Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Ja tez sie czasem tak czuje:( Ale tlumacze sobie to tym, ze jest nas tutaj tak duzo, a ja nie bywam tu czesto!!!!!!!!!!!!! Tzn bywam czest ale sie nie odzywam:) Ach dziewczynki ciekawe jaki mi jutro wynik wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Trzymam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło ze pytasz Sylwia19:), byłam u gin i okazało sie to co myslałam mam podwyzszoną prolaktynę, nazwała to fachowo hyperprolaktynemia czynnościowa, no i dała mi Ergolaktyne, ktorą mam brac przez 6 mies. Sylwia19 w takim razie trzymam za Was kciuki i oby odrazu był dzidziuś, ja tez moge sie starac bez wzgl. na te tabletki:) Tulipan to może jestes w ciąży :D oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiecie co kazała mi brac folik, a ja juz dawno go kupiłam:) zgrałysmy sie pod tym względem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sama nie wiem:( Martwia mnie te uplawy, moze mam potraktowac je jako miesiaczke, to juz trwa szosty dzien:(, ale temperature mam caly czas wysoka. Juz sama nie wiem co myslec:( Zobaczymy jutro......... Poza tym inaczej sie czuje, ale juz sama nie wiem, cholerka. pozdrawiam Was kobietki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
to super może uda mi się wybrać na te moje ukochane narteczki , szkoda tylko że kobitki uciekają :(( przykro mi ale nie mogę zabirać głosu co do spraw o których nie mam pojęcia :(( Dioda ja cię zbywać nie będę o czy chcesz pogadać ?? jutro będę od 15 na forum i możemy pogadać :)) ja też niestety jestem w dziwnym rozmiarze ni 35 ni 36 tu za chuda tu za niska albo w biuściku się nie dopinam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelki
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........??................??........................??..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewcyny - 2 dni mnie było i tyle zaległości do czytania. Ja chorutka, na antybiotyku w domu, @ dostałam wczoraj. Byłam u gina, ostatni miesiąc biorę tabletki na wywołanie jajeczkowania - później sobie odpuszczam,.Przez ten clostibergyt wpadam w depresję i widzę że jest coraz większa - to bez sensu jeszcze parę takich miesięcy i wylądowałabym w psychiatryku. już teraz jestem nieżle zdołowana i bardzo często beczę. A więc od nastepnego miesiąca biorę się za wychodzenie z depresji. Dioda- ja Cię nie ignoruje, jeszcze na ostatnich stronach poprzedniego topiku dopytywałam się o Ciebie. Asienka - (witaj imienniczko) Duphaston bierze się w leczeniu niepłodności, jest to też lek zapobiegający poronieniu w pierwszych miesiącach ciąży. Jest bardzo wskazany u kobiet , które już wcześniej poroniły ( tak jak ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........01.12........28-34.................. .28.12................. słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........??................??........................??.................. Spadam - w domu modem. Do jutra. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Zjadłam juz późny obiadek - pyszne placki ziemniaczane i nadrabiam w czytaniu :-)) Dioda - pisałaś coś o swoich wymiarach-a może raczej niewymiarach - hi hi hi. Z czym masz największy problem ? Tulipan - ja w zeszłym cyklu miałam podobnie i przez 4 dni były tylko dziwne upławy i już myślałam, że się udało... Ale potem było już wiadomo co :-(( Cykl sobie liczyłam dopiero od faktycznego okresu ale w tym miesiącu okres mam tak jakby te upławy były normalnym okresem. Mam nadzieję, że Ci za dużo nie namieszałam w głowie :D Pozdrawiam resztę Kobietek i ich płaskie( jeszcze) oraz okrąglutkie brzuszki :-)) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda , tulipanku... jak juz poruszylyscie ten temat... Nie jestescie odosobnioe w tym temacie, tez sie czuje ignorowana i czasami sie zastanawiam czy to czasem nie ze wzgledu na moj wiek, no bo przeciez taka gowniara co ona wie o zyciu...?? Sorka dziewczyny ale chyba zlapalam doline... Ale staram sie to sobie tlumaczyc tak jak tulipan i byc dobrej mysli, mam juz dosc dolowania sie! Dioda badzmy dobrej mysli... a chyba sama przyznasz ze nas tu troche jest i czasami niechcacy sie kogos pominie, ominie itp. Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaJ placuszki o tej porze???:):), ja tez bym takie sobie chętnie zjadla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi i zauwazylam ze ta nasza kafeteria calkiem, calkiem sobie dzis chodzi (odpukac:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gołąbki? Niee:(, spagetti:) Witam Sylwia, rozmawiałas ze swoim kochaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agusia! Rozmawialam, rozmawialam... :D Nie zmienil zdania i bardzo chce dzidziusia :D Powiedzial nawet ze... to chyba ja nie jestem pewna skoro tak sie pytam... Bylam dzis u mojej gin, ale o tym juz pisalam nie wiem czy sie doczytalas 🌻 Ps. a spaghetti tezmoze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam:), no to fajowo ze zaczynacie staranka:), i powodzonka:D zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
:D:D:D:D:D:D:D:DWitajcie kobietki:D Deprecha juz mi przeszla.Jak kazda babka mam tu (czyt.uda) i ówdzie( czyt. biodra) za duzo:D A plodniastych spodziewam sie w okolicach 15:)Wiec wtedy ruszy machina starania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda ciesze sie, ja to mam wszedzie za mało(piersi)hihihi:D, zato brzysio pełniutki:(, oktoglutki. Do tego chuda jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda od razu lepiej.... milo widzec tyle usmiechow :D:D:D:D:D:D:D a co do staranek... to zaczynamy mniej wiecej w tym samym czasie ;) Asienko wybacz ale nie podziekuje bo nie chce zapeszyc :) Niby mam doline ale jakos dziwnie dobry humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do okraglosci to mam tak jak Dioda tu i owdzie za duzo... Asienko czhcesz to odstapie ci troszke moich piersi... dam ci tak 2 numery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-buuu zaraz Cie kopne za te golabki!!! Przypomnialas mi i znow mi sie zachcialo:( a juz zapomnialam:( Tak, tak...zauwazylam ze najczesciej odzywam na tym forum jak ktos powie o jedzeniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem tak późno bo późno wracam z pracy.. A spaghetti i gołabkami tez bym nie pogardziła. Wiem ,wiem że takie jedzenie idzie potem w bioderka ale chyba gorzej się czuję jak idę głodna spać - hi hi hi. Co do tego ignorowania to może to i prawda ale wydaje mi sie, że to nie np. z powodu wieku - jak Sylwia pisała. Może każda z nas jest zabsorbowana swoją sprawa i jak znajdzie kogoś z tym samym problemem to wtedy dyskutuja razem, inne dziewczyny trochę zaniedbując. A może to tylko takie moje odczucia... Ja w każdym razie nie dołuję się z tego powodu bo cieszy mnie sam fakt, ze jesteście i tyle ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam dobry:D, to po wizycie u gin jakas spokojniejsza jestem:):D. Tylko szkoda ze moje kochanie dzis do domciu pojechało:P Wszamałabym sobie coś chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny mamy juz sposob na Impresone... hihiiiii wystarczy cos o jedzeniu i odrazu sie pojawia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja Ci dam zaraz asieńke :(hihihi:) dawaj te dwa numery:D:D:D:D AgaJ ja to lubie sobie podjesc czasami poznym wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...co do wymiarów to też bym chetnie oddała ze 2 albo nawet 3 numery z góry mając wizje moich kształtów w ciąży. To dopiero będzie widok - hi hi hi. Chyba zacznę sie odchudzać co by w ciąży mieć co nadrabiać :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×