/index.php NIEZLE,SAMA PRAWDA!!!! POZDRAWIAM,MOZE KTOS SIE ODEZWIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH!!! JA SIEDZE PRZED KOMPEM PIJE DRINA I CZEKAM NAMEZUSIA. MAM DZISIAJ OGROMNEGO LENIA I NERWA ZE HO,HO... http://zeus.polsl.gliwice.pl/~miczek/rozne/perfect/index.php NIEZLE,SAMA PRAWDA!!!! POZDRAWIAM,MOZE KTOS SIE ODEZWIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna laska
hmm co by tu napisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę nad referatem, choć najchętniej poszłabym spać... Spanko... Mmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc moje życzenie było by takie żeby ta wróżka spełniła 10 moich życzeń!!!!!! Co najmniej dziesięć.... musiałabym policzyc dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonka, idealna żona - kobieta, która ma idealnego męża :) Pozdro 🖐️, tez siedzę przed kompem, czekając na ukochanego, ale chyba pójdę spać... NUDYYYYYY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuumka
matura z polskiego 10 stycznia, matura z matmy -11, i w chuj ja nic nie umie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Akademikach Medyka w Krakowie ludzie sobie normalnie chlali w pokoju, imprezka, jest gites. W pewnym momencie ktoś już nieźle naprany mówi tak: \"Ej, a ciekawe czy taka żarówka to się do ust zmieści?\". No i nie zastanawiając się długo wsadza sobie do gęby.Zmieściła się, ledwo ledwo, ale siedzi. Ludzie się śmieją, że fajnie itp. Ale w pewnym momęcie koleś zaczyna robić jakieś rozpaczliwe gesty i macha, że nie może wyjąć. Ludzie się z niego śmieją, że niby sobie jaja robi, bo jak włożył to i musi wyjąć! Ale gościu widać mocuję się z tą żarówką już dłuższy czas i coraz poważniej to wygląda. Strach w oczasz, szczękościsk z nerwów no i nie wyjmie. Zbić żarówki nie można, bo wiadomo próżnia to mu szkło pocharata całe podniebienie i gardło. Nie ma rady - \"jedziemy do lekarza\". > Zadzwonili po taxe, podjechała, wsiadają. Taksówkarz jak gościa zobaczył to się zaczyna śmiać, no bo koleś z żarówką w ryju to niecodzienny widok, ale nic jadą do szpitala i w tym czasie ten drugi koleś opowiada taxówkarzowi co się stało. Gościu też nie wierzy, bo przecież \"jak się da włożyć to się też da wyjąć!\". No nic. Dojechali, zapłacili taksiarzowi i do lekarz. Lekarz też się ubrechtał, że czego to te studenty nie wymyślą po pijaku. Obejrzał go i mówi, że niestety trzeba mu \"poszerzyć uśmiech\" skalpelem. > Zoperował, zaszył, koleś wyjął żarówkę. LUZ. Wracają, wchodzą do pokuju, a tam ... siedzi drugi koleś z żarówką w gębie Nie > wierzył, że się nie da wyjąć Jak zobaczył tego ze szwami to > odrazu mina mu zrzedła. No to nic, jadą do tego samego szpitala z gościem. Zabrał ich jakiś inny taksówkarz. Dojeżdzają, a tu lekarz jak ich zobaczył to mało się nie poryczał ze śmiechu. Odsłania parawan, a tam siedzi... taksówkarz nr. 1 z ŻARÓWKĄ W USTACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolfram
Zaraz idę kurde po żarówkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolfram
O cholera! Na pomoooc ! ! ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intelektualistka
ej, ale to jest kawal czy tak bylo naprawde???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nieprawdziwa
i co tu dziś robić? Żadnej rozrywki - bo nie ma za co się rozrywać. Mam dość TV i komputera............ Śniło mi się że rysuję, może powocę do zapomnianej pasji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
smutno mi:( mój chłopak jest chory-nie wiemy na co,czekamy na wyniki:( śnieg się topi,a wesoło było widzieć białą kołderkę,nie mam chęci na nic,kawa smakuje obrzydliwie,matka mi cos tu gada i gada,nie wiem,czy Teresa skserowała mi artykuły na pedagogikę-jak nie,to klapa-zimno jak cholera... No smutek wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chill out
I znowu oglądasz tego zboczeńca Leroya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szukam plyty
Gawlińskiego i znalazłam ale kurna kasy nie mam..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szukam plyty
Gawlińskiego i znalazłam ale kurna kasy nie mam..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna***
no slonko dzis swieci, moje kochanie sie nie odzywa ;( ide dzis na piwko a jutro zajecia ;) mam nadzieje, ze bedzie ladna pogoda bo nie chce mi sie wstawac o 5 a jak bedzie sucho to wstane o 5 30 i pojade autkieeem ;)) Wlasnie leci "Maj" Myslovitz. Pozdrrrrrowwki sleee;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! duzy \'\'usmiech\'\' dla wszystkich!!! a co do zarowek to niestety to sa fakty... moze ktos zna jakas fajna stronke? polecam sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! duzy \'\'usmiech\'\' dla wszystkich!!! a co do zarowek to niestety to sa fakty... moze ktos zna jakas fajna stronke? polecam sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! duzy \'\'usmiech\'\' dla wszystkich!!! a co do zarowek to niestety to sa fakty... moze ktos zna jakas fajna stronke? polecam sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bańka mydlana
a w Gdansku dzis pieknie slonce swieci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×