Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Aha - Malinka - mam takie niedyskretne pytanko - w jakiej części Poznania mieszkasz ? Tak tylko pytam ... 6 miesięcy temu wróciłam się do mojego miasta rodzinnego Wrocławia - ale w Poznaniu mieszkałam prawie 3 lata i nadal czuje do niego sentyment ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to miszkam w Puszczykowie, ale w Poznaniu spedzam mase czasu, wiec tak jakbym tu mieszkala. Zreszta znam go na wylot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przez Puszczykowo przejeżdżałam zawsze pociągiem... Koleżanka była ostatnio w Poznaniu i mówiła, że podobno bardzo ładnie wygląda teraz deptak na Półwiejskiej - chyba wybiorę sie jeszcze przed swiętami do Poznania - troche mnie tam jednak ciągnie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie w Poznaniu jest teraz ślicznie. Wszystko przystrojone w lampki, wielkie choinki. W sklepach muzyczka typowo świąteczna, już się nie mogę doczekać Świąt:D Jasne przyjeżdżaj do Poznania, to świetna miasto i wydaje mi się, że gościnne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie w Poznaniu jest teraz ślicznie. Wszystko przystrojone w lampki, wielkie choinki. W sklepach muzyczka typowo świąteczna, już się nie mogę doczekać Świąt:D Jasne przyjeżdżaj do Poznania, to świetna miasto i wydaje mi się, że gościnne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dopiero teraz znalazłam czas by na spokojnie poczytać ostatnie wpisy. Imolka - nie byłabym do końca pewna, że Impersonie chodziło o Ciebie. ja ostatnio też się bardzo czesto wypowiadałam i starałm się też nikogo nie ignorować i odpowiedzieć na jego wpis.Tak więc i ja mogłam się wydawać najmądrzajsza. Nieważne. Nie chciałam nikogo urazić i \"komentować po chamsku czyjejś ciąży\" - tym bardziej, że mam nadzieję, że kiedyś sama też będę w tym stanie. Irytowało i dołowało mnie jedynie, to że kobiety, KTÓRE NIE CHCIAŁY MIEĆ DZIECI - tak łatwo w ciążę zachodziły. Zresztą w tym momencie to już nieważne co chciałam powiedzieć - jest to mój ostatni wpis. Ps. Imolka - przeczytałam artykuł, jest extra i daje dużo do myslenia. Życzę wszystkim brzuchatkom szczęśliwego rozwiązania w terminie, a oczekującym na fasolkę- jak najszybszego zaowocowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13............Zuzia......94 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - ty też ? Szkoda - bo polubiłam i Ciebie i Imolkę - i inne dziewczyny też... Widocznie tak ma być - trzymaj się i nie dawaj się złym humorkom :-)) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala- tak slyszalam...te karpie sa wogole swietne...bardzo mnie rozczulaja i rozbawiaja...i wreszcie czuje klimat swiat:) Poznan...hmm- moze zadam glupie pytanie, ale czy to prawda ze w Poznaniu bilety tramwajowe kupuje sie na dana ilosc minut jazdy? Kolezanka mi mowila, ale jakos nie bardzo to rozumiem... Aska- Imolka doskonale wie, ze chodzilo mi o nia, zreszta niewazne, bo wydaje mi sie ze namieszalam niepotrzebnie, ale naprawde ta kobieta, mimo ze naprawde uwielbialam to forum i nie moglam sie od niego oderwac, poprostu mnie do niego zniechecila swoimi wypowiedziami...i tu nie chodzi o czestosc komentowania, tylko o ich forme... W kazdym razie nie mam ochoty psuc nikomu atmosfery, mimo ze naprawde bardzo lubie spore grono forumowiczek... poprostu jest mi przykro. I tyle. Zwlaszcza, ze przez moja wypowiedz kilka osob zechcialo opuscic to forum...a to ja tu najwyrazniej nie pasuje... Buziaki dla wszystkich starajacych i brzuchatek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala- tak slyszalam...te karpie sa wogole swietne...bardzo mnie rozczulaja i rozbawiaja...i wreszcie czuje klimat swiat:) Poznan...hmm- moze zadam glupie pytanie, ale czy to prawda ze w Poznaniu bilety tramwajowe kupuje sie na dana ilosc minut jazdy? Kolezanka mi mowila, ale jakos nie bardzo to rozumiem... Aska- Imolka doskonale wie, ze chodzilo mi o nia, zreszta niewazne, bo wydaje mi sie ze namieszalam niepotrzebnie, ale naprawde ta kobieta, mimo ze naprawde uwielbialam to forum i nie moglam sie od niego oderwac, poprostu mnie do niego zniechecila swoimi wypowiedziami...i tu nie chodzi o czestosc komentowania, tylko o ich forme... W kazdym razie nie mam ochoty psuc nikomu atmosfery, mimo ze naprawde bardzo lubie spore grono forumowiczek... poprostu jest mi przykro. I tyle. Zwlaszcza, ze przez moja wypowiedz kilka osob zechcialo opuscic to forum...a to ja tu najwyrazniej nie pasuje... Buziaki dla wszystkich starajacych i brzuchatek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona - teraz Ty ? Nie podoba mi sie to wcale ...:-(( Co do biletów - to faktycznie kupujesz je na 10 minut, pół godziny itp. Ale powiem Ci coś więcej - możesz sie przesiadac w ramach limitu czasu z tramwaju do tramwaju. No i są bilety na ilośc przejechanych przystanków - zakręcone na maksa - nigdy sie w tym nie łapałam do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Powtarzam życzenia dla Kasi i Malinki :) dzis mnie mniej bolą plecki wiec wpadlam zeby cosik napisac :) Impersona juz za 3 tygodnie rodzisz fajnie ci :) tez bym tak chciala :) Obrzarłam sie dzisiaj ananasków z puszki i czekolady :) hihi czekolade jadlam jak batonika taka miałam ochotę :) ciekawe ile przytyje po świetach juz sie boję :) Wszyscy mi mmówia ze mam bardzo nisko brzuszek i ze urodze wczesnie ale czy to od tego zalezy?? TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13,5..........Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka co z tobą????????????????????????? miałaś rodzic 11 grudnia moze ci sie wczesniej udało?? Lusia, Mateczka, Katarinka, Dzidzius,Trudi, 1102, Mała, Metka, Claptola,Milucha, Małgoś, Joganna, Rubina, Tiamka, Adrianka jak sie czujecie rzadko sie odzywacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga... to sie oplaca?...dziwne takie...i jeszcze kolezanka mi mowila ze w kazdym domu sa uchwyty na flage za oknem...nawet w nowych blokach... ale Poznan ma fajnie, ze ma Ikee w centrum miasta prawie, bo u nas zeby wybrac sie na Bielany, to niezla wyprawe trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabele
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13............Zuzia......94 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13,5..........Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13,5..........Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impersona ale sama tam nie bedziesz :) moze bedziesz rodzic 1 stycznia :) albo 2 :) a moze urodzisz 28 grudnia i cie wypuszcza przed sylwesterm :) w szpitalu do ktorego ide trzymaja 2 dni no chyba ze dzidzia ma zoltaczke albo byla robiona cesarka :) tak czy tak bedziesz miala dzidzie przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
dzień odbry, widzę, ze jestem pierwsza dzisiejszego poranka:) Życze wszytskim miłego dzionka i słonecznej atmosfery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
dzień dobry, oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
hallo, dziewczyny nie wygłupiajcie sie:( przeczytałam własnie wasze wieczorne wypowiedzi, wszytskie chca odejsc z tego forum:( a ja bardzo polubiłam czytać co u Was słychać:( buuuuuuuu ale mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jak humorki?? Malinka ja z kolei miałam imprezkę w niedziele no i taką milutką wczoraj hihihihih olala i 31 tydzień dzięki za życzonka :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dorota:D. Ja wcale nie chcę odejsc ale nie ukrywam ze jest mi przykro z takiego rozwoju sprawy:( smutno mi było jak wczoraj zajzałam na stronką. Ja nie dawno wstałam i jak zwykle pierwsze co robie to kawusia:D. A Ty dorota w pracy juz urzędujesz? humor dopisuje dziś? Jak wczorajsze mikołajki?:D:P 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Ciebie też witam serdecznie:). I te same pytanka są tez do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorota, ale z Ciebie poranny ptaszek hihihih juz w pracy?? O i Agusia sie pojawiła :) jak Wasze humorki dzisiaj?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis juz w pożądku, ale wczoraj zdołowałam sie niesamowicie:(. Moje kochanie winko wczoraj kupiło i czekoladki a ja wstawiłam sie na smutno i poszłam spac:(. Nie wiem czym to było spowodowane, chyba tym ze czytałam wczoraj o maluszkach, ciązy i takie tam:( No ale dzis całkowita zmiana humoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×