Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Kate moje gratulacje :) ale to był szczęśliwy miesiąc... Może dla mnie będzie grudzień tym lepszym cyklem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate gratuluje serdecznie...:-)) a ty ninko to mysle ze jesli owu ma byc 2-3 to bym na tym 30 pozoatala....ale zawsze po tescie jeszcze zdania mozna zmieniec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Byłam na usg 3d i pani powiedziała ze jest pewna że chłopiec. Jestem kompletnie załamana czuję jakby mi ktoś coś zabrał, miałam tylko największe marzenie córeczkę. Możecie mnie skrytykować że wybrzydzam itd Ale powiem wam też coś innego odnośnie wróżb. Jest wiele stron o charakterze komercyjnym, wrozka taka i siała wyślij maila smsa itd typowo pod zarobek. Ja pisałam do jednej co na cafe sie oglaszala ze powrozy za darmo i byłam już w ciąży, powiedziała że dziewcYnka, druga wrozka Ewa też że dziewczynka. Natomiast mój m był u pani w innej sprawie W tym roku przedmoim zajściem w ciążę. Ta kobieta przyjumuje w jeden dzień tylko z polecenia, nie ogłasza sie. Ma niesamowite opinie ludzie z całej polski podobno do niej jeżdżą. Stawia tarota. Nie wierzcie we wróżby z obraczek itp. Karty tej pani wyglądają tak ze normalny człowiek nic w nich nie widzi. Więc mój m dostał jej namiar od kolegi który był z 3 lata temu, wszystko mu sie sprawdziło, nawet imionami wali. Powiedziała mu wszystko łącznie z datami, wszystko sie zgadza. Skąd by to wiedziała? Powiedziała ze będziemy mieć dziewczynkę i będzie mieć alergie! Wszystko sie zgodziło co do joty. A na usg chłopiec. Nie potrafię w to uwierzyć. Poszukajcie w google o pomylkach na usg i są różne fora jakie jaja wychodzą. Narządy dziewczynek są tak opuchniete ze wyglądają jak siusiak. Mam nadziej...... Powiedziała że tarot sie nie myli. Druga przez internet mi napisała że jeśli dwie tak mówią to na pewno będzie dziewczynka. Nie wiem co mam myśleć nie potrafię nic robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinko wiem ze ktoras juz pisala o bolu brzucha, teraz wiem ze to wlasnie TY - dzieki sliczne za odp. Ja wczoraj caly dzien mialam takie skorcze :( ze czasami sie zastanawialam czy aby na pewno jest wszystko ok . Ninka ja jestem z Helensburgha jest ok 30 km od Glasgow :) Kate83 WIELKIE GRATULACJE :) super z tym terminem wyszlo :) HopeU ja jak juz pisalam, przy 2 ciazy tez mialam podobna sytuacje, rowniaz na zwyklym usg lekaz mowil ze na chlopca mu nie wyglada a ja glupia cieszylam sie ze bede miec upragniona coreczke, az do usg 3d kiedy okazala sie 100% chlopcem. Ja uwazam ze na zwyklym usg nie da sie w 100% okreslic plci i potem wlasnie wychodza takie rozczarowania :( Ja w te wszystkie wrozby i wrozki nie wieze ale nie wypowiadam sie bo jest to kazdego indywidualna sprawa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopeU coz ja moge dodac.... rozumiem cie jak nikt inny naprawde...w 100% albo i wiecej!!! u mnie duzo juz minelo od skanu i jeszcze musi minac,tylko ile .....??? wciaz mysle o tym i wciaz mi zle!! w dalekim juz jestes tygodniu??bo nie pamietam... kurde ja tez bylam pewna ze u ciebie bedzie corka... opuchniete narzady??? ja tam nie wiem bo wydaje mi sie w druga strone bardziej mozliwa pomylka jak z chlopca na dziewczynke.... ale zdarzaja sie wiem o tym!! tylko jak tak cos sterczy to przeciez lechtaczka jest juz schowana...a 3d jest lepszym usg i bardziej wiarygodnym. pewnie na usg przezylas szok...co??? tule cie mocno..... co do tarota to ja tez wierze ze te karty mowia prawde... przynajmniej te dobre wrozki potrafia duzo powiedziec prawdy.... a u ciebie to nie jesdna powiedziala ze corka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik78 na to wlasnie licze :) juz zostalo mi tylko pare dni i mam nadzieje ze sie nie rozczaruje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina nie wiem ale u mnie raz jest ból brzucha a raz nie w poprzednim cyklu nic mnie nie bolało i @ przyszedł dwa cykle temu ćmiło mnie od owu do @ wiec nie ma reguły. Ja uważam że chyba lepiej nie doszukiwać sie objawów wiem to trudne ale lepiej potem mieć miłą niespodziankę niż kolejne rozczarowanie... Ja tam w żadne wróżki nie wierze dla mnie to zwykli naciągacze. USG raczej sie nie myli w dzisiejszych czasach kiedyś to fakt bywały pomyłki ale ja bym ufała bardziej lekarzowi niż nawet 20 wróżką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAte GRatuluje:) szczesciary sa same na tym forum w tym miesiacu :) HopeU bardzo Cie rozumiem i strasznie mi przykro, moze sprobuj isc jeszcze do jednego ginekologa ??a co do wrozek to pisalas to takiej Anny co sie tu oglaszala? Ona za jedno pytanie bierze 2 zlotei mozesz znia gadac przez gg, jak chcesz to podam Ci numer gg... tylko napisz. Bardzo mocno Cie sciksam, czasami pomylki sa mozliwe i trzeba miec nadzieje, czasami jednak nie :/ Czy kiedys komus leciala krew po przytulankach kolo 22 dc przy ok 30 dniowych cyklach - czy ktos wie czegomoze to byc objaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fikusowej czasami to wynika z suchości pochwy ale jeśli jest duzo krwi to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik płeć nam pokazywała w czarno białym tylko coś odstawalo. Nie mówiła nic o jajkach. Przelaczyla na kolor ale z tego wszystkiego nie pamiętam nic. Powiedziałam żeby nie mówiła płci odrazu to M sie spojrzał na mnie jak na wariatke bo przecież po to pojechaliśmy. Dała nam kopertę na koniec ale po rozmowie w samochodzie wróciliśmy zobaczyć dokładnie narządy. Niby siusiak. W googlach wpisz pomyłki co do płci na usg i tam piszą ze cała ciąża chłopak przed porodem chłopak a urodziła sie dziewczynka. Wargi sromowe mogą być spuchniete i wyglądać jak worek. Albo do 30 tc inna płeć a pod koniec inna. Ja jestem w 26 tc. Nie chce sie nakrecac ze to pomyłka ale nie mogę spać, jeść, M marzył o córeczce i min odwazylismy sie bo ta pani nam tak powiedziała. Nigdy nie wierzyłam we wróżby i wróżki ale ona naprawdę jest niesamowita. Kolega który był u niej 3 lata temu czy jakos tak poszedł tam jakos dla jaj, ale jak wszedł i uslyszal ze twoja mama zmarła jak miałeś 11 lat, wcześniej ojciec was zostawił, masz teraz syna, w 2006 r poznasz kobietę ktora zmieni twoje życie. W 2006 poznał kobietę z która są dalej. Wszystko sie zgadza. Mój M był w szoku co mu mówiła. Chcieliśmy dziecka, zawsze sobie marzylismy córeczkę, dom robimy pod dziewczynkę, nie chodzi o różowe, m śpiewał jej piosenki, wszystkie myśli wypełniła dziewczynka. Jak ta pani nam tak powiedziała to nie miałam już takich oporów co do starań. Czuję ze oszaleje. Pytałam na usg o pomyłki powiedziała że rzadko ale sie zdarzają. Na necie mnie zszokowało co piszą o pomylkach. Nie wiem czego sie trzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ewelina 29 wszystkie objawy zbliżającego się okresu miałam ale jedyne co mnie zastanawiało to ogromny ból piersi od 15 dnia oooogromny i tak do 27 dnia bo pewno wtedy miałam dostać okres. Ale mam porównanie do poprzedniej ciąży wtedy bardzo bolał brzuch jak miałam dostać okres i nie dostałam a teraz tylko raz mnie zabolał w 24 chyba dniu a potem wogóle także nie ma reguły a i jeszcze jedno teraz w 23 dniu robiłam test i wyszedł negatywny dlatego nie polecam robienia testu wcześniej bo można się rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Kate83 - ogromne gratulacje:) Ja to szczerze mowiac po niecalych 2 tyg od zaplodnienia wiedzialam, ze na 100% w ciazy jestem, hehe, Ty tez przed testem:) A celowalas w konkretna plec? Z tego co kojarze masz coreczke, celowalas w druga czy w synka? HopeU - a planowalas coreczke? Jak wygladaly Twoje staranka? Masz juz rozumiem syneczka, jednego czy wiecej? Rozumiem Twoje odczucia... trzymaj sie kochana, i napisze szczerze, ze na pomylke przy 3d nie liczylabym tak bardzo... choc zalezy, ktory to tydzien... ja to sie nastawiam wrecz na chlopca, bo staranka niechcacy chlopczykowe byly:/ czasami to mysle, ze jednak przy staraniu, dokladnym planowaniu rozczarowanie jest wieksze, bo jednak mimowolnie nastawiamy sie na planowana plec i tym wieksze rozczarowanie... no ale z drugiej strony zwiekszamy prawdopodobienstwo wiec juz nie wiadomo jak do tego podchodzic ciekawe jak tam Mamunia, czy juz urodzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
HopeU - to wnioskuje, ze nie masz zadnych dzieciakow poki co, to moze ta wrozba na kolejnego dzidziusia byla?;):) pomyslki sie oczywiscie zdarzaja choc przy 3d napewno rzadziej, no i na tym etapie ciazy....no i wydaje m i sie, ze liczenie na pomylke to chyba nie najlepsze wyjscie, lepiej miec super niespodzianke pozniej, ze jednak coreczka ale nastawiac sie na synka, a nie liczyc jedynie blad i pokladac w tym cale swoje nadzieje... takie moje zdanie, choc wiem jak ci trudno i niedlugo podobne emocje pewnie bede miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam opcji iść do gina bo nie mieszkam w pl. W uk są dwa usg tylko i byłam teraz prywatnie. Nie chce żebyście mnie złe zrozumiały ze wrozka mi coś powiedziała i tego sie trzymam. Powiedziała cała prawdę mojemu m. Nigdy nie wierzyłam nie zwracałam uwagi na wróżki. Dopóki nie będę mieć dziecka nie uwierze. Nie pisałam do Ani. Do ewy. Wpisalam wrozka ewa czy coś tam i jej wysyłasz zdjęcie i datę urodz plus imię. Ale najlepsze jest pójście osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaddy mam córeczkę a teraz co ma być to będzie inaczej to wszystko się potoczyło jak ostatnio bo z córeczką to zaszłam tak 12 dzień śluz36.6 13dzień śluz36.6 14 dzień sluz35.55 staranka 15 mało 36.7 staranka 16 36.7 staranka 17 36.9 staranka i tu myślę że było poczęcie. Teraz od 9 dnia śluz36.75 10 36.7 sluz 11 36.8 b dużo śluzu 12 sluz 36.7 ból brzucha 13 prawie wogóle 36.5 wieczorem staranka 14 prawie sucho 36.9 wieczorem staranka. W tym cyklu stawiam z 13 na 14 dzień ale jakoś nie myślę najważniejsze dla mnie jest zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope U naprawde Cie rozumiem i jest mi bardzo przykro. Zycie strasznie przewrotne jest jedni nie chca i maja cory, usuwaja ciaze a potem maja co chca/....roznie to bywa. A skad jest ta Pani co wrozyla twojemu M??? Ewik ta Anna nie wiem czy sprawdzona- pisala mi ze wiele razy jej sie sprawdza, mojej kolezance sie sprawadzilo - powiedziala cora i jest. juz wczesniej o niej pisalam. Ale jak chcecie. JA chetnie poszlabym gdzies ale wszedzie daleko ode mnie, a moj M jakby sie doweidzial o tym to by stwierdzil ze oszalalam hehehe Kaddy ktory to Twoj tc? Hope U - czy masz jakies usg ktore moglabys wrzucic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
i masz babo placek:P wszedzie co innego napisane:D Fikusowo - to moj 15tydz w toku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam o tym wczesniej ,ale to zaprzeczenie tego co ja zaczelam stosowac i o tym sprzecie tez czytalam...drogi jest niestety... moze to bardziej metoda ta 0+12... HopeU to ja skarbie nie wiem co ci powiedziec ??? jak dala wam koperte to ze zdjeciami czy z filmikiem??? czyli po usg jeszcze sie do niej wrociliscie??? obgadac plec??? jak juz sie dowiadujesz czegos co nie chcesz uslyszec to wiadomo ze juz o niczym nie myslisz i masz metlik w glowie.... a ty fikusowo mozesz dac ten meil do tej ewy... ja w pl nie jestem i nie mam jak zaplacic ...ciekawe czy wie co sie ma w brzuchu...nie licze na inna odpowiedz ...z reszta i tak wiem co bedzie wiec .... ja na pomylke nie licze wcale.... ale ja jechac tez bym nie pojechala do zadnej bo moj by pomyslal ze colkiem mi odbilo...no i po przypadku HopeU to sama nie wiem co myslec o wrozeniu ...kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU a jak mialas scana tu w 20tc to co ci powiedzieli w uk??? nie chcialas jeszcze wiedziec??? bo teraz jestes w 26tc wiec juz daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! kate - gartulacje serdeczne! 🌼 satarnka były na chłopca jak na moje oko:) a co planowałas? no to teraz sie moze ciąze posypią:) hope - ja i z jednej strony rozumiem z drugiej uważam ze troszke przesadzasz jeśli to Twoje pierwsze dziecko:P rozumiem dziewczyny które mają 3 chłopców w domku i chcą dziewczynke ale czy płeć jest az tak ważna przy pierworodnym potomku? no moze ja nie rozumiem bo mi przy pierwszym w zasadzie było wszystko jedno. Ja nie znam szczerze mówiąc przypadku pomyłki na usg trójwymiarowym z przykładów zanjomych ale na pewno jest jakas tam szansa ze sie lekarz pomyli...ja widziałam sama siusiaka jak wół w 22 dc wiec po prostu przyjęłam to do wiadomości. Kochana przed Tobą długie i piekne życie, mozesz miec jeszcze jedno czy dwójke dzieci bez problemu i moze dobrze wyszło bo sie zmoblilizujesz a tak miałabys tylko córke jedynaczke bo juz ona byłaby spełnieniem marzeń? Szukaj pozytywów, przynajmniej sie trzeba starac bo inaczej mozna oszaleć🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28042901 oto jej gg Mozna napisac i ona odpowiada od razu, bierze 2 zl Na imie ma Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU mnie tez bylo obojetne pierwsze dzieciatko .... nie chcesz wiecej dzieci ??...jedno dziecko to taka bidulka sama ....a za dwa lata moze zaplanujesz kolejne....to dopiero drugie bedzie... u mnie widzisz to 3-cie wiec podlamka moze byc...choc patrzac na mamusie 30 to jej postawa jest najlepsza....nie kreci nosem jak ja. choc drugie i tak uwazam ze fajnie by bylo plci pierwszego ...wiec tragedi tez nie ma...no to trzecie juz fajnie by bylo innej...ale jak widac to los jest taki przewrotny....ze niczego planowac nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik - a mi Twoje podejście bardzo pasuje z tą opcją drugie płci pierwszego więc jak sie nie uda dziewczynka to bedzie chociaz syn miałz kim sie bawić. ja trzeciego juz nie planuję wiec jak sie teraz uda to afjnie a jak nie tez fajnie:) zreszta opcja dwóch chłopców zawsze mi bliższa była nic dwóch chłopców wiec nei ma problemu:P Moja kolezanka z pokoju która jest w pierwszej ciązy swojej z koeli bardzo na chłopca jest nastawiona i czasem ją troche opitalam bo nie zna płci żeby sie nie nastawiała bo przeciez róznie być może. I widze ze troche jej lepiej z tym bo niektórzy jej wtórują tylko ze bedzie chlopiec bo to, bo sramto a potem moze sie rozczarować bardzo. moja bratowa ma brata i juz w 12 tc ogłosiła ze brat który miał do tej pory córke bedzie miał na pewno syna bo bratowa zupełnie inaczej w drugiej ciązy chodzi (nie ma mdłości i łądnie wyglada) i co? urodziła sie druga dziewczynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ni_ko o ...ani mdlosci ani nic nie mozna brac pod uwage czy chlopiec czy dziewczynka... kazda caza inna moze byc i juz... jedna w pierwszej zyga mniej jak w drugiej,albo wcale a ta sama plec... ja tez druga mialam inna i trzecia tez a wszyscy z ta sama plcia...wiec nie ma co patrzec na smaki samopoczucie czy wyglad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo a ona ma niby na imie anna a plec jest wpisana M to kobieta czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×