Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Wieki mnie tu nie było. Ale dzisiaj wystąpiła potrzeba. Co rzekłszy czołgam się pod kołdrę (a pod nią się zwinę jak jaszczurka zwinka) Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwolona_pogodna_anka
hej hej uważam, że kiszone ogórki najlepiej smakują jesienią... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
\"Mam bardzo silną wolę, robi ze mną co chce\" ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie? Voila! .................. ............................ .................................... ............................................. .....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Muszę się ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oto zmyslony swiat, ktory sie zrodzil by w ciszy trwac...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budziczka
Moja koleżanka bardzo potrzebuje gotówki i ima się różnych zajęc. Czy może jej ktoś pomóc wygrac w konkursie ??? Wystarczy tylko zagłosowac i potwierdzic ten głos meilem. Do wygrania jest 100 zł. Jeżeli będzie jakiś sposób to się odwdzięczę za nią !!! Zgłosiłam ją do tego konkursu ponieważ uważam, że skoro potrzebuje tych pieniędzy a mam możliwośc to jej pomogę. Głosowac można tylko dzisiaj do 24:00 Oto link: http://konkurs.budujemydom.pl/zdjecia.php/1 ,ranking/ Acha ... jej nick to PUCHATKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budziczka
Już po głosowaniu. Bardzo się cieszę, że pomogliście. Co prawda nie zdobyła pierwszego miejsca, ale była w pierwszej dziesiątce i upoważniło ją to do odbioru wyróżnienia - starej felgi od Trabanta, ale w niezłym stanie. Dziękuję bardzo, a jeśli chcecie możecie jeszcze przysłać mi na maila zdjęcia swojej muszli klozetowej, bo bardzo mnie podniecają takie rzeczy. Ale to już tak na marginesie. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
6 letni Syn mnie pyta: - czy świat musi byc NORMALNY? - czyli jaki? - nooo... ludzki? Chciałabym aby tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnego razu rzuce to wszystko i pójde rano niby po chleb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze smieciami pojde albo chociaz po mleko jak za komuny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa nie Rawicz...powinien pan powiedzieć: \"Możesz polegać na mnie jak na harcowniku, a nie jak na harcerzu. Tak się nazywali ówcześni czerwoni bereci.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mój nie-kochany właśnie ma nową dziewczyne. i jest z nia na dysotece.o rany. A ja mam takie mięciutkie usta. a ty całujesz ta wybłyszczykowana blondynke-ideał..... To ja sobie zrobię kapiel . I masaż. Chce ktos zrobić mi masaz pachnąco -kojący????????? I napiję się mięty. i pójdę spać...... pełno jets pseudofacetów. I przez to samych naprawdę superkobitek, o! to co z tym masażem........???? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Life sucks. Fucks. I takie tam. Sometimes I feel like I don\'t have a partner, lalala. I tylko wina czasem brak, trzeźwa jestem jak świnia, a przydałoby się zalać pałę. Jest źle. Stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie... Wkrótce Europę spowije swoim pięknym całunem listopad... ;-) Kai - nie puszczaj się also trzymaj się mocno! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×