Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

To co napisałem miało byc prostackie i chamskie. To ze poprawiłem Ci humor było całkowicie niezamierzone. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
Boże,a jak mi smutno........................... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestan sie ze mnie smiac. Postanowiłem ze dłuzej nie bede takim prostakiem i na poczatek zaczne sie uczyc znaczenia jednego trudnego słowa dziennie. Zaczne od \"prosze\"-dawniej mówiłem \"mosz\" albo \"bierz\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostak ale ja sie smieje nie z Ciebie tylko z tego ze taki koment poprawil mi humorek :) Ja postanowilam ze od jutra ...... jeszcze nie wiem co ale cos napewno........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem dzisiaj dużo \"smutnych\" topicow. Widze ze ludzie odczuwaja samotnosc najbardziej jak sa jakies okazje , rocznice , swieta . Ta codzienna jest chyba taka sama tylko mniej sie o niej mysli . Ale andrzejki to są dopiero we wtorek wiec maja jeszcze szanse pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odczuwam samotnosc zawsze wtedy, kiedy jestem sama czyli najczesciej wieczorami.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potworny Nudziarz
Robi się ciekawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetsem głupim pustym człowiekiem, który mysli, że jak umie się do tego przyznac, to jeszce nie jest najgorzej, a prawda jest taka, że on chce sie tym usprawiedliwiac, co jest juz zupełnym dnem. Taka jestem, a od ludzi oczekuje, żeby widzieli we mnie kogoś miłego, uczciwego, szlachetnego, jakie to wszystko obłudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinkiet z Montevideo
Autentycznie Cię polubiłem, sisia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziarze
Ło matko----> teraz są wypici i mierzą sobie nosy suwmiarką!!! Ale żałosni. OO wynik---3,60cm.... bez komentarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochote sie zajebac aby zapomniec o wszystkim :( i o wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie bardzo, bo brak jej pomysłow na ciekawszy nick ---> to do Kinkietu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cordula
własnie najadłam sie czekolady ii tak mi słodko:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nuda...
czyj facet poszedł sam (czytaj z kumplami,ale beze mnie) na impre? czy tylko ja jestem tak dobra i mu na coś takiego pozwalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w domu
moj pojechał do pracy bo jego szef jest głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Kinkiet z Montevideo tutaj nie ma za co lubic tutaj trzeba plakac nad glupota i co juz wczesniej podkreslalam wszechobecna obludą (a tak na marginesie to wspolczuje swoim znajomym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nicku to mam ich kilka( bo mimo wszystko chce byc anonimowa i nie ppotrafie sie przyznawac do bledow, a łatwiej jest jak sie można podawać za różne osoby) i wcale nie sugerowalam sie Twoim przy wyborze tego (wybacz ale nawet nie wiedzialam o istnieniu Twojego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinkiet z Montevideo
Chrzanię to. To mój zasrany interes czy Cię lubię czy nie. Akurat lubię. Uszanujcie moją wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko, milo jest przeczytac o tym, że ktos mnie lubi po tym co napisalam. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam posluguje sie jednym nickiem i chrzanie to ze pisze o swoich porazkach, bledach, przeszlosci itd....jestem soba i bede pisala to co uwazam za sluszne nie ukrywajac sie pod innymi nickami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sisia ---> udzielam Ci rozgrzeszenia:) ;) bądź więc sobą obłudnico :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem beznadziejna i podajac sie za rozne osoby czuje sie lepiej (w jednym topicu nie wpisuje sie pod paroma nickami)ale jednak... chcialam napissac ze mi ti wisi co mysla o mnie inni ale tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inni.....zawsze bli, sa i beda inni i trzeba dbac o to co o tobie msla, jak cie widz ale nie wolno sie od nich uzaleznic, trzeba tez byc chociaz po czesci soba....ja taka wlasnie jestem.......mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi Sisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika28
Jest 23.45 siedzę sama w domu nie licząc kotów i czytam wszystko co się pojawi przed moimi oczyma i chyba się zakochałam oczywiście bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ale ja taka nie potrafie byc, bo za bardzo sie boje ze sie im nie spodobam i co wtedy?? co bedzie jak mnie ktos nie polubi? oczywiscie umiem sobie poradzic z tym ale nie pasuje mi to dlatego czasami nawet wbrew sobie podlizuje sie im ( i tu dowiaduje sie czegos nowego o sobie ja sie podlizuje ludziom...przeciez to jest wstretne i do tego jeszcze sie nad soba uzalam... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika28
A w kim?Fajny jest on(a)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×