Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość Ninka :-)
Ewik ale teraz zrobiłam test owulki i jest tylko jedna krecha a po drugiej nawet cienia...nie to jakoś za szybko bo 6 dni temu skonczył mi się @...a cykle mam długie 36...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik jak maz mowi ze macie w aucie jeszcze 2 miejsca to juz jest cos!To znaczy ze nie jest absolutnie przeciw czwartemu dziecku,mysle ze duzo dalo mu do myslenia to w jakim jestes stanie-kocha cie i widzi ze cierpisz,ze nie tak to mialo wygladac.Takze jest szansa!Odchowaj synka i do dziela :-D W Anglii nie wiem ale tutaj z 4 dzieci to jest juz rodzina wielodzietna specjalna( 3 dzieci tylko wielodzietna) i jest wiecej pomocy np obiady maja w szkole gratis i duzo innych znizek.Za 3 dzieci tez sa pomoce ale mniejsze np obiady w szkole sa za pol ceny-to tak dla przykladu podaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ewik ja sie czasami tak zastanawiam czy ten twój chłopiec w pl na 4d może sie okazać dziewczynką ;-) ale bym się śmiała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWik ja tam pewnie napisze do tego wrozbity albo do tego naktorego namiary jeszcze czekasz. Zawze to moze podbudowac jakby co, ale iwadomo trzeba miec wszystko na wzgledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninco wiem ze u ciebie to wczesnie ...i nie wiem czemu tak jest ze jest troszke krwi moze po sexiku?? nie ma mocnych zeby sie okazal dziewczynka. to co widzialam za siuraka tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Mam pytanie czy jak jest juz po owulce to nadal sie zabezpieczac , bo to juz nieplodne powinny byc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Chyba raczej po sexiku...sorki chyba tak.... Ewelina po owulce chyba jeszcze ok tygodnia powinnaś się zabezpieczać,bo tak od razu po owulce nie są dni bezpłodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko - 24h po owulce jest płodna a ze dokładnie nie wiesz kiedy ona nastapiła to lepiej poczekac dłużej... dr W. zaleca zeby przez minumum tydzien zachowac wstrzemięźliwość.... a dla kobiet skłonnych do poronirn jeszcze dłużej... ja chyba sie wstrzymam te 2 tygodnie przez ten seksik codzienny ostatnio mam chwilowy przesyt i tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
ni_ko dobre z tym przesytem,heeee ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina29
Dzieki :) Dobrze wiedziec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka - szkoda że mojego męza nie słyszałaś... stwierdził, że on jest za stary (31 lat) na zrobienie córki:P chyba od przyszłego miesiąca mu odpuszcze troche i na 2-3 dni przed zakończeniem staranek bedziemy działać bo rzeczywiscie mozna zwiariowac tak dzień w dzień...ja tez nie bardzo lubie takiego przymusu wiec ciązkawo mi z tym ale chec podjecia próby "na dziewczynkę" jest silniejsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam coś powiem najlepszą metodą jest temperatura wiem wiem niektóre z was powiedzą mądra bo nie wstaje do dziecka nieprawda mam 2 letnią córkę i kupiliśmy jej pół roku temu łóżko a jak ma potrzebę to sama przychodzi zazwyczaj 5 6 rano. A jak nie to mężuś niech chodzi te 6 dni w miesiącu się nic nie stanie. Opowiem wam o moim planowaniu dziecka udało się za 3 razem mierzyłam od 10 dnia i tak: 10- 36.6 11-36.6 12-36.6 śluz 13-36.55 śluz dużo 14- 36.7 mało sluzu staranka 15- 36.7 sucho staranka 16-36.9 staranka I co wy na to kiedy był skok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abstynencja do 14 dnia od początku cyklu. Jestem ciekawa waszych wypowiedzi i myślę że odpowiecie tak jak ja nie wierzę w blokadę psychiczną tylko w to że się nie trafia bo każdy cykl jest inny pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate ja obstawiam owulke na 14dc ....lub z 13na 14. skoku powinno sie szukac po sluzie to by byl on ksiazkowo 16dc. bo 14 byla tempka wyzsza ale sluz jeszcze byl.... jakie dlugie cykle jeszcze masz?? blokada psychiczna jest mozliwa jak najbardziej i ma ja bardzo duzo dziewczyn....szczegolnie te co dlugo walcza o ciaze. a ta co pisalam to kupe czasu sie starala o 3dziecko....juz byla zalamana...stad uderzala do wszystkich wrozbitow.... napisal jej tez ze zajdzie jak tylko odpusci bo bedzie juz zrezygnowana ...byla!!! popalila wszystkie testy i skasowala 28dni. tez patrzyla na to z przymrozeniem oka....ale sprawdzilo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko te 25mlUczasem przed nie pokazuja ciazy.... ale jak ci nie szkoda to sprobowac mozesz.... pytalas wczesniej a mi umknelo przepraszam cie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aagaa** i Gonia 35 ja tez nie jestem młodziutka bo mam 34 lata. Ninka ja was czytam kilka razy dziennie ale ostatnio jakoś nie mam nastroju aby pisać- czasami coś nabazgrze... Ninka od @mineło 13dni i zaczeło sie to krwawienie i jest do dzisiaj czyli 3 dzień. CASTAGNUS to nie jest żel tylko tabletki i obniża on prolaktyne a tym samym powoduje lepszą wydolność ciałka żółtego.Wydłuża fazę lutealną i likwiduje plamienia, pomaga w zajściu w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu kochnaie tak mi smutno jak ciebie czytam..... w serduszku mnie sciska ze tak sie starasz i wciaz nie wychodzi i do tego teraz to plamienie...czuje ze smutna jestes i podlamana :-((( twoj wiek nie jest taki znow bys nim mogla sie przejmowac.... teraz pierwsz dziecko maja po trzydziestce...to jest pozno a na kolejnie nie!!! nie smuc sie ... choc wiem ze latwo sie mowi ...widze ze podobnie mija nam dzien na niczym ... to jest nr tel do tego drugiego wrozbity z warszawy....413727144 trzebaby zapytac jak on przyjmuje czy tylko tam czy jeszcze inaczej ...czy przez internet... ten to wielokrortnie sprawdzony jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Mam tylko chwilkę, ale muszę coś Wam napisać. Dobrze trzymacie kciuki - jestem już trzy dni po terminie @ :) :) :) :) :) Może się uda :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super no to jutro testuj.....kciuki a ten nr tel to do kielc do tego wrozbity...trzebaby dzwonic tam rano kolo8 i ewentualnie zapytac kiedy w warszawie bedzie ....i jaki tam jest nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik78 możesz mi przypomnieć w którym dniu cyklu teraz zaszłaś w ciąże bo nie doczytałam. Jakoś utkwiłaś mi w głowie :) doradzasz każdej, masz wiedzę na temat planowania i jestem ciekawa jak to u ciebie wyglądało. ja zaszłam w 12 dc ale nie jestem pewna na 100% bo to wpadka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kurna i zrobiłam test dwa dni przed terminem @ i negatyw :( jestem załamana ale może tak jak Ewik piszesz za szybko bo ten test to 25mlU ale na ulotce pisze że dwa dni przed terminem wykrywa....nie mam objawów czuje sie świetnie ani na @ ani na ciąże,tylko teraz psychicznie mnie wszystko boli, bo kuźwa znowu nic :(( chyba że @ dostatne w 35 dc może tylko mi sie faza lutealna wydłużyła dzisiaj mój 31 dc a podkusiła mnie tempka bo dzisiaj 36,9 mój wykres to istne EKG 25dc-36,8. 26dc-36,9. 27dc-36,8. 28dc-36,7. 29dc-36,9. 30dc-36,7. 31dc-36,9 Co o tej tempce myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszlam z 11dc w poludnie-ostatnie przytulanki byly....cykle mam 29-30dni pozytywny test owu wyszedl 14dc owulka byla najwczesniej 14dc poznym wiecz lub 15dc do poludnia,bo tak bolal jajnik strasznie.... a ty w 12dc przy jak dlugich cyklach??? wczoraj jedna z moich znajomych tez celujaca w corke na 4 dni przed byla na usg i bedzie dziewczynki syn... 100% teraz daje ze to nie o planowanie tu chodzi tylko o to jakie dzieciatko i tak bedzie nam dane....niczego zmienic sie nie da jesli nie ma na swiat przyjsc corka...bo i tok nie przyjdzie..... kolezanka inna w sama owulke -no okraglo jechali...i bedzie corka a maja juz syna... warto liczyc by zrobic co trzeba ale absolutnie sie nie nastawiac... jesli ktoras boi sie porazki to polecam tych dobrych ludzi wrozacych bo mozna sie od razu nastawic i nie zyc w takiej utopi.... szkoda ze nie pomyslalam o takim dobrym przed planami , ale czy po to by ciazy wcale nie bylo???? nie o to chodzi ...po to by ta wiadomosc mogla dojsc wczesniejj i mnie nie zabic tak..... to moje mysli i teraz je analizuje choc juz poniewczasie jest. :-)) ale chce wam pomoc w planach i innym mysleniu niz moje bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko tempki ladne ,ale i tak o ciazy nie musza swiadczyc niestety.....musimy czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ,moze jest za wczesinie na ten test poczekaj jeszcze wiem to jest bardzo trufne ale nie masz wyjscia , trzeba czekac :) gdybys byla w ciazy to w ktorym dc zaszlas? Ewka jak czytam to co napisalas to wydaje mi sie ze juz lepiej z twoim samopoczuciem :)oczywiscie ,z e jak jest zapisana plec dziecka to takie urodzimy, widzisz ja przytulanki mialam 11 dc a test owu pozytywny juz 13 dc i nic nie ma ciazy :( wiec nie jest mi chyba pisane jeszcze dziecko, co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik - czy ja dobrze liczę, że plemniki musiały ok 4 dób przezyc w jajowodach? długo jak cholera, ze tez sie jakis męski plemnik tak zdeterminował:P mnie sie wydaje ze trzeba spróbowac zeby miec pewnosc ze sie zrobiło to co było w mocy zey szczesciu dopomóc a reszta to juz w rękach boga i jego decyzję trzeba przyjąć z pokorą:) Ostatnio mi kolezanka na innym forum pisała, że jak zaliczyła wpadke z córką to po stosunku płukała pochwe octem i pomogło to o tyle ,ze wybiła plemniki meskie a córcia sie po 9 m-cach urodziła ale aż tak zdesperowana nie jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam testy 40 ml/U czy one są bardziej czułe od tych 25ml/U? i jesli tak to czy wczesniej hormon owu wykazują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×