Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Lori gratuluje córeczki izyczę szczęśliwego rozwiązania no i czekamy na info jak będzie już po ;) A ja kobietki znów mam problem. Chyba nic znowu nie będzie z tych moich staranek. Ostatnie przytulanie 10dc a dziś jest 13dc i do tej pory test wychodzi negatywny :( Mało tego od 9dc mam w sluzie delikatną smużkę różowej lub brązowej krwi a dzisiaj to juz nawet podpaske załozyłam bo jest tego więcej :( Już nie wiem co się ze mną dzieje. Najpierw myślałam że to mocniejszym baraszkowaniu ale tyle czasu?? Teraz wydaje mi się że bedzie to cykl bezowulacyjny zobacze jaki test dzisiaj mi wyjdzie (mam ostatni pasek). Zastanawia mnie tez ten wiesiołek. Kiedyś 3 cykle temu też tak miałam że w 14dc dostałam okres. Później tego wiesiołka nie brałam aż do tego cyklu i znów są jakies anomalia. Jak myślicie co może być przyczyną? Dodam, że 4 wrzesnia miałam wymrażana nadżerke i po 6 tyg na kontroli wyszło wszystko ok i w narządach wogóle wszystko wporzadku. Więc co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia dobrze zrozumiałam ty tylko starałaś się 11dc przy tak długich cyklach kiedy masz owu ?Bo ja miałam 20 dc dopiero skok a od 11 to ja dopiero tempke zaczyna mierzyć a cykl 32 dni ma być w poprzednim 35 dniowym skok był 23dc. Mnie coś od wczoraj wieczora kuje nie wiem jak to wytłumaczyć ale nie jajnik tak bardziej z lewej...ech juz sama nie wiem dzisiaj ten spadek może mnie boli to zagnieżdżanie no zobaczymy czy jutro tepka urośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 synusiow ja kiedys tez juz ten link wklejalam i nie pamietam co dizewczyny pisaly, moze jeszcze raz napisza :) albo odnajde jaos te strone hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ang to nie jest taki dobry by to dobrze przeczytac...przykro mi!!! mamunia nasza jest dobra w te klocki ,ale cos mi sie wydaje ze ja albo zatrzymali w szpitalu ,albo??? oby jeszcze nie urodzila!! a co to planowania to juz sama nie wiem jak i kiedy??? wiem na bank ze przed duzo osobom sie udalo ...mi tak nawet lekarze mowili ze 3-4dni przed.... no jak widac to nie u mnie chyba :-(( jeszcze nie mam namiarow do wrozki ...jak tylko bede miala to dam szybciutko -wiem i rozumiem ze bys juz chciala... fikusowo a ty z wrocka jestes bo jeszcze moze do takiego z wrocka zdobede nr...ale ja bym i do gdanska pojechala za nim jesli dobry bylby....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lori ja tam rozumiem twoje mocne pragnienie....jak nic!!! tez szlam z bijacym serduszkiem na usg a wyszlam z jeszcze bardziej bijacym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik mnie sie tez tak wydaje że albo ją zatrzymali albo ... Ale żeście naskrobały prawie teraz skończyłam czytac Ja mam 3 chłopców dogadują sie spoko choc czasami ..zdarzają się kłótnie zawsze marzyłam o dużej rodzince i choc bym miała ta córkę to za jakiś czas bym myślała o jeszcze jednym Ja natomiast podziwiam mamy jedynaków ze nie doświadczą tak cudnego uczucia jakim jest większa rodzina:) nie tylko 2+2 Fakt kazdy mnie podziwia za to że potrafie siedziec w domu i opiekowac sie dzieciami niż spełnic sie w roli kobiety pracującej uczącej i takie tam . Ja stawiam w życiu na dzieci bo to one mi zostana a nie samochód lub jakas inna rzecz materialna Ewik fakt zawsze będzie ci chęc posiadania córki wracac jak ktoś w rodzinie będzie ja miec no u mnie tak jest ale to z czasem przechodzi Wiesz jak urodzisz to za jakiś czas napiszesz nam że twój 3 synuś to taki mamusi uwierz mi ja tez tak miałam Uważam że Kobiety w Polsce nie chcą już byc takimi "kurami domowymi" dlatego wiek rodzących matek przesunął się powyżej 30 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Ninka - czytaj uwaznie to co napisalam, czas stosunku jest wazny i wlasnie przed owu na dziewczynke ale mnie chodzi o tlumaczenie dlaczego tak wlasnie jest, nie dlatego, ze plemniki meskie krocej zyja i wygina do czasu owulki wiec w czasie owu wygraja damskie bo beda juz cierpliwie sobie czekac, ale ze wzgledu na sluz, ktory przed owu sprzyja zenskim a w czasie owu meskim, no i jak pisaly dziewczyny na in gender ze wzgledu na gospodarke jak pisalam hormonalna, jonowa i mineralna (cokolwiek to znaczy bo ja zielona jestem ale tlumacze jak pisza;):)) bo ona sie u kobiety zmienia w czasie owu i wtedy wlasnie sprzyja chlopcom - dlatego na in-gender pisza o diecie, suplementacji itp a sam czas stosunku nie uwazaja za kluczowa sprawe a wrecz drugorzedna dziewczyny jak znajde chwile to wam to przetlumacze mnie tylko zastanawia dlaczego niektorym kobietom jednak nie wychodzi, i nawet nie mam na mysli Ewik, bo Ty Ewik tego ph nie sprawdzalas, moze ono jednak nie bylo wystarczajaco kwasne mimo dlugiej diety bo moze naturalnie jest bardzo zasadowe, ale mysle tez, ze to jest tez ten 'palec bozy' i tak trzeba to traktowac, byc moze nigdy nie znajdziemy pewnych odpowiedzi, i na zawsze pozostanie to tajemnica ja tez mysle, ze mamunie30 zostawili,w szpitalu... a w ktorym dokladnie tyg jest mamunia, wiec ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
"Jakoś nie słyszałam nigdy że męskie plemniki są żywotne i szybsze...." no tu wkradl sie faktycznie blad, bo mialo byc, ze zenskie sa bardziej zywotne, dluzej zyja ale sa wolniejsze od meskich, moj blad, no i to zostalo dowiedzione jako nieprawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaddy wojcik w swojej ksiazce pisze ze meskie sa mniejsze ,szybkie ruchliwe i krocej zyja a zenskie wieksze, wolniejsze i dluzej zyja... w innych ksiazkach o planowaniu jest tak samo. a ten sluz to cos w tym musi byc.... u mnie pewnosci nie ma co do odpowiedniej kwasowosci-przyznaje. zenskie sobie zyly w sluzie i tyle....wiec musial byc im sprzyjajacy ...chyba!!! bo juz niczego narazie pewna nie jestem. mamusia byla na finale chyba....napewno malemu nic nie bedzie gdyby sie urodzil ...ale juz sie stresujemy nia.... mogli tylko ja zostawic w szpitalu na obserwacji...oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Ewus - wiesz co, ja tez juz niczego pewna nie jestem w tej materii:/ chodzilo mi tylko o sprostowanie tego popularnego pogladu, bo zakladajac, ze meskie zyja krocej nie bardzo jest jak wytlumaczyc dlaczego u niektorych przezywaja nawet i kilka dni a tak wlasnie jest. fajnie ze mamunia juz na finishu, to w zasadzie byc moze ze szpitala juz z maluszkiem wroci:) milego wieczoru dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik ja jestem z łodzkiego ale na namiar na tego wrozbite to czekam, bo moze sie wybiore hehe ...albo mozna przez intrnet sie z nim kontaktowac- zobaczymy hehe .... jakbys juz miala to daj na tego z wroclawia i gdanska :):) Ewelinko mam duze szanse na ciaze skoro na 2 dni przed pozytywnym testem byly przytulanki. Dodac jeszcze ze moze cie "zarazic" kolezanka w ciazy hehe to juz wogole szanse wzrastaja :) mysl pozytywnie! Kaddy ale duzo ciekawych rzeczy napisalas, moze rzeczywiscie to ma rece i nogi . Ale jak to jest, zalozmy wczesniej sa przytulanki i ten niby ok sluz na dziewczynke, ale pozniej on sie zmienia wiec jak to ? przciez ph wtedy tez sie zmienia? hmmmm.... to jak to powinno byc?? kojarzycie moze?? milego woeczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam późnym wieczorem.. EWKA zrobiłam dziś test owulacyjny i kreska testowa jest dużo jaśniejsza niż kontrolna , wczoraj i dziś pobolewało mnie podbrzusze ,i lewy jajnik ..temperatura dziś była 36,6 czyli rośnie bo przedwczoraj była 36,4. zobaczymy co będzie dalej, jaka bedzie jutro tempka... Też sie zastanawiam co tam z mamusią30, trzymam za nią kciuki i jestem dobrej myśli pozdrawiam Was dziewczyny życzę miłego wieczoru i miłej niedzieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaddy ja wiem o co ci chodzlo ale tez glupia jestem z tego wszystkiego.... napewno jest cos w tym madrego o tym sluzie...wydaje mi sie ze to moze byc sedno sprawy!! a co do meskich to faktycznie cos nie tak z ta teoria ze meskie krotko zyja bo i 5dni spokojnie sobie zyja czyli jak i zenskie....wiec to glupota!!! minutko no tempka jakby powolutku szla do gory ...czekamy na efekty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo ja tak o tym gdansku tylko powiedzialam ze bym nawet i tam sie poswiecila i pojechala by wiedziec na czym stoje... jeszcze nic nie wiem.... napisalam na gg do kolezanki...teraz jest wekend wiec pewnie nie zaglada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Czesc dziewczyny dopiero znalazlam chwilke :) Ile dni test owulacyjny pokazywal wam pozytywny wynik ??? Mi dzisiaj kolejny dzien pokazal 2 taka sama kreche chociaz gdzies pojawila sie po 5 min. Zostal mi juz tylko 1 test i nie wiem czy kupowac nastrpne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widze że jestem dzisiaj pierwsza.Trochę mi ulżyło bo dzisiaj tempka z powrotem urosła 36,9...uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rowniez. fajnie myszko to na bank po owulce....ladna tempka. my jesziemy do oxfordu kupic chlopca jakies rzeczy bo powyrastali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Cześć Wam...jakie Wy ranne ptaszki w ten leniwy niedzielny dzień... ;-) Wiem o co Ci chodzi Kaddy i tylko chciałam Ci powiedzieć o tym błędzie ale widzę że go w końcu wychwyciłaś ;-) Lori ja Ci także zazdroszczę małej królewny... :-) Fikusowo, Minutko ,Ewelino i Myszko trzymam kciuki.... ;-) Kurcze fajnie że teraz jest więcej dziewczyn które czekają na wyniki i mam nadzieję że w końcu będziemy cieszyły się swoimi brzuszkami ;-) U mnie jest zbyt wcześnie na robienie testów owulki bo mam jeszcze sporo czasu,ale już mnie korci... Ewik udanych zakupów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Czytam Was od dłuższego czasu, dokładnie od czasu jak sie dowiedziałam, że nosze pod sercem drugiego synka. Co tu dużo pisać, rozczarowanie było ogromne. Oczywiście komentarze, typu ważne że zdrowe, ze wymyślam do mnie nie przemawiały ja czułam ogromne rozczarowanie, żal i niesprawiedliwość dlaczego inni mają a ja nie. O pierwszego synka długo staraliśmy się a teraz była wpadka przed 14 dc. ale nie wiem dokładnie w którym dniu. Wcześniej bardzo się modliłam o córke i bardzo wierzyłam ze będę ją mieć. Teraz żałuje że nie sprawdzałam owulacji, śluzu... ze nic nie zrobiłam w tym kierunku, jakoś dalej mam nadzieje że gdybym tego dopilnowała to nosiłabym pod sercem córeczkę, okazuje się, że same modlitwy nie wystarczą W grudniu mam termin i nie moge sie doczekać bo wiem że jak zobaczę synka to go pokocham bardzo, a teraz cały czas czuje jakieś zawiedzenie, rozczarowanie.... mam nadzieję, że mnie rozumiecie chodź troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wrocilam do domu ale co i jak napisze w poniedzialek bo musze sie troche ogranac, powiem tylko tyle ze nadal w 2 paku ... ale co sie strachu najadlam to moje . Ciezarówki zakladajcie buty tylko o plaskiej chropowatej powierzchni nie warto przeywac tego co ja przez te 2 dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Bernia jak dzisiaj??? napisz jak tempka i śluz czy nadal jest różowo-brązowe smużki krwi???? Aagaa wiem że jesteś rozczarowana i ciągle bijesz się z myslami że jednak mogłaś pomóc naturze i zakończyć starania przed owulką...(w sumie Ty nie bardzo wiesz kiedy ją miałaś).Może i miałaś szanse a może i nie...trudno powiedzieć,hmm Może jak się zdecydujesz na trzecie dziecko jakoś bardziej to zaplanujesz...Mimo co powinnaś się teraz skupić na przygotowań do porodu i cieszyć się że synek przyjdzie na świat zdrowy! Mamuniu ale się martwiliśmy,a już myślałyśmy że przyjedziesz już z dzidzią,uważaj na siebie i kruszynkę kochana,bo to teraz jest bardzo zdradliwa pogoda... Co tam u innych dziewczynek słychać??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko , cykle mam tak 28-30dni ostatnie przytulanko mialam 11dc a test owu pozytywny juz w piatek 13dc....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
Witam Was! Ninka i Fikusowo ja sobie też zazdroszcze i mam nadzieje ze nie będzie chłopak a sporo tu było pisane na kafe że lekarze sie pomylili i ze nawet po 30tyg inna płeć mówili niż sie urodziła i weź tu sie ciesz. Tak jak pisałam wcześniej nie uwierze dopóki nie zobacze :) Ewiczku a gdzie w Oxfordzie na zakupkach byliście w west gejcie? Lubie tam buszowac po primarku bo jest duzy dwupoziomowy i dział dla maluchów ogromny :) Aha tak na poprawe humoru, wczoraj czytalam tu wątek "smieszne wpadki podczas porodu" czy jakos tak i jeden post mi został w pamieci i chyba kazdemu to opowiem bo jak mi sie przypomina to tak mi sie smiać chce ze te niektóre chłopy takie głóptaski, a wiec.... Dziewczyna miala termin powiedzmy na 9 września i jak sie obudzili rano tego 9 września to mąż do niej: dobra szykujemy sie i jedziemy do szpitala bo Ty przeciez dzis rodzisz :D :D :D :D Czy jakos tak ten post leciał, ale nieźle mnie rozbawił :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ale sie rozpisalyscie. Chciałam wam powiedzieć ze dalej nie wiem co będzie, jestem w 25tc , na usg dzidzia sie skryla i muszę iść prywatnie jeśli chce sie dowiedzieć. Czuję ze będzie chłopak i mam jakiegoś dola, bo tak bardzo bym chciała corcie. Strasznie sie boję iść na usg bo boję sie rozczarowania. Kurcze tak piszecie o tym wszystkim, ja niby sie starałam na dziewczynkę ale staranka były też jak test owu pokazał dwie grube krechy. Normalnie sie dołuje i ciągle oglądam ubranka dla dziewczynek. Ehhh czemu to nie takie proste. Pozdrawiam i życzę wszystkim owocnych staranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×