Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

...a jak wytłumaczyć mój brak ciąży skoro przytulanka były przed owu i w owu i chyba po? Ja chyba wiem może to jednak zależy od tego śluzu od ilości ja prawie go nie miałam tzn trochę w szyjce na zewnątrz nic i nie ma ciąży a jak zaszłam z synem to az ze mnie ciekło tyle tego było...wiec mi chyba się śluz zkiepsil i dlatego nici ze staranek w poprzednim cyklu myślałam ze sie nie wstrzeliłam w te dni ale jak wytłumaczyć ten co byl teraz przecie byly przytulanki w owu nawet wiec plemniki powinny dotrzeć owulacja tez byla bo byl sko wiec czemu nic...może wlasnie z powodu tego słabego śluzu ja praktycznie zawsze mam sucho tylko w środku około owulacji jest troszkę śluzo ...(chyba powinnam sie starac codziennie żeby cos z tego było bo moje plemniki chyba nie przeżywają nawet 24godzin :P) he he moje męża a nie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do skoku czyli do owulki samej albo do dzien po. z moimi jechalam i po.,a teraz zakonczylam na dwa dni przec pozytywnym testem .... czyli gdyby jeszcze dzialac dluzej to niby bardziej corka?? jakos malo zrozumiale to dla mnie ...dlaczego dluzej lepiej skoro na 3-4dni meski przetrwal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Dopiero co usiadlam jako tako caly czas mam skurcze ale nie regularne leci ze mnie sluz podbarwiony krwia , czekam az sie rozkreca i jade na IP . Ewik ma racje i moim zdaniem to ejst kit ze zenskie i meskie sie czyms rozna , zdarza sie ze facet ma mocniejsze meskie lub zennskie lub rowne bo nie ma tak zeby kazdy facet miala taka sama jakosc plemników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia30 o jacie trzymam kciuki żeby wszystko szybko i bezboleśnie poszło i szybko nam tu wracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko no czasem nie wychodzi nawet przy intensywnych staraniach ...po prostu to jeszcze nie w tym miesiacu ma sie udac... czyli to jakby znow mozna bylo podpiac do tego kiedy jest nam pisane to poczecie i tyle... mozesz sie starac dlugo nawet blisko owu i nic a jak bedzie ten odpowiedni miesiac to sie uda nawet i daleko od owu ....nie wiemy kiedy ma sie to stac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mamuniu to znaczy ze cos sie zaczyna dziac i mysle ze sie rozkreci na dobre kochana... trzymam kciuki za ciebie i marcelka ...badz dzielna dla niego .... jak zdarzysz dac nam znac ze to juz to czekamy na info.... kurcze bede teraz myslala o tobie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik to chyba najlepiej nie liczyć nie mierzyć tempki itd kochać się wtedy kiedy ma się na to ochotę a samo przyjdzie z czasem...ja i tak muszę dać w tym cyklu na luz bo wyjazd pewnie wszystko poprzestawia. A co jest dobre na poprawienie śluzu ? Znacie jakieś domowe sposoby czytałam gdzieś ze zielona herbata poprawia śluz a może coś jeszcze poza wymyslnymi kombinacjami jakiś ziółek mnichów bo nie zamierzam nic specjalnie kupować tak jak np. zielona herbata a może jakieś witaminy lub coś nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko na zwiększenie i poprawienie jakości śluzu jest podobno dobry olejek z wiesiołka,tak czytałam na innych forach ze dziewczyny braly i bardzo chwaliły.Sama go nigdy nie brałam bo mam śluzu az za duzo hehe,w dniach płodnych to sie ze mnie az leje i musze wkladki nosić.Dobry,płodny sluz jest niezbędny do zaciążenia gdyż bez niego plemniki dlugo nie pożyją i jest on jakby "autobusem" plemników tzn przenosi je z pochwy do macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiesiolek od pierwszego dnia cyklu brac do skoku...potem juz nie bo moze dzialac poronnie. tylko przeciez mowia ze lepiej miec malo sluzu przynajmniej na dziewczynke ...wiec nie wiem czy lepiej moze bys go nie zwiekszala zbytnio...i nie poprawiala jego jakosci jak mowisz ze jest go malo to moze i lepiej ...choc obydwa rodzaje plemnikow go potrzebuja po to by sie nim odzywiac i dojsc do celu....tak jak mamarazytrzy mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam rano test. P O Z Y T Y W N Y ! ! ! DWIE PIĘKNIUCHNE KRECHY !!! JESTEM PRZESZCZĘŚLIWA !!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) Trzymam kciuki za resztę staraczków !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE Kubolinka!Następna zafasolkowana w naszym gronie.Teraz tylko dbaj o siebie i o dzidzi.Będziesz miała letnie maleństwo,super,ja sama urodziłam się latem :-) Ewik z tym śluzem to mi sie wydaje ze lepiej go mieć więcej bo mała jego ilość lub zła jakość często są powodem braku ciąży a po braniu wiesiołka ponoć szybciej zachodzą.Teoretycznie na dziewczynkę powinno sie mieć gorszy ten śluz aby męskie plemniki padły a żeńskie silniejsze przeżyły tyle ze w praktyce sama widzisz-kiepski śluz to często brak ciąży.I bądź tu człowieku mądry :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubolinka super gratulacje na każde przyjdzie w końcu cza :)) Tylko kiedy będzie mój? Ewik to jak radzisz zaryzykować codzienne przytulanki z uwagi na mój śluz nie poprawiac go ale za to stosunek do skoku? Czy jak juz sama nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia30 pewnie już na porodówce,niedługo przytuli swoje maleństwo.Ciekawe jak Lori,nie odzywa się to może tez już rozpakowała dwupak :-) Kubolinko przypomnij jak ty się starałaś,w jakie dni były przytulanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinko cudownie strasznie się cieszę i mocno trzymam kciuki za WAS....może i mi się kiedyś uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten wiesiołek to gdzie można kupić w aptece czy jest jakaś nazwa na to czy po prostu mam poprosić o wiesiołek bo bede w pl to sie zaopatrzę... a w tym cyklu jadę na spontana bo może ja w ogóle nie bede mogła zajsc w ciaze a co tu dopiero mówić o trzech, czterech dniach przed owu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze jakis czas tzn około 3 cykli zażywam codziennie magnez z witamina B6 może to miało wpływ na ph i wszystkie plemniki padły nawet te żeńskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinko wiedziałam !!!! Wiedziałam !!!!! GRATULUJE !!!!! :) Przypomnij jak wygladały staranka i rzuć urok teraz na mnie ;) Jeśli chodzi o wiesiołek to ja nie wiem czy to zbieg okoliczności czy tak na mnie działał, ze jak tylko zaczęłam go brac to za kilka dni w czasie gdy powinna byc owulacja dostawałam okres!!! Może to przypadek a moze nie. Miałam tak 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy można planować płeć dziecka? Okazuje się, że tak. Bazując na wiedzy o plemnikach, że te, które doprowadzają do poczęcia dziewczynki (XX) są wolniejsze ale dłużej żyją oraz, że te, które doprowadzają do poczęcia chłopca (XY) są szybsze, ale krócej żyją możemy stwierdzić, że im bliżej owulacji podejmie się współżycie tym większe prawdopodobieństwo poczęcia się chłopca natomiast im dłużej muszą plemniki czekać na komórkę jajową tym większe prawdopodobieństwo poczęcia dziewczynki. W praktyce wygląda to tak, że jeśli chcemy począć dziewczynkę, to należy podjąć tylko jedno współżycie w dniu pojawienia się śluzu typu bardzo płodnego a jeśli chcemy począć chłopca to rano w dniu skoku. znalazłam takie coś JEDNO współżycie w dniu pojawienia sie śluzo czemu jedno na dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze to mam co wpływa na brak ciąży : i już wiem co na ten śluz : - brak śluzu typu bardzo płodnego: dotarcie plemników do komórki jajowej może nie być możliwe. Należy jeść duże ilości marchewki (wit. A), która wpływa korzystnie na działanie błon śluzowych lub zastosować kurację syropem wykrztuśnym (np. Guajazyl), który jako działanie uboczne korzystnie wpływa na produkcję śluzu. - zbyt częste współżycie: myśląc logicznie, jeśli będziemy współżyć codziennie, to wreszcie trafimy w czas owulacji i dojdzie do poczęcia. Otóż okazuje się, że błąd leży w braku wiedzy na temat dojrzewania plemników. Plemniki potrzebują 78 dni aby dojrzeć na tyle, żeby były zdolne do zapłodnienia. Jeśli współżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna jest tyle teorii że już nic nie wiem którą tu wybrać może dlatego plemniczki moje padły bo stosunki były za często tzn.14,15,17,18dc z tego 18,19 dc owulka a 20 dc był skok może dlatego nie doszło do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko tu znowu na dwoje babka wróżyła bo ja tak właśnie zaszłam w ciążę,8-9 dzień cyklu akurat zaczął mi się okres płodny,poznałam po śluzie.No i mam synka,a był to tylko jeden stosunek i daleeeko od owu :-( Także jak zawsze prawda leży po środku :-) Co do tego wiesiołka to nie wiem gdzie,raczej w aptece albo w jakimś sklepie zielarskim bądź ze zdrowa żywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamarazytrzy to ja wypróbuje codziennie az do skoku i zobaczymy co będzie:) bo już mi chyba tak na płuci nie zależy teraz pragnę rodzeństwa dla mojego synka moja szwagierka ma dwóch chłopaków i świetnie sie razem bawią...maja dobry kontakt ja mam tylko brata i on zawsze miał swój świat a ja swój wiec dzieci tej samej płuci też fajnie mieć wiadomo chyba każda kobieta by chciała wydać na świat syna i córkę...ale my jednak nie mamy na to wpływu... 18 grudnia wyjeżdżam a wrócę około 9 stycznia mam nadzieje ze z pozytywnym testem ciążowym. Nie będę mieć neta wiec trzymajcie za mnie kciuki w święta a ja będę trzymać za resztę która tak jak ja oczekuje II kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki za świątecznego dzidziusia,a co ma być to będzie. Ja mam 2 chłopaków i widzę ze lepiej się razem dogadują i maja wspólne zabawy.Koleżanka ma 2 córy i one tez się super dogadują. mojej najstarszej córki nie porównuję do brata bo za duza różnica wieku.Jedna znajoma która chciała mieć córkę,tak się zawzięcie starała ze ma bliźniaki chłopca i dziewczynkę hehe.Mowi ze już by wolała mieć dwóch chłopaków bo dzieci się nie zgadzają,zabawki musi kupować oddzielnie bo wiadomo jedno chce samochody a druga lalki,tak samo z ciuchami wszystko inne.Ja mam dobrze bo zostawiam ze starszego ciuchy dla małego i oszczędzam kupę kasy :-) Sama mam tylko brata wiec rozumiem,zawsze chciałam mieć siostrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie ja uwazam ze drugie dzieciatko dobrze by bylo tej samej plci co to ktore juz mamy....myszka juz powiedzialas dlaczego ...bo zupelnie inny kontakt ze soba beda mieli...ja bylam zachwycona,szybko maly byl tylko przy bracie ,nawet go usypial ...nawet w wannie siedza razem do tej pory, razem spia na jednym pietrze lozka. maja wspolne zainteresowania....zabawy,kolegow a ja dzieki temu to szybko nie mialam dziecka!!! dzialaj tak jak mowisz ,bo i tak zadna pewnosc na corke z zachowaniem wszystkich zasad...z reszta ktore regoly trzeba wziasc pod uwage??? bo jak narazie to zadne nie zdaly egzaminu... jeden stosunek daleko od owu -syn!! z oslabianiem + daleko od owu tez syn... oslabianie niby lepiej wplywa na jakosc nasienia i plodzenie corek a za chwile co innego sie znajduje.... zwariowac mozna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nic dodać, nic ująć Ewik. Wiec po prostu skończy sie @ i do dzieła :)a co już będzie to i tak nie ode mnie zależy jak widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie myszko :-)) a tymbardziej ze twoj synek bedzie wam wdzieczny za brata ...jesli sie uda....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a działakliście1
Myszko-PŁCI nie płuci!!!! Bosz-az czytać to trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×