Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość NIKA28
Malinko, głowa do góry-jesteś młoda-może organizm przygotowuje się do dzidzi? Mam nadzieję że wkrótce przyniesiesz nam dobrą nowinę 🌻 Weszłam wczoraj na topik o poronieniach, strasznie mi smutno-nawet nic nie napisałam, bo nie wiem jak pocieszyć kogoś po stracie fasolki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki!!!!!!!!!!!!!!!!! No to wrocilam z pracy, nie wytrzymalam i zrozbilam test (zlamalam zasady forum :) ) niestety negatywny:( A @ dalej nie ma, jak nie dostane do piatku to w piatek bede drugi raz testowac. Mam caly czas ciemne uplawy tak jak @ wiec pewnie przyjdzie. A moja przyjacioleczka urodzila dzis o 10.00 coreczke. Zaskoczyla nasz bo wszyscy obstawiali chlopca :) :) :) :) hura dla nowej dzidzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tulipan, Tulipan, cierpiwosc nie jest Twoja mocna stroną:) Gratulacje dla koleżanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelki
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26-27...................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12.......27-30............nie testuje .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32........................??.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........??................??........................??.................. Dorota27.......23.11........26-27................nie testuję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Tulipan, zmierz sobie temperaturę rano przed wstaniem z łóżka (w ustach 8 minut). Jeżeli jest niższa niż 36.7 to nie jesteś w ciąży, jeżeli wyższa to wszystko zdażyć się może...Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze sie nie staram, czekam az sie ustabilizujemy bo moje kochanie chce po slubie, a ja licze na wpadke:)hihi Ale bardzo chce miec dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nika28 mierze temp od trzech miesiecy Dzis termin miesiaczki a temp wciaz wysoka 36.8 Przez ostatnie dwa cykle juz byla niska czyli ok 36.6, 36.5, a @ przychodzila we wtorek a w srode sie nasilala, dlatego dzis zrobilam test, bo ani. widu ani slychu @ Pytalas wczesniej o krotka druga faze cyklu posylam CI linka http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=614529&start=6750 moja dyskusja z Imolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Dzięki Tulipan 🌻 Ja jeszcze wczoraj miałam temp.36.8 a dzisiaj rano 36.4 i dostałam @. Tzn. na razie mam takie plamienie ale myślę że to już @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Hej Tulipanku mysle że pozytywnie rozpoczniesz ten miesiąc nowy i ogłosisz nam super nowinke a widze że są szanse:) Najgorszy jest ten moment przed @ no właśnie ta niepewność i te obserwacje oszaleć można Bede trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałam ze jestem sama, ale Wy sie nie zabezpieczecie? Bo my tak, mam mniejsze szense na wpadke bo znajac moje szczescie nic nie peknie hihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przykro mi :( Tez masz taka krotka druga faze, albo to trzecia juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta temperatura to tez tak nie do konca NIka, bo ja np przez cala ciaze moze ze3 razy mialam 36 cos, a tak to ciagle ponizej 36! co nie oznacza, ze nie jestem w ciazy... jednak mierzenie temperatury nie daje pewnosci... A Agusia, co do wpadki to powiem Ci jaki numer zrobila tesciowa mojej kuzynki swojemu mezowi...majac 3 doroslych synow czula sie staro i chciala miec jeszcze jedno dziecko:) Jej maz uwazal, ze nie maja warunkow, ze po dwudziestu-kilku latach ciaglego zamartwiania maja wreszcie luz i moga zajac sie soba itd... ale Ewa sie uparla i postanowila zrobic meza w balona;P On kontrolowal zawsze jej kalendarzyk miesiaczkowy, ktory lezal zawsze kolo lozka, wiec Ewa podrobila drugi:) z calkowicie odwrotnymi wynikami i ten oszukany polozyla kolo lozka...tak wiec oczywiscie zaszla w ciaze i maja wreszcie coreczke...sliczna zreszta:) A tatusiek oczywiscie w malej zakochany po uszy i daje jej wejsc na glowe i kazdej porze dnia i nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przykro mi :( Tez masz taka krotka druga faze, albo to trzecia juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tak nie do konca, zawsze jaks szansa jest no nie:) Agusiu A z ta moja temperaturka, to moze sie troche przeziebilam?! Tu nie jest tak zimno jak w Polsce, ale na rowerku jezdze do pracy i moze mnie przewialo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
wiem Impersona-wszystko jest możliwe, ale Ty jesteś już w zaawansowanej ciąży, a jak było w pierwszym miesiącu tzn przed spodziewaną miesiączką? i czy temperaturę mierzysz w ustach lub pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezle sobie wymysliła:) hihihi, ja kalendarzyka nie prowadzę , a gumek nie bedę przebijać:) narazie hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika- zawsze mierzylam w ustach. Zanim sie dowiedzialam ze jestem w ciazy, bylo tak samo jak zwykle...cos kolo 36, ale raczej niska. Wogole objawy mialam takie same jak przed miesiaczka, dlatego bylam pewna ze ja dostane... to roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika- zawsze mierzylam w ustach. Zanim sie dowiedzialam ze jestem w ciazy, bylo tak samo jak zwykle...cos kolo 36, ale raczej niska. Wogole objawy mialam takie same jak przed miesiaczka, dlatego bylam pewna ze ja dostane... to roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona, ale sie uśmiałam, baby to jednak są przebiegłe :) no ale to prawda że każda ma swoje sposoby jak czegoś chce:) A co Ty dzisiaj porabiasz tak w ogole, leżysz w łózeczku i się lenisz??;:) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona, ale sie uśmiałam, baby to jednak są przebiegłe :) no ale to prawda że każda ma swoje sposoby jak czegoś chce:) A co Ty dzisiaj porabiasz tak w ogole, leżysz w łózeczku i się lenisz??;:) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Tulipan, zresztą ja sie na to nie zdobęde:) bede cierpliwa, z resztą juz nie długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu:) caly dzien dzis spedzilam przed komputerem, ale zaraz przyjdzie moj maz i trzeba bedzie sie nim zajac:D Ta Ewa powiedziala mi ze to ze facec i mysla ze sa za wszystko odpowiedzialni i ze maja kontrole to dobrze:) Niech sobie tak mysla ..naiwni:P Chociaz jak ja zaszlam w ciaze to moj Tomek tez myslal ze zrobilam to specjalnie, mowiac ze akurat jestesmy bezpieczni... no ale naprawde to byl czas najbezpieczniejszy!!! W dodatku tez bylo ,,nie do konca\" wiec jak to mowi pewna znajoma staruszka: ,,Jak cos komus przeznaczone, to ani woda nie zatopi tego, ani ogien nie spali\":P Natura wie co robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze przynajmniej wiesz kiedy bedziesz sie starac!!!!!!!!! Mojemu niestety nie spieszy sie do slubu:(, a szkoda.... Bardzo juz chce dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze przynajmniej wiesz kiedy bedziesz sie starac!!!!!!!!! Mojemu niestety nie spieszy sie do slubu:(, a szkoda.... Bardzo juz chce dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×