Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

to super... ponieważ bardzo bym chciała dziewczynke... mam nadzieje ze jego plemniki przezyły do owulaji...tak bardzo sie boje ze nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się mi udało się za trzecim razem:) Tylko nie wiem czy akurat córka mi się udała , skończyłam dwa dni przed owulacją:) Zobaczymy szanse mam 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mamyDamiana
Moja data urodzenia: 8 lutego 1978, godzina 13.50 czas zimowy no i ta owulacja 13 listopada 2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mamyDamiana
Ja też wychodzę z założenia, że tego co nam pisane i tak nie da się oszukać czy będzie przed owulacją czy w trakcie co ma być to będzie;) Ta metoda nie daje 100% szans i ja się z tym liczę, a będę szczęśliwa bez względu na to jaka będzie płeć dziecka byleby było zdrowe. To ostatnie jest dla mnie priorytetem. Ale mojej koleżance tak udało się utrafić syna i córkę. Przy synku w samą owulację, przy córce celowała 4 dni przed owulacją i jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw76
Berniu ja dopiero zamierzałam zacząć starać się o córeczkę, tyle się naczytałam o planowaniu płci, a tu co? można powiedzieć wpadka. Zawsze po dniach płodnych mieliśmy stosunek przerywany i do tej pory zawsze skutkowało, a tym razem mąż nie wyskoczył. Jak później stwierdził wg niego nie było już ryzyka zajścia w ciążę, bo byłam bardziej sucha i miałam inny śluz.Można powiedzieć, że to przez niego... :( Cykle zawsze miałam 28 dni i 14 dnia owulacja, my to zrobiliśmy 17 dnia w dodatku od tyłu i to po wielu dniach przerwy, także tych plemników Y się nagromadziło.Jednym słowem 100% strzał na chłopca.Żałuję, że nie miałam szansy chociaż spróbować na dziewczynkę, gdyby się wraz nie udało, to chociaż wiedziałabym, że się starałam i to by znaczyło, że po prostu tak miało być. Po za tym Bernia ja też się zdziwiłam, że lekarz mi tak szybko powiedział, że prawdopodobnie chłopiec, ale ja faktycznie wyczytałam gdzieś, że jak dziecko się dobrze ustawi to widać już nawet tak wcześnie, zresztą nawet mi pokazał na usg i sama widziałam . Ja w pierwszej ciąży dowiedziałam się w 17 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iw nie zamartwiaj się może właśnie tak ma być:) może jeszcze się wszystko zmieni lekarze często się mylą:) zresztą zawsze możesz planować następną ciążę jeśli tylko będziesz chciała. Wiem że tęsknisz za córeczką podobnie jak i ja ale jak już przytulisz swoje dzieciątko nie będziesz chciała innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane widze ze nowa metoda *** mamaDamiana *** kochana sprawdz mi 3 lipiec czas letni g. 23.55 :) ciekawe co u minie Passi kochana nie martw sie wiem ze posieszenia w takiej sprawie .do konca nie pocieszaja ale bedzie wszystko dobrze , odpoczywaj i mysl pozytywniw ,sama pisalas ze z pierwsza ciaza tez tak mialas moze tmoj organizm tak reaguje , BEDZIE DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa jeszcze Andziak0307 widze ze urodzilismy sie tego samego dnia i roku tylko oty jestes starsza :)))) niezle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ten sam co Andziak to 1980? dla tego roku od 10 września do 10 paź. dziewczynka , a od 10 paź. do 8 list, chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw76
Mamo Damiana ja już raczej nie podejmę 3 próby, za duże ryzyko, że będzie 3 chłopak. W dodatku latka lecą, mam już 33 lata, pierwsze dziecko urodziłam w wieku 30 lat, a teraz to drugie urodzę 2 miesiące przed ukończeniem 34. Mam nadzieję, że stopniowo się z tym pogodzę, że nie jest pisana mi córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw76
Ale dziękuję za pocieszenie Mamo Damiana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo damiana z tego co widze jestes bardzo mądra kobieta :) i mam takie pytanie... kochałam sie przed owulacja i pamietam ze jak sie przytulalismy to bardzo bolał mnie duł brzucha ale śluzu chyba jeszcze nie było ale za to nastepnega dnia sie pojawił i brzuszek nadal bolał jak myslisz mogło dojsc do zapłodnienia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mamyDamiana
Dzięki mamoDamiana:) To pierwsze wyliczenie, w którym mój syn jest chłopcem. Zawsze wychodziło, że ma być dziewczynką więc może ta metoda rzeczywiście jest bardziej wiarygodna?;) Dziewczyny, ja sama wiem jak duże może być pragnienie "posiadania" dziecka danej płci, ale jak pomyślę sobie jak bardzo ciężko muszą mieć rodzice dzieci, które są niedokońca zdrowe czy pełnosprawne, to od razu odechciewa mi się żądać czegokolwiek od losu, życia... Nic nie jest w życiu taką wartością jak zdrowie dlatego wdzięczna będę Bogu jeśli w ogóle dane mi będzie mieć drugie dziecko... ZDROWE dziecko... Tak chyba do tego należy podchodzić... Mnie też czas nagli, bo na bycie mamą po raz kolejny, to już też pierwszej młodości nie jestem;) Ale wierzę, że musi być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu mogło dojść do zapłodnienia aczkolwiek niekoniecznie, w brew pozorom w ciążę wcale nie tak łatwo zajść, bynajmniej wtedy kiedy się tego najbardziej chce:) Zrób test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki nawet jeśli wyjdzie negatywny a miesiączka będzie ci się spóźniać to zrób kolejny po ok 48 godz.Pozdrawiam:) No ja będę mieć skończone 31 jak urodzę drugie dzieciątko a mój synek 12 lat spora różnica, ale za to jakiego będę mieć pomocnika:) Mój synuś bardzo chce siostrzyczkę może jemu uda się ją wyprosić:) IW nie łam się bo aż mi smutno, jak mam cię pocieszyć? Pomyśl ,że dane nam jest to szczęście posiadania dziecka kiedy niektórzy nie mogą choć bardzo by chcieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia widze ze mam rowiesniczke tylko ja wiekszy dorobek...w syneczkow.mam dwie znajome urodzone w tym dniu ale innego roku.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tej szyjki.to wydaje mi sie ze jest nizej i bardziej twarda ale lekko uchylona.czy ona zaraz po owul.ma byc zamknieta czy to sie dzieje stopniowo kilka dni?kiedy byla ta owulka a moze jeszcze nie? Wydaje mi sie ze jest nizej bo w 10 i 11 dniu cyklu nie moglam jej znalesc palcami a dzis znalazlam dokladnie tylko wydaje mi sie nie do konca zamknieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być po owu, u mnie kiedy szyjka była najwyżej była owu, wszystko się pokryło iśluz i temp. i szyjka potem zaczęła stopniowo schodzić ale już była zamknieta, ale każda kobieta jest inna, w sumie szyjkę trudno określić podczas 1 cyklu ja codzień zapisywałam zmiany więc porównywałam sobie, najważniejsze by szyjkę badać wieczorem, to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filo21
witam mamodamiana bardzo proszę o sprawdzenie i u mnie listopad i grudzień (bo właśnie w grudniu w chińskim wychodzi chłopiec) 21.12.1977 i godz. 19 z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filo od 29 list do 28 gr. chłopak:) Hej dziewczyny co taka cisza? meldować się co tam u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfgvsiofhseifvw
czy ktoś tu oblicza?:) jesli do zaplodnienia doszlo 2 pazdziernika, 25te urodziny mam pod koniec listopada to jak obliczyc plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie :) Ja dzis jade do doktorki mam nadzieje ze dzis zobacze mala foasoleczke :) jestem bardzo ciekawa czy wszystko dobrze !!! A co u was kobietki mamoDamiana tak jestem rocznik 1980 :) fajnie by bylo jak by ta metoda sie sprawdzila , wiem wiem juz tyle metod przejzalam ze patrze na to jak na zabawe ale kto wie . kochana sprawdzila bys mi czy synek tez mi sie sprawdz, tylko co mam ci podac date urodzin synka ? passiflora!!!!!! co u ciebie daj znac ? czy wszystko ok !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoDamiana widzę, że znalazłaś nową metodę. Jeśli możesz to wklej link do tej stronki. Jeśli nie da rady to proszę sprawdź mi październik i listopad przy dacie urodzenia 25.07.1976 godzina 8:45 lub 8:55 (nie pamiętam dokładnie). I jeszcze owulacja luty 2007 roku tak dla potwierdzenia sprawdzalności metody. A ja dziś mam dzień sprzątania. Już umyłam wszystkie okna, teraz zostały mi tylko szafki kuchenne i wycieranie kurzu i odkurzanie w całym mieszkaniu. Wieczorem chyba nie będę czuła rąk. Będzie za to czysto :D Wracam do pracy. Powodzenia i trzymam kciuki za wybraną płeć Ja nadal czekam na @ choć to już dziś 30 dc. Jak nic się nie będzie działo to w czwartek robię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewcyny dawno tu nie pisalam ale teraz jestem w 10 tygodniu ciazy,mam 2 synkow planowalam dziewczynke,nie wiem kiedy poczelam chlopcow bo nie planowalam wtedy plci,teraz wiem ze owulacje mialam 16,17 dzien cyklu a przytulanie bylo 13 dnia cyklu.W porownaniu z poprzednimi ciazami wygladam okropnie,mam pelno wypryskow i czuje sie zupelnie inaczej niz z chlopcami,jezeli bedzie to dziewczynka to chetnie pomoge innym mama a plec bede znala miedzy swietami a nowym rokiem,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoDamiana proszę sprawdź mi 16.12.1979 godz 12.05 to moja data ur. Obecnie jestem w ciąży zapłodnienie nastąpiło 26/27 marzec 2009, jaka płeć ? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nic nie wiem co z ta owulka.testow juz nie robie dzis 14 Dc. Sluz nadal jest ale taki ciagnacy nie lejacy przypominajacy"katar," taka galareta.szyjka niby nizej ale wydaje mi sie jeszcze otwarta.wczoraj bolaly mnie mocno jajniki.pochwa wydaje mi sie rozpulchniona.sama nie wiem.mam nadzieje ze nie byla 9 dc a jak teraz to i tak plemniki nie przezyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic specjalnego. 21dc albo pojawi się @ albo zobaczymy wyniki staranek ;) Patrząc po owulce to @ powinna przyjść po 25dc. Zobaczymy. Czekam cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×