Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Ale jestem już zmęczona a tu tyle czasu jeszcze. Ten topik chyba umiera. Nikt nic nie mówi. Madziku czemu jesteś 55 masz tyle lat czy co?Tabelki są w 2 rodzajach dla brzuchatek i starających się Czekamy na Twój wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) co tam u Was nowego ciekawego??:) Asia74 no tak uciekinierko Ty hihihiih widocznie nie moglas potem gadac :) Faktycznie strasznie pustki tu sie zrobily, moze taki okres sie zbliza, wiecie świeta za pasem to trzeba i posprzatac i gdzies jechac cos kupic itp itd ale chyba nie ma sie co zalamywa, w koncu świeta sie skonczą i wroci norma i dziewczyny na nasz wątek równiez :) ja to sie zastanawiam nad Jagódką bo daaawno jej tu nie bylo, rowniez Malinki od kilku dni nie widzalam, Estelli rowniez... Impersony ale ta to zajeta mężusiem i nowym komplecikiem hihihih no nic, trzymajcie si ciepło Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazjii MIkołajek :) obyście szcześliwie zaciążyly w tym miesiacu :) bedziecie teraz myslec bardziej o swietach wiec moze sie uda :) czytam was na bierząco ale bardzo mnie plecki bola i nie mam jak odpisać :( w dodatku stopy tez mnie bolą w dodatku Zuzia sie ułożyła ładniutko do góry nogami i mnie kopie po zebrach . :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wszystkiego najlepszego dla dziewczyn ktore obchodza urodzinki 6 grudnia :D niepamietam dokladnie ktre to ale mniejsza z tym :) Duzo zdrówka wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj naj... dla Kasi i Malinki z okazji urodzin ( mam nadzieje, ze dobrze pamiętam :-)) ) A poza tym witam w nowym tygodniu - :D Może ten będzie lepszy , chociażby pod względem zdrowia - hi hi hi Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13............Zuzia......94 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Aśka74...........01.12........28-34.................. .28.12................. słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota 27
witam wszytskich, po wczorajszym wieczorku uzupełniłam tabelkę:)) chciaż pewnie sie nie udało, ale kto wie, to był 13 dzień cykklu, poczekamy zobaczymy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
jak tam Mikołaj? przyszedł do Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
hallo jest tu ktos??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem - ale już w pracy niestety. Jeszcze nie całkiem zdrowa, ale co zrobić. Takich pustek tutaj jeszcze nie widziałam. czyżby wszystkie dziewczyny zrezygnowały z rozmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga* dziękuuuję :) No i ja życzę Malinko Tobie wszystkiego naj naj....i tej upragnionej fasoleczki :) A wszystkim dziewczynom dobrego humoru na mikołaja :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez życzę Wam - Kasiu i Malinko wszystkiego naj, naj,naj i oby jak najszybciej się spełniło Wasze największe marzenie - z okazji Waszych urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Ja również dołączam sie do życzeń:) zdrówka i spełnienia marzeń, zwłaszcza tego jednego:) J a moze na Mikołaja dostane dzidzie hihihihi, okaze się za jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D:D:D Dołaczam sie do życzonek dla Kasi i Malinki i wszystkiego naj naj zyczę:D🌻🌻🌻 Bugsy24 jak to soama bedziesz dzidzię wychowywać? Jak sie dzisiaj czujecie ja jakos kiepsko ospale:(, może dlatego ze dopiero wstałam, ale juz kawusie piję:) Mam wrazenie ze po tym Bromocormie spac nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
dzieki Asiu, nie nastawiam sie na nic, tym bardziej, ze mam cykle 26 albo 28 dni i ciezko trafic w ten jeden dzień, ale fajnie by było na święta zrobic test i zobaczyc dwie krechy:)) :))o jeszcze taka świateczna piosenka leci w radiu.... az sie rozmarzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasiu i Malinko najlepsze życzonka urodzinowe:):):)zdrówka i fasolek:):) Aśka 74 czytałam o twoich piatkowych dołkach niestety dopiero dzis bo w domu nie mam netu:( Mam od soboty podobny dóóółł. Byłam w sobote w szpitalu u kuzynki która własnie urodziła dzidzie i tek mi smutno że ja jeszcze nie:(a była tam jeszcze jej siostra gówniara która właśnie tez jest w ciązy i gadka była cały czas o dzieciach:(. A ja jestem najstarsza z nich juz mam 29 lat mamy wieksze mieszkanie prace z mężem mamy a dzidzi nie ma:(:( i wkurza mnie już jak ta cała rodzinka bez przerwy sie pyta albo głupie spojrzenia jak np. w tym szpitalu:(:( Naprawde mnie to dołuje:( w dodatku mój mąż pojechał dzis na 4 dni szkolenia :(a teraz najlepszy czas żeby zacząć staranka a jego nie ma:( I jeszcze mnie załamuje fakt że musi jechać od stycznia na 3 m-ce na szkolenie i tylko w wekendy bedziemy sie widzieć:(:(:(chyba sie załamie buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie nie czytalam Waszego topiku, bo 6 miesiecy temu stracilam ciaze i nie bylam w stanie cieszyc sie ciazami innych kobiet. ale po ilosci wpisow wiem, ze to bardzo oblegany topik, wiem tez, ze bardzo sobie wszystkie pomagacie dzis dowiem sie od lekarza kiedy moge zaczac starania o wymarzone i dlugo wyczekiwane baby. trzyumajcie za mnie kciuki a byc moze wkrotce do was dolacze sciskam wszystkie brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
I co nikt mnie nie pocieszy??:(:( tak mi źle mąż wyjechał bede dzis sama w domu chyba se porycze. Tak sie boje bo to niby 3 cykl jak sie staramy ale sie boje co bedzie jak sie teraz nie uda??:(:( a jak sie okaże że nie możemy mieć dzieci:(:(to co wtedy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Mysza przykro mi z powodu takiej sytuacji:( te gadki o dzieciach to tez znam, pamietam jak na wakacje schudłam troszke i rzeczy wiozłam do zwężenia, to ciotka od razu przygadała - Ty już powinnas poszerzać a nie zwężać id. Moze akurat z mężem uda Wam sie trafić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszka- rozumiem Cie doskonale - sama przez to przechodzę. Dla mnie też są najgorsze pytania innych \" no kiedy....\" Wrrrr!!!! I jeszcze w koło tylew noworodków. Buuu Neoprene - przykro mi z powodu Twojej straty maleństwa. Trzymam za ciebie kciuki i powodzenia na wizycie u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
dzieki Asia i Dorota :) no te gadki ciotek są najgorsze pieprzą trzy po trzy a w człowieku sie gotuje wrrr A ta kuzynka gówniara co jest w ciąży cały wieczór mnie zamęczała swoimi gadkami monotematycznymi i ciągle sie po brzuchu głaskała a ja z uśmiechem przyklejonym do twarzy a w środku wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - nie panikuj, od razu bezdzietna, też coś. Skąd takie przypuszczenia? Wiem, że łatwo to mówić ale uśmiechnij się natychmiat i nie rób takiej skwaszonej minki.;) pomogło troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
matko ta kuzynka to jakas bezduszna osoba:( wyobrazam sobie co czułaś, też bym miała doła giganta. U mnie teraz dwie koleżanki mają termin i też nie wiem jak sie będę czuła jak zobacze ich dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Asia i Dorota ok juz sie poprawie , musze!!bo zwariuje i pogrąże sie na całego Wy też kobietki musicie być silne musimy sie uśmiechać pod wiatr w końcu i do nas los sie uśmiechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×