Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Nie ma sprawy Kasieńko! Życzenia sa od serca,więc musza się spełnić!!!!! Dorotka a co Ty dzisiaj taka zdenerwowana?! Kochaneczko daj spokój ze złością. 3 dni do świąt! Nie wypada się smucić, bo śnieżek sie obrazi i nie spadnie na święta a Mikołaj zamiast prezentu przyniesie rózgę! Juz widze uśmiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że od serca :) tu każda od serca życzy i to jest piękne :) soul a jak Ty masz na imie tak w ogole?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Aaaaaa juz dwa miesiace z kumpelą robimy dodatkowa robotę, w zeszłym miesiacu nam powiedziano, ze zapłacą na koniec pracy, a teraz jak ten koniec nadszedł, to usłyszałysmy, ze mamy podsumowac swoje nadgodziny:( A kto notował nadgodziny??? I tak nas robią właśnie w konia:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za ciszę. Zagdalałam się z kumpela z pokoju. Wyobraź sobie kasienko że na imie mam Kasia:) :) :) Dorotko rozumiem twój ból. Mi coraz wrzucają dodatkowa robotę nie wspominając o dodatkowej kasie:( Powoli uczę sie asertywności ale nie jest to łatwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
mnie to nawet wysłali z pracy na kurs asertywności ;-) coś mnie lewy jajnik pobolewa, auu. Żeby się nie okazało, że robi się tam jakaś okropna torbiel . Ja ma wogóle jakąś fobię na punkcie tych torbieli. Jak mnie zaczyna pobolewać jajnok - to pierwsza myś: torbiel . A może to @ się zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi ale numer, Estella, Malinka to też Kasie :) Dorota nie daj się wykorzystywać, policz więcej nadgodzin i niech płacą, kodeks pracy zabrania nadgodzin bez należnego wynagordzenia, walcz o swoje i się nie denerwuj :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
A my miałysmy obiecane, że za to dodatkowa kaska będzie, a teraz zaczynaja sie kręte schody, ale juz nam przestało zależeć. Odpisałam grzecznie, że nadgodzin nie podamy bo ich po prostu nie notowałysmy, a skupiłaysmy sie na tym, zeby wszytsko rzetelnie skończyć na czas. Gdyby nie to, ze chce byc w ciąży juz bym sie dawno rozglądała za nowa praca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasiu, ja nie mam na imię Kasia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze powtarzam,że Kasie to fajne dziewczyny włącznie ze mna oczywiście:) Moja skromnośc jest oniesmielająca:) Estello daj pare wskazówek jak byc asertywną? Nie jest to łatwe cholera, ale dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups przepraszam Cię Estella, nie wiem czemu byłam święcie przekonana że masz tak samo na imię, mam nadzieje że się nie gniewasz Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
A mnie dzisiaj sie nic nie chce dziś jest taki dzień jak co tydzień że przyłażą mi tu ludzie do mojego szefa na skargi wrrr a niektórzy to mi tak cisnienie dźwigaja że normalnie nie moge wrrr Teraz nawet był taki palant i tak sie rozgadał o pierdołach że myślalam że go pacne nawt soboie to wyobraziłam hi hi ale by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a nie szkodzi, Kasia to ładne imię :-) Soul napisałam poemat na temat asertwności ale właśnie neichcący go skasowałam, buu :-( jak będę miał więcej czasu to Ci napiszę oj, ten jajnik boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zdradźcie swoje imiona:) Będzie miło. Proponuje bruderschafta i zapoznajemy się:) Cześć! jestem Kasia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Estella może po prostu tak sobie ten jajnik pobolewa no nie martw sie na zapas a może pozytywnie boli:)no wiesz....nie chce mówić głosno żeby nie zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella to jak masz na imię w takim razie :) a jajnik może boli bo :) a mnie jak na zlość nic nie boli Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Miło mi , Edyta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mamy juz tabelki róznego rodzaju: brzuchatki, starające się, znaki zodiaku, proponuje kolejną: imiona!:) Co Wy na to? Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 Dołączycie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cos podobnego juz wczesniej bylo ale ok :) Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 mysza29............Bożena.................Lew..............29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 mysza29............Bożena.................Lew..............29 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, policzyłam sobie dokladnie, że gdyby @ wypadał mi tak jak w zeszłym cyklu to dzisiaj bym dostała @ a nie wczoraj, ale zobaczymy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Czesc dziewczyny ------->dla tu Kasia mam nadzieje ze przy nastepnym tesciku beda juz dwie krechy ------->dla malwa30 jak mi sie uda bede dzis o 19 obiecuje ze sie postarm chociaz na pol godzinki tesknie juz za naszym gadaniem Dziewczyny pozdrowienia dla wszystkich ja wlasnie ide smazyc rybki i bede je przekladala papryczka ogorkami i cebulak i zalewala czerownym sosem uwielbiam te rybki dzis chyba bedziemu ubierac choinke wiec bedzie troszke ruchu w domu i wiecie co najgorsze chyba faktycznie sprawiedliwosc zwiala z ziemi bo nawet moja mala Tinka (jamniczek miniaturka )dostala wczoraj @ nie wie co sioe dzieje i wszystko ja boli zal ni jej bardzo pozdrwaiam pa 🌻🌻:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Czesc dziewczyny ------->dla tu Kasia mam nadzieje ze przy nastepnym tesciku beda juz dwie krechy ------->dla malwa30 jak mi sie uda bede dzis o 19 obiecuje ze sie postarm chociaz na pol godzinki tesknie juz za naszym gadaniem Dziewczyny pozdrowienia dla wszystkich ja wlasnie ide smazyc rybki i bede je przekladala papryczka ogorkami i cebulak i zalewala czerownym sosem uwielbiam te rybki dzis chyba bedziemu ubierac choinke wiec bedzie troszke ruchu w domu i wiecie co najgorsze chyba faktycznie sprawiedliwosc zwiala z ziemi bo nawet moja mala Tinka (jamniczek miniaturka )dostala wczoraj @ nie wie co sioe dzieje i wszystko ja boli zal ni jej bardzo pozdrwaiam pa 🌻🌻:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka
Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×