Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość T.A.S.
Zaraz podleję kwiaty w pokoju. Idę po wodę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dola...poklocilam sie z moja 2 polowka i jak zwykle o jakies pierdoly :( wlasnie skonczylam pichcic obiadek na jutro :schabik z pieczareczkami ,cebulka i koperkiem-mniam! moze to poprawi moj marny humor kto mnie pocieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dola...poklocilam sie z moja 2 polowka i jak zwykle o jakies pierdoly :( wlasnie skonczylam pichcic obiadek na jutro :schabik z pieczareczkami ,cebulka i koperkiem-mniam! moze to poprawi moj marny humor kto mnie pocieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mordeczke mi sie zawsze odpowiedzi klonuja!!! nic mi dzisiaj nie wychodzi,a tak bardzo sie staram... jak to dziala?moze ktos mi objasni jak blondynce jak wyslac swoja odpowiedz zeby jej nie bylo 2 razy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cordula
Poszła baba po mleko a dostała z bańki:):):) A mnie sie leje z nosa,i kicham i kicham i kicham i wykichac sie nie mogę.Juz nawet moja kicia ma mnie w nosie:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się ułożę na drugi bok
o takkkkkkkkkk........teraz jest dobrze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wysylasz wiadomosc to poczekaj chwilke niech sie wszystko elegancko wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka scerbatka
Uważam że Gierek wcale nie był taki dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz coś do mnie
Wariacie, przecież wiesz, że Cię kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdniecie cichaczem
Topik git, ale nie wiem co napisac. Po wczorajszym rozwolnieniu w nocy w moim brzuchu jest pustka. A w glowie mysli niczym demony rozsylaja sie w smsach do kafeteriuszek nieskazonych myslom. Nic to, najwazniejsze, ze mam na sobie ladny stanik ze swiecidelkami i w poniedzialek bede nim kokietowac faceta, z ktorym i tak nie chce isc do lozka. Nie wiem tez czemu ostatnio odebralo mi ochote na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc mam
wszystkiego dosyć ,jestem coraz bliżej końca mam już tylko ochotę zasnąć i więcej nic nie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam mikołajkową
czapkę z lampkami, śliczniutka!!!! od jutra w niej chodzę !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miieeczzysłław
poszukuje muzyki z filmu amelia i czekolada(mp3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiscie zajebista
a ja kocham Patryka i to od wiekow, a on am dziewczyne-kolejna juz zreszta, a ja nie potrafie o nim zapomniec, chciaz nigdy nie bylismy razem, jestem zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna laska
a ja kocham zawsze kogos kto mnie nie kocha, a mnie kocha ktos koga ja nie kocham...:/ ZAWSZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha a ja sie poklocilam wlasnie z moja siorka (czyt. przyjaciolka) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zonka
tego co tu piszesz nie sklonujesz jeśli klikniesz tylko 'jeden ' raz na wyślij odpowiedź, to nic, że cosik Ci się tam w kompie pitoli, że widzisz np. 'nie można wyświetlić strony, czy cósik inne. Nie klikaj więcej na wyślij. Raz i już a będzie na stronie. Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajno jest
pracy koniec, piwko wypite, trza iść spatki, życzcie mi kolorowych snów i by marzenia się spełniały... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nuda...
elementarna- dzieki za "podjudzanie" do pisania pracy. obiecuję,że od...poniedziałku zacznę na pewno!!! a tak w ogóle to komp mi nie działał i przez 2 dni nie miałam kontaktu z Wami ,to chyba juz lekkie uzależnienie, ale lepsze to niż fajki. pozdrawiam-anetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
już lepiej:buty kupione i bluzka na sylwka też :D Tylko jak nigdzie nie pójdziemy to się zabeczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elementarna
Anetka, jestem z ciebie dumna, tylko mnie nie zawiedź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elementarna
Polimeraza! Dopiero teraz się cofnęłam na poprzednią stronę i co widzę - ? Naprawdę, nic nie zaczęte? Plan, bibliografia, wstęp - to ma powstać w szybkim tempie. Na papierze i w komputerze - potem będziesz to modyfikować. Uświadom sobie cel - co chcesz osiągnąć pisząc tę pracę - rozumiem, że nie tylko o dyplom chodzi. Ludzie, umówmy się, każdy z nas ma do przemyślenia kawałek rzeczywistości, która nas otacza. A więc - główki, do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elementarna
Anetka, a ty żebys czasem nie powiedziała we wtorek, że nic nie napisałaś, bo w poniedziałek komp ci się zepsuł, bo na to nie dam się nabrać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polimeraza
Elementarna dzieki za ochrzan!!!!! Juz sie zabieram do roboty. Wlasnie takich ludzi teraz mi trzeba, trza sie zmobilizowac. Kurcze siedzialam cicho i sie cieszylam, ze mi sie udalo i bezkarnie moge sobie nadal na forum buszowac, a tu ...... klopssss:) 🌼 ciezkie jest zycie studenta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
cholera,byłam w knajpie i mój były też-z jakąś laską! niby to jego "dobra koleżanka",ale czemu mnie tak ruszyło???? :0 Piotruś-tęsknię za tobą jak 150!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam sobie tipsy i nie moge pisac normalnie na klawiaturze wrrrr.....nigdy wiecej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazyłem natychmiast ze litery jakies takie koslawe i pismo niestaranne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziarze
A siedzę sobie z moją siostra, nasze chłopy nudzą jak cholera. kupili nam po jednym piwie, sami piją trzecie, bełkoczą od rzeczy. Ale nuduy,,,, mdło nam sie robi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×