Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Ciężkie jest życie samotnej kobiety, kiedy w nocy rozpada jej się misterna konstrukcja rur odpływowych pod zlewozmywakiem, a kuchnię zalewa potop mydlin po zmywaniu... 😭 Nijak nie mogę tych rur na powrót powciskać. :-0 Dopadło mnie. Jestem w potrzebie. Szukam męża. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamienie meza na hydraulika :o z doplata! Warszawa ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego seksowny wyglad, brak otylosci i dobry humor to rzeczy tak nieosiagalne dla przecietnej zony ?? bo to jest maz a to jest zona ps. nie mezyj sie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynika z tego, że jak przestanę być mężem to schudnę. No to by było niezłe! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirdek, Ty już lepiej nie chudnij! :-D Mam kolejny powód - potrzebuję męża w charakterze zabezpieczenia kredytu dla banku. Bo oczywiście co się stanie, jak stracę pracę? :-0 Zatem mąż już nie tylko powinien umieć naprawić rury pod zlewem, ale także godziwie zarabiać. Nadal podkreślam, że nie jestem otyła. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiecej powtarzac nie bede... chcesz sie zamienic ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Podobno ;) \" Aby znaleźć szczęście nie wolno uciekać przed... nieszczęściem.\" Rybka Ty się ciesz! Opaczność czuwa :D z pozdrowieniami/tanka->zdziwaczała męzatka z nadwagą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Opaczność - opatrzność, cholera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka z niedowaga...
ilez chcialabym napisac... ps. slucham koncertu evanescense..przy nich zawsze mnie dopada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam się cieszyć, że nie mogę używać zlewozmywaka, czy z tego, że nie mam męża? :-0 Rury rozpadły się jeszcze bardziej... Dzisiaj może przyjdzie jakiś spółdzielczy hydraulik, a ja będę robić nieszczęśliwą minę... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w sumie to jakbys miala tego upragnionego (?) meza to musialabys sila rzeczy sama nauczyc sie rury naprawiac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektózy usiłują mnie przekonać, że właśnie niekoniecznie. Podobno istnieją egzemplarze, które nie tylko potrafią, ale nawet chętnie robią, uważając to za swoją powinność. :-0 Na wszelki wypadek przyglądam się poczynaniom hydraulika. To nie wygląda na jakąś \"rocket science\", więc myślę, że następnym razem dam radę! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po 10 latach mezowania gwarantuje, ze bedziesz umiala wszystko !! zaplodnienie tez wchodzi w gre ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu z zamyslem - ma katar czyli dupa z zabiegu :o a wszystko juz sobie ulozylam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×