Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

A ja jestem z zadupia koło Gdańska, Aga - nie jesteś błaha i maleńka ze swoimi problemami. Każdy po prostu swoje problemy przeżywa inaczej i wiadomo, ze są one dla niego najważniesze niż problemy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Asiu, że mój problem jest w danej chwili dla mnie najważniejszy - ale jak popatrze na innych ludzi, poczytam Was to widze, że mam wcale nie najgorzej i moim narzekaniem tylko grzeszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj - Aga* - Ty grzesznico!!! :P A zadupie - to wioska koło Starogardu Gd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooo!!!! Gdzie się podziały wszytskie kobietki ? Ja nie chcę być tutaj sama :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Dzisaij wyczepię swój limit internetowy na cały miesiąc. Dobrze, że wpracy jest stałe złącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu oczywiście się pomyliłam sory mój adres to imolka@gazeta.pl Ten film to Amnezja, prawdaże fajowy tytuł na dzisiejszy wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Asiu - ja czasami lubię sobie pogrzeszyć - hi hi hi. W dobrym znaczeniu tego słowa oczywiście. Pytałam bo kiedyś byłam na delegacji w Gdańsku ponad miesiąc i co tydzień dojeżdzałam z Wrocławia pociągiem i jechałam prze kilka różnych miejscowości. A Imolka to pewnie juz oglada ten thiller - nawet nie powiedziała jaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolka - nie słyszałam o tym filmie - tak w małym skrócie o czym to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to współczuję Ci tych dojazdów. To, że Imolki nie ma to rozumiem, ale gdzie są pozostałe dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to współczuję Ci tych dojazdów. To, że Imolki nie ma to rozumiem, ale gdzie są pozostałe dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Twoje problemy są równie ważne, Asia ma rację to wszystko zależy od człowieka , jak kto przeżywa. Wokół mnie jest też mnóstwo nieszczęścia : poronienia ,całkowita bezpłodność, choroby i śmierć dziecka, ale są to są rzeczy o których się nie mówi i stara się nie myśleć. Są też cuda- laska której lekarze mówili, że na 100% nie może mieć dzieci podwiązane jajowody urodziła cudonego synka!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może już sie rozpoczęły staranka w tym miesiącu ? Ja mam jeszcze tydzień \"wolnego\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Twoje problemy są równie ważne, Asia ma rację to wszystko zależy od człowieka , jak kto przeżywa. Wokół mnie jest też mnóstwo nieszczęścia : poronienia ,całkowita bezpłodność, choroby i śmierć dziecka, ale są to są rzeczy o których się nie mówi i stara się nie myśleć. Są też cuda- laska której lekarze mówili, że na 100% nie może mieć dzieci podwiązane jajowody urodziła cudonego synka!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój internet tak cholernie wolno chodzi, że nie nadążam za Wami i co chwilę wyskakuję jak filip z konopii!!!!!!!! Ten film jest o babce, która ma rozwikłać zagadkę morderstw mężczyzn, z którymi kiedyś ją łączył romans, a ona ma amnezję i myśli ,że chyba sama jest tym mordercą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Imolka - sprowadzasz mnie na drogę grzechu. Tak mi smaka narobiłaś, że chyba sie dzisaj upije w samotności ( mój skarbulek musiał pojechać do pracy i na studia- tak więc weekend samotny- buuu) A Ty Imolka też się nie załamuj - pamiętaj o swojej znajomej, która urodziła, wbrew opinii lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
TABELKA ZODIAKALNA FORUMOWICZEK: tu Kasia- strzelec Malinka- strzelec 31 tydzień-strzelec Impersona-baran mysza29-lew NIKA28-byk Agusia*-bliznieta soul78 - skorpion Domi24-baran MEG33-bliźnięta BUGSY24- waga Dioda- strzelec Tak sobie dzisiaj dziewczynki pomyslalam, czy nie lepiej starac sie o dziecko w taki sposob aby urodzilo sie na wiosne? Co wy o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda - ja już przestałam celować w miesiące. ja moge urodzić nawet w środku srogiej zimy - byle urodzić zdrowego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda - ja już przestałam celować w miesiące. ja moge urodzić nawet w środku srogiej zimy - byle urodzić zdrowego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolka - mój internet pod koniec listopada tak wolno chodził, ze prawie zrezygnowałam z czytania forum. Wykorzystałam bardzo szybko limt transferu na neostrade a potem ... lepiej nie mówić. Za to teraz sobie dobijam. Co do filmu to może sobie go wypozycze - bardzo lubie takie mroczne, horrowate filmiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę, że my tak każdy miesiąc przeżywamy, a to póżniej i tak nie ma znaczenia pół roku w tą czy rok w drugą stronę!! Asia ja jestem }:> i sprowadzam Cię na złą drogę!!! Nie masz wyboru! hihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Niektorzy mowia, ze wiosenne dzieci sa zdrowsze,a poza tym jest wiecej miesiecy cieplejszych na wiosenno-letnio- jesienne spacery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój internet to już prawie nie chodzi a mężuś się niecierpliwi!!! Opuszczam Was już!!!!!!! Będę piła za Wasze zdrowie i powodzenie w życiu! Dziękuję bardzo za pocieszenie szczeg. Tobie Asiu74! Jesteś super babka Pa(_)] Ps. dzięki za maila Asiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój internet to już prawie nie chodzi a mężuś się niecierpliwi!!! Opuszczam Was już!!!!!!! Będę piła za Wasze zdrowie i powodzenie w życiu! Dziękuję bardzo za pocieszenie szczeg. Tobie Asiu74! Jesteś super babka Pa(_)] Ps. dzięki za maila Asiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój internet to już prawie nie chodzi a mężuś się niecierpliwi!!! Opuszczam Was już!!!!!!! Będę piła za Wasze zdrowie i powodzenie w życiu! Dziękuję bardzo za pocieszenie szczeg. Tobie Asiu74! Jesteś super babka Pa(_)] Ps. dzięki za maila Asiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też spadam bo chce sie w końcu wcześniej położyć spać. Super snów wiadmo o czym. Pa pa Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolka - pozdrowienia dla mężulka - znikaj do niego.!! A sio!!! A ja juz szklaneczkę trzymam w garści. hihihi No to zdrówko. Dioda - ja też kiedyś mysłałam, żeby urodzić na wiosnę, a teraz to, żeby wogóle urodzić. ja również dziękuję Imolko za ciepłe słówka. Dzięki. Takiej "rozmowy" mi było trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też spadam bo chce sie w końcu wcześniej położyć spać. Super snów wiadmo o czym. Pa pa Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Kasia- strzelec Malinka- strzelec Dioda- strzelec 31 tydzień-strzelec Impersona-baran Domi24-baran mysza29-lew NIKA28-byk Agusia*-bliznieta MEG33-bliźnięta asienka - bliznieta BUGSY24- waga soul78 - skorpion Imolka, Aska74 - czytalam Wasza rozmowe i chyba troszke Was rozumiem - wspieram Was mentalnie, bo i u mnie lekarze podejrzewaja PCO - po Cilescie (nie biore ponad pol roku) cykle mam co 28-29 dni, na to nie narzekam. Mam za to spora nadwage i boje sie problemow z zafasolkowaniem. Nie chce mierzyc co rano temperaturki, zeby dodatkowo nie nakrecac wewnetrznej presji i stresu - od stycznia bede sie starala spokojnie podejsc do prob z nadzieja ze sie uda. Sama mam cudownego gina, nie straszy mnie, ale rozsadnie wytlumaczyl czego moge sie spodziewac, choc jak sam stwierdzi \"bedziemy sie martwic, jak nie bedzie wychodzilo\" - zaufalam mu, zeby nie badac teraz wszystkich hormonow, bo i po co? Trzymam za Was kciuki dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×