Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Rzwczywiscie, dopiero teraz zauwazylam. Nie wiem, albo sie pomylila albo nie wiem co. Jak mi odp to zawsze uzywala zwrotów damskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co o tym wszystkim myslec dziewczynki, co z tym planowaniem plci://// ehhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w końcu nie wiemy czy HOPE planowała płeć i sie nie udało czy po prostu tak wyszło ze chłopiec ale nie planowała. Wie ktoras zWas może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja nie wiem...czy HopeU planowala. a co z tym planowaniem to tez juz nie kumam nic...po prostu nie da sie zaolanowac plci...z tego wynika. to przypadek jesli sie udaje..... tylu osobom sie nie udalo pomimo dalekiego czasu og owulacji ...duzo widzialam takich wykresow i chlopcy pomimo 4-a nawet 5dni od owulacji... to ta i powiedziala fikusowo ze chlopca widzi....??? nie pisalas juz do innej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona mi pisala ze widzi ze mam juz dziecko, i powiedziala ze nast bedie innej plci niz mam. to tylko 2 zlote, nie majatek, napiszcie a co Wam szkodzi:/ jesli to szustka to 2 zlotee nie majatek, a przekonamy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoras pisala ze jakas tam jej wywrozyla jeszcze jednego albo dwoch synkow ...czyli to nie ty tylko ktos inny ...nie pamietam kto!! a cofnelam sie i hopeU starala sie przed owu pare dni ale i tez dzien przed...czyli nie do konca!! ale i tak byloby tak jak mowila -co ma byc to bedzie... bo i z dnia owulki sa dziewczynki a skoro to jej pierwsze to nie wiadomo jakie plemniki sa gora!!! jak nas odwiedzi to cos wiecej moze powie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny planowałam płeć, ale czytając posty dziewczyn które miały monitoring cyklu i w sama owulke stwierdzona przez lekarza celowaly na chłopca i wychodziła córka i na odwrót, stwierdziłam ze to loteria. Owszem można wspomóc ale do końca nie zaplanujemy. Stosowalam dietę wapniowo magnezowa a w zasadzie jestem nabialozerca, słodycze też jadłam. Stosunek był przed owu najpóźniej w 13 dc bo owu miałam ok 15 wg testów chociaż kto to wie, nie miałam przecież monitoringu. No i kalendarz chiński i wszystkie inne wyliczanki na dziewczynkę. Plus tarot który naprawdę powiedział wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo, hehe ale taka wersja innej płci bez podania tej pierwszej to niezłe wybrnięcie z sytuacji:) ja sie nie skusze bo nie wierze:) ewik - ja mysle ze w wyniku planowania zwiększa sie szanse o ilestam % to wszystko... jak facet ma silne plemniki męskie to pewnie nic sie z tym nie da zrobić i odwrotnie:P ja w tym cyklu miałam tak: 12 - 36,2 brak śluzu, starnaka 13 - 36,3 brak sluzu 14 - 36,2 sluz, test neg, staranka 15 - 36,2 sluz, test neg 16 - 36,2 sluz, test pozyt 17 -36,0 sluz 18 - 36,3 brak śluzu 19 - 36,5 obstawiam ze owulke miałam 17tego. no i zobaczymy poki co brzuch pobolewa są spore szanse ze sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby teraz ma promocje jest w opisie ze 10pytan za 12zl...tylko ze na konto trzeba wplacic a ja nie jestem w pl. wiec chyba sie nie pobawie... a ty te dwa jak zaplacilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :-) Kate,no wielkie gratulacje dziewczyno....:-) No i zaczęło się- coraz więcej zafasolkowanych....super! ;-) Ewko ja też tak myslę że na tym 30 (wieczór)poprzestanę na staraniach,tylko powiem Ci ze już 3 dni robię testy owulki i nawet ni widać bladej drugiej kreski,a w poprzednim cyklu to już dawno druga kreska była widoczna na tym etapie,hmmm Tak więc nie wiem czy czasami się to nie poprzesuwało.... :-( HopeU jabym Ci radziła iść jeszcze raz do gin.i zrobić sobie usg,a jak nie mieszkasz w pl to może pójść prywatnie,bo nie ma co słuchać wróżek-może faktycznie przepowiedzą Ci przyszłość ,z tego 99% Ci się sprawdzi a ten 1% niestety nie... Nie mówię że nie wierzę...tylko czasami nie trzeba wszystkiego brać do siebie, zawsze prawdę dzielić na pół...Może akurat co do płci ta wrózka Ci nie trafiła,a ten chiński kalendarz to też trzeba brać z przymrużeniem oka... Oczywiście na usg może się trafić pomyłka ale to juz zależy od osoby która obsługuje maszynę i połozenia dzidziusia.... Za bardzo kobieto się nastawiałaś....ale moze nie wszystko stracone i warto zainwestować w ponowne usg. Ewelino ja Ci pisałam że ból brzucha może a nie musi być objawem ciąży...Oby u ciebie ciąża się sprawdziła ;-) Fikusowo ja bym chętnie tez napisała do tej wróżki aby sprawdzić czy mówi prawdę,bo co to te 2 czy 12 złotych....ale niestety nie mieszkam w pl. i nie mam tam konta... Ni_ka masz duże szanse,teraz tylko oby plemniki przetrwały,hee Dziś mnie jakby w pachwinach rwie jak cholera,zobaczymy zrobię tescik owulki ok.16.00 i zobaczę czy kreska się zmienia,bo już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik nie mam płyty mam zdjęcia ale tylko buźki. Z tego wszystkiego nie poprosiłam o zdjęcie. Nie chce już iść na żadne usg. Nastawie sie na niespodziankę. Zawsze zostanie ten promyk nadzieji na moja Nadie :-o Mysle o tym intensywnie ze ta kobieta jest naprawdę dobra, jest wiele wróżek i tarocistek które sie nie znają a do niej przyjeżdżają ludzie z całej polski i nie tylko. Pomaga nawet w znajdywaniu zaginionych. Taka osoba nie może sobie pozwolić na zwykle gadanie bo w grę wchodzi ludzkie życie. Mój m pytał np o coś innego i jeśli nie widziała nic to mówiła ze tego nie widzi a o dziewczynce powiedziała z uśmiechem na twarzy jest ci pisana dziewczynka. Nie ze nie widzę nie ma tylko jest i kropka. Wszystko sie zgadzało co do joty. Nawet na necie na jednym blogu dziewczyna o niej pisze. Bo tak trudno ja znaleźć bez polecenia. Nie ogłasza sie, przyjmuje od lat w jednym miejscu jeden dzień, nie rozmawia przez tel. bo to zużywa jej energię, jej karty wyglądają dla zwykłych ludzi niezrozumiale. Sama ma ok 35 lat normalna kobieta nie jakaś czarownica z kotem i kula. Pomogła wielu ludziom. Nie wiem co o tym myśleć.Wiem tylko ze tarot to nie żarty i ktoś kto sie zna nie może grać na ludzkich emocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik nie mam płyty mam zdjęcia ale tylko buźki. Z tego wszystkiego nie poprosiłam o zdjęcie. Nie chce już iść na żadne usg. Nastawie sie na niespodziankę. Zawsze zostanie ten promyk nadzieji na moja Nadie :-o Mysle o tym intensywnie ze ta kobieta jest naprawdę dobra, jest wiele wróżek i tarocistek które sie nie znają a do niej przyjeżdżają ludzie z całej polski i nie tylko. Pomaga nawet w znajdywaniu zaginionych. Taka osoba nie może sobie pozwolić na zwykle gadanie bo w grę wchodzi ludzkie życie. Mój m pytał np o coś innego i jeśli nie widziała nic to mówiła ze tego nie widzi a o dziewczynce powiedziała z uśmiechem na twarzy jest ci pisana dziewczynka. Nie ze nie widzę nie ma tylko jest i kropka. Wszystko sie zgadzało co do joty. Nawet na necie na jednym blogu dziewczyna o niej pisze. Bo tak trudno ja znaleźć bez polecenia. Nie ogłasza sie, przyjmuje od lat w jednym miejscu jeden dzień, nie rozmawia przez tel. bo to zużywa jej energię, jej karty wyglądają dla zwykłych ludzi niezrozumiale. Sama ma ok 35 lat normalna kobieta nie jakaś czarownica z kotem i kula. Pomogła wielu ludziom. Nie wiem co o tym myśleć.Wiem tylko ze tarot to nie żarty i ktoś kto sie zna nie może grać na ludzkich emocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, widze ze sie duzo pozmienialo tyle dziewczyn w ciazy , super trzymam za was kciuki:)) dziewczyny je tez chcialabym chlopca bo mam dwie corki ale wiem ze te cale planowanie to jest jak sie uda 50/50 ja na razie ni9e staram sie ale jesli bede chciala byc w ciazy to zdecyduje sie na monitoring choc wiem ze i to tez nie daje gwarancji, kobitki nie nastawiajcie sie az tak bardzo co ma byc to bedzie i juz a dla was mniej stresu, oczywiscie mozna pomoc naturze ale z tego co wyczytalam nie u wszystkich kobiet mozna planowac , to co napisala Ewka , jesli facet ma mocniejsze ktores z plemnikow to nic nie zrobimy.... mamuniu 30 chyba juz urodzilas skoro sie nie odzywasz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopeU , ja tez swego czasu nie wierzylam we wrozki ale kiedy przypadkiem trafilam do takiej jednej i wszystko mi mowila , sypala zdarzenia jak z rekawa wiec uwierzylam, ona wlasnie stawiala tarota wtedy nie pytala o dzieci bo milam juz corki i nie chcialam wiecej dzieci ale ona wywrozyla mi wlasnie jeszcze synka , usmialam sie wtedy do bolu ale teraz to juz wierze w to, powiedziala mo ze tez mi pisany syn .... wiec cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU wiem że trudno Ci to zaakceptować,zwłaszcza że słyszałaś u ust wróżki że jest Ci pisana córcia,a może nie tym razem tylko w następnej ciaży>???? Niby powiem Ci że to dość "młoda" wróżka... Jeśli nie chcesz robić usg i chcesz się nastawić na niespodziankę to Twoja sprawa, ale pamiętaj że ta niespodzianka może się okazać nie Nadią a dorodnym chłopcem i z tym musisz się także niestety liczyć (masz 50% na 50%). A spójrzmy sobie w oczy,że jak piszesz : "Wiem tylko ze tarot to nie żarty i ktoś kto sie zna nie może grać na ludzkich emocjach".... Powiem Ci że to nie prawda bo wiele z podszywających się pod "dobre wróżki" to zwykłe naciągaczki i grają na ludzkich uczuciach i mówią to co chce się słyszeć.... Spójrzmy sobie w oczy...rzeczywistość jest inna... Życzę Ci z całego SERDUCHA żeby się babka z usg myliła a ta wróżka miała rację,bo wiem jak bardzo pragniesz dziewczynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w głowie totalny kocioł. A skąd ta kobieta mogła wiedzieć ze mój m ma syna z poprzedniego związku? I że będzie miał drugie dziecko córeczkę że mną bo ciągnął karty z moim imieniem? Nie z inna kobieta tylko ze mną? Że musimy na nia uwazac bo bedxie miała alergie? Skąd to wiedziała? I szczegóły z naszego życia? Powiedzialaby że nie widzę tego przykro mi albo widzę syna drugiego. On jej nic nie mówił że ma syna. Więc sama mu powiedziała. Jedno dziecko już masz chłopca druga będzie dziewczynka. Wiedziała że był we wcześniejszym związku, wiedziała wszystko inne. Nie wkrecam sobie że usg to pomyłka ale jak wyczytałam na forum o pomylkach to nie wiem już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope U nadzieje warto miec- mowie CI!!! A powiedz prosze jesli mozesz gdze ta wrozka przyjmuje i czy mozna sie jakos do niej umowic?? pytalam juz wczesniej ale chyba przeoczylas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem tyle, ze jestem w szoku jak wrózka moze namieszac czowiekowi w głowie i utwierdzam sie w przekonaniu ze nie nalezy sie do nich wybierac ot tak sobie. Ja rozumiem jak sa ludzie w w tragicznych sytuacjach ze szukają zaginionych bliskich to wtedy mozna sie imać wszystkiego co moze pomóc... Hope - ja wiem że Ty tak nie myslisz o tym ale moze ktos wam powinien to powiedziec - ta wrózka was bardzo skrzydziła moim zdaniem bo uwierzyłas i zaufałas jej całkowicie a teraz przezywasz zawód:( i to smutne jest bardzo bo gdyby Ci nie wciskała z usmiechem na ustach ze bedziesz miala córke to teraz byłabys szczesliwsza i jestem o tym przekonana...ten pokoik na rózowo który czeka, rany ze tak bardzo sie do tej jej wizji przywiązaliscie:O musisz sie dziewczyno otrząsnąć i uwierzyc w medyczne dowody a nie w jakąś wrózke. jestem w szoku naprawde i widze ze takie wrózby mogą zniszczyc zycie i zrobic z człowieka nieszczesliwym po prostu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
ni_ka - bardzo madrze piszesz... zgadzam sie z tym co napisalas... i jak dla mnie to HopeU absolutnie nie ma 50%/50% szans na dana płeć jak Ninka pisala, ale sporo, sporo mniej na dziewczynke tym razem, to wspolczesna medycyna, usg 3d, 26 tydzien... ja szczerze mowiac w tej sytuacji nie bralabym opcji pomylki, ktore jednak faktycznie czasem sie zdarzaja, ale coraz rzadziej, szczegolnie w przypadku stwierdzonego chlopczyka (no i nie mowiac o czasie i rodzaju usg)... i nie pisze tego po to by Cie HopeU dobic, ale po to by wziac pod uwage, ze masz zdecydowane prawdopodobienstwo synka, i trzeba sie z tym faktem oswajac, a nie zyc nadzieja na pomylke, choc wiem, i bardzo rozumiem, ze jest Ci trudno i nie jest to proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz HopU mnie się wydaje ze tak jak dziewczyny mówią za bardzo się nastawi las na córkę i uwierzyłam jakimś bezpodstawnym wróżbom.Jasne,miałaś prawo marzyc tak jak każda z nas tutaj,ale a twoich wypowiedzi wynika ze ty byłaś zupełnie pewna ze będzie córka,po prostu nie dopuszczałaś myśli ze może być inaczej.No bo choćby to przygotowywanie domu na dziewczynkę...:-O Trzeba było myśleć trzeźwo i poczekać na usg.Uniknęłabyś teraz tak wielkiego rozczarowania i rozgoryczenia.rozumiem ze po tym co ci ta kobieta powiedziała uwierzyłaś jej bezgranicznie,stwierdziłaś ze skoro wszystko się sprawdza to z pewnością co to płci tez.Ja jednak myślę ze wróżka tez może się pomylić,może to nie był jej najlepszy dzień,niewiadomo.Ja tam na twoim miejscu bym nie liczyła na żadna niespodziankę,skoro w 26 tygodniu na 3D ci wyszedł chłopiec to już raczej tak zostanie.W tym okresie narządy są już dobrze ukształcone.Nastawianie sie na pomyłkę może ci tylko zaszkodzić.Pewnie ze pomyłki się zdarzają,ja sama liczyłam ze mój lekarz się pomylił bo liczyłam na córkę,tak ja ty szukałam informacji na ten temat.wtedy dowiedziałam się ze znajoma której na usg wychodził na 100% syn, urodziła dziewczynkę i jej mąż myślał ze to nie jego dziecko mu pokazali bo on czekał na syna hehe.Wtedy pomyślałam ze może u mnie tez tak będzie.Dlatego przy porodzie trochę się rozczarowałam bo niepotrzebnie robiłam sobie fałszywe nadzieje.No z tym ze ja nie miałam robionego 3D ani ta znajoma tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zawsze mojemu m mówiłam że może chłopak wyszedł a on że nie nie ma opcji. A płeć mam pokazywała na czarno białym właśnie tylko na chwilę przelaczala na 3 d ale buzke oglądaliśmy. Wogóle miało to trwać 40 min a byliśmy z 15 i tak szybko patrzyła i koniec. Nie było jakiegoś powiększenia czy coś, czasem Na internecie oglądałam zdjęcia z usg i były wprost idealne. Nastawiam sie na chłopca, staram sie. Pisze wam tylko moje odczucia. A za 3 miesiące sie dowiem. Czytałam ze jądra zstepuja w 30 tc a wcześniej lechtaczka może być wydłużona i wargi popuchniete. Nawet jakby mi powiedziała ze dziewczynka jest miałabym opory czy cieszyć sie w 100%. Jestem taki niedowiarek że potrzebuje widzieć na żywo to uwierze. Jeśli ktoś chce o tej wrozce to napisze na gg skad jest ale nie tutaj. I to nie tak że staraliśmy sie i byłam przekonana że będzie córka. Brałam pod uwagę 50/50 ale jej słowa mi utkwiły w głowie bardzo bo każdemu sie spełniło wszystko inne. Skoro inne rzeczy sie zgadzają to co z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate 83 Gratuluję baaaardzo mocno i ..... witaj w gronie! :) Jak się czujesz? Będziemy razem chodziły z brzuszkami. :) Czekam teraz na nowe wieści. ni_ka kiedy testujesz? Bernia, minutka - jesteście? Odzywajcie się słoneczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Hope - a ty z nowu z tymi wargami napulchnionymi:P miałam usg w 21 tc, lekarz robił mi usg przez 12 minut i tyle wystarczy wprawnemu lekarzowi zeby sprawdzic wszystkie organy jeśli jest z dzieckiem wszystko w porządku....osobiście nie słyszałam o ush trwającym 40 minut, mowi sie nawet że z uwagi na wpływ usg na fale mózgowe dziecka nie powinno ono trwac dłużej niż 20 minut! Tez nam pokazywał siusiaka na 2d a te zdjęcia w necie sa często podrasowane moim zdaniem no i dotycza obrazów 4d a Ty chyba miałaś 3d. Tak jak napisałam wczesniej jest jakas tam szansa ze sie lekarz pomyli ale znikoma moim zdaniem. U Was też tyle śniegu dowaliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubolinko - testuje w wekend, brzuch mnie nadal pobolewa ale ciut jakby mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.... u nas tez jest snieg...ale duzego minusa nie ma! HopeU po prostu dopuszczala wczesniej niby kazda ewentualnosc,ale gdzies gleboko miala zbyt duza nadzieje na powodzenie....znam to akurat.... ja tez bym uwierzyla wrozce gdyby wszystko inne sie zgadzalo do tego... mysle ze kazda z nas tylko ze niektore lepiej to potrafia przyjac a inne bardzo emocjonalnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! A u mnie nie ma śniegu i jest dość dużo na plusie aż się boje jechać do polski bo w Niemczech w tamtym roku to zasypało nawet autostrady i jechaliśmy 30 km/h a płyn do spryskiwaczy zamarzał bo było około 25,30 na minusie juz patrzyłam na pogodę i chyba za tydzień ma być w Polsce -25 matko u nas to jak jest -5 max to juz katastrofa bo Francuzi nie znają zimy śnieg widza co parę lat tzn widza jak pada ale zaraz topnieje wyjątkowo w tym roku w niedziele w nocy napadało z 5 cm a za godzinę nie było śladu :) U mnie dzisiaj 5 dc i praktycznie juz od wczoraj tylko lekkie plamienie zawsze miałam dłużej. Czy znowu mi się skróci cykl? Czy to nie ma reguły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik - zgadzam sie z Toba, ale uważam ze do wróżb trzeba mieć tez dystansu troche bo inaczej mozna sie w doła wpędzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×