Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość mysza29
witam koleżanki:) to znów ja maruda:( nie pisze dużo bo mam strasznego doła i wcale nie czekam na sylwestra bo mój mąż już wyjeżdża w niedziele wiec zostały nam niecałe 4dni :(:( jak o tym tylko pomysle to mam gardło ściśnięte na maksa i łzy w oczach, wczoraj jak poszlismy spać nagle mężuś mi położył głowe na moich plecach ja patrez a on płacze :(:( i mówi :jak ja wytrzymam tyle bez ciebie:(:( i ja wtedy też i tak beczeliśmy sobie w nocy .......sory że tak smuce ale nie potrafie sie odnaleźć w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza nie dołój się i nie przejmuj, a Sylwestra spędź tak z mężem żebyspotem miała co wspominać :) współczuje Ci jednak takiej rozłąki bo ja chyba bym miala identycznego doła, ale dasz rade, kochacie się bardzo prawda Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasia dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co mysza :) nie chciałabym się czuć tak jak Ty teraz ale wiem że sobie poradzisz, szybko zleci zobaczysz :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
myszko , wszystko będzie dobrze , wiem jak to jest , ja nie nawidzę jak mój mężulo wyjeżdża nie lubię spać sama ale może jak będziecie się czule witać to szybko będą efekty bo na pewno nie będziesz myślała i liczyła z kalendarzem w ręku , "chłopaki" będą w lepszej kondycji, kiedyś cztałam taki artykuł że plemniki inaczej zachowują się u mężczyzn którzy mają blisko siebie partnerkę , są "rozleniwione" a te które "wiedzą " o tym że tylko raz na jakiś czas będą wykorzystane są podobno bardziej "agresywne" i dlatego więcej jest ciąż w przypadkach kiedy seks jest nieregularny , podobno też wydłuża się wted ich cykl życiowy i potrafią nawet być agresywne wobec innych plemników jeśli dochodzi do takich sytuacji / artykuł był w fachowej literaturze medycznej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Meg wow informacja o tych plemnikach jest super:):) aż sie roześmiałam dzieki za pocieszenie :) ale może faktycznie coś w tym jest bo czasami sie słyszy że ktoś sie z kimś prześpi tylko raz i dzidzia gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dziewczyny bardzo interesujące informacje podajecie na temat plemniczków. Bede musiała mojemu kochaniu powiedziec ciekawe jak zareaguje na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
czytałam to jakiś czas temu i wtedy to nawet się cieszyłam bo nie planowałam dzidzi a teraz to może i ja swego mężula gdzieś wyślę ;) ale tak serio to chyba coś w tym musi być bo jak tak się zastanowię to pierwszą dzidzię też udało się "zrobić" jak mój mąż pojechał na tydzień w góry a ja go wylewnie witałam i wtedy nie planowałam zachodzić w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Cześć dziwczyny, ja sobie tak myślę, że w ogóle to są kobiety szczęśćiary nieprzeciętne, które zachodzą sobie bo zaplanowały, są takie pechowce jak my, i są te, które nie planują a zachodzą, coś w tym musi być, może jak sobie wtłuczemy do głów, że wcale nie chemy, to zajdziemy? co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
no no myśle że to dzidzia to jedyna szanasa żebym sie pocieszyła w tym oczekiwaniu aż wróci hmmm, kurcze dziewczyny co ja bym bez was zrobiła zawsze mnie jakoś podnosicie na duchu. A co do tych plemniczków to w ostatnim m-cu przytulanko było regularnie co dwa dni i co nici może to te plemniczki rozleniwione hi hi jak sobie to wyobrażam to mi sie śmiać chce że ona np. tak płyną powoli powoli hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! jestem tu nowa,chociaż od jakiegoś czasu śledzę Wasze wypowiedzi. Myślałam sobie przyjemnie poczytać,ale tylko tyle. Chciałabym się Was poradzić, zapytać. Jestem mężatką od pół roku :) mam 24 lata,oboje z mężem pracujemy...nie mamy jednak własnego mieszkania i na razie się nie zapowiada...mniejsza z tym. Zawsze pragnęłam dziecka,ale jeszcze nie teraz, a tu okres spóźnia mi się 3 dni, kiedyś zdażyło mi się że tak właśnie okres mi się spóźniał. Czy możliwe żebym była w ciąży? raz jedyny nie zabezpieczyliśmy się, ale to było ,przynajmniej tak mi sie zdaje w te \"bezpieczne\" dni. Umieram ze strachu, nie dlatego, że mogę być w ciąży, tylko dlatego, że byłam w solarium, pare dni temu bolała mnie głowa i wzięłam dwa proszki przeciwbółowe,a przecież nie wolno tego robić w ciąży! proszę odpowiedzcie mi, będę wdzięczna, dodam, że nie czuję sie inaczej niż zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
ja tak na wszelki wypadek "podganiałam" je witaminkami dla facetów Androwit ale moj mąż śmieje się że on chłopaków ma wporządku ale to okarze się na stycznowych badaniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Sylwia czemu nie zrobisz testu?juz byś coś wiedziała a tak ? co do lekarstwa to nie wiem dokładnie ale dobrze żebyś zrobiła test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba muszę się jeszcze wstrzymać z tym testem, to dopiero 3 dzień spóźnienia, troche szkoda mi kasy, no i raz zdażuło mi się juz takie spóźnienie,na początku roku coprawda...4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
najtańszy test kosztuje poniżej 10 zł a jak będziesz się stresować to tylko przedłuży to oczekiwanie na @ zwykle jest tak że po negatywnym teście można się odblokować i przychodzi @ , czego ci życzę jeśli nie jesteś gotowa na maleństwo ,ale jak człowiek ma już wszystko to późnej zafasolkować nie może , wiem to z własnego doświadczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem ,kiedy tak spóźnia mi się okres, myślę sobie, że może, boję się i wogóle, ale potem kiedy się pojawia troche mi szkoda, że nie...wiem, na wszystko musi przyjść czas, a co do testu myślałam, ze to jakieś 30-40 zł pomijając, chciałabym, żeby to wszystko było jak należy, a nie w wynajmowanej kawalerce, z niepewnościa co będzie jutro, bez pomocy rodziców, czy kogokolwiek, boję się tylko, że jak tak dalej będę myślała, to wogóle, nie zdążę sie zdecydować nigdy dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
biegnij do apteki i nie zadręczaj się , może pomoże jak tylko kupisz :)) zrób z porannego moczu będzie większa pewność ja jak zrobię test to zaraz się pojawia i wtedy dopiero chce mi się płakać , jak urodziłam swoje pierwsze dziecko mieszkaliśmy u teściowej i nie mieliśmy wiele i niestety tez się nie cieszyłam a potem przez długie lata miałam wyrzuty sumienia i starałam się jej to wynagrodzić i rozpuściłam jedynaczkę a ona i tak chyba bardziej emocjonalnie związana jest z mężem który jak tylko się dowiedział to gadał do brzuszka , całowal i przytulał i prawie się modlił żeby to była dziewczynka , więc nie można się załamywać jak będzie dzidzia będą i pieniądze i pomoc rodziców bo bez tego z ich strony się nie obędzie , daj koniecznie znać jak się zakończy testowanko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cj
czesc dziewczyny:)bylam na usg i nic tam nie zobaczyl,powiedzial tylko ze macica jest powieksozna i rozpulchniona,kazal mi zrobic znowu test na anstpeny dzien,zrobilam i nic na pocztaku nie wysklo,test zahcowalam i po jakis kilku godz zrobila sie jasna kreska,nie weim mzoe to juz klamliwy wynik,ale dzownilam do niego i poweidzialm ze nci nie wsyzlo,kazal mi brac przez 5 dni luteine na wywolanie okresu,mijajuz 2 dzien i dalje go nie mam,jesli sie nie pojawi to mam zadzownic,sama juz nie wiem troszke sie zakrecilam w tym wszystkim,szczegolnie po tym jak powiedzial ze na 90%ciaza ehhh jakos chyba wytrzymam te kilka dni,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
CJ no no współczuje ci tej ciągłej niepewności naprawde ale dziwi mnie że ten lekarz nie kazał ci zrobić po prostu badania krwi tylko test ci każe powtarzać nie wiem ile.Tak myśle że raczej jesteś w ciąży bo ja ostatnio jak robiłam test i wyszedł negatywnie to po paru godzinach nie zmienił sie wcale tak wiec może jesteś w ciąży ale na twoim miejscu poszłąbym zbadać krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cj
dzieki mysza,pojde jutro z rana:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieciekawą masz sytuacje. i w końcu nie wiadomo czy ciąża a jesli nie to dlaczego brak @. troche dziwna sytuacja, ale trzymam za ciebie kciuki napewno bezdie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cj
dzieki mysza,pojde jutro z rana:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelki
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 35 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........15............Zuzia......98 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka..........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.11.........28-32..................27.12 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............29.11..........30-31.................28.12 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................15.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ................. ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 35 tydzień.........Kamila....................Strzelec...........19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKI
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 35 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........15............Zuzia......98 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.11.........28-32..................27.12 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............29.11..........30-31.................28.12 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................15.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ................. ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 35 tydzień.........Kamila....................Strzelec...........19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKI
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 35 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........15............Zuzia......98 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.11.........28-32..................27.12 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............29.11..........30-31.................28.12 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................15.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ................. ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 35 tydzień.........Kamila....................Strzelec...........19 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,to jeszcze raz ja, zrobiłam ten test, nie jestem w ciąży, tylko jakoś nie czuję specjalnej ulgi, życie toczy sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu - ja tylko na chwilkę - juz mi się nie ma co spóźniać- jakiś dziwny ten okres w tym miesiącu - zero objawów: ani brzuszek ani piersi ani nawet ogromnej ochoty na słodkie ... Po Nowym Roku zaczynam od nowa staranka - ostatnio mój mąż powiedział, że musimy \"celować\" tak by nie był drugi Skorpionek w domu bo on wtedy nie wytrzyma - ze mną ma juz czasami małą nerwówkę a co dopiero z dwoma Skoriponkami... hi hi hi -ale to by oznaczało brak staranek i w styczniu i lutym - za nic w świecie !!! Mysza - wiem co możesz czuć bo ja miałam podobnie z mężem tylko, że on nie był jeszcze wtedy moim mężem - mieszkalismy daleko od siebie i wieczorkami płakałam w poduszke,że go nie ale jak się widzielismy ( raz na 2 tygodnie) to sie dopiero działo :-D Tak było prawie rok - mam nadzieję, że juz nigdy mi sie to nie zdaży ale trzymam kciuki za Ciebie, żeby to nie było takie cieżkie do zniesienia ❤️ Pzdrowionka dla reszty Kobietek - buziaczki ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Dzięki Aga:) przykro mi że ty też masz @ powiem ci że ja też miałam dziwnie tym razem przed @ bo nic mnie nie bolało a jednak przyszła wrrr A co do moich smutków to niestety będę sie wam wypłakiwać i tyle najwyżej mnie stąd wyrzucicie :) A wiecie co mam teraz coś takiego że nawet jak na męża popatrze to zaraz mi sie przypomina że jedzie i już mam kluske w gardle ...ja to jestem panikara hmm ale dość na dziś mojego smęcenia bo ide zaraz do domu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana25
Wiatam wszystkie Mamy i jeszcze nie - Mamy! Około miesiąc temu zaczęłam czytać topik cz. I dotrwałam do czterdziestej strony (byłam na etapie starającej się dopiero Bugsy24, Metki 26 gotującej bogracz, Mateczki wyjeżdżającej na urlop, Lusi kończącej urządzać kuchnię), ale jak się zoorientowałam, że powstała już druga część a mnie zostało jeszcze 230 stron z poprzedniej - poddałam się i postanowiłam od razu napisać. Jeszcze nie staramy się z mężem o dziecko, ale w styczniu zamierzamy rozpocząć! Łykam od 3-4 mc kwas foliowy i falvit (mój mąż też łyka kwas foliowy ginekolog powiedziała że na pewno nie zaszkodzi), zrobiłam badania na różyczkę i toksoplazmozę. Ginekolog poradziła mi jeszcze badania na czystość szyjki mamcicy (chlamydie itp) - ujemne, no i cytologie. Jeszcze tylko krew , mocz i ob i START! Trochę się boję ale nie chcemy dłużej czekać bo i po co? mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i od razu zakiełkuję ,a le liczę się z problemami, tym bardziej ,że mam parę powodów! ale trzymajcie kciuki! pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej dana, witamy serdecznie i oczywiście trzymamy kciuki, starajcie się, a co tam, i tak co ma być, to i będzie, dopisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×