Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

na corke probuj najpierw codziennie... mozesz gdzies po drodze zrobic jakis dzien przerwy ale przed owulka zaraz to dzien po dniu bym zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka mi powiedziała, ze zajde w ciąże w lipcu-wrzesniu i ze bede mieć synka :/ Troche nie tego się spodziewałam a w ciąże chce juz zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pocieszam się faktem ze np tablice chinskie pokazuja mi w obudwu przypadkach że powinnam miec córki a mam synków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia mi dwie wróżki przez internet powiedziały że noszę córeczkę. Jedna tylko że chłopca ale jak pisałam miała dane mojego m też. Ta co mi dziewczynkę wrozyla to wyjaśniła że czasem tak jest że nasze myśli moga na to wplywac, że ta dziewczynka przy mnie stoi ale może być następna. I ona też miała tak u siebie że wychodził jej synek w kartach a urodziła córkę, synek był drugi. Bardzo sympatyczna pani. wrozka.ewa.wizutowka.pl czy coś takiego , i tam sie płaci po otrzymaniu wrozby jeśli wogóle ci sie sprawdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu mnie w tablicach tez wychodzi corka!!! a bedzie synek!!! kurde dlugobyloby az do lipca!! czasem tak dlugo trzeba sie starac-co za zycie!!!! moze nie bedzie tak jak mowi!!! jednej mojej kolezance tez internetowa powiedziala ze zajdzie w cieplych miesiacach i faktycznie zaszla tak dopiero a tez dlugo sie starala...a w domu ma juz dwojke!! pomimo tego na trzecie dlugo czekala.czasem tak bywa choc czlowiek tak by chcial szybko... ja swojego tez doczekac sie nie moge a juz starszy to strasznie... beda kolo niego naokraglo ,az sie boje ...ale niech sie ciesza dzieci ile wlezie!! najwyzej troche go rozpuszcza!!!! i bedzie chcial wiecej uwagi ...ale co tam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz jeszcze do innej napisac berniu.... ale ktora cos madrego powie to nie wiadomo bedzie.... hehe jestes z wrocka?? mam do dwoch dobrych numery...nie bylam ale znajoma mi dala jak chcecie to wam podam!! jedna bierze 50 a druga 80 obie super...ale zdaje sie wizyta osobista tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssmutna
Witajcie! Czytam Was regularnie, ale nie piszę, bo niedawno urodziłam synka i na razie nie planuję dzieciątka. Muszę jednak napisać bo się zbulwersowałam wypowiedziami "kornel 29". Co za babsko! I takie mają córki.. To niesprawiedliwe! Współczuję jej synkowi, zawsze już będzie w cieniu "księżniczki" i nigdy nie zadowoli nawiedzonej mamusi... Chciałam też napisać coś o wróżbach, bo u HopeU wrózba się ponoć nie sprawdziła. Mnie kiedys powiedziała wróżka, że one ne widzą płci jako takiej tylko duszę maleństwa. I np. jeśli mówią że to dziewiczynka będzie, to w 90 % jest dziecko takiej płci, ale możse też to być chłopczyk o wrażliwej, dziewczęcej duszy... Więcmoże tak będzie w Twoim przypadku HopeU? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
DZIEWCZYNY A CZY PORZESZKODĄ MOŻE BYĆ ŻE PARTNER I JA MOGO OSŁABIAĆ JAJECZKA ŻEŃSKIE WIECIE COŚ NA TEN TEMAT CZEKAM NA ODPOWIEĆ MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
OCZYWIŚCIE JEŚLI SIĘ PALI PAPIEROSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko nie rozumiem pytania!!!!!wcale ...jak oslabic jajeczko??? napewno tez ktos pytal czy jest mozliwosc zbadania czy nasi faceci maja plemniki zenskie -otorz nie!!! przynajmniej nie tak legalnie!! a po znajomosciach to nie wiem! napewno w jakiejs klinice nieplodnosci mozna zrobic inwitro i odwirowac plemniki zenskie i zaplodnic tak komorke jajowa ale tylko gdy chlopcy rodza sie chorzy! badania nasienia pod kontem plemnikow zenskich i meskich nie ma! smutna fajnie ze napisalas!!! tez odnioslam takie wrazenie przykre z wypowiedzi kornel !! wpadla sie pochwalic jakie ona ma szczescie a my mozemy tylko pomazyc!! tak przynajmniej z wypowiedzi wynikalo... a co chciala przekazac jak nie to to nie wiem-napewno nic innego nie wyszlo jej z tego. jak synus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o to ci chodzi ...ale pytasz o jajeczko czy plemniki... moi znajomi pala i maja corke wiec pewnie ani tego ani tego sie nie oslabia paleniem... mozna jedynie cale nasienie oslabic...ale czy sie oslabia? mnie sie wydaje ze nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik twoja to rowniez 3 ciaza, powiedz mi kiedy zaczal rosnac Ci brzuszek ? Jesli pamietaz oczywiscie :) Mam tu tez na mysli ciuszki, u mnie to polowa 10 tyg a juz sie nie dopinam w niektorych :( I maz mi mowi ze mam juz ciazowy sliczny brzuszek :) nie wiem czy cos nie za szybko on rosnie !!! I wiecie co troszke lepiej sie juz czuje i ciagle mam ogromny apetyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goniu35 ja bym na twoim miejscu nie sugerowala sie tym co mowia inni, tylko tym co Ci serce podpowiada :) Moja tesciowa miala 40 pare lat jak zaszla w ciaze i na dzien dzisiejszy mowi ze czuje sie o 100 lat mlodsza dzieki tej decyzji :) I gdyby cofnela czas to podjela by taka sama decyzje ponownie :) Miala robione badanie prenatalne i juz na poczatku ciazy wiedziala wszystko odnosnie dziecka, i wszystko sie sprawdzilo w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabo ja słyszałam, że właśnie jak się pali papierosy chodzi mi o mężczyzn to się osłabia nasienie i rodzą się częściej córki, ale to wynika z tego że nasienie męskie jest słabsze, a w trudnych warunkach zazwyczaj mogą przetrwać plemniki żeńskie. Ja też najlepiej już bym chciała zajść w ciążę, ale postanowiłam poczekać brać systematycznie suplementy badać ph pochwy i obserwować jakie mam objawy w czasie owulacji i pod koniec roku starać się o dzidzię, nie denerwuj się tak i daj sobie teraz więcej czasu. Ewik78 dzięki za odpowiedź:) co do wróżek to ja też kiedyś byłam i wywróżyła mi parkę:) z rozmów z innymi wynikało że rzadko myliła się co do płci. Ja uważam, że lepiej trochę się pomodlić o wymarzoną córcię;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina może będziesz mieć twixy :) że tak ci rośnie brzuszek :) Mi sie zaokraglil w 15 tc może nawet wcześniej i ruchy poczułam też wtedy, takie pukanie. Ale u mnie to pierwsze. Smutna pamiętam cię :) wiem że tak może być ze widać usposobienie niby. Ale ja bazuje na wrozce która w 4 oczy powiedziała. Chłopiec. Za pierwszym razem mąż ja złe zrozumiał i ona to pamiętała że wyszedł pierwszy chłopiec. No zobaczymy. I też mi sie wypowiedz kornela nie podobała. Smutna jak twój synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I też planuje tak jak Noemi , jak dojdę do siebie po porodzie to zacznę bardziej obserwować cykle i badać ph bo to chyba jest ważne. No i może nakaże mojemu zacząć palić :-p żartuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU ja też jak byłam w 1 ciąży to liczyłam na córcię, ale wiadomość o synu przyjęłam z radością bo to 1 dziecko co innego przy drugim:) kiedy liczy się już jednak na płeć przeciwną:) co do Ph to właśnie oglądam testy na allegro i zamierzam kupić już teraz żeby zbadać co tam u mnie się dzieje:) myślę że na posiadanie córki wpływa wiele czynników dlatego zdarzają się synowie z 2 dni przed owulacją albo córki z dnia owulacji. Ph, śluz i dzień owulacji to są najważniejsze elementy. WAŻNE!!! Koniec z napojami z kofeiną, szczególnie chodzi mi o naszych mężczyzn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko mi tez szybko sie pojawil tak samo jak tobie ...w 12tc juz ciazowe spodnie nosilam a jestem szczupla!! to znaczy nie teraz...hehe ale przed ciaza bylam bo 48-50 wazylam tak gosi jak dla niektorych posiadanie dziecka to udreka to to nie matka!! nikogo nie sluchaj !! dzieci to nasze zycie i przyszlosc!!! walcz o mazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uważam,ze modlitwa (dla osób wierzących) moze być tu cenniejsza niż wróżby u naciągaczy. Poza tym zastanówcie sie-czy drugi człowiek ma moc aby decydować o Waszym życiu? o płci waszych dzieci?...chyba niepotrzebnie mącą w głowie i wprowadzaja niepokój :( Żabo-chciałabym Ci pomóc-ale szczerze to bardzo trudno zrozumieć mi Twoje wypowiedzi-i graficznie (nie pisz drukowanymi literami ok?) i stylistycznie. Chyba,ze mieszkasz w innym kraju lub masz jakąś dziwną klawiaturę-to by tłumaczyło wiele. Jedno jest pewne-jesli po czterech chłopcach chcesz zawalczyć o dziewczynkę to musisz jakis czas obserwować siebie i swoje cykle. Inaczej to nikt Ci tu nie doradzi:) A co do twojego pytania to rozumiem,ze chodziło Ci o nasienie męskie?-tak tytoń osłabia speriogram na pewno. Co do brzuszka to u mnie Ewelinko pojawia się zawsze po 16 tygodniu:) Chociaż w kolejnych ciążach jakby był juz troszkę większy:) Na początku ciąży towarzyszą różne "atrakcje" ze strony układu pokarmowego wiec może to mieć też u C. wpływa,że już widać. To pewnie na usg sie wybierasz w 12 tygodniu?Jeśli idziesz do dobrego specjalisty to moze Ci już oszacuje płeć dzidziusia? Sulwia-buziaki i mam nadzieje,ze cos tam zaradzą na forum...i nie za kilka tygodni...bo takiej rozłąki sobie nie wyobrażam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
hej dziewczyny:) ja wczoraj bylam na usg 3d/4d (21 tydzien w toku) u innego lekarza, nie u mojej gin prowadzacej i tez mówi, że wyglada na córcie:) straaasznie sie ciesze:) i oczywiscie tym, ze dzidzius ok:) jesli chodzi o ta cudowna wiez matki z corka to jak dla mnie to mit, to nie zalezy od plci, i takie stawianie dziecka jednej plci wyzej nad dzieckiem drugiej to jakas niedojrzalosc. Wiadomo, chcemy miec corcie ale nie dorabiajmy do tego calej ideologii, bo to kwestia wychowania, charakteru i temperamentu dziecka a nie plci. jesli chodzi o palenie to u mnie sie nie zgadza, przy pierwszym dziecku maz palil i mamy synka, teraz maz rzucil jakies pol roku przed i ponoc coreczka wiec nie zgadza sie:) Fikusowo - co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ewik tak wlasnie slyszalam ze przy kolejnej ciazy jest wszystko szybciej :) Za 6 dni mam pierwsze usg i juz nie moge sie doczekac az zobacze mojego szkraba :) Mi rowniez wypowierdz kornela sie nie spodobala :( Ja mam 2 synkow i zaden z nich nie jest rozkapryszony ani nieznosny :) I tak jak ty ewik na starszym moge polegac pomimo jego wieku sie do mnie tuli a nawet caluje na dobranoc, ( oczywiescie jak kolegow obok nie ma :) ) jest zawsze pomocny i rozmawiamy praktycznie o wszystkim, On rowniez jest swiadomy tego ze moze zawsze na mnie polegac ... Zreszta od dziecka byl to moj maly cycos wszedzie z mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi-pytałaś o najlepszą różnicę miedzy dziećmi. Pewnie każda mama kilkorga dzieci będzie miała swoje zdanie. Na pewno są plusy i minusy i małej i dużej róznicy w rodzeństwie. Ja uważam,ze jeśli ma być w domu dwójka dzieci -najlepsza jest jedna płeć i różnica maksymalnie 3 lata (ze wskazaniem do 2) Tak wynika z moich obserwacji,ze takie rodzeństwa najlepszy mają kontakt później:) Ale oczywiście od każdej reguły są wyjątki:) Ja między chłopcami mam malutkie różnice (super sie dogadują) A teraz będzie juz spora- to dla mnie zupełnie coś nowego ...ale napiszę jak to jest później:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaddy a jaką masz różnicę między dziećmi? Ile miał twój syn jak zaszłasz w 2 ciążę? Pytam się bo mój ma 2 lata i chciałabym żeby między dziećmi było 3 lata różnicy, co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaddy=no to juz oficjalnie gratuluję córci:D Na pewno się nic nie zmieni:)Myśle,ze mozecie szukac imienia:) Na kiedy masz dokładny termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicka dzięki za odpowiedź:) ja też jestem twojego zdania nawet co do płci choć liczę, że druga urodzi się córeczka:) ja np zawsze marzyłam o starszym bracie, może u moich dzieci będzie taki układ;p nie będę patrzeć na to co mówią inni, bo ja mam inne cele i marzenia i dla mnie posiadanie rodziny jest na pierwszym planie, to ja mam być szczęśliwa a nie inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicka-35 bedzie to nawt 11 tydzien wiec nie licze na to ze powie mi plec, ale sam fakt mnie cieszy :) w koncu bede wiedziec czy jest wszystko ok i wtedy bede duzo spokojniejsza :) Ja mieszkam w uk i tutaj bedzie to moja pierwsza wizyta i powiem szczeze ze nawet nie mam pojecia jaki maja sprzet ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina ja dowiedziałam się, że będzie syn w 11 tyg:) jak będzie fajny lekarz to pokusi się o spekulację na co bardziej dzidziuś wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicka mam nadzieję,ze to chwilowe problemy u nas... Róznica wieku...to też dużo zależy od charakteru dzieci :) U mnie pomiędzy chłopcami jest trochę ponad 3 lata i jak byli mali to świetnie razem się bawili, nie wiedziałam,ze dzieci są w domu :D Natomiast teraz od ok. roku ten kontakt uległ zmianie...bo starszy ma już 14 lat i zabawy go nie interesują ;) Natomiast mój młodszy syn w tej chwili świetnie dogaduje się z siostrą, a jest między nimi 6 lat różnicy :) A najstarszy to bardziej taki opiekun dla młodszej siostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi wróżbami to też bym dała sobie spokój... ;) Na dwoje babka wróżyła ;) Zdecydowanie wolałabym się pomodlić...bo tylko tam MOC ;) Z resztą całą ciążę się modliłam o zdrowego maluszka no i aby to była córeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia7 chłopcy znów znajdą ze sobą kontakt, tak jak na początku jeden był niemowlęciem to nie bawili się razem myślę że za rok lub 2 będą mięli znów wspólne tematy, a to już twoje czwarte dzieciątko? Super taka duża rodzina:) Dziewczyny bo mówimy o posiadaniu wielu dzieci, a jak z utrzymaniem rodziny, dajecie radę? Myślałyście o finansach jak zachodziłyście w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×