Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Agusia ja tez sie zastanawiam czy sobie jakiejs pizzy nie zamowic czy cos w tym stylu bo mnie delikatnie ssie w zoladku! AgaJ wiem ze kazda z nas ma swoje sprawy na glowie i napisalam przeciez ze wiem ze nas tu tyle jest ze mozna zupelnie niechcacy kogos pominac... A co do tego wieku to mam chyba doline... Cholera sama nie wiem no! niby dolina a dobry humor! Ten dobry humor to dzieki Wam dziewczyny. Nie czuje sie taka samotna w ten zimny wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia przepraszam! to zwykle przejezyczenie... prawie rozmawialam przez telefon z moja kolezanka a ona ma na imie Asia! PRZEPRASZAM jeszcze raz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Hmmmmmmmmmm takie pachnace sosikiem pomidorowym spagetti:Dmniaaaaaaaaaaaaam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - ja od tego podjadania wieczorkiem to przytyłam swego czasu dosyć znacznie - jadłam kolacje koło 22 a nawet 23 i długo nie musiałam czekać na efekty... Teraz staram sie jesć juz troche mądrzej co nie znaczy, że nie mam zachcianek jak np. dzisiaj :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia głuptasie co sie wieku czepnęłaś:D, mnie juz ssie pozadnie w zoładku AgaJ na pewno bedziesz pieknie wyglądac w błogosławionym stanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh Sylwia...ale wiesz...ja wybredna jestem:P Nie zareaguje jak powiesz np o kurczaku:P chyba ze jednym wielkim bleee:P A co do rozmiarow to ja przed ciaza tez bylam baaardzo niewymiarowa...bluzka 36, spodnie w pasie bylyby 36, ale w biodrach sie nie miescilam wiec 38,ktore w pasie troszke odstawaly..no i oczywiscie nogawki!!! Zmora moja najwieksza...tez musicie skracac wszystkie spodnie??? Sportowe spodnie jak juz pisalam kupowalam zawsze na dzialach dzieciecych chlopiecych, zebym nie musiala obcinac (bo obcinaj sobie nogawki w spodniach dresowych...) ooo i jeszcze sukienki wieczorowe lub letnie...tak:) jesli miala duzy dekolt to zawsze byl on ponizej moich piersi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - czytałam przed chwilą, że znowu zatrzęsło u Ciebie trochę. Czułaś coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaJm i całe szczescie podjadanie nie odbija sie na figurze, moje kochanie smieje sie ze jem wiecej od niego i nie tyje:D Dioda nie ma co ja jutro gotuje spagetti, dzis zadowole sie kanapeczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia a czego sie bede czepiac jak nie mojego wieku... ? co? Ktos by mogl powiedziec ze jestem za mloda i powinnam sie wyszalec... kto wie co w waszych glowkach siedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona - to ile ty masz wzrostu ? Ja mam raczej problem z dobieraniem kompletów bo jak góra ok to dół lata koło tyłka a jak dół w porządu to musiałabym chodzić na wdechu :D Co do nogawek to usmiecham się zawsze do teściowej albo do taty- hi hi hi. Tylko on u mnie w domu umie posługiwać sie maszyną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Lece spac dziewczynki:D Taktownie wiec powiedziec teraz zamiast dobranoc SMACZNEGO!!!:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona przepraszam ale usniałam sie:D, miałas nie lada wyczyn dobrac sobie garderobę:). Juz to sobie wyobraziłam:) Sylwia nie ma za co przepraszać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze mi uwierzycie albo nie ja w wieku 19 lat juz byłam wyszalana za wszystkie czasy, moze dlatego ze rodziców mam wyrozumialych i nie miałam nakazów, no i nie rozpusciłam sie jak dziadowski bicz:D:D:):)(sorki za okreslenie):) Teraz ze mnie to typowy domator:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - przed chwilą na Interii czytałam,że koło 19.30 były jakies kolejne wstrząsy w okolicach Nowego Targu i innych miejscowości. Ale podobno były słabsze niz te sprzed paru dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak moja mama jest kochana... postawila przedemna talerz kanapek i pyszna herbatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelki
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........01.12........28-34.................. .28.12................. słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........??................??........................??..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia: popieram!!! coz za bojkot , co:P MNie najbardziej denerwowaly komentarze znajomych typu...,,ojj...no to juz zero imprez co bidulko?\" kurde, a po jaka cholere mi imprezy? Chodzilam na nie jak mialam 16-17 lat...potem przestalam...za 3 miesiace zaczynam 21 rok...czy to naprawde za wczesnie na dziecko? Fakt...czasem mam ochote wypic piwo albo campari ale wiem, ze mi nie wolno..i tyle..i zamieniam to na sok porzeczkowy:) Albo tysiace ,,dobrych rad\" z kazdej strony, bo ja przeciez taka mloda i niedoswiadczona...a to ze mam malego brata i 4 siostrzencow to sie nie liczy? od 10 roku zycia pomagalam przy dzieciakach- no to nietrudno ze mi sie instynkt macierzynski wyrobil... ale wiekszosc i tak kwituje ,,a ty taka mloda...tyle bys mogla\"... a co, nie moge? Nie przerwalam studiow...fakt przenioslam sie na zaoczne, ale czego nie robi sie dla dziecka? MOi wykladowcy bardzo ida mi na reke...bo przeciez najwieksze problemy sa jak inni utrudniaja...ehh..dobra, teraz sie rozkrecilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia -ja w sumie zaczęłam \"szaleć\" jak byłam własnie w wieku Sylwi ale potem w wieku 21 lat poznałam mojego obecnego męża i tak już sobie razem \"szalejemy\" co w naszym wykonaniu oznacza w większości miłe wieczory we własnym towarzystwie np. przy jakims winku... Rozmarzyłam sie - ostatnio taki wieczór był 2 dni temu - uwielbiam siedzieć wieczorami w cieplutkim mieszkanku i przytulac sie do mojego Adasia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakim trzęsieniu mówicie? Nika - dziękuję za pamięć. Jedynie Ty się m.innymi o mnie dzisiaj dopytywałaś. Dzięki. A zapomniałam powiedzieć, że nie było mnie też dlatego, że zostałam zaproszona na prezentacje zdjęcia mojego samochodu ( złapałi mnie na fotoradar) i troszkę czasu to też zajęło.( nawet fotogeniczna jestem hihihi - tylko zdjęcie droższe niż u fotografa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impresona zupelnie sie z Toba zgadzam!!!!!!!!!!!! Ale jestem tylko baba i czasem musze sobie ponarzekac :P ! AgaJ rzeczywiscie znow byly wstrzasy, ale ja nic nie czulam! Boze... znow sie zaczynam bac :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaJ te wieczory to sa identyczne jak nasze:D, tylko piwko zamiast winka pijemy sobie:) Ja swoje kochanie poznałam jak miałam jeszcze 17 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - a dużo za szybko jechałas ? Tak pytam z babskiej ciekawości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - nie przepadam za piwkiem - chyba, że jest z soczkiem :-)) Tak z ciekawości (znowu babskiej oczywiście) - mieszkacie razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska no to masz pamiątke:) moje kochanie tez ma taka fotke zrobioną tylko mu nie dali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee:( jeszcze nie, ale wiekszosci zostaje u mnie na sniadanko:), ale dzisiaj jestem sama i wieczur spedzam z Wami przy cherbatce:D Ps. piwko uwielbiam:D:D:) do tego chipsy i ser mniammmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaj- mam niecale 164 cm wzrostu...ale naprawde jestem niewymiarowa;D Agusia- :) wiem wiem ze to smiesznie brzmi...ale mi do smiechu nie bylo:P wszystkie suknie musiala szyc mi krawcowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja swojego poznalam jak mialam 16 lat... no jeszcze nie mialam 16 bo poznalismy sie w kwietniu a urodzinki mam w pazdzierniku:D Aśka jaka to ta predkosc co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×