Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Witam! Jestem szybciej bo nie zdążyłam zatestowac dzisiaj po obiedzie przyszła @ :( ale tak myślałam ze plemniki nie przeżyją.Jestem troszkę zła na siebie za tak szybko zakończyłam i dlatego przesuwam się 2 dni do przodu czyli zakończę staranka na 19dc skok dopiero w 23 by wychodził to i tak czy nie za daleko 4 dni to już powinny przeżyć. No cóż zaczynam od początku no wiec dzisiaj 1dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wejdzie, szkoda :( najwyżej trzeba szukac pod nazwa filmy - życie przed życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może was zadreczam tymi linkami ale teraz widze, ze mozna kliknąć w ten link prawym klawiszem myszy i tam bedzie donosnik do tego filmu. Warto zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym że trzeba najpierw zqaznaczyć cały link a później klikac prawym klawiszem :) Ale namieszałam ale jestem taka podekscytowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, widzialam ten filmik bardzo mi sie podobal , u mnie @ zle sie czuje , tragedia jakas , bylam w piatek na imprezie i strasznie zaszalalam ale juz jest ok , pozdrawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam ze @ się rozkręci a to jakieś plamienia tylko. Pewnie jutro będzie cala para! Tylko mam problem zaliczyć to do starego cyklu czy do nowego. Cholera już się w tym gubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko pisalam juz ze 3razy hehe ze plamienie wliczamy do starego cyklu...jak jest krew to nowy cykl..... a moze sie nie rozkreci i bedzie ciaza a to tylko plamienie takie chwilowe...!! kubolinko ja zdalam sobie sprawe z tego ze moga ludzie dziwnie patrzec na planowanie plci i wiedza o moim planowaniu doslownie nieliczni....a tak nikomu nie mowilam nawet ze bedziemy sie starac-dopiero jak zaszlam to powiedzialam ze chcielismy i to koniec!!! a potem jak nie udaje sie to cie wypytuja czy juz jestes w ciazy , a potem jak zaplanowac ci sie nie udalo bo i taka obcje trzeba brac-bo to zadna gwarancja,to gadaja ze tak se zaplanowalam ze mam kolejnego syna ...itp ....wiec ja ominelam cale to durne gadanie!! to moja sprawa!! reszta im mniej wiem tym szczesliwsi sa!! minutka wracaj szybko do zdrowka...buziaczki!! mirabelko ,no pozbycie sie mleka z piersi potrwa jeszcze ...to nie taka szybka sprawa...mozesz kupic tabletki na palenie pokarmu ,bedzie szybciej ...a normalanie to dlugo bedzie zanikal!! Berniu ja juz jakis czas temu chcialam ogladnac ten film ale nie ma obcji otworzenia go za granicami kraju ...tak sie wycwanili no...bardzo mi zal!!! gosiu czyli zdrowo popilas w skrocie???hehe oj ja czasami tez sie tak zalatwilam....ze obrzydzenie mialam do wodki jakis czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No i nie mam już problemu bo plamienie się już wczoraj rozkręciło do krwawienia wiec dziś mój 2dc i umieram z bólu :( Ewik planuje teraz zakończyć staranka 4,3 dni przed owu 4 przed skokiem to i tak dożo ale 2 dni później niż w tym cyklu. Chyba przedobrzyłam w tym cyklu z ta odległością i plemniki padly do owulki wiec 2 dni będzie dobrze tak myślę:) Cofnęłam się do początku Twoich wpisów i Ty tez tak 4 dni przed zaszłaś w ciąże 11 ostatnie staranka a 15 owu jakos tak u mnie by bylo 19 ostatnie staranka a skok 23. Wiec chyba dobry czas w tym cyklu wybrałam oczywiście jak mi się nic nie poprzesuwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie myszko jesli ci sie cos nie poprzesowa...ale 3-4dni przed jest bardzo dobrym odstepem....teraz tak wyszlo bo obawialas sie ze owulacja byla szybciej...czy jakos tam.... z taka odlaglascia jak mialas to tez byla szansa zajscia w ciaze bo 7dni przed zachodza....ale widoczne twoje plemniczki nie daly rady i ewidentnie popadaly w tym cyklu i nie doczekaly owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelkowa mamo- on jest przepiękny, wspaniały, słodziutki, kochaniutki, uroczy... po prostu idealny. GRATULUJĘ takiego ślicznego (i myślę że grzeczniutkiego) synunia. Pozdrawiam ciepluteńko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest przecudny i jaki z niego przystojniak bedzie to glowa mala....mozesz byc dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Hej Wam dziewczyny.Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona :-) Na samym początku śledziłam Wasze wpisyMam 2letniego synka i teraz marzę o córci :-), bo na poczatku jak byłam w ciąży z synkiem to nie przywiązywałam wagi co do płci a teraz jest inaczej... Nie mierzę sobie temperatury,ale sprawdzam śluz i od ok.miesiąca robię testy owulacyjne. Moje cykle są nieregularne a ostatni cykl 36 (!) siódmego pazdziernika dostałam @ i utrzymywał się 9 dni (!)po tym dniu zaczęłam robić testy owulacyjne i do dnia dzisiejszego wychodzą mi negatywnie.Jak myślicie czy moja owulacja nastąpi ???Czy nadal robić testy owulacyjne??? Poradzcie bo jestem taka zagubiona a zarazem szczęśliwa że znalazłam to forum :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ninka witamy Cię u nas. Zapewno zaraz odezwie się Ewika78 i Ci odpowie bo to nasze guru w tych sprawach. Marcelkowa mamo, ja dołączam się do zachwytów nad Twoim maluszkiem. Jest taki słodziutki że mi coraz bardziej się chce starać o maleństwo. Pierwsza próba już dziś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam dziewczynki za komplementy w imieniu Nikusia wszystkich mu nie przekaze bo jeszcze mu woda sodowa udezy do glowy hehehe:))):))) No a teraz cierpliwie czekam na zdjecia waszych dzidziusiow jestem pewna ze niedlugo je tu znajde:) Przydalaby sie jakas ksiezniczka dla mojego krolewicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochannnnnnnnna mammmmmma
do dziewczyn na poprzedniej stronie ja mam z mężem konflikt krwi a mamy parkę więc chyba nie do końca to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ninka! Ja też mam długie cykle 35 owulka mi wypada na 22,23 dzien cyklu wiec może u Ciebie jeszcze za szybko bo to Twój 19 dc dzisiaj tak? Wiec rób testy dalej. Nareszcie mi lepiej nie boli mnie juz brzuszek. I ciesze się ze mi szybko czas leci oby tak dalej do następnych staranek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem Nie wiem czy mam dzisiaj jeszcze się starac o dzidzie czy juz zaprzestac. U mnie dzisiaj jest 11dc, śluzu jest sporo i nie wiem czy test owulacyjny interpretowac na pozytywny bo mam firmy hydrex i własnie go robiłam. Wyszły mi 2 kreski z tym ze ta jedna jest nieco słabsza ale obie sa dosc widoczne. Kurcze nie wiem co robic. Myslałam ze bedzie dzis jeszcze negatyw a ostatnie przytulanki były 9dc wieczorem. Chyba zrezygnuje aby nie przedobrzyc. Kurcze a jesli to zmyłka i owulka bedzie tak jak w ostatnich 2 cyklach w 14 dniu??? A jesli powróci do tego co było kiedys czyli do 13 lub 12dc ??!! Co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bernia! Skoro druga kreska jest słabsza to ja bym zaryzykowała. Z 9 dc raczej nie przeżyją, ja miałam w poprzednim cyklu taka sytuacje ze przedobrzyłam w odstępie i pojemniczki padły. Jak chcesz już być w ciąży to strzelaj, a jak Ci się aż tak nie spieszy to nie ryzykuj i przesuń się o jeden dzień w następnym cyklu wrazie niepowodzenia. 3 dni to tez na dziewczynkę wiec decyzja należy do Ciebie.Ja też w tym cyklu bede próbować 3,4 dni przed tzn 3 przed ale nie wiem dokładnie kiedy była owu wiec 3,4 wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×