Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość cj
ja tez smutno bede chyab te swieta wspominac:(bylam u lekarza na pierwszym badaniau i powiedizla ze na 90% ciaza,robilam test jakies 2tyg temu i wyszla ciaza,a dzis zcazynam krwawic:(:(wiec juz sama nie weim co jest,tak pragnelam tego dziecka:(:(:(:(w poniedzialek mialam mmiec usg i chyba nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cj tak mi przykro... ale bez wzgledu na to co bedzie idz w poniedzialek do lekarza. ja tez mialam nadzieje ze jestem w ciazy i mimo moich klopotow troche sie rozczarowalam jak @ przyszla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Cj, to na razie nic nie oznacza, spokojnie, trochę krwawienia w ciąży może się zdarzyć, spokojnie tylko. Może być też tak, że jajo jest uszkodzone genetycznie, do dwóch tygodni po terminie @ organizm decyduje, czy wszystko jest w porządku czy nie. Kiedy powinnaś mieć @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cj
Jeżedli lekarz powiedział ci że jesteś w ciązy, a teraz zaczynasz krwawić, to leć do najbliższego szpitala, niech Cię zbadają, może dadzą duphaston na potrzymanie. ja też kiedyś straciłam ciążę i cały czas sobie w brodę pluję, że gdybym szybciej zareagowała, to może bym ją potrzymała. Tak więc leć dziewczyno jak najszybciej i nie czekaj. Trzymam za Ciebie kciuki. Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Gram sobie w karty, cj, kiedy miałaś mieć normalny termin @? Nic na siłę, jeśli to jeszcze nie dwa tygodnie, do szpitala możesz iść, coś mądrego pewnie Ci powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
I właśnie zastanawiam się, czy nie wszamac sobie makowca, chyba sobie dogodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cj
czesc dziewczyny,lekarz powiedzial mi ze jesli jestem to bedzie to 5 lub 6 tydz i mialam miec pierwsze usg,ale troszke krwawie,pojde w poniedzialek przynajmniej zobacze co sie dzieje,moze po prostu pomylil sie na badaniu i wcale w ciazy nie jestem,tylko wiecie jak to jest,ja juz sie zastanawialm nad ciuszkami itp;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cj
ostatni okres mialam 16.11 pozniej 5.12 maialm lekkie krwawienie,lekarz powiedzial ze to z powodu zagniezdzenia sie jajeczka:)ale czy mozliwe zebym znowu krwawila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cj
Jak uważasz, ja jednak bym nie zwlekała do poniedziałku, ale to w końcu Twoja sprawa, zrobisz jak będzisz chciała. Nadal trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Cj, może jednak zadzwoń do szpitala jakiegoś i zapytaj co zrobić? Ja bym przynajmniej zadzwoniła w tych okolicznościach, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cj
dzieki dziewczyny,dzwonilam do mojego lekarza i powiedzial zebym sie nie martwila i przyszla w poniedzialek na to usg,dam znac jak to sie dalej potoczy:)pozdrowienia i wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się czujesz CJ
nadal krwawisz, czy już przestało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cj
juz nie krwawie,nie iwem skad to sie wzielo:/ale poza tym czuje sie strasnzie slabo,unikam kawy odkad lekarz powiedzial mi ze to ciaza,na szczescie nie wymiotuje,tak jak sie to zdazalo na samym poczatku:)a wy jak sie czujecie dziewczyny?czy ktoryms dokuczaja uciazliwe objawy ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cj
To dobrze, że krwawienie ustało- jest ono niebezpieczne, uważaj na siebie i na fasoleczke. Ja nie czułam żadnych dolegliwości, może za krótko byłam w ciąży?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja zmęczona, przejedzona ale zadowolona :) widzę że mamy nową koleżankę :) witaj cj :) widze że w nieciekawym momencie się dołaczyłaś, czy to juz pewne że nici z dzidzi?? a może to kwawienie to nic takiego?? Lecę spać :) jutr zajrzę, mam nadzieje że Wam miło święta upłynęły :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cj
witaj kasia,ja mam nadzieje ze to nic takiego,a fasolka dalej szaleje w brzuszku,zobaczymy w poniedzialek,papapa milego dnia:)wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rowniez mam nadzieje że to nic takiego bo fasoleczkato cudowna sprawa :) a tak swoją drogą to szkoda że juz niedziela i własciwie koniec świąt buuu jutro do pracy Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dzisiaj od rana leże w łóżku i nic nie robię :) A Wy pewnie jeszcze świętujecie z rodzinkami :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 34 tydzień..Warszawa....1 Luty...........14............Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella ............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia..........21.12........26- 28.................. 16.01 Malinka79........01.12........26-30...................26.12-30.12 Aga*..............29.11.........28-32...................27.12 Mysza29.........26.11........27-28...................24.12 Dioda.............29.11........30-31...................28.12 Olala..............23.11........27-31...................21.12 Agusia*...........18.12......... 28.....................15.01 Sylwia19..........23.12.........??...................raczej nie testuje Dorota27.........19.12.......26-27..............sama nie wiem paulakp............25.11.......28-29...................23.12 Malwa30.........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia...............15.11...........30-33..............14-17.12 Soul78............13.12..........28-31................12.01-14.01 Paula23...........20.12.........28-29................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ............... ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 33 tydzień.........Kamila....................Strzelec...........19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dzisiaj również jestem pierwsza :) ale niestety juz w pracy, a spać mi się chce niemiłosiernie buuu Jak po Świętach dziewczyny?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Chciałabym wam złozyc zyczenia świateczne -niestety po świetach, bo w czwartek mi swerwer wysiadł i niestety nie zdążyłam tego zrobić:(. A dzisiaj znowu w pracy :( Więc życzę wam duuuuuuużo spokoju radości i zdrowia i przede wszystki spełnienie marzeń i owocnych przytulanek ;). Sylwia może to i dobrze że nie masz tej fasoleczki- poukladaj sobie najpierw sowje życie - będzie ci łatwiej zobaczysz. Trzymam za ciebie kciuki. cj witam i trzymam kciuki - napisz nam jak tam usg Kasiu ciebie rónież witam bardzo gorąco widzę że jesteśmy same! Niestety trzeba dzisiaj trochę popracować i tak do piątku a w piątek imprezka na całego !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula23 dzięki za życzonka :) ja tam w tym tygodniu nie ma za dużo do roboty :) takze bede się psychicznie do Sylwestra przygotowywać hihihihi Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu! Ja tez mam luz w tym tygodniu i tez będę się psychicznie przygotowywać do sylwka. Mam mały problem i nie wiem jak na to patrzeć. We wigilię zaczęły mnie strasznie swędzieć persi i nie wiem od czego po czym zauważyłam że z sutków leci mi coś co wyglądało jak mleko, nie wiem co o tym mysleć. Czy to jest normalne czy to sa jakieś oznaki czegoś. Jeśli któraś z was miała coś podobnego to podpowiedzcie co to jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tego co się naczytałam to mogą być to objawy ciązy ale nie powiem Ci na 100 % bo nie wiem. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
witam do pauli 23 a czy kiedykolwiek robiłaś badanie prolaktyny ? bo bardzo często jest to objaw niestety zbyt wysokiego jej poziomu a to oznacza duży problem z zafasolkowaniem, miałam tak w sierpniu ale byłam wtedy tak zastresowawa że nawet @ przyszła 1 tydzień później , prolaktyna wpływa też na długość cykli ja po stranakach przedświątecznych oczekuję na efekty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomu prolaktyny nie badałam niestety, musze iść do laboratorium u mnie w szpitalu i sie spytać czy cos takiego robią. Ale w zeszłym tygodniu dostałam @ i to w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poszłam do siebie do laboratorium i zbadaja mi prolaktynę. Mam nadzieję że jeszcze dzisiaj będę miała wynik i zobaczymy. A wiecie że juz zaczęłam sie denerwować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
no to może to coś innego ale na pewno trzeba to zbadać może powinnaś zrobić usg piersi , normalnie nie powinno być żadnych wycieków z piersi zdrowej kobiety / tak twierdzi moja ginka/z wyjątkiem kobitek w ciąży u których może wystąpić wcześniejsza laktacja więc jeśli masz możliwość wybadać się to zrób to ,czasem można wykluczyć coś lub zapobiec :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×