Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość NIKA28
Ja zawsze ma temperaturę powyżej 36.3 nigdy nie miałam 35, czy ty Impersona masz poniżej 35.9??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipan wiesz ze ja dokładniee tez nie wiem, czy to na wiosne czy po lecie, ale dzis sobie troche pogadam na ten temat z moim kochaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIka- yhy...wiem ze to strasznie brzmi, ale ja oscyluje zazwyczaj miedzy 35,5 a 36,2...moj maz sie smieje ze stygne:P W szpitalu jak mi miezyli kilka razy dziennie temperature to tez mowili, ze ja jakas wampirzyca chyba...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipan wiesz ze ja dokładniee tez nie wiem, czy to na wiosne czy po lecie, ale dzis sobie troche pogadam na ten temat z moim kochaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIka- yhy...wiem ze to strasznie brzmi, ale ja oscyluje zazwyczaj miedzy 35,5 a 36,2...moj maz sie smieje ze stygne:P W szpitalu jak mi miezyli kilka razy dziennie temperature to tez mowili, ze ja jakas wampirzyca chyba...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
To chyba zmienia postać rzeczy... Faktycznie dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku wiecie cio?? jak sie dowiedziałam ze jestem w ciąży to powiedziałam sobie ze nic nie kupie w lumpeksie, az do dzis poszłam do mojej mamy na chwilke bo w takim sklepie pracuje i tak z czystej ciekawosci zajrzalam do maluszków a tu SZOK!!!! nowe rzeczy niektore jeszcze z metkami no i kupilam kilka par spioszków i kilka bodów a wydałam tylko 60 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku wiecie cio?? jak sie dowiedziałam ze jestem w ciąży to powiedziałam sobie ze nic nie kupie w lumpeksie, az do dzis poszłam do mojej mamy na chwilke bo w takim sklepie pracuje i tak z czystej ciekawosci zajrzalam do maluszków a tu SZOK!!!! nowe rzeczy niektore jeszcze z metkami no i kupilam kilka par spioszków i kilka bodów a wydałam tylko 60 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria tak chodzi, ze zanim cokolwiek wysle to zdaze cos posprzatac, tak wiec sprzatam nasze mieszkanko i rozmawiam z Wami:) Agusiu ja juz nie poruszam tego tematu, bo sie jeszcze bardziej zniecheci i dopiero bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz racje:) ale ten ostatni raz, pozniej nie pisnę słowa na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
Cześć dziewczyny jak tam dzisiaj Wasze samopoczucie,bo moje nienajlepiej,znów męczą mnie mdłości, a jeszcze muszę zawieźć zwolnienie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Ale wszystkich wymiotło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Bugsy-wyślij zwolnienie pocztą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Bugsy,wyślij zwolnienie pocztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
nie ufam naszej poczcie wolę sama zawieźć i przy okazji pogadać z ludźmi z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale sie lenie,juz nie wiem co tu porobic, leże w łóżku i nawet spalam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale sie lenie,juz nie wiem co tu porobic, leże w łóżku i nawet spalam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Teraz chodzi Bugsy o przyjemność, wcześniej zabrzmiało to jako straszna tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Wypoczywaj Kasiu, poczytaj jakąś fajną książkę, może w TV coś ciekawego znajdziesz...i zdrowiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast nie musialam isc do lekarza, zadzwonil moj szef i dal mi wolne do konca tyg:) wiec sprzata, umylam okna i popralam firanki:) juz na swieta:) A co do @ to juz mi troche lepiej, humorek powolutku wraca. Boli mnie strasznie wszystko, ale wzielam nospe i sprzatam sobie:) Kasiu to sie wylenisz teraz za wszystkie czasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast nie musialam isc do lekarza, zadzwonil moj szef i dal mi wolne do konca tyg:) wiec sprzata, umylam okna i popralam firanki:) juz na swieta:) A co do @ to juz mi troche lepiej, humorek powolutku wraca. Boli mnie strasznie wszystko, ale wzielam nospe i sprzatam sobie:) Kasiu to sie wylenisz teraz za wszystkie czasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkko to fajnego masz szefa ) A czemu wolne wziełas, żeby sprzątać?? Przeciez tez nienajlepiej się czulaś?? no ja sie chyba wylenie za wszystkie czasy gdyby nie ten katar hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkko to fajnego masz szefa ) A czemu wolne wziełas, żeby sprzątać?? Przeciez tez nienajlepiej się czulaś?? no ja sie chyba wylenie za wszystkie czasy gdyby nie ten katar hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. I jak dzis samopoczucie? Widze ze coraz lepiej :D AgaJ co do wstrzasow to 14 km odemnie bylo epicentrum... ale juz jest dobrze. podobno bylo 10 wstrzasow wtornych... Gratuluje nowym brzuchatkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×