Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość tanasza
:D :D Najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieciowo... Aleś wymyśliła z tym końcem młodości... :-0 Muszę Cię rozczarować - to jeszcze trochę potrwa, ta młodość. :-P ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bezbrzeżną radością i w poczuciu całkowitej słuszności mojego postępowania... ...jadę na urlop. ;-) Będę się podszywał za po(d)szycie leśne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
wszyscy gdzieś jadą....A ja NIE. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisssia
yyy, kocham mojego miisska ,,, pozDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Nigdy w życiu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu, w życiu, i to najlepiej jeszcze w tym! :D :D :D Kawałek opisu NZ z wczorajszej GW ;-) : \"Piękne plaże, błękitne morze, dzikie, wulkaniczne krajobrazy i łagodne, trawiaste wzgórza. Poza tym wszędzie cicho i spokojnie. (...) Wszyscy mówili mi, że to jest cudowny kraj na normalne, spokojne i dostatnie życie, na wychowanie dzieci, na podróże i odkrywanie świata.\" Kusi... Ale muszę nabrać odwagi i wiary w siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...znaczy sie avocado jest rewelacyjne z sosem slodko-kwasny...chcesz moge Ci napisac jak smakuje..wybornie :D Kirdan ...pojecia nie mam co skonczylam..tyle rzeczy chcialabym skonczyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat dziś mam taki nastrój, że... najchętniej wyłączyłbym komputer, położył głowę na biurku i błyskawicznie zmarł. Reszta to już nie byłby mój problem. No ale żyję. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..np ten pieprzony remont lazienki :o ryba jak bedziesz potrzebowala zmienie Ci rure, nie musisz szukac do tego meza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariag
Jaromir, czy ona wie? Czy nadal zachowujesz to tylko dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam i się wpisuję. Bez zamysłu. Ale skoro już tak bezzamysłowo - jeśli ktoś, kiedykolwiek, w przyszłości, będzie chciał do mnie zagadać w jakimkolwiek bezzamysłowym celu, proszę korzystać z poczty na interii (jeśli się ma adres, hyhy) lub komunikatora tlenowego albo gg (to nic, że się nie świecę, ale jestem, tylko schowana przed światem :)). Poczty tlenowej właściwie nie używam, o czym ostatnio niektórzy się przekonali. ;) Jak powiem, że tęsknię za starą dobrą kafeterią, to odkryję Amerykę, czy nie? ;) PS. A propos odkrywania - niedawno odkryłam blog kominka http://kominek.blox.pl I tak jakoś mgliście mi się skojarzyło z ChV. Bu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze starą dobrą Kafeterią jest tak jak z \"komuno wróć!\". Nie to, ze było jakoś obiektywnie lepiej. Tylko my byliśmy młodsi. Przynajmniej częściowo to ten mechanizm, myślę... Pozdrawiam chaotycznie naokoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Nie ma takiej ikonki. [nie ośmiela...nie ośmiela...nie ośmiela...] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×