Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

narazie mam namiar na wrozbite z netu ,ale sprawdzony jest.... podam namiary na niego.... zadaje sie pytanie i on wycenia ile bedzie kosztowalo ...podaje nr konta,jak wplacisz stawia karty i odpowiada.... moja kolezanka zapytala czemu nie moze zajsc i czy bedzie w ciazy i co urodzi?? powiedzial ze ma blokade psychiczna bo chce juz za bardzo.... a zajdzie w cieplych miesiacach....i bedzie corka...wycenil na 20zl. nie duzo bedac juz w tej ciazy poszla do tego swojego kolo niej -powiedzial tez ze bedzie corka. to jest ten z netu "Anubis" http://www.wrozbyonline.pl/ekspert/171/Anubis http://www.goldenline.pl/anubis-anubis daje pare linkow gdzie mozna poczytac o nim a ten pierwszy to meil do niego.... tamten drugi co czekam na nr jest z warszawy ,ale raz w mies przyjerzdza tez gdzies kolo kielc....da nr do niego i zapytac bedzie sie mozna czy inne formy wrozenia tez oferuje a nie tylko w 4oczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba gosia tylko planuje chlopca .... i niedawno napisala jedna jakas dziewczyna niku nie pamietam ze ma corke i chce synka ale co bedzie to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ! Dopiero co doczytalam co napisalyscie ... qrde tyle postów ze ho ho ... Napisze wam jak to sie wogole stalo ze sie w szpitalu znalazłam ... no wiec spadl snieg i wszystko zamarzlo 1 raz jak tu miszkam zdarzylo sie aby nie zdarzyli "odlodzic" ulic ... a ze przychodnie ma blisko to pomyslalam ze sie przejde . Doslownie jakies 300 metrow od domu tak sie pozlizgnelam ze 1 raz w zyciu szpagat qrwa zrobilam i jakos tak niefortunnie polecialam ze na reke i bokiem jakos na brzuch. Dopiero gdzies po 3 minutach sie zebralam z ziemi jescze z mlodym bylam zeby bylo weselej , on panika ja panika jak ja do domu dojde . Szlam chyba z pol godziny tak mnie strasznie wiazadla bolaly reka brzuch no doslownie wszystko .Em przyjechal do domu bo nie bylabym w stanie nawet stac a co dopiero jechac 20 km do szpitala . Pojechalismy zbadali mnie niby wszytsko ok ale mnie zatrzymali na obserwacje , cale szczescie ze mlody w brzuchu chyba z 2 strony byl ze niczego sie nie dopatrzyli na USG , mam nadzieje ze ten upadek nie bedzie mial zadnych zlych skutków jak juz sie urodzi bo sie chyba powiesze :( Reka mnie boli nadal i nogi przy wiecie czym ale juz jako tako siedze przynajmniej i chodze . Dziewczyny qrde zakladjcie buty porzadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam podziekowac ze sie o mnie martwilyscie to naprawde bardzo budujace :) Jeszcze ze smieszniejszych zeczy chociaz wtedy to mi do smiechu nie bylo ... dzien wczesniej mysle sobie ide do lekarza to nie pojde jak kocmołuch to sobie chociaz rece samoopalaczem wysmaruje bo po co wiecej ... Jak mnie lekarz badal przy przyjeciu jak zobaczyl te moje zacieki bo chyba zle rozsmarowalam ...i ze "az" do lokci mam ten super braz a reszta blada jak dupa .... jak parsknoł smiechem to mimo ze przez lzy prawie mowilam to myslalam ze tam zdechne ze smiechu razem z nim . Qrde no ofiara losu ale za to "wypicowana " Na szczescie rece mam cale tyle dobrego ze nic nie zlamane ... Mina lekarza bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia 30 dobrze ze juz ok, ale smieszne gadasz ze siedze i smieje sie tu do monitora. hehehehe:):) a TY ewik piszesz do niego? bo ja nie wiem sama...... moze ktoras jeszcze sie zastanawia. ak dostaniesz namiar na tego jeszcze jednego to daj znaka :):) ja czekam ...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do testow na owulacje to zauwazylam ejdna prawidlowosc przynajmniej wsrod ludzi ktorzy mieli monitoring , ze test jest pozytywny i niby owu powinna byc za okolo 48-24 h ale najczesciej ejst wczesniej nawet w momencie robienia testu , poniewaz nim lh dostanie sie do moczu mozemy byc juz w trakcie owu i to faktycznie sie pokrywa z tymi dziewczynami ktore robily testy owu i mialy monitoring . Test wykrywa wyrzut LH najczesciej od 20 miu takze wezcie na to poprawke ze owu najprawdopodobniej jest w bardzo krotkim czasie od pozytywnego testu lub w tym samym czasie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja to bym chciała do tego wróżbity ale nie wiem czy się odważę...mnie trochę trudno bo nie mam konta w Polsce,musiałabym prosić rodzinkę hehe.Dajcie znać jak któraś się odważy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dziewczyny wy naprawde wierzycie w takie zeczy jak wrozbici , cyganki itd ? Jedynie co mi sie sprawdzilo to wrozba kolezanki ale to bylo kupe lat temu ze bede miala 3 synów no i prosze :D Ona sobie wrozyla i miala byc corka i syn ... ma syna i corke tylko w odwrotnej kolejnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia to ciekwe co piszesz o tych testach, ehhhh.... jak widac nic nie mozna przewidziec i co ma by to po prostu bedzie. juz sama nie wiem. mamo 3 ja tez sie boje ale bardzo chce napisac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik trochę jestem w szoku ze przy takiej wiedzy co do planowania masz synka, więc tak na prawdę nie ma żadnej skutecznej metody. Możesz mi przypomnieć w którym dc cyklu zaszłaś Moja koleżanka która ma synka jest pewna że bedzie miec drugą córkę bo wszytkie jej znajome zaszły przed owu i mają dziewczynki. Ja na 3cie dziecko już chyba sie nie zdecyduje bo mam 35 lat :( Tak więc nie ma szans na córeczkę ehhh Czasem sie zastanawiam dlaczego tak bardzo chcę ja mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa opinii innych ,mierzacych tempke lub chodzacych na monitoring np. czy testy pokrywaja wam sie z tempką. Poniewaz juz na paru forach czytalam ze dziewczyna miala plik LH w moczu czyli za okolo 24 h powinna byc owu szla na monitoring podejzec jak rosnie pecherzyk i okazywalo sie ze juz dawno pekl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też nie wierze we wróżki :)) Kurcze dzisiaj tempka znowu spadła kurna 36,7 chyba nie wytrzymam i jutro z rana zrobię test tylko czy będzie już wiarygodny ma taki francuski co niby dwa dni przed terminem @ wykrywa 25 ml czy jak to sie pisze? jutro 31dc z 33 chyba wiec jak myślicie czy jeszcze poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Ni-nka u nas staranka byly 2 dni przed pojawieniem sie 2 mocnych kresek :) Takze szanse mam na dziewczynke mysle :) Ja tak jak ewik mam 2 synow wiec przydala by sie coreczka ale sie nie nastawiam . Ewik fajnie ze jednak wybieracie sie do pl i zrobisz sobie 4d nie wiem czy kiedykolwiek robilas ale jet to cudowne przezycie i zapewniam cie ze jak zobaczysz synusia w brzuszku to napewno nastroj ci sie zmieni i w koncu zaczniesz sie cieszyc ciaza tego ci z calego serca zycze :) Moja siostra ma 3 dzieci (3 corki :) rowniez mieszka w uk i pytalam jak to jest z dodatkami na dzieci. Ona mowi ze dochody sa brane pod uwage wiec kazdy dostaje indywidualnie... Mamunia 30 dobrze ze to sie tylko tak skonczylo bo moglo byc duzo gozej. Ja dzisiaj rano u siebie w domu pojechalam ze schodow tez sie troche poobijalam ale jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Nieee ja raczej nie wieze w takie zeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Chociaz kupela mnie na sile namowila na wrozbe z obraczki i kilka razy pod rzad wyszlo 2 chlopcow a potem dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki aagaa ja tez mam skonczone 35 lat i staram sie miec chlopca ale jakos mi nie wychodzi a ostatnio wkurza mnie moj M i chyba wogole nici z synka :))) Ewik u nie ten 11dc nic nie dal wczoraj dostalam @ wiec u mnie bylo za wczesnie aby doszlo dpo zaplodnienia, a do wrozki pisalam i napisala mi zajde w ciaze w listopadzie i d....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wrozki nie wierze, szczerze powiem:P mamunia30 - dzieki ze napisałas o tej owulacji bo to by sie u mnie zgadzało bardziej bo śluzu płodnego u mnie nic nie ma i wątpie zeby dzis była owu , raczej obstawiam ze wczoraj była a własnie wczoraj był pozytywny test. ewelina - to super sie wstrzeliłas z owulacją jak 2 doby pobnad przed były staranka:) Ja nie wiem czemu ale mam przeczucie ze w tym miesiącu sie nie uda:( Jeszcze mam takie pytanko do Was, juz pisze o co chodzi. W kasiążce W. napisane było, że mężczyzna powinien codziennie przed stosunkiem zapładniającym współzyć i my sie tej opcji trzymalismy tyle że jak juz doszło do tego dnia to m. miał w bardzo małej ilości spermy i nie wiem czy to normalne czy nie i czy sa w związku z tym szanse czy nie ma...bo zazwyczaj to az sie wylewa tego ze mnie a ostatnio nic:P sory że tak obrazowo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem tu nie tam...jesli chodzi o wrozbite... tez o co mam pytac go?? skoro wszystko jasne...zaluje ze przed nie napisalam ...nie pomyslalam nawet.... chcialyscie to napisalam a teraz zadna nie chce...do tego tez mozna dzwonic isc czy napisac.... nie wszyscy mowia prawde bo nie wiedza i juz.... ten juz sie sprawdzil i bylo jak powiedzial ...ale jak chcecie... mysle ze my sie boimy prawdy.... u innego tez byla jedna osoba z mojej rodziny i w szoku byla ile wie i co powiedzial ...pytala o siostre. ojca ,mame -nic nie mowiac .wszystko wyszlo...czemu mialoby sie nie sprawdzac-ja wierze we wrozby tylko pod warunkiem ze gosc dobry jest ...taki pierwszy lepszy odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Bernia a Ty gdzie się podziewałaś??? Te krwawienia masz w połowie cyklu czy jak, bo to czasami jest zagnieżdżenie się zarodka a czasami zaburzenia...Licz od @, a jesli chodzi o ten żel castagnus to też o nim czytałam ze niby pomaga utrzymywać się śluzu płodnego,przy tym plemników a do tego reguluje cykle...ile w tym prawdy to nie wiem...:-( Kurcze już powinnam sobie zapisywać na kartce co która planuje za płeć i kiedy starania... Ni_ka to świetny pomysł z tą tabelką,tylko że musiałybyśmy stworzyć osobną stronkę żeby nie szukać każdej z osobna... Fikusowo lepiej się tak nie nastawiać,bo np.u mnie starania tez były 3 dni przed dwoma "grubymi krechami",no i dodać ten czas do owulki to jednak było za długo i plemniki poległy ;-( Zobaczysz co będzie sie dziać i mierz sobie cały czas tempkę... Ewelino ja też jak sobie robię testy to na początku jest słaba druga kreska,potem mocna i potem znowu słaba...to trwa nie dłużej niż 3 dni!!Widać że miałaś wyrażny skok,teraz oby utrzymała sie do @,a jesli np.2 dni przed @ spadnie, to niestety ale nadejdzie @....Teraz to tylko uzbroić się w cierpliwość,eh Mamuniu dobrze że z maleństwem wszystko dobrze,no i z tobą ;-) Usmiałam sie do łez z tym samoopalaczem...moja siorka tak robi że smaruje sobie ręce do łokci i wygląda to komicznie ;-) :-) ;-) Ewik widzisz możesz jeszcze mieć dzidziusia za przyzwoleniem swojego M.zawsze możesz pomysleć o następnym dzidziusiu,a co do finansów to powinni dać Ci duzo,bo nasi sąsiedzi maja czworo dzieci i dostają tyle że rodzice wcale nie pracują,bo im się to nie opłaca! ;-) Co do wrózbity to jestem ciekawa co Ci powie i czy na pytanie czy noszę "girl or boy"powie ci boy..ciekawe...jak ci się sprawdzi co do niektórych rzeczy to warto dać sobie powróżyć... Dziewczyny dziś mam 12dc, tempka niska bo 36.42,śluz bardzo ciagnacy-prawie przeżroczysty z nitkami KRWI!!Nie wiem dlaczego bo owulację mam mieć dopiero za ok 10 dni!Zrobiłam sobie test owulki i wyszła tylko jedna kreska,tak więc nic sie nie poprzesuwało,ale skad ta krew...??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze gosiu nie tego roku!!!???? no i zalezy jaka wrozka.... ja nie wiem dziewczynki..ale jakie dzieci beda to juz jest to zapisane i d....pa... hopeU ty masz jakas dobra ,bo mowilas ze wrozki ci tez przepowiedzialy corke??? czy to byla pierwsza lepsza z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat w te wróżby obrączkowe ja tez nie wierze,mnie za każdym razem inaczej wychodziło hehe,powinnam mieć ostatnia córkę a jest chłopieć.To chyba sugestia.Jednak myślę ze we wróżeniu z tarota coś musi być skoro tylu osobom się sprawdza.Tym bardziej jeżeli wróżbita potwierdza ci rzeczy które są prawda a on tego nie może wiedzieć,ja wierze ze dobra wróżka może powiedzieć prawdę bo jak już pisałam mojej mamie się sprawdziło wszystko,a chodziło konkretnie o nas tzn o brata i mnie,mama pytała się o nas. mnie samej oczy wyszły na wierzch ze zdziwienia gdy mama mi powiedziała,śmiałam się bo nie wierzyłam aż do czasu...kiedy zaczęło się sprawdzać.Tylko jedno jest chcieć i mieć ciekawość a inna to być gotowym na prawdę która czasem może zaboleć.Gdyby mi teraz powiedziała wróżka ze mam mieć jeszcze jednego syna to myślę ze bym zrezygnowała ze starania się,chociaż jeżeli tam u góry jest mi pisany 3 syn to i tak przed tym nie ucieknę,wystarczy jakaś wpadka i gotowe :-O Jestem bardzo ciekawa co wróżka powie Ewie,może ze czwarta będzie córa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na owulke tez jest krew...moze ci sie przesunela ...no i tempka niska Ninko.... mnie mamusia tez rozbawila....sie zes wyglancowala mamusiu z zaciekami i tylko do lokcia .....hehe nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie nam sie rozbierac....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik potem napisalam jeszcze raz i mi napisala ze zajde w styczniu :)) ale zawsze odpowiada,z e bedzie syn!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko - mnie sie własnie wydaje ze plemniczki polegna tak jak u Ciebie bo ich duzo nie było:O ale zobaczymy za 2 tygodnie co z tego przeczucia będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamorazytrzy tylko ze ja jestem tu i nie mam jak zaplacic...a jak bede w pl to beda swieta i bede bez neta.... chyba ze teraz napisac a dodac ze zaplace 17grudnia ...a przeczytam jak wroce .... jeszcze tak nie ochlonelam calkiem bo siedze przybita ...wiec dorzucac mam do ognia?? bo moge wszystko uslyszec... mnie te obraczki tez sie wciaz zmieniaja....kiedys mi jedna pani wrozyla z obraczki i wychodzilo chlopiec i dziewczynka ,jak urodzilam drugiego chlopca to zaczelo wychodzic 2xchlopiec i dziewczynka ....mezowi tez...a teraz juz nie robilam ,bo w ciazy sie blednie moze krecic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×