Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Aska74 mam pytanko do ciebie! mowilas wczoraj ze kolezanka kolezanki 16 lenia ma 3 tygodniowa coreczke! a moge wiedziec skad jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka ze sie nie przywitalam ale pisalam w trakcie nadrabiania zaleglosci :D Witam wszystkie kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - ta 3-tygodn. córeczka jest z Gdańska. Asienka- dzięki za słowa otuchy, trzymam za Ciebie kciuki. Imolka - śpisz jesteś? Jak samopoczucie po wczorajszym wieczorze? hihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
co tu dziś tak pusto ??? a u mnie dziś 28 dc i ciekawe co dalej ? już nie mam siły , niby nie mam problemów wszystko super i pęcherzyki i owu i jedno dziecko @ zawsze jak w zegarku i co , normalnie mnie chyba trafi , a tak chciałm żeby urodziło się w czerwcu tak przed wakacjami a teraz jak tak dalej pódzie to będzie środek zimy :(( mam doła chyba kupię test i będę wiedziała co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Asia i Sylwia! Dopiero wstałam bo wczoraj mimo dobrych chęci położyłam sie spać dopiero koło północy - takie tam pogaduszki małżeńskie :-)) Dzisiaj we Wrocławiu jest paskudna pogoda, nawet nie chce mi się nosa z mieszkania wystawiać. Dzisiaj już lepsze humorki ? Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Meg! Ja też bym wolała urodzić dzieciaczka na wiosnę albo w lecie. A teraz to by wypadał już wrzesień - ale w sumie to dla mnie nieważne. Byleby było :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witajcie spiochy:)) Tak sie wczoraj zastanawialm, nad miesiacem urodzenia dziecka:)Ale w koncu we wrzesniu i pazdzierniku tez jest ladnie:)a potem pod choinka bedzie maly mikolajek:) Zreszta zobaczymy jak sie uda:)) Pozdrawiam was goraco:) Bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the fly
Ponawiam pytanie do Was dziewczyny. Czy podczas tych starań cały czas przyjmujecie folik tzn. dłużej niż 3 mc-e ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Ja juz biore folik 4 miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
co do foliku łykałam go od sirpnia wraz z olejem z wiesiołka na śluzik a w tym miesiącu już sobie odpuściłam , nie wiem czy dobrze zrobiłam ale tyle go już się nałykałam że mi obrzydł bo żeby chciaż był efekt :(( nie biorę kompletnie nic nawet dobrze nie pamietam kiedy była owu , jak się zobaczę dwie krechy to zacznę znowu brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thefly
dzięki dziewczyny za odpowiedź, co do olejku z wiesiołka to czytałam żeby go brać tylko do owulacji bo po - to wpływa w drugą stronę - negatywnie wpływa na zagnieżdżenie się zarodka. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thefly
ja folik biorę już 6 mc-y i faszeruję nim też męża ( zalecenie lekarza) ale też już chyba na rzaie sobie daruję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja fiolik biorę już od roku i dla bezpieczeństwa maleństwa ( które się mam nadzieję pojawi) nie odstawiam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wstałam już dawno i właśnie zrobiłam tatrę. Jestem bardzo niegrzeczną dziewczynką bo już dziś 2 fajki wypaliłam fuuj. Niestety zaraz idę na angielski i wrócę dopiero o 16tej. Asiu jak ta humorek lepiej troszkę? Mój mężuś jest super i powiedział że najwyżej adoptujemy murzynka hihihi. Nie mogłam mieć lepszego faceta Podjęłam decyzję że pójde do gina i zobaczymy. A ciśnienia już nie będę robić dni płodne czy nie cholera to wie jak człowiek się za bardzo stara to i tak nie wychodzi. Co ma być to będzie. Pozdowionka, odezwę się jak wrócę z angola. No i czekam na @ i kupiłam już masę taponów a co trzeba być przygotowanym . Miłego dnia dziewczynki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Imolka :-) A tak z ciekawości co to jest tatra ? Bo ja chyba nie wiem :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg33 a może jesteś jednak w ciąży! Nie namawiam Cię do testa zrobisz jak uważasz ja już 2 w tym tyg. zrobiłam i nic. A co Folika to jest kwas foliowy, i jemy go z urozmaiconym żarciem, ale wiadomo zima idzie itd. Może lepiej łykać na pewno nie zaszkodzi nawet jak się łyka bardzi długo przynajmniej anemii z niedoboru kw.foliowego nie będzie hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomiliło mi się nie tatra tylko tarta oczywiście!To jest ciasto francuskie, środek- duszone pory ze smażonym boczkie, a na wierzchu ser żółty z jajiem i śmietaną. Bomba kaloryczna ale smakuje wyśmienicie .Potem Ci napiszę dokładnie Aga, bo teraz niestety lecę na angola! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...Imolka ale mi narobiłaś apetytu na coś dobrego :-) Czekam w takim razie na przepis. Ja tez na razie spadam bo zaraz wybieram sie do rodziców. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest tu ktora???????????? moj mama robi pyyyyyyyyyszne golabki ale nie umiemy zrobic sosu pomidorowego takiego pysznego :( . ma ktoras z was przeis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki kochane!!! Nie odzywałam się tydzień ale czytałam na bierząco!! Bugsy24 średnio się czuję!!-na początku martwiłam się że nie mam ciążowych objawów za to teraz mam za swoje;-) Od poniedziałku wymiotuję non-stop, od rana do wieczora jak już nie mam czym to mnie zrywa na sucho!!I śpię pół dnia! To końcówka 8 tygodnia więc może niedługo będzie lepiej!!!! Martwię się ponieważ przyjmuję leki od bólu brzucha i na podtrzymanie dzidziusia a przecież je zwracam-no i tak to z moim samopoczuciem wię nawet nie pisałam. A jak tam Twoje mdłości Bugsy????? Impersona barany to najfajniejsze znaki na świecie co nie?:-)Takie głośne uparciuchy:-)Mój mąż mówi że czasem ma ochotę mnie zabić ale i tak zawsze jest tak jak ja chcę!Chociaż tak go zamotam że jemu się wydaje że to on podejmuje decyzje w naszym związku:-) Pozdrawiam wszystkie kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Domi! Widze ze nie najlepiej sie czujesz... Ja sie zaczynam normalnie bac tych mdlosci, tak wszystkie o nich piszecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Imolka - humor jaki taki - z wierzchu staram się być pogodna - ale w środku siedzi paskudztwo. A co do adopcji - to Twój chce murzynka - to i tak nieźle, bo mój coś przebąkiwał o młodziutkiej 16-stce. hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Asiu, czytałam wczoraj, jak rozmawiałyście z Imolką o swoich problemach, ale nie chciałam się wtrącać. W mojej miejscowości jest gówniara, która urodziła pierwsze dziecko mając 13 lat, teraz ma z 21- 22 i chyba czworo albo pięcioro dzieci..... Moja starsza siostra urodziła pierwsze mając 18, ma troje, ja skończyłam studia, wyszalałam się za młodu, wyszłam za mąż i nie mam dziecka... Od 2 lat się staram, jestem co prawda trochę młodsza, bo będę mieć 27 lat, ale mnie też już zegar tyka i boje się coraz bardziej. Też mam mnóstwo problemów, które mogą przeszkadzać w zajściu i nie mogę o nich nie myśleć, nie da się. Jeśli pamiętasz, to też mam podwyższoną prolaktynę, ale biorę bromergon i jakoś jest to w miarę wyregulowane, co chwila mam torbiele na jajnikach, to wszystko powoduje, że nie ma owulacji, w zeszłym m- cu nie miałam, w tym mam pęcherzyk wzrostowy, ale czy pęknie??? No i jeszcze to poronienie, które całkiem mnie załamało. Teraz jestem na lekach antydepresyjnych, bo nie wiem, czy wiesz, ale stres i depresja również wpływają na wydzielanie prolaktyny, więc mając depresję leczenie bromergonem może w ogóle nie skutkować. Więc skoro hormony u Ciebie wywołują depresję, to może zapytaj lekarza o antydepresant... Jeśli dobrze pamiętam Ty kilka lat temu też poroniłaś, prawda, mogę zapytać, czemu od razu nie próbowałaś drugi raz? Przepraszam, jeśli jestem wścibska, ale u mnie jak tylko to się stało pojawiła się taka potrzeba posiadania dziecka, że aż boli... A sytuacja życiowa wcale u mnie nie rewelacyjna i może powinnam poczekać, bo nie mam pracy, nie pracowałam jeszcze i nie mam doświadczenia zawodowego, co komplikuje jeszcze bardziej, a tu u mnie, że by coś znaleźć trzeba mieć znajomości.... Więc może nie powinnam myśleć o dziecku, tylko bardziej pracy szukać? Ale nie potrafię odłożyć sprawy ciąży za parę lat, bo wiem, ze mam z tym problem, a z wiekiem może on być większy... A wczoraj to się zupełnie załamałam, wysłałam jakiś czas temu mailem podanie o pracę z ogłoszenia, wczoraj facet mi odpisał, ale tak, że się poryczałam, sama nie wiem, może rzeczywiście jestem tak beznadziejna?? I jeszcze kasa, wszystkie wizyty prywatne, bo w przychodni nic się nie załatwi, leki są takie drogie- duphaston prawie 40 zł, szczęście, że bromergon jest tani. Przepraszam, że smęcę, ale mam doła.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala nie zalamuj sie ! Wszystko bedzie dobrze! a tym ze smecisz to poprostu sie nie przejmuj! po to nas wszystkie masz! Ja tez biore leki antydepresyjne i jak zajde w ciaze to bede musiala przestac je stosowac i troche sie tego obawiam, choc jestem zdania ze nie sa mi potrzebne zadne leki p/depresyjne tylko normalny spokojny dom i zalozenie kochajacej sie rodziny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala - nie denerwuj się tym głupim pewnie tekstem od gościa w sprawie pracy. Może to nawet dobrze, że teraz wyszło co z niego za człowiek - potem zaczęłabyś pracować, miałabyś jakies plany itp. a on dopiero wtedy pokazałby swoje prawdziwe oblicze. Jesteś za dobra na takich chamów !!!! Główka do góry - pozdrawiam 🌻 Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala- jaka wścibskość? Jak poroniłam, to okazało się, że też mam torbiele na jajnikch, zaczęło się leczenie, krótko po tym straciłam pracę. Cały czas myślałam o straconym dziecku, ale najpierw musiałam sie wyleczyć, później rok szukałam pracy. jak znalazlam to 1 umowa na rok, a dobrze by było mieć na czas nieokreślony i tak ostro to spowrotem na dziecko mnie wzięło prawie 2 lata temu. Teraz miałam owulację po stymulacji hormonami, były 4 dorodne pęcherzyki, dostałam zastrzyk na pękniecie i co? Dupa!!. u mnie też sytuacja finansowa nie jest wesoła, mąż bez stałej pracy, (teraz się wyklarowało, dobrze że ma jeszcze zlecenia dorywcze, )kredyt hipoteteczny itp. , ale to jest w tym momencie bez znaczenia. Wiemy, że damy sobie radę. O stresie wpływającym na prolaktynę słyszałam, przed pójściem na zwolnienie, rozmawiałam o tym z ginem, ale jak przeczytałm ulotkę to sobie odpuściłam - za duże przeciw w przypadku ciąży. A jakie Ty bierzesz leki antydepresyjne ( skonsultuje to ze swoim ginem) Myślałam też o rozmowie ze znajomą psychiatrą- może ona mi coś doradzi bezpiecznego. A gburem, który Ci odpisaŁ, nie przejmuj się - ciesz się, ze jednak nie zaczęłaś u chama pracować. Wtedy to dopiero miałabyś powody do płaczu. Trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia32
A co Wy dziewczyny licytujecie się ? Która ma gorzej czy co? Olala z tego co ja wiem to leczenie depresji w ciąży to jeden z trudniejszych problemów, nie ma leków bezpiecznych dla płodu. A te teksty o jakichś gówniarach to już sobie daruj bo jest to conajmniej niesmaczne. Tak apropos najmłodsza matka na świecie w Peru miała 4 lata jak zaszła w ciążę i urodziła chłopca!!!!!!!!. Kogo to obchodzi! Pewnie jeszcze będzie miała 10 dzieci i 5 skrobanek!!!!!!!! Sory ale się wnerwiłam. Ja uważam, że dla mnie teraz jest ok wiek(32 lata) i nie chciałam mieć dziecka wcześniej, żeby być starą mamuśką teraz! Myślę, że w życiu liczą się różne rzeczy a nie tylko wiek !!!!!! I kiedy się rodzi. Dojrzałe świadome macierzyństwo ma swoje dobre strony . Nie traktujesz dziecka jak zabawkę i zachciankę. Możesz mu coś przekazać, a nie tylko dodawać rodzeństwa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Aśka wiem ze jest Ci przykro ze zadna z nas nie zwróciła uwagi na Twoją wypowiedz:( jest mi przykro. Ja nie wiedziałam jak Cie pocieszyć co Ci powiedzieć, a mogłam głupie \'bedzie dobrze, nie martw sie\' ale tego nie zrobiłam i jest mi potwornie przykro bardzo:( Olala ja biore na podwyzszona prolaktyne Ergolaktyne ale w aptece sprzedali mi Bromocorn, to jest to samo. Jak bierzesz te tabletki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!!!!!!!!!!!!! Dostalam okres :( ale to nic. Wczoraj zdechl mi pies buuuuuuuuuuuuuuuu :( :( :( szesc lat byl z nami, taki fajny pies byl, cholera, plakalam jak bobr pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!!!!!!!!!!!!! Dostalam okres :( ale to nic. Wczoraj zdechl mi pies buuuuuuuuuuuuuuuu :( :( :( szesc lat byl z nami, taki fajny pies byl, cholera, plakalam jak bobr pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×