Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilii

czy pokój w 1 kolorze dobrze wyglada?

Polecane posty

Gość lilii

np wszystko-wykładzina,sciany zasłonki,wypoczynek na niebiesko ,zielono itp. oczywiście -nie meble:)poradźcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
ja mam pokój niebiesko - żółty i jest cudowny:) bardzo słoneczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
o własnie-1 kolor nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
o własnie-1 kolor nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martine
Ja mam ściany w kolerze słonecznej pszenicy, firanki mam pomarańczowe i pokój wygląda super!!!!! Kiedy za oknem szaro i smutno u mnie w pokoju zawsze jest słonecznie. Polecam kolor żółty w różnej tonacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BALON
Cóż za wstrętna prowokacja. Weź się lepiej do roboty. Internet szkodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ...
popieram. w całej rozciągłości .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jakie dobierzesz odcienie tego samego koloru. Jesli wybierzesz odpowiedni zestaw może być bardzo ciekawie i przytulnie. Zresztą, jesli Tobie to będzie odpowiadać, nie pytaj nikogo i zrób jak uważasz. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jakie dobierzesz odcienie tego samego koloru. Jesli wybierzesz odpowiedni zestaw może być bardzo ciekawie i przytulnie. Zresztą, jesli Tobie to będzie odpowiadać, nie pytaj nikogo i zrób jak uważasz. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_m
a w burdelu też jest wszystko w jednym kolorze. Burdel mama preferuje kolor czerwony, różowy. W mim domu 1 kolor zawsze będzie się kojarzył z tym przybytkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANRAJZ
idiotów nie brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehy
to ja mam w takim razie jak w burdelu, wszystko było na początku ceglane, nawet sufit, ale z czasem zaczęło przybywać innych barw... a to świeczka, a to ksiązki, gazety... w końcu zebrało sie sporo przedmiotów, które łamią, tę bvarwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
ja narazie tylko pytam ,wiem,że to może głupio wyglądać-pokoj w 1 kolorze,ale widze,że nie macie ciekawych uwag...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczka..ha ha...
To jeszcze Ci mało Liili. Zastanów się!!!!!! Wymyśl coś inteligętniejszego - to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczka..ha ha...
To jeszcze Ci mało Liili. Zastanów się!!!!!! Wymyśl coś inteligentniejszego - to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczka..ha ha...
To jeszcze Ci mało Liili. Zastanów się!!!!!! Wymyśl coś inteligentniejszego - to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilii ----------> kiedys tylko malowano pokoje w jednym kolorze i było dobrze:) a dla mnie ochyda jest pokoj na biało :P bleee. Moja kolezanka ma pokoj w kolorze pomaranczy , sciany, zasłony , zyrandol. Meble ma chabrowe z kompletem wypoczynkowym razem a dodatki , czyli jakies wazoniki, serwetki, poduszki ma w tych dwoch barwach :) Wygląda to przeslicznie i wcale nie jest monotonnie. Wszystko rzecz jasna musi być dobrze dobrane:) no i jest to kwestią gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SJUPER
suczka widocznie pomyliła fora-co jest mało inteligentnego w rozmowach na temat urządzania domu?Jeśli chce pogadac o filozofii czy literaturze,nie ma sprawy-tylko niech najpierw znajdzie taki topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia67
Mi osobiście nie podoba się jak wszystko jest w jednym kolorze. Bardziej w tych samych tonach. Zresztą ja sama nie dekorowałam i urządzałam swojego pokoju. Dałam tą robotę fachowcom (http://www.ideaspace.pl) i teraz jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×