Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

z tym zakwaszaniem to chodzi o to ze na córkę ma być odczyn kwaśny w pochwie, na chłopca zasadowy. Można to sprawdzać specjalnymi paskami do ph. Ja starałam sie brac dużo wit C, dobrze podobno pomaga picie soku zurawinowego z litr dziennie, przy okazji chroni przed infekcja dróg moczowych. No i na dziewczynkę dużo wapnia i magnezu, na chłopca sód i potas. Ale ile w tym prawdy. Ja starałam sie kończyć zawsze 3 dni przed owu i przez 3 cykle nic, dopiero w 4 pomyślałam co ma być to będzie i chyba dzień lub dwa przed owu były ostatnie. I będzie syn. Mnie przerosło to ze wszystko było mechaniczne, robiłam testy owu 3 razy dziennie, kończyliśmy jak kreska była blada i nic. Poza tym nie zawsze mąż był w stanie bo wracał z pracy i ja mu o kreskach nadawalam i miał tego dość. Ja sie już gubię z tym wszystkim. Trzeba czasu żeby zajść kończąc np 3 doby przed owu. Następnym razem będę znów wariowac z testami. A zamawiam je zawsze na ebayu są dużo tańsze, albo allegro. Jak robiłam po 3 dziennie to szło tego trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
Berniu może Ty wiesz coś więcej o tym castagnusie skoro go bierzesz ? na tym blogu był polecany jako suplement przy staraniach dziewczynkowych. Tu kiedyś pisała calrissa , która planowała chłopca, brała ten castagnus i wyszła dziewczynka. więc może jakoś on wpływa na ten śluz, sama już nie wiem ???? a Ty Ewik może coś o tym czytałaś albo inne dziewczyny ? ja już zgłupiałam z tym planowaniem :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
Kasiu UK napisałaś że kupiłaś magnez z B6 a chcesz chłopczyka to chyba raczej powinnaś unikać magnezu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym blogu www.planowanieplci.blox.pl jest wszystko fajnie napisane o tym ph, o diecie co na syna, co na córkę. Ale może to wszystko jest zależne od czego innego. Sama już nie wiem. Ale i tak będę próbować jeszcze raz, najpierw niech sie urodzi synek. Dziewczyny a powiedzcie mi czy twardnienie brzucha to normalne? Położna mi mówiła ze to skurcze Braxtona. Czasem a w zasadzie często mi sie tak stawia brzuch ze ciężko mi iść nawet, twardy jak kamień. Jutro zaczynam 8 miesiąc a gdzie tam jeszcze do końca, a ja już sie ledwo ruszam i te kilogramy :( zawsze byłam szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
o jejku, to go nie bede lykala!!! Na jakims forum wyczytalam ze jak ktos pije duzo kawy to super byloby brac magnez z B6, tak wiec kupilam. Dzieki Bogu sa tu madrzejsze ode mnie i dziekuje za podpowiedz, koniec z magnezem. Ja juz wariuje!!! Moj M stwierdzil, ze nie mam nic mowic mu juz o testach, temperaturach bo jego to stresuje i w ostatecznosci nic z tego nie bedzie tylko stres, tak wiec jestem zdana na siebie no i Wy musicie mnie tutaj znosic. Ja juz sama nie wiem, chyba zostane nadal przy folic, oleju z wiesiolka i z testami. Mam jeszcze dylemat co z tym syropem Guajazyl, kupowac go czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
Hope U :) normalne te skurcze, też takie miałam, nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pochwie jest odczyn kwaśny, po orgażmie odczyn zasadowy, więc na dziewczynkę lepiej by kobieta nie miała orgazmu w czasie staranek ale niech zrobi święcę najmniej 20 min po stosunku, ja tak zrobiłam i akurat w czasie takich staranek zaszłam, mam dwóch chłopców, liczę na córkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ewik czytałam o tym... A tak żeby było śmieszniej to kumpelka mojej kumpelki ma dziewczynkę z dnia owulacji a chłopca z 4 dni przed owulką...:-) :-) :-) I właśnie to mnie dziś rozbawiło,bo jakoś coraz bardziej metoda planowania jest dla szczęściarek które mają dzieci o wymarzonej płci ;-) W sumie jestem ciekawa co noszę pod sercem ale nie nastawiam na dziewczynkę,bo jak widać natura płata figle,hee Widać każda kobieta ma inne samopoczucie w czasie ciąży i różne zachciewajki...ja bynajmniej mam inne niż za pierwszą ciążą smaki i samopoczucie...Niektóre z Was piszą aby się tym nie sugerować,może i prawda,ale ciekawi mnie jak to wyglądało u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda na pewno, żeby się nie sugerować objawami, z pierwszym synem przeszłam ciążę bezzobajawo z ochotą na kwaśne, a drugą od poczatku wszystko, wymioty, wrazliwości na zapachy dopiero wtedy poczułam co znaczy czuć się ciążowo i zachcianki na słodkie, wszyscy mówili, że skoro innaczej przechodzę będzie inna płeć a urodziłam drugiego syna, więc nie ma to ŻADNEGO ZNACZENIA niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passi ja biore ten castagnus już 2 cykl z tym, że pierwsze opakowanie brałam po jednej tabletce i to chyba było za mało do mojej wagi bo nie zauwazyłam różnicy . Tam pisze aby brac po 1 tabletce do 60kg wagi a ja waze 62kg. Teraz biore po 2 tabletki i własnie w tym cyklu miałam wiecej śluzu, łatwiej jest mi określic dni płodne. Ładniejszy jest ten śluz ale nie ma go az tak strasznie duzo. Wydaje mi sie normalnie bo zawze miałam go mało. W tym cyklu owulka mi sie przesuneła i dlatego nic nie wyszło ze staranek a bałam się do konca zaufać testom bo pierwszy raz tak mi sie zdarzyło i długo testy wychodziły negatywne. Łany był tez sam wykres, widoczny skok a nieraz to miałam prawie wszystko na jednym poziomie. Nie wiem czy to zasługa castagnusa ale cykle mam co 23dni a teraz miałam 26dni. Zobacze jak teraz bedzie. Dzisiaj mam 4 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaba ja brałam tabletki zakwaszajace o nazwie Feminella Vagi C. Lekarz kazał mi je brać tak zapobiegawczo jak byłam po wymrazaniu nadżerki. Jak sama nazwa mówi są one z wit.C, zakwasza pochwe i chroni przed bakteriami a co za tym idzie pewnie nie działa niekozystnie na plemniki męskie. Tak myślę. Mozna je kupić bez recepty i od czasu do czasu sobie aplikować, wiadomo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namieszałam, miało być ze tabletki działają niekozystnie na plemniki meskie , które wolą srodowisko zasadowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
WITAJCIE DZIEWCZYNY TE MOJE POLOWANIE NA CÓRKĘ NIKNĄ KURCZE WCZORAJ DOSTAŁAM MIESIĄCZKI;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaba nie przejmuj się. Ja już 2 rok się staram i nie bardzo mi to wychodzi. Lepiej się przygotujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
ZACZEŁAM BRAĆ WITAMINĘ C. MAM NADZIEJĘ ŻE TO POMOŻE NA ZAKWASZENIE :-((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciu lepiej dluzej sie postarac i miec corke niz od reki i syna!! a jak nie wiesz kiedy owulka u ciebie to nie balas sie tak dzialac bez pewnosci??? ja bym najpierw na twoim miejscu zdobyla duzo doswiadczenia,by miec jaka taktyke!! zapoznaj sie ze swoimi cyklami by nie zepsuc tego,bo na oko to wiesz -calkiem gwarancji nie ma!! a testy owulacyjne czy paski do sprawdzania ph to tylko z alegro czy ebay bo w aptece drogo jak szlak!a musisz miec ich duuuuuzo!!! czytalas to wszystko od strony 163?? pisalam tam ze bralam magnez, wapn wit b6 i zakwaszajace tabletki doustnie i dopochwowo lacibiosfemine...nawet diete pilnowalam i bedzie syn mamusia 30 robila irygacje kwasne i jest syn!!! nie zawsze tez to zakwaszenie cos daje ....:-((( napewno te co maja synow z przed owulacji musza pilnowac by byla wieksza odleglosc od owulki jak 3dni .... albo u mnie bylo mniej dni niz 4 albo wiecie czym troche zawalilam... jak sie obserwowalam to tez bralam wiesiolek czasem i pilam siemie lniane ,ono tez sprawia ze jest duzo sluzu!!! mialam go duzo i lepiej bylo mi go zalwazyc kiedy zaczyna byc plodny!!! kiedy przestalam brac nie pamietam....i nie wiem czy to moglo sprawic ze jakis czas mialam lepszy sluz i zwiekszylam szanse na syna...nie wiem niestety....ale to jedno co mi do glowy przyszlo!!! co do castagnusa to nie wiem jak on dziala...ale mysle ze na plec to na milion procent nie!!!! napewno wydluza FL co za tym idzie caly cykl...ale tez moze w owulce namieszac!!!!i ja przestawic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ninko a ja kazda ciaze mialam inna ...w pierwszej wymiotowalam 4miesiace i tylko chudlam jadlam ogorki kiszone w drugiej dobrze sie czulam i raczej bardziej slodkie bulki ....choc pracowalam 7mies to nie szukalam jedzenia tak bo bylam zajeta!!! a teraz zle sie czulam nudnosci mialam!!! i mega slodkosciami sie objadalam!! takiej ochoty nigdy nie mialam na slodkie jak teraz!!! od samego rana gdy juz nudnosci przeszly bo jak byly to wszystko mnie draznilo! kolezanka tez tak miala do tego brzydka cera wlosy wypadaly i jej sie syn drugi urodzil niedawno!! samopoczucie i zachcianki to tylko zbieg okolicznosci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik78 Nie mam sprawdzonej wrózki. Pierwszy raz w zyciu kozystam z tego typu usług. Wybrałam jakąś która ma duzo pozytywów i zobaczymy. Dam znać jak bede już cos wiedzieć. ewik a z ta iloscia sluzu to chyba nie jest do konca tak jak piszesz bo mam 2 synków a sluzu miałam mało. Wiele czynników pewnie na to sie składa. Wiem napewno, ze obaj moi chłopcy sa z dnia owulacji, ten młodszy mógł być tez z dnia owulacji lub dzień po. Mam wykresy i ładnie to widać. Teraz 3 dni staranek przed to chyba u mnie jest za duzo skoro tak długo się już staram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie Berniu dlatego ze za daleko. moze to nie czas na poczecie odpowiedniego czlowieczka!!! nie ty pierwsza i ostatnia!!! pisalam ci ze teraz 3dni przed ci nie wychodzi a w odpowiednim cyklu wyjdzie i 4dni przed...do tego i syn moze sie poczac ... jak u innych... piersi moi dwaj chlopcy byli tez z pewnoscia z owulki ...tylko ze ja wtedy dzialalam nie patrzac na nic!! a teraz sama wiesz!!! pisze o tym sluzie bo mowi wiele dziewczyn ze on ma znaczenie...to ja mialam go duzo ...do tego moglam zwiekszyc wiesiolkiem i meskie byly jak w niebie!!! nie wiem gdybam jak ze wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak widać każda ciąża inna...i nie ma co porównywać...niestety :-( U mnie też cera zrobiła się tragiczna,pełno syfków i jak zaleczę jednego to zaraz drugi wychodzi,ehh Kurcze czy są jakieś metody wykrywania płci dziecka we wczesnej ciąży,czy raczej trzeba czekać do 20tc na usg??????? Czasami chcę już bardzo wiedzieć co za płeć noszę po sercem a czasami nie chcę...chyba obawiam się porażki,że było zbyt blisko owulki i dotarł tam pierwszy męski plemnik....Chociaż myślę sobie że i tak będę mocno kochała drugiego synka...ale ta tęsknota za córeczką ukochaną zostanie w nas na wieki...:-( Ewik czy myślisz że zdecydujesz się na jeszcze jedno dziecko,czy zamykasz "warsztat" bojąc się kolejnego rozczarowania? Berniu może jest tak jak piszesz,może faktycznie plemniki Twojego M.są krótko żywotne i nie mogą dotrwać do owulki i powinnaś zbliżać się o pół dnia do niej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka są lekarze którzy określają płeć znacznie wcześniej...już coś ok. 13-14 tygodnia. Ewik wydaje mi się,ze zrobiłaś wszystko jak należy odnośnie płci...nie masz sobie nic do zarzucenia, wykorzystałaś swoją wiedzę w 100%...dałaś tą szansę ,...Widać tak miało być,ze to chłopczyk.... Ale możesz mieć satysfakcje,że przynajmniej spróbowałaś...a dziecko będziesz kochała tak samo, bez względu czy to chłopczyk czy dziewczynka... :) Ja bardzo rozpaczałam przy drugiej ciąży,że nawet nie spróbowałam,ze nawet nie dałam szansy...wiedziałam,ze jak zrobię wszystko co mogę a wyjdzie inaczej to będzie ok. :) mam 3 synusiów...podaj mi swojego maila lub gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16029059 to moje gg. wiesz kochana mi tez sie wydawalo ze jak zrobie wszystko to bedzie oki ...a nie bardzo jest!!! zaluje ze nie zakonczylam szybciej skoro tak zywotne mamy plemniki...jeszcze przed pojawieniem sie sluzu plodnego...tylko z nasieniem ciezko jest okreslic kiedy sie pojawia... ono tam w srodku zmienia obraz.... nie wiem co moglam zrobic lepiej ...to znaczy co moglabym na przyszlosc bo tak mialo byc teraz i juz! Ninco czy bede probowac-kurde najpierw synka musze urodzic!!! moj maz jak widac to i by sie jeszcze zdecydowal ,skoro juz mowi...on wie ze chcialabym!!! niczego teraz nie twierdze bo nawet jesli to nie bedzie to szybko-chce tez byc dostepna jak najdluzej temu dziecku...chc jak jest juz rodzenstwo w domku to szybko dzieci dorastaja i to same!! duzo mniej pracy przy dziecku!! no chyba ze jest zbyt mala roznica u mnie jest dosc odpowiednia co 5lat! moglaby byc troszke mniejsza ,ale i tak chlopcy maja wspolne zabawy i jest super jak dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
EWIKA KAŻDA Z NAS CZEGOŚ PRAGNIE A MOZE ZAMIAST PLANOWANIA MUSIMY PO PROSTU MOCNO WIERZYĆ BO CZYTAŁM ŻE NIE U KARZDEJ SIĘ SPRAWDZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwik-hej:) To ja Lili:) Niestety zapomniałam tamtego dawnego hasła:) Tak-potwierdzam.Są lekarze, którzy bezbłędnie określają płeć juz nawet około 12 tygodnia. ja jednak poczekałabym do 16 tygodnia przynajmniej. Nasza koleżanka Ronja przeżyła właśnie takie rozczarowanie-w 12 tygodniu była niby dziewczynka a na kolejnym usg okazało sie,ze czwarty synuś(z reszta super chłopczyk)Z kolei moje dziecko wygladałoo bardziej na chłopacz-ale bez jakies pewnosci oczywiscie:) Ewik-ja myslę,ze u Ciebie to kwestia czasu ...i na bank kiedys jeszcze zdecydujesz sie na dzidziolka.A ten, który sie urodzi na pewno bedzie cudny:) Ja zastanawiam sie czy nie pójść sobie jeszcze na usg takie potwierdzajace gdzieś za tydzień.Ale bardziej niz płeć chciałałbym poogladać po prostu Dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik widzę że szukasz wróżki :-p ja ci już pisałam na gg kiedyś. Kurcze mysle że najlepiej to osobiście bo przez internet to nie to samo. Ja już sie przyzwyczaiłam do synka :) wczoraj kupiłam mu dwie pary bucikow, dobrze że ubranka kupowalam neutralne bo i tak nie przepadam za rozem u dziewczynek. A ciekawe czy jest coś takiego że można sprawdzić męskie nasienie i zbadać czy facet ma męskie o żeńskie tej samej jakości, czy to robią tylko w przypadku chorób genetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyba zła wybrałam wróżke bo jeszcze mi nie odpisała :( A w opisie jest ze w 2 godz odpowiada . Wróżba za 8,50zł to może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki nie mialam czasu do was zajrzec wczesniej, w sobote bylam na imprezce , wczoraj z moimi corkami na zakupach a dzisiaj do teraz w pracy:( dziewczyny ja biore wiesiolek i mam strasznie duzo sluzu ale to chyba dobrze na chlopca... co miesic w okresie owulacji milam strasze bole w okolicach jajanikow a w tym miesiacu nic nie wiem o co chodzi, moze byc tak ze nie mam owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×