Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Hej babeczki. Jak niedzielka? Wolne dni tak szybko zmykają :) U mnie 15dc i znów pytania. 14 dnia miałam pełno śluzu (ciągnący się i przezroczysty. Przytulanki zakończone 12/13 dc. A dzisiaj śluzu nie ma prawie wcale. Zawsze u mnie znikał ale stopniowo. Też tak macie? U mnie już chyba nie ma reguły na nic :) Dziubaski :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gdzie wszystkich wywiało, chyba juz nie spicie? :P Ja tak jak przypuszczałam znowu wyższa tempka 36,8 jest to najwyższa z wszystkich z calego cyklu o 0,2 stopnia teraz nie wiem od kiedy liczyc ten skok czy od spadku od minimum 36,3 czy od teraz? czy to wogule mozna liczyc jako skok ? eh chyba dowiem sie za pare dni... Szkoda ze nie moge juz testowac. Oby te plemniczki przezyły :P Gratulacje dla wszystkich którym sie udało!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem...ale jak nic nie piszecie jak staranka i nie ma problemow to ja nie mam o czym pisac.... tyle ze czuje sie oki...i mam wrazenie ze czasami ktos mnie tam puka od srodka ...to dopiero poczatek 16tc wiec jest to sporadyczne i nie regularne ,ale mysle ze to moje bobo!!! kubolina z tym sluzem to ronie ...raz zanika stopniowo a raz moze od razu,moze przy szyjce jest tylko na zewnatrz nie wychodzi ...ja grzebalam za nim ...i najmniejszy slad zapisywalam....owulke miewasz kiedy?? myszkoa ja sprobuje ci zrobic analize z twoich tempek!!! napewno juz tak jak mowisz zaczyna sie skok-nie zawsze musi byc gwaltowny.... odezwe sie ciut pozniej bo glowa mnie troszke dzis boli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza281
ok ewik78 odpoczywaj a ja bede zagladac i czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospalam troche i chyba jakby lepiej...ale nie tak do konca!! wlasnie sie zabieram za twoje tempki ...narysuje sobie wykresik z nimi.... juz w polowie miewalas 36.6 i tak sie to zmienia cyklicznie u ciebie....teraz lepiej spojrzalam i na razie na oko to 36,6 nie bedzie skokiem bo jak sie cofne do tylu ...szukajac 6niskich temp to w nich jest 36.6 wiec od niej skok nie bedzie sie zaczynal na 100% ....bedzie od dzis ,jesli sluz plodny zanikl????? kiedy byl ostatni dzien sluzu plodnego,nie koniecznie bardzo z jakakolwiek oznaka plodnosci??? bo po szczycie sluzu szukamy skoku. no i zobaczymy jakie tempki beda w nastepnych dniach ,bo po jednej to nic powiedziec nie mozna.....ale pewnie juz beda wysokie.... a my wimy ze to ty jak ci zle wskoczy takaze nie stresuj sie... ide robic sobie twoj wykres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Do mnie wczoraj wieczorkiem przyszła@ no i znowu stracony następny cykl :( już nie chce mi się dalej próbować :( przytulanki były zakończone w 11 dniu i nic z tego Ewik 78 ile cykli kończyłas na tym 11dniu i jak długo się starałaś a na kiedy masz termin porodu Mam dzisiaj małego doła tak bym chciała żeby to było raz dwa i się udało a tu im bardziej sie chce tym bardziej nie wychodzi nawet orgazm przy stosunku niczego nie zmienił z chłopakami było tak prosto a tu tyle razy i nic jednak na dziewczyne o wiele trudniej zajść w ciąże dobra nie nudze wam więcej pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik 78 ja też tak wcześnie czułam synusia :) Co do owu to jest różnie. Między 11 a 15 dc. @ też szaleją bo są co 23 - 28 dni. A co do tego śluzu to przy szyjce go też nie bylo. Po prostu susza :I Dziwne bo jednego dnia tyle a drugiego nic. U mnie po prostu włoska familia - nie wiadomo nigdy o co chodzi :) A pomyśleć że poprzednie ciąże były z pierwszych cykli staranek. Kręciołka idzie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze tak pozno ,ale ten bol glowy odczepic sie nie chce...szok!! myszko twoj wykresik by wygladal tak ze ten skok od dzis czyli przy 36.8 po pierwsze bo sluz jeszcze wczoraj byl plodny a po drugie to jak przypuszczamy ze jest skok ,bierzemy 6 temperatur poprzedzajacych skok i szukam najwyzszej z niej ,a u ciebie te 6 tempek bedzie 22,21,20,19,18,17dc najwyzsza z tych 6 jest tempka 36.6 nawet jest ich az 3 -15dc,17dc i 22dc. jak bol byl 20dc to mysle ze mogla to byc owulacja,bo ona moze wystapic 3dni przed skokiem i jest ...powoli sie zaczynala tempka dzwigac....serducho ostatnie 17dc -szanse ogromne.....kciuki zacisniete mama 3synusiow....przykro mi ze przylazla menda jedna. amnie sie za pierwszym razem udalo...tez sie zdziwilam.... wczesniej obserwowalam sie bacznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duza rozpietosc jest w twoich cyklach kubolinko 23-28...kurde...tylko testy wedlug mnie i bacznej obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik78 Dziękuje bardzo za analizę i poświecenie czasu :) Wiec teraz czekam...te 14 dni i jak okresu nie będzie jeszcze 4 dni dla pewności i robie test czyli 29 października rano...oh jak to długo ale sprubuje teraz sie wyluzowac i jak najmniej o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki , nie pisalam nic ale zagladalam i czytalam co tam u was, u mnie okropne bolesci w dole brzucha juz mam dosc to chyba owu, chociaz juz sama nie wiem, kiedy bralam tab. nic mnie nie bolalao , sluzu tez nie bylo a teraz masakra jakas :) ale to chyba dobrze bo przynajmniej moge sie poobserwowac , wiecie co moj M jak tak ciagle slyszy ze chce synka to juz nawet nie zaprzecza hurrra moze sie wreszcie zgodzi:)wiecie slyszalam ze kobieta po odstawieniu tab. bardzo czesto zachodzi w ciaze po ok 6 miesiacach, wtedy jest najbardziej plodna, a mnie 6 miesiecy przypada na listopad:) ale wtedy malenstwo urodziloby sie w sierpniu a tego chyba nie chce. pozdrawiam wszystkie mamuski ,Ewka tak bardzo boli cie glowa , miewasz migreny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie miewam...dlatego nie jestem przyzwyczajona....mysle ze to przez ciaze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napewno przez ciaze, bylam dzisiaj u kolezanki ktora ma miesieczne dziecko , dziewczynke ale sliczna, cudowna a najlepsze jest to ze ma juz 3 synow i byla przekonana za teraz tez bedzie synek bo nawet chciala , jak ja zazdroszcze ci Ewka tej ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu tez bedzie w ciazy zobaczysz ..tylko z upragnionym synkiem !!mezus juz powoli pokonany!!!! moze od nastepnego cylu juz go zaatakujemy...hehe to znaczy ty ,a my cie tylko podbuntujemy i sprobujemy wycyrklowac kiedy!!!! by byl strzal w 10-tke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Nie wiem co mam myslec bo temperatura dzisiaj 36,7 :( myślałam ze będzie wyższa niz wczoraj! Czy to znaczy ze nie było owu ? Zgłupiałam... Gonia35 próbuj dalej mój M tez nie byl za bardzo przekonany ale juz sie sam nakręcił...Chyba razem bedziemy próbowac w nastepnym miesiacu...jak to mówią: Co sie zwlecze to nie uciecze! A moze wyjdzie na lepsze :P Ewik78 Jak sie dzisiaj czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mile panie:)dziewczyny jakie jaja, wrozka wywrozyla mi synka ktory moze sie poczac w listopadzle:) ale numer , ja generalnie nie wierze w te bzdury ale jesli ma byc synek to uwierze hahahah, myszka to od przyszlego miesiaca sstarasz sie o dzidzie? a masz kupione testy owu?Ewik jak dzisiaj samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia35 ja sie staram 3 cykl ale mysle ze w tym nic z tego :( chociaż zawsze jest nadzieja ale nie chce sie mocno nakręcać żeby sie nie rozczarować tak jak w zeszlym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi czy z synkiem tez dlugo sie staralas? bo ja z tego co pamietam za pierwszym razem zaszlam i z jedna i druga ale podobno z wiekiem jest ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jestem tu nowa.I mam problem..W przyszlym roku planujemy sie zabrac za "robienie" synka..Mamy dwie corki..Czy macie jakies sposoby,wiem ze Chinski kalendarz plci..Jakas dieta,byla bym wdzieczna za pomoc bardzo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zloty........, ja tez mam dwie coreczki i tez sie staram o synka , zobacz sobie kilka stro wstecz tam sa wpisy dokladne co robic i kiedy aby miec synka:)nasza ekspertka Ewka wszysko dokladnie opisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Ja teraz malo pisze i zagladam bo moj synek od wcoraj ma goraczke i msze sie nim opiekowac, ma 38-38,5 stopni:/ Dzis jedziemy do lekarza, a moze wy znacie jakis sprawdzony sposob na goraczke u 10miesiecznego dziecka? Ps. Goniu jaka wrozka Ci wyliczyla?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyni! Ciekawe czy mnie jeszcze pamietacie? 17 seirpnia urodzil sie moj syneczek Niko jestesmy przeszczesliwi:):) Postaram sie wstawic wam zdjecia jak znajde chwilke (choc ostatnio to nie jest takie latwe hihi) Ewik ja wlasnie miedzy 15 a 16 tygodniem poczulam pierwsze ruchy dzieciatka:) wiec mysle, ze u Ciebie to wlasnie to. Plec mojego synka poznalam w 16 tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja...cala nac glowa mnie bolala i w sumie dalej ja czuje-kurde....a tyle obowiazkow domowych dzis mam ...i zakupy. myszko jest oki z tempka 36.7 czyli nadal ponad linia podstawowa...bo podstawowa jest na 36.6.....jutro bedzie wyzej.....jest dobrze uwierz mi. witaj zlota ....tak jak gosia pisze pare stron jest mnustwo rad....na syna i corke. gosiu a nie mowilam ze bedzie syn....ja tam bez wrozenia to wiedzialam ze atajujemy nasepnego mies i syn jak malowany bedzie....hehe zakup testy koniecznie i tempke mierz ...trzeba sie wziasc za wszystko. zlota spelnienia marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelkowa mamo to byly staranka na corke u ciebie ??? z tego co pamietam tak?? napisz nam jak to wygladalo...bo juz nie pamietamy.... ale ciebie owszem... nico czyli nikodem??? mi tez sie podoba... a glowa cie bolala w ciazy czasem?? buziaki dla ciebie i ogromne gratulacje!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka2010
Czesc Dziewczyny :-) Wlasnie znalazlam Wasz topik i bardzo mnie zainteresowal. Mam synka 9 m-cy i chcemy sie z mezem postarac o coreczke. Pewnie juz jestescie tu zzyte i wszystkie w temacie, wiec nie bede Was prosic o wyjasnianie wszystkiego od poczatku, ale czy moglybyscie mnie nakierowac, gdzie szukac informacji na ten temat? Troche poczytalam w necie, ze na dziewczynke trzeba sie poprzytulac 2-3 dni przed owu. Kupilam testy owu i zaczne uzywac po okresie. Tak a propos - wciaz karmie piersia i dopiero niedawno dostalam okres. To znaczy 40 dni temu i teraz czekam na drugi... i sie nie moge doczekac ;-) Ale mam nadzieje, ze to tylko zawirowania mojego organizmu i ze w koncu sie pojawi. Bo zalezy mi na dziewczynce, wiec chce to dobrze zaplanowac i sie przygotowac. A ze stuknela mi trzydziestka, to czuje presje czasu i chce sie pospieszyc... No, rozpisalam sie ;-) Podsumowujac - mozecie mi podac gdzie (czy moze na ktorych stronach tego forum) szukac informacji? Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :D Qrde nie mam no nie mam czasu doslownie na nic , ale jak zobaczylam ze w koncu Marcelkowa mama sie odezwala to musialam doslownie cos skrobnąć . GRATULACJE OOOOOOOOOOOOOOOGROMNE !!!!!! Jejq kobito jak ja Ci zazdroszcze juz tez bym chciala zeby moj mlody wyszedl :) aleeee jeszcze tylko troszeczkę . Wstaw zdjatka jakies jak bedziesz miala chwilkę :)) :)) :)) Dziewczynki widzę ze u was staranka pełną parą :) Najwazniejsze to sie nie poddawac a najlepiej calkowicie wyluzowac co ma byc to będzie i wczesniej czy pozniej przyjdzie wyczekane bobo :) Ewik qrde wspolczuje Ci tych bóli glowy bo wiem co to znaczy :( ehhh zwlaszcza ze nie chcialam sie faszerowac chemia ale czasami nie dalo rady i bralam po 2 panadole na raz cale szczescie kolo 20 tyg wszystko sie unormowalo i teraz boli mnie tylko rwa kulszowa co rowniez do milych zeczy nie nalezy. Pozdrawiam was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia35 Ja z synem za pierwszym razem:) a i młoda jeszcze jestem wiec kto wie :) Zolty jesienny lisc Witaj! Ja tez proponuje poczytac ewik-a z poprzednich stron ja przeczytalam cale forum :P jak zaczynalam. Moze podzielisz sie znami informacjia na te Twoje dziewczynki :) bo duzo tu starajacych na ta płec. Ewik78 Bede dobrej mysli zobaczymy jutro...ale Cie mecze co :P Mirabelka2010 Tak jak koleżance wyżej proponuje przeczytanie wstecz nawet calego topiku a jesli nie to 50 stronek wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki - dziewczynki u nas jest jak w niebie - doslownie taka atmosfera wiec nie bedziecie rozczarowane. Poczytajcie kilka stronek wstecz, bo z tego co pamietam tam ja przypominalam w poscie co nasz Ewik pisala i najlepiej od razu to skopiujcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×