Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Mamo 2 chlopcow. Aby dokladnie poznac swoj organizm trzeba zaczac wnikliwie sie obserwowac. Pozniej mozna dostrzec pewne prawidlowosci i powtarzalnosc objawow pezdowulacyjnych. Mierzenie tempki to (moim zdaniem podstawa) do tego pomocne testy owulacyjne i oczywiscie notatki odnosnie bolu brzucha itp. U mnie juz 8 tydzien i 4 dni:) Piersi wogole w dalszym ciagu mnie nie bola, jestem strasznie wzdeta (jak napompowany balon) i mam mdlosci cd. (ostatnio wieczorem) a tak wogole to jest ok:) nowa 26- Juniorowi na szczescie rozowosci nie beda do niczego potrzebne:) Za to ja mam nadzieje na cale mnostwo rozu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka34
Marcelkowa mamo, życzę twoim chłopakom maleńkiej siostrzyczki! Jeszcze drugie tyle i może da się poznać płeć! 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Witam dziewczyny. Kasiulak, ja to nie bede z testami ryzykowac, przyzwyczailam sie juz do tych napiec .... co bedzie? Jak mi sie @nie pojawi do 30stycznia, to robie test. Mamo 2 chlopcow. Chodzilo mi ze dziewczynke majlepiej to ustrzelic przed owulacja dwa do czterech dni przed. Jest to wg mnie najbardziej logiczne i medyczne podejscie do tematu. Bo plemniczki ktoez poczynaja dziewczynki sa powolne ale bardziej wytrwale. Co do wapna, to obojetnie jakie, raz dziennie, do tego serki itp. Ta diete nalezy stosowac na pare miesiecy przed probami. Ja stosuje od prawie roku, bo mi cos te proby nie wychodza, i ani chlopca ani dziewczynki ustrzelic mi sie nie udaje, ale czakam i mam nadzieje. Te testy ow. to mi pomogly w okresleniu dna owulacji. Robilam je przez 5 m-cy regularnie, i wychodzilo ze ow. mam zawsze w 12, 13 dniu cyklu. Wiec teraz mam nadziek=je ze sie nie poprzesuwala, bo staram sie przed ow. na dziwczynke. Na te kalendarzyki netowe, to tak bardzo bym sie nie zapatrywala. Logicznie - Przy regularnych cyklach ow. nastepuje na 14 dni przed nastepnym cyklem . Co do wieku, i tych tablic, to tak bym powiedziala - na pocieszenie i nadzije. Ale wszysktie moje znajome, po tych chlopakach to radza w koncu dziwczynki ... -No to powodzenia. nowa - faktycznie jak te piersi ida do przodu to faceci sie ciesza. Trzymam kciuki. amulet powodzenie zycze, wszystko Ci jak widze sprzyja i doswiadczenie ksiazkowe jest wiec do dziela !!!! Marcelkowa mamo, te piersi to fajnie ze cie nie bola, bo jak by do tych wzdec doszly bolace piersi to by bylo nie ciekawie ... To zaleta ze nie bola! Powodzenia Trzymaj sie dzielnie. Pozdrowionka dla Was i buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Marcelkowa mamo, co do tej temperatury, to nie zawsze sie to niestety sprawdza, u mnie wyszlo zgodnie z pomiarami w tym miesiacu, ze ow. mialam w 7 dc. jest to raczej nie mozliwe, dodam ze w tym miesiacu nie robilam testow ow. a szkoda bo by sie moze cos wyjasnilo. Ludzki organizm jest baaardzo skomplikowany i czasami jakis maly stresik i bum po obliczeniach. Zgadzam sie jednak z Toba calkowicie, trzeba dokladnie obserwowac, bo dochodzi jeszcze ten sluz, objawy bolacych jajnikow i ta szyjka macicy i tak dalej i tak dalej ... Mozna by poematy pisac hehe ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
nowaa26 gratuluję synusia 🌻 kasiulak dużo zdróweczka Tobie życzę 🌻 amulet123 powodzonka życzę !! Marcelkowa mamo dzięki ;) życzę Ci kochana cudniej różowej landryneczki ;) dla mnie róż również jest słodziuchny :) A ile Twoje chłopaki mają ? ja ostatnią @ miałam 8 stycznia a dziś mnie tak lekko brzuch pobolewa a śluz jest taki ciągnisty (ale nie bezbarwny) czy to może być owulacja ? a co z tą szyjką macicy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki!ja juz po wizycie...ostra pokrzywka, zapisala jakies leki,ale moge je stosowac jak bede pewna ze nie jestem w ciazy...a tak to wapno, szare mysło, dieta bez cukru, miesa, mleka...warzywa na wodzie...i takie tam.... nowa-mam nadzieje, ze ta pokrzywka to faktycznie zwiastun 2 kreseczek .... al eby były jaja...moze faktycznie zmiany hormonalne spowodowały taki stan, tym bardziej, ze nigdy nie bylam alergikiem... rybka-widzisz , a ja nic nie doczytalam o wysypce nowej...tak nawiasem mowiac moja koleżanka tez miala taka sytuacje i pierwsze co mnie zapytala, czy nie jestem w caizy...ale musze wyluzowac a Wy mnie nakrecacie...nie mam żadnych objawów... mama 2 chłopców-ja raczej z nich korzystam i w tej ostatniej ciazy staraliśmy sie w dni, które wyliczyl kalendarz i udało sie, tyle ze nie cieszylam sie zbyt długo...teraz mam nadzieje zaciazyc i donosic szczesliwie do końca... Marcelkowa mamo-poczatki sa najtrudniejsze, ale zobaczysz, nim sie ogladniesz to juz bedziesz na porodówce...ale beda emocje...termin masz gzieś na wrzesień? Izucha-ja do 30-go nie wytrzymam, a na kiedy sie niespodziewasz @...ja tak miedzy nd wt....sama nie wiem...ale odczuwasz coś?bo ja zupełnie nic, piersi tak troche , ale maciupko pobolewaja, żadnych zawrotów, mdłości...nic....u mnie wszystko szybciej sie dzialo... Trzymajcie si ebabeczki i informujcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny:) Nie piszę zbyt często, bo tak specjalnie nie mam o czym, ale czytam Was codziennie i szczerze kibicuję:) Witam też nowe starające się o wymarzoną płeć mamy:) Bernia-------> strasznie przykro zrobiło mi się, gdy przeczytałam, że znowu @ do Ciebie przyszła:( jakoś tak liczyłam, że Nowy Rok przyniesie już tylko upragnione dwie kreski, a tu jednak klops:O W każdym razie i tak trzymam kciuki za owocne starania:) kasiulak---------> współczucia z powodu tego uczulenia, mam nadzieję, że szybko minie:) kiedy testujesz? izucha76---------> konsultowałaś już może te swoje wyniki z lekarzem? amulet---------> mnie tablice w tym miesiącu niesprzyjają, ale ja w nie nie wierzę, bo nie tylko według nich, ale według wszelkich innych wyliczeń powinnam mieć córkę, a mam synka;) Z całego serca gratuluję marcelkowej mamie i nowej26 dzieciaczków pod sercem:) W ogóle to postanowiłam przeczytać topik od deski do deski po tym, gdy przeczytałam iż rybka34 tego dokonała i na razie jestem na 48 stronie;) Cieszę się, że to zrobiłam, bo poznałam wreszcie początki większości z Was, a za bardzo ich nie znałam wcześniej, bo zaglądałam na topik już od 2008 roku, ale jednak sporadycznie. Rzeczywiście wciąga jak serial;) Jeśli chodzi o to mierzenie temperatury, to jednak nie jest takie hop siup i nie wystarczy zmierzyć powiedzmy mniej więcej od połowy cyklu by sprawdzić czy owulacja już była dlatego, że trzeba wziąć pod uwagę zawsze 6 wcześniejszych temperatur, które muszą być niższe o minimum 2 kreski. I ta wyższa tempka musi utrzymywać się przez minimum 3 dni by można mówić o odbytej owulacji. Jak dla mnie to mozolna praca z tymi pomiarami i gdzie tu mówić o spontaniczności albo przyjemności przy "majstrowaniu" dziecka?;) A u mnie dziś 24 dc i coś mnie podkusiło by zrobić dziś test... kupiłam na allegro bardzo czułe testy 10mlU/ml i... szok! jest druga jasna kreska! Ale nie cieszę się zbytnio, bo nigdy nie wiadomo co będzie... to bardzo wczesna ciąża jeśli już i wszystko może się zdarzyć. W związku z tym mam też pytanie: czy powinnam odstawić te wszystkie magnezy, witaminy C itp.? Chyba raczej nie wolno żadnych witamin, no poza oczywiście kwasem foliowym? Pozdrawiam Was ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej milena!dzieki za ciepłe słowa...no wysypka jest uporczywa i to bardzo, własnie pije wapno, ale jezeli przyczyna jest wczesna ciaza to moge pocierpiec ;-) kochana serdecznie Ci gratuluje, jestem w szoku...ja tez mam czułytest tez 10 (bobo-test) i czeka sobie w szafce, ja mam cykle 30-31 a dzis mój 25 dc....cielawe czy jutro by cos wysżło...a ty jak długie mialas cykle?szybciutko ci wyszlo, mialas jakies przeczucie, zle sie czulaś, jakies objawy???bo ja juz nie wiem czy czekac do soboty skoro Tobie juz wyszlo...napisz mi koniecznie jak to u Ciebie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka-nie stresuj si e, bo tego dzidzia nie lubi i badź dobrej mysli...a na kiedy niespodziewałas sie @ ;-) trzymam kciuki ;-) a co do witaminek, to sa z Feminatala do 12 tyg i od 12 tyg w góre...tam juz wszystko jest wiec niczego dodatkowego ni etrzeba zażywac...chyba ze do 1 wizyty u ginekologa zazywaj kwas foliowy, to napewno nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak----------> bardzo możliwe, że ta wysypka, to reakcja osłabionego przez ciążę organizmu, bo na ogól na początku ciąży organizm jest osłabiony. Mam nadzieję, że szczęściem w tym wysypkowym nieszczęściu będą dwie kreski na teście:) Dziękuję Ci za gratulacje i ciepłe słowa:) Jeśli o mnie chodzi, to nie mam żadnych objawów... chociaż może jeden, który poniekąd skłonił mnie do zrobienia dzis testu;) Otóz w tamtej ciąży bardzo popsuła mi się cera i niestety po urodzeniu synka ten problem nie zniknął:( A wczoraj w markecie jak zobaczyłam się w lustrze, to aż mnie zatkało i spytałam męża czy rzeczywiście cera mi się poprawiła czy tylko mi się wydaje? Nie ma innej możliwości jak burza hormonalna spowodowana właśnie ciążą dlatego sięgnęłam po test już dziś rano choć testować miałam dopiero pojutrze;) No i dzisiaj po południu zasnęłam co jest całkowicie nienormalne w moim przypadku, bo ja w dzień nie jestem w stanie zasnąć nigdy i ostatnio tak spałam, gdy byłam w poprzedniej ciąży;) Termin @ miałam na 24-25 stycznia natomiast test owulacyjny sugerował, że jeśli nie uda się, to @ powinna przyjść już 23 stycznia. Poza tym nie mam najmniejszych objawów. Właściwie to jestem w szoku i wciąż nie wierzę, a nie cieszę się, bo niestety znam smak wczesnego poronienia czy inaczej ciąży biochemicznej:( Kasiulak, jeśli wiesz kiedy miałaś owulację w tym cyklu, to najpewniej jest doliczyć 12 dni, bo do zagnieżdżenia dochodzi między 6 a 12 dniem po owulacji i test powinien już pokazać faktyczny wynik z całą pewnością, ale Ty zdaje się miałaś troszkę później owulację niż ja, a ja miałam najprawdopodobniej 8 stycznia. W sumie u mnie test wyszedł juz po 11 dniach więc jeśli masz też tak czuły test, to moze nawet spróbuj wcześniej?;) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka34
Cześć Milena. Fajnie,że dołączyłaś i od razu super wieści. Ja miałam owulę kika dni później ok. 10 lub 12 stycznia- kiedy nie wiem bo mi tempka trochę zafałszowała jak pisałam. I póki co czekam jeszcze z testem, ale nie wiem jak długo wytrzymam. Taki czuły jak twój to wg instrukcji wykrywa ciążę 3 dniową, należy go wykonać 7 dni po zbliżeniu z porannego moczu. Gratuluję serdecznie 2 kreseczek! A na kiedy mialaś termin@? A tak do strających się o chłopczyka ( chociaż nie wiem czy aktualnie jakieś z nami są) to nie był tu nigdy polecany sposób aby wspomóć nieco naturę i po przytulankach w terminie około owu tuż po "akcie" na jakieś pół godzinki podnieść nogi w górę. po prostu oprzeć na ścianie pionowoi poleżeć z miednicą w górze. To daje szansę męskim plemniczkom dotrzeć szybciej do celu, poprostu przeciwdziała grawitacji. To jest też niezły i sprawdzony sposób dla tych co wogóle mają problem z zajściem. Na dziewuszkę oczywiście raczej nie polecam. pozdrawiam i czekamy na nowe 2 kreski Zaciążonym mamusiom zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajka dziewczyny. Ja bym na waszym miejscy nie wytrzymała i już te testy robiła :-) A za mnie jakieś choróbsko się chyba bierze, ale do niedzieli jeszcze troszkę czasu więc walczę z tym paskudztwem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka-normalnie Twoje słowa daja mi nadzieję...co do mojej owulacji, to cięzko było mi określic, zwłaszcza gdy śluz nie był zbytnio widoczny...ale niełąmie sie, jak sie nie uda to trudno...bede sie starac później...a jak sie uda to bede sie modlić, zeby ta ciaza donosic do końca...zrobilas test 19.01 a podejrzewalas ciaze 23.01...4 dni prze i juz wyszlo, świetnie...tez bym tak chciala i nie przecze ze mnie tym kusisc...ale ta 2 kreska wyszła widoczna na pierwszy rzut oka czy taki cien cienia i musialas sie baaardzo wpatrywac...? rybka-nie miej nam za złe, ze wiekszosc z nas stara sie o córcie...wiekszosc z nas ma juz wspaniałych chłopaczków i dlatego marzymy o córci do parki...ale mocno trzymamy kciuki żeby i tobie sie udalo... amulet-kuruj sie kochana, nie poddawaj choróbsku...do niedzieli niewiele zostało...ja chyba poczekam do pt ewentualnie soboty...ciekawe co bedzie ;-)tez masz ten najczulszy test? Mnie wysypka dalej meczy, choc juz w nocy nie bralam wapna, obylo sie, leki napewno by mi szybko pomogły ale jak ni emoge to ni emoge...wole pocierpiec jak w razie czego zamartwiac sie cała ciaze czy nie zaszkodzilam dziecku... CO tam u was babeczki słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka34
Kasiulak ja absolutnie nie mam za złe, że wszystkie pragniemy córci. Ja to rozumiem jak nikt i też jej pragnę bardzo. A sposób dodatkowy (jako wspomaganie metody kochania się we właściwe dni) podałam na facecika, bo może się komuś z nas przyda- nie teraz to w przyszłości. Statystycznie jak widać to kobitki chcą córci a mężczyźni raczej synka potrzebują do szcześcia- przynajmniej większość. Mój M jest w mniejszości chyba i od zawsze chciał 2 córki, ja też. Urodził się nam synek i mnie ciężko było się z tym pogodzić, mimo ogromnej miłości do tego szkraba. Czuję niedosyt i marzę o córci. Mój synek chce barciszka, a mój mąż mówi,że teraz to mu wszystko jedno( tak mu się zmieniło:) i że chłopaki też są super. Ja po cichu marzę sobie o córci, ale starm się nie nakręcać i układam sobie w głowie zawczasu,że jakby synek to będę go bardzo kochać . Tak naprawdę to wszystkie wiemy,że nie płeć ale zdrowie naszych maluchów jest dla nas najważniejsze. Warto jednak wierzyć i próbować, a nuż się uda zaplanować i spełnić marzenia?Wszystkim życzę wymarzonej płci i zdrowych dzieciaczków. Już nie mogę się doczekać tego testu. Termin@ mam 26.01- czyli dzień po Tobie Kasiulak, no ale niby ten czuły powinien już wyjść. Chyba jeszcze trochę wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak, kochana ja jeszcze nie testuję tylko próbuję, a czekam z tym do niedzieli bo nie chcę osłabiać żołnierzyków mimo że planuję córeczkę, gdyż ich regenenracja trwa conajmniej dwa dni, kolejne razy mogą być bezpłodne i przytulanie w owulkę również by nic nie dawały, więc wolę wstrzelić się kilka dni przed. Zobaczymy czy to coś da :-) A byłby to cudowny prezent na urodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie kochane, jak chęć posiadania dzieciatka jest wielka...jezeli chodzi o mnie i moje starania to jeżeli w tym cyklu znów nie wyjdzie mimo staran centralnie w dni płodne to albo cos jest nie tak, albo owulka si eprzesunela, wtedy od nastepnego cyklu stosuje testy owulacyjne i zafunduje sobie monitoring...chyba nie jest taki drogi?bo mozliwe ze owulka wystepuje później a my wtedy juz mamy przerwe...bylam wczoraj u dermatologa i wytyczne pójscia do onkologa...ja mam od dłuższego czasu takie znamiona czarne na plecach, takie czrne pieprzyki...jedni mówili usuną inni nie...i badź tu madra...w lutym ide do tego onkologa, zobaczymy co powie, ale chyba jednak bede musiala je usunąć...Boze, żeby wszystko było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Witam dziewczyny, Fajnie ze forum sie tak rozkrecilo i doszlo duzo nowych forumowiczek. U mnie 29 t.c, tez jakies 8kg do przodu. Ogolnie w brzuch i cycki. Najgorsza jest ta zimnica, bo musze ubrac 5warstw :/ a buty to tragedia, jak mam zawiazac, to mecze sie jak stara baba. Nowaa26 z tym różem to mam to samo,wiec jak przeczytałam twój post to sie zaczęłam śmiać :) Ja tak szczerze to mam rożne ciuchy. Podostawałam różnokolorowe ciuszki, niebieskie, granat, zielony, wiec nie jest tak źle.....mała nie będzie bić różem :)) Wczoraj byłam na USG i mała waży ok 1355gr. Z USG wszystko ok. Tyle ze ostatnio mi zapisala jakies glubolki na infekcje, i mowi, ze w ciazy to czeste zjawisko. Troche mnie to podłamało, bo nie moge chodzic na basen. A tak mi dobrze robil. Nowaa26 chodzisz do szkoly rodzenia? Ja juz bylam na paru lekacjach. Ogolnie pozytywnie to odbieram. Pozdrowionka i powodzenia w starankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
Witam dziewczynki :) amulet123 życzę Ci abyś dostała ten cudowny prezencik na urodzinki :) kasiulak dużo zdróweczka dla ciebie 🌻 napewno wszystko będzie dobrz i oby udało się bez ich usówania clarissa 1982 gratuluje dziewuszki,już fajny kawał babeczki z niej ;) Dziewczynki chciałam się Was zapytać o to jak się oblicza dni cyklu,od pierwszego dnia @ czy od ostatniego dnia ? U mnie ostatnia miesiączka zaczeła się 8 stycznia a wczoraj i dziś miałam taki ciągnisty śluz i tak w dole brzucha mnie boli czy to znaczy,że mam owulacje ? czy takie objawy występują przed owulacją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Witam babeczki Kasiulak, ja wytrzymam do 30, a @ spodziewam sie kolo 26,27. Tez nic nie czuje, zero objawow, ale pozyjemy zobaczymy. Milena, tych wynikow jeszcze nie konsultowalam z ginekologiem, planuje wizyte za miesiac. Pytalam tylko mojego faceta, bo on tez lekarz, ale hm.... powiedzial ze za bardzo swiruje z tym internetem, wiec poczekam sobie na ta opinie ginekologa. Powodzenia z dzidzia zycze. Mamo 2chlopcow, co do tego sluzu, to chyba jest nie plodny, plodny jest wtedy kiedy sie rozciaga nawet do kilku cm. i jest przezroczysty. amulet, wracaj szybko do zdrowka. Rybka zgodze sie z toba, faceci to wola chlopczykow a kobitki dziewczynki, tylko za kobitki maja wieksze szanse zaplanowania sobie plci dziecka, prawda. I faktycznie najwazniejsze jest zdrowie dzidziusia, a reszta to tak przy okazji. Laski, no to ktora z Was juz testowala, moze jakies nowinki, moze jakiez kreseczki .... w liczbie mnogiej oczywiscie Kasiulak, ciagnie Ci do testowania, no to do dziela, zablysnij tu dobra nowinka, czekam niecierpliwie 3mam kciuki. pwodzenia dla Tych co sie dzis staraja dla chorowitek powrotu do zdrowia dla testujacych licznych kreseczek itd... itd ... Sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Mano 2 chlopcow, pierwszy dzien cyklu to pierwszy dzien @. Ostatni dzin cyklu to ostatni dzien przed nowa @. Czyli u Ciebie pierwszy dzien cyklu to 8 st. dzis jest 20 czyli jestes w 13 dniu cyklu, czyli te pobolewania to moze byc wlasnie ow. A jak dlugie masz cykle, zaloze sie ze 26,27 dniowe ? Ten sluz to tez oznaka ow. Wiec moja droga, jesli staralas sie o bebe, pare dni temu / jakies 3-4/ to masz szanse na dziewczynke. To tak teoretycznie, bo w praktyce to roznie wyglada, hehe .... te strzelane dziewczynki to czasami siusiaczki na USG pokazuja, ale to tez fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
nowa 26, ciesz sie chwila, kozystaj ile sie da z tej poz.lezacej i niech ci wszyscy wszystko pod nosek podstawiaja ..... jak to jest uroczo miec dzidziusia w brzuszku, jak to pieknie .... i jak cudownie ..... ah..... Trzymam kciuki za Was buziaczki serdeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha 76
Clarisa, powodzenia zycze i wytrwalosci. Brzuszek idzie w przod, swietna sprawa, dzidzis rosnie, cycki ida tez, jeszcze lepiej, No to glowa do gory i tak trzynac. Szczescia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
izucha dzięki za odpowiedź 👄 tak mój cykl ma 26,27 a czasami nawet 28 dni. aż wstyd się przyznać mam 27 lat i przez ten cały czas nigdy nieobliczałam sobie dn płodnych,nie płodnych i też nigdy nie zwracałam uwagi na moje pobolewania i śluz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
izucha jak narazie zbieram rozumki,bardzo byśmy chcieli teraz córeczke :) teraz muszę siebie poobserwować i poznać swój organizm aby za jakiś czas starać się o dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie raniutko:) Spieszę Wam powiedzieć, że zrobiłam kolejny test i są MOCNIEJSZE DWIE KRESKI, a ja nadal nie wierzę:O Dziwne to wszystko... Kiedyś gdzieś czytałam, że jakaś gwiazdeczka Jennifer Lopez czy ktoś taki tyle czasu starała się o dziecko, że gdy zobaczyła dwie kreski na teście, to i tak nie uwierzyła i robiła tych testów ze 20 czy 30 i nawet mężowi kazała zrobić żeby uwierzyć i ja teraz tak idiotycznie się czuję, a przecież nie starałam się latami tylko teraz 5 cykl:D Ostatnie starania były w 10dc ok.23, a 11dc o 19 test owu był pozytywny, 12dc po południu bolało mnie podbrzusze, ale o 19 jeszcze test był pozytywny więc owu powinna być dopiero 13dc... Nie wiem czy to wystarczy na dziewczynkę, ale w tej chwili już nie ma to dla mnie znaczenia... ważne by dziecko rosło zdrowe. Trzymajcie, proszę kciuki za tę moją ciążę by tym razem wszystko było dobrze, bo nikt nie wie poza Wami i moim mężem i szybko nie zamierzam o niej mówić, bo zwyczajnie boję się:O Dziękuję za gratulacje:):):) mamo 2 chłopców--------> jest tak jak pisze izucha, 1dc to pierwszy dzień @ i musi to być dzień krwawienia, nie plamienia, bo te zawsze wlicza się do starego cyklu, no i przy Twojej długości cyklach, te objawy są ewidentnie okołoowulacyjne;) izucha--------> ja też nie mam żadnych objawów...;) i oby wszystko okazało się ok z tymi Twoimi wynikami:) clarissa1982--------> gratuluję dziewusi:) niech rosnei zdrowo:) ja tak samo jak Ty postanowiłam, że jesli będę mieć córkę to nigdy nie będzie miała nic różowego czy liliowego:D Na początek będzie nosić ubranka po synku, a potem... ja już znajdę dla niej ubranka w innych kolorach niż róż i lila-róż:D Do szkoły rodzenai też chodziłam w pierwszej ciąży i uważam, że warto. rybka34----------> mój mąż też musi należeć do mniejszości, bo od samego początku chciał CÓRKI i to najlepiej dwie;) Nigdy nie zapomnę jego miny, gdy na usg połów kowym usłyszał, że jest synek, a nie córka. Na szczęście teraz nie zamieniłby synka na 100 dziewczynek niemniej, to on teraz znowu bardziej chce by druga była córka;) Mnie tak bardzo nie zależy. Byleby było dziecko, ZDROWE DZIECKO:) A termin @ w/g moich obliczeń mam na 24-25.01, ale w/g testów owu wychodzi, że już 23.01 powinnam dostać @ jeśli nie udałoby się. Z tym leżeniem z nogami do góry "po", to sama praktykowałam przy pierwszym dziecku za namową mojej koleżanki:D no i udało się;) a teraz jakoś nie chciało mi się, ale warto o tym wspomnieć, bo może komuś pomóc;) kasiulak---------> słońce do dzieła z tym testem;) musi już coś pokazać jeśli ma taką czułość jak ten mój. Czekam tylko na dobre wieści:):):) I jak ta cholerna wysypka? lepiej już? Aha! ja kupiłam dokładnie te testy i u tego sprzedawcy: http://www.allegro.pl/item879342116_test_ciazowy_testy_ciazowe_w_24_godz_faktura.html Zostało mi jeszcze 10:D i mam nadzieję, że już nie przydadzą mi się więcej;) Rany, ale naskrobałam... Trzymajcie się i miłego dnia:) Czekam na dobre wieści od Was, bo fajnie byłoby wspólnie przechodzić przez ten okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Gratulacje milena0508, a co więcej jeśli owulka była w ten dzień co myślisz to córcia jak malowana, ale najważniejsze że pięciomiesięczne próby zakończyły się sukcesem, więc jeszcze raz gratuluje i trzymam kciuki przez najbliższe 9 m-cy za was. A ja wciąż problem z zatokami, ale z nadzieją że do niedzieli przejdzie i przestanę brać lekarstwa. Ostatnio z głupoty poprosiłam mamę by powróżyła mi z obrączki (już kiedyś mi wróżyła, jeszcze przed ślubem) i niestety nic się nie zmieniło 3 chłopaków mam mieć. Najlepsze jest jednak to że po stronie męża od trzech pokoleń są sami chłopcy, ani jednej dziewczynki :-( Próbować jednak trzeba, a nóż się uda :-) Pozdrawiam wszystkie starające się i te co już się postarały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
Dzień dobry :) milena0508 trzymam kciuki aby się staranka udała życzę dużo,dużo zdróweczka i aby Wam się córunia trafiła :) dzięki to jednak ja mam owulacje czy to są może dni płodne - bo ja jeszcze tego nierozumiem :( dziś śluzu nie ma ale nadal taki delikatny ból brzucha czuję,ile trwa ta owulacja ?? Dziewczynki życzę Wam miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
amulet123 dużo zdróweczka życzę 🌻 oj zatoki to coś okropnego :( też je kiedyś leczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 2 chłopców dni płodne to od ok 5 dni przed owulacją bo tyle najdłużej żyją plemniki, w trakcie owulacji która trwa ok 24godz i do ok 2 dni po owulacji Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw76
Amulet123, mi koleżanka przed drugą ciążą też wywróżyła dwóch chłopców, no i zgadza się będzie drugi chłopak.Niby nie wierzę w zabobony, ale coś w tym musi być... No, ale masz rację próbować trzeba :) Milena0508 gratuluję. Niech się dzidzia zdrowo rozwija! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×