Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ninko pekniecie pecherzyka to uwolnienie komorki jajowej...czyli owulacja i ma wiele wspolnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny czy przebudzenie sie nad ranem (tak na 5 min może i mniej) a później zaśnięcie z powrotem ma jakiś wpływ na tempke zmierzoną później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Ewik to mnie pocieszyłaś :) bo dzisiaj było znowu 36,9 a jutro powinnam mieć @. To troche skomplikowane bo jeżeli licząc od owu to jutro bo mi sie przesunęła a jeżeli liczyć normalnie to w sobote.(Tylko że piszą że faza lutealna jest stała to chyba jutro) Kupiłam znowu test chciałam 10 mlU ale w aptece baba dała mi 20 mlU to trochę lepiej jak poprzedni no trudno ale zatestuje dopiero w poniedziałek. Czuje sie świetnie nic mnie nie boli dziwne ani na @ ani na ciąże fizycznie super tylko wczoraj miałam straszne nerwy i wyżywałam sie na wszystkich wiec to chyba przed @ jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko czasem i ta lutealna jest plus minus dzien dwa ....niby stala ale nie tak do konca,bo tak naprawde to nie wiemy kiedy ta owulka byla ....ale tempke masz ladniutka....wiec czekamy ... kate ja znalazlam jak wczesniej pisalas o swoich starankach i bylo tak napisane 10- 36.6 11-36.6 12-36.6 śluz 13-36.55 śluz dużo 14- 36.7 mało sluzu staranka 15- 36.7 sucho staranka 16-36.9 staranka a wczoraj cos pisalas ze 12dc sluzu nie bylo... to ja widze ze calkiem w owulke sie staralas czy po.... to na corcie mialo byc czy synka ze tak odwaznie???? sorki ale i mnie sie kicka wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Wlasnie upieklam sobie buly pszenne :) uwielbiam takie cieple jeszcze :) Dzisiaj sie wyspalam nawet nawet wreszcie ... ale jak znam zycie to dzisiaj w nocy nie zasne ... jak tylko zaczynam sie cieszyc kolejna noc mam z glowy . Ewik Kate trafila po owulce czyli wedlug metody o+12 to typowo dziewczynkowo .Przynajmniej tyle widze w tempki i sluzu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem to co teraz wpisalam to jest przejrzyste a wczoraj wpisala troszke inaczej ...cofnij sie i zobacz...i tam miala niskie tempki 12 i 13 dc bez sluzu , potem 14 malo sluzu i staranka... pytam na co sie starala ze tak typowo po owulacji ...czy chciala wbic sie w ta metode 0+12 czy to na chlopca tak pozno bylo i tak wyszlo ,bo nie pamietam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ktorej stronie ? bo cofnelam sie do 229 chyba i tam sa takie same tempki i sluz jak na tej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest inaczej...ja sie nie łapie w tym szczerze mówiąc, bez długosci cyklów niewiele umiem powiedziec kate83 napisała: "Do kubolinki jak tak podczytuję to czekamy na efekt ja też nie robię testu dokładnie 3 lata temu zaszłam tydzień późnije w ciążę a dziś mój 30 dzień i miałam temperaturę 37.2 a 13 dnia miałam temperaturę 36. 5 i staranka 14 dnia 36.9 śluz się skończył 12 dnia. A co wy dziewczyny myślicie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez mamuniu... dobrze ni_ka podala o ten post mi chodzilo. jest podane inaczej troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
No po plamieniach ani śladu tylko teraz zaczęło boleć mnie podbrzusze... Kurcze zastanawiam się czy już dzisiaj nie rozpocząć tych testów owulki (niby owulka ma być 2,3 grudnia),ale boję się że coś się może poprzesuwać... Jak myślicie dziewczyny czy już rozpocząć robić sobie po jednym teście dziennie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie kolezanka z pracy wróżyła nam z obraczki i wyszło mize bede miała chłopca i dziewczynke...pierwsze juz zreszta mam no ciekawa sprawa z tą wróżbą:P a jedna kolezanka sie obruszyła ze chyba w boga nie wierzymy i ze albo bog albo wróżby:O no załamka jak dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz rozpoczac szczegolnie ze to plamienie bylo.... ja tak nigdy nie mialam.... tylko narazie po jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wlasnie bredza niektore dziewczyny.... tak jak tu jedna az napisala by nam o tym przypomniec.... mnie tez wychodzil chlopiec i dziewczynka ....tylko a jak zaszlam z drugim to wychodzilo chlopiec chlopiec i dziewczynka , a teraz znow plus jeszcze jeden chlopiec ...takze nie pociesze bo sie nie sprawdzaja.... a kiedys kiedys to mi jakas pani robila i dopiero jak zrobila to powiedziala co wyszlo i jak to czytac!!! i niby dwoje roznej plci...i patrz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik - ja to wziełam jako 100% zabawe i sie usmiałam nieźle takze spoko mam dystans a byłam przekonana ze wyjdzie 2 chłopców:) ale mnie zdziwiła reakcja dziewczyny w moim wieku ze wróżby wykluczają wiare w boga...a zabawy andrzejkowe to tez grzech? ja nie wiem w czym problem zagorzali katolicy widzą, naprawde:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewik pierwszy cykl co pisałam to było 3 lata temu a teraz w tym miesiącu było tak jak pisałam ostatnio i w 12 dniu teraz czułam mokro w 13 miałam 36,5 i bardzo mało śluzu i wtedy były staranka a 14 dnia było 36.9 a dziś mój 31 dzień i 37.2 przy cyklach 27 28 ostatni wyjątkowo 30 bo byłam chora i miałam skok z 18 na 19 a teraz z 13 na 14 w tamtym. Z tego co było 3 lata temu mam córeczkę z 14 dnia dawniej przed pierwszą ciążą miałam cykle jak w zegarku co 29 dni. sorry za nie wytłumaczenie. a co to jest 0+12 bo nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry że tak namieszałam 3 lata temu było tak: 12 - śluz 36,6 13duzo 36.6 14 śluz 36,55 staranka 15 wręcz such ale coś tam 36.7 staranka 16 nic 36.7 staranka 17 nic 36.9 i mam córeczkę a teraz było tak 9 coś tam mało 36.7 10 śluz 36.65 11 dużo 36.75 12 mniej mokro bóle brzucha36.65 13 b mało36.5 staranka 14 nic rano lekki ból brzucha staranka od 15 jazda z piersami taki ból przez 12 dni i tak od 26 na przemian 37.1 37.2 dziś 31 dzień i rano 37.2. Ale się opisałam mam bardzo dużo cyklów od początku jak się pobraliśmy tylko po porodzi jakiś rok nie mierzyłam i nie notowałam. Pozdrawiam. A testu nie robię chodź leży już w szafce w łazience zrobię tak jak 3 lata temu czyli koło niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jak dla mnie to 2 razy staralas sie motoda 0+12 czyli staranka byly jakos 12h po owulacji. nie wiem co powiedza inne dziewcyny, poczekamy na to :) Sluchajcie, napisze Wam cos o tych wrozbach - napisalam do tej wrozki z internetu co tu sie kiedys reklamowala - pytanie 2 zl kosztowalo hehe No i zadalam pytanie : Jakiej plci beda moje dzieci?? Nic wiecej nie pisalam, czy mam synka, kiedy zajde w ciaze i wogole. od razu zadala mi pytanie - czy ja juz nie mam dziecka bo w ukladzie jej sie pokazuje ze mam. troche mnie zatkalo, pozniej zaczela cos mowic ze wkrotce ciaza i wogole. Pisalam do niej na gg iec moglam na biazaco odpisywac. Jak ktoras chce to podam nr. Napisze jeszcze do tego anubisa, moze dzis wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszczcze jedno pytanie Ewik odnosnie tej Twojej znajomej ktorej tej wrozbita przepowiedzial corke przed 30stka. Ktory przyjmuje w końskich i warszawie. Czy on naprawde jej to wszsytko sam przepowedzial? O co ona go pytala? Czy on sam mowil. ? Wiesz moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem tez staranka u KATE były ewidentnie po owulce juz i to sporo czyli znowu jest szansa na dziewczynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok niech tak będzie nie wiem na czym polega ta metoda 0+12 ALE TROCHĘ INACZEJ BYŁO TERAZ SLUZ OD 10 PRAKTYCZNIE WTEDY BYŁAM U LEKARZA I POWIEDZIAŁ że pęcherzyk jest10 mm pytam go to w jaki momencie pęka on 20 25 tak by wypadało na 14 dzień a 3 lata temu jak były pierwsze staranka to był 2 dzień śluzu i to konkretnego a teraz 13 dnia bardzo mała ilość i spadek temperatury przepowiadający że w ciągu 12 lub 24 godzin nastąpi pęknięcie pecherzyka. 3 lata temu to wychodzi ze było pęknięcie w 16 dniu i plemniczki przetrwały w sluzie. Powiem że jest mi obojetna płeć bo jak wiele z was uwielbia malutkie dziewczynki. Moja siostra ma pierwszą córę a drugiego chłopca mówił jej lekarz ordynator do 7 miesiąca córa a jest chłop i ona mi mówi jak będzie jedna z najnizszych to wtedy należy się starać bo ja mam młodego z dnia najniższej temperatury powiem szczerze nie wiem co o tym myśleć ale co ma być to będzie nie zależy to odemnie. Pozdrawaim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate - ta metoda polega na tym ze starania na dziewczynkę pwoinny sie odbyc 12h po owulacji. To by sie zgadzałoz tym ze masz pierwszą córkę własnie... genaeralnie wieszosc z nas tutaj działa w planowaniu płci z zaleceniami dr W. czyli na ponad 2 doby przed owulką metoda na dziewczynke a tuz przed lub w samą owulke metoda na chłopca... co jais czas przewija sie ta druga metoda o+12 jej problemem jest to ze bardzo ciezko ustalic w sposób dokładny kiedy owulacja nastepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Nigdy nie korzystałam z usług wróżki/ wróżbity i nie wiem co mnie podkusiło żeby napisać smsa do tego co dawałyście linka http://www.wrozbyonline.pl/ekspert/171/p/4/Anubis napisałam że jestem w ciąży i chce poznać pleć dziecka, że mam już 3 letniego synka Odpisał mi że karty nie pokazują płci dziecka, nie wie dlaczego tak sie dzieje ale chyba jeszcze jest za wcześnie żeby określić płeć Przypomnę że za 3 tyg mam termin i czekam na synka :) no nic.... straciłam prawie 4 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aagaa nie jest za wczesnie zeby poznac plec ....do dupy wrozbita jak nic!! powinnas mu tak napisac!!! oni wiedza jak jest kupe lat do ciazy jakie dzieci beda a ten w ciazy nie wie.... mamuniu a ja cos mialam z klawiatura ...cos wcisnelem i nie moglam odpisac co do imienia.... myslimy w sumie wszyscy razem,bo chce by sie podobalo imie nam wszystkim.... narazie najbardziej chyba podoba sie nam NICO czyli NICOLAS tylko ono sie pisze przez ,,ch,, czy ,,c,, no i jak byloby powiedziane zdrobniale?? Niki?? Nikus??? chyba ze Nikus to od nicodema...matko skomplikowane te imiona obce... moze mi podpowiecie a co do kate staranek to po prostu dla mnie to przypadek i juz!! nie potrafie az tak tego zinterpretowac...nie wiem juz co kiedy ... kiedy pekl pecherzyk teraz a kiedy 3lata temu.... z tego co zrozumialam to 3lata temu 16dc i plemniczki sobie czekaly,bo tak wynika z monitoringu!!...tak pisze kate...czyli nie metoda 0+12 tak jak my tu sie jej doszukujemy!! a teraz bylo ciut inaczej ,ale to i ja sie tego doszukac nie moge i tak jak fikusowo to wygladaja staranka na podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ewko ja mam Nicodema ....słodkiego Nikusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy teraz co się staraliśmy to też nie było 0+12 oczywiście to moja interpretacja bo jesli 13 dnia miałam 36.5 i przypuszczalnie pecherzyk około 16-18mm bo tak wyczytałam że rośnie 2 mm na dobę to myślę że 14 dzień pęknięcie. Do ewik 3 lata temu nie miałam robionego monitoringu a teraz miałam w 10 dniu i miał 10mm. Będę testować w niedzielę dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam znasz się bo ja nie chwaląc się dużo też czytałam i z własnego doświadczenia trochę się nauczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,wygląda na to ze większość z tych wróżbitów to zwykli naciągacze hehe,no tez ciekawa jest jak to jest z tym który przepowiedział koleżance Ewik,a ty Ewa się do niego nie wybierasz?Znacie może jakiegoś dobrego z trójmiasta?Ja to bym dala te kilka złotych i zapytali przez neta tylko nie mam jak,nie będąc w Polsce nie mogę :-( Co do imienia Nico to chyba zależy w jakim kraju,w Hiszpanii pisze się Nicolas tyle ze wymawia się z akcentem na ostatnia sylabę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek44
aggaa jak czekasz na synka to po co ten sms do wrozbity? masz ciut nadzieii na dziewczynke tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×