Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

:) dokladnie, z tym ze u tej bylam osobiscie wiec wiem z dswiadczenia ze jest godna polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u Doeringa tż byłam osobiście, ale historię swoją już wcześniej opisywałam...:D Tak więc jeśli Ewelina poleca tą panią doktor, to ja bym nie miała wątpliwości...Przy kolejnym pewnie skorzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny z pewnością o nich poczytam i na pewno do któregoś się wybiorę...Fakt, wiele w trójmieście jest dobrych,ale czasami człowiek doszukuje się tych najlepszych,godnych polecenia :-) Zmykam,bo zaraz przychodzi mój M.na obiadzik,ale wpadnę jeszcze tutaj...Ciekawią mnie nadal te starania Kaddy,ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Katowic i tu też nie brakuje specjalistów;p ale wiadomo jak jest jakiś lekarz z czyjegoś polecenia to wart skorzystać:) Dziewczyny ja myślę, że jeżeli starania było 24 przed owulką to jest szansa na chłopca bo męskie dotrą tam jak jeszcze nie będzie jajeczka a przy następnym przytulanku już jest się w ciąży bo żeńskie czekały na miejscu na jajeczko. Ale wiadomo to są tylko rozmyślania bo im bliżej owulki tym większe szanse na chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
czesc dziewczyny, ja sobie tak czytam tutaj i czytam i jak ja bardzo zazdroszcze tym ktore pomogly sobie w zaplanowaniu plci, mam nadzieje ze swoje fluidy przeslecie szybciutko na kolejne, ktore tez planuja U mnie 1dc, tak wiec duze szanse i nowe mozliwosci. Od dzis biore wiesiolek 3x1, pije wode z cytryna, testy owul czekaja i ja tez czekam.... na odpowiednie dni na chlopca :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz Kasiu duzo latwiej jesli chodzi o chlopca bo testy Ci pokaza kiedy masz owulacje :) a wtedy ...... i synek gotowy :) Na pewno bardzo szybko Ci sie uda :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
oby sie udalo!!!! Tylko ciekawe ile cykli musi minac aby zaskoczylo no i abym dobrze odczytala test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz testy ?? Ja robilam je nawet jak juz byl pozytywny wynik i dzieki temu wiedzialam kiedy mi sie owulacja skonczyla a testow nie wyrzucalam, trzymalam je dla porownania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeczywiscie wszystko na opak :) Az pozazdroscic, to wlasnie nazywa sie miec szczescie :) Jeszcze raz gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mamo 3 synusiów,ja chętnie poczytam :-) U mnie też było dość blisko owulki,a 3 dni przed to bylo jednak za daleko... Dziewczyny,mam pytanie do mam które mają więcej niż jedno dziecko,otóż jaki jest ten drugi poród,łatwiejszy,szybszy??? I czy faktycznie rodzi się prędzej niż przed wyznaczonym terminem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
ja mam testy paskowe, ale chyba kupie pokazujace buzke, moze bedzie lepiej do odczytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystko jasne....Kaddy nie starała się w dzień owulacji tylko 1 ,2 dni przed....bo jak pisze 11 i 12dc starania a owulka 13\14dc. U mnie było podobnie 1 1\2,2 dni przed owulką...bo 3 dni przed plemniki nie przetrwały w poprzednich cyklach.... W sumie to bardzo pragnę wiedzieć co bedę miała a z drugiej strony bardzo się boję że ta druga i ostania szansa na dziewczynkę minęła... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
ja jednaj jurto podjade i kupie... z usmiechajaca sie buzka, mam nadzieje, ze beda najlepsze, one tez nie sa stosunkowo tanie no ale jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
dziewczyny im blizej, im powazniej to ja zaczynam wariowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym mowisz wszystkie to przerabialysmy :) Ja ciazowy mialam z buzka, po kilku dniach chcielismy zrobic zdjecie na pamiatke i niestety juz nic na nim nie bylo. Ja gdybym starala sie o chlopca to tez bym kupila owulacyjny z buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
moja chec posiadania chlopca jest duza i pewnie jak bym byla w kraju to poszlabym na monitoring a tu to na nic nie mozna liczyc no a juz nie na takie rzeczy jak ja wymyslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
najbardziej to smiesza mnie komentarze, iz po co mi drugie, przeciez coreczka juz ma prawie 7lat, sama sie zajmie a ja ich mam gdzies... ja tez bylam dlugo bo az 14lat jedynaczka i to jest najgorsza rzecz jaka moze sie przydazyc, jak juz mialam ta siostre to bylam najszczesliwsza a teraz uwierzcie mi iz mimo duzej roznicy wieku moja siostra to moja najlepsza kumpela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uk ja testy owu zamawialam na ebayu zwykle paskowe z NHS za 30 szt chyba z 3 funty płaciłam bo robiłam je często. W sklepach i aptekach są naprawdę drogie. Kaddy Gratuluje córeczki :) Fikusowo w 12 tc to wcześnie niby dobry specjalista sie zna ale chłopcy i dziewczynki wyglądają tak samo, ostatnio tu były zdjęcia z takich usg i porównania. Życzę córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja znowu daleko w tyle za wami w czytaniu i pisaniu ale niestety taka mam prace :) nienormowany czas pracy ale milam dzisiaj dzien.... wpadlam w poslizg autem i fecet w tyle nie wyhamowal i wjechal mi w tyl, zbil lampe i urwal zderzak ale mialam nerwa , kurcze a ja auto potrzebuje do pracy.... w mioch dziewczyn jest przerwa 6 lat i to moim zdaniem najlepsza roznica.... dziewczyny ale macie fajnie ,ze nie pracujecie co niektore oczywiscie, ja mam fajna prace ale bardzo meczaca ale gdybym byla w ciazy to poszlabym na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 3 synusiów, widziałam Twojego maila, ale z pewnych powodów czekałam z napisaniem...No ale napisałam i wysłałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyleta 007
Trochę Was podczytuję i jakoś nie mogę zrozumieć dlaczego dziewczyny wierzą w planowanie płci?!? :-\ Jeszcze nie wynalezli cudownej metody na "ot tak sobie" planowanej płci... Może to tylko zbieg okoliczności albo tak po prostu miało być,ale już coraz więcej się słyszy o takich przypadkach że płeć wychodzi odwrotna niż planowałyśmy..... U nas : w dzień po owulacji córka, 3 dni przed owulacja syn i 5 dni przed owulacja syn .... a te trzecie dziecko miało być dziewczynką-zawiodły diety, pozycje, fazy księżyca, częstość zbliżeń itp. Czyli nie do końca tak jest.....a moja znajoma planowała syna w sama owulacje i urodziła córkę.... znam wiele takich przykładów.... NIE WIERZCIE W TE METODĘ! Nie warto się nakręcać,bo to natura za nas decyduje o płci i o tym w jakim dniu właśnie przyciągnie do siebie np.żeński plemnik!!!.. tez stosowałam naturalne metody , byłam na usg 4d wiec o pomyłce nie ma mowy....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa czy nie działa...ale czy nie warto spróbować??? Mnie zastanawia jeszcze jedno...dlaczego z "wpadek" rodzą się częściej dziewczynki :P I to wtedy kiedy kobiety myślały,że to bezpieczny czas, zaraz po okresie...Znam dużo takich przypadków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×