Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

HopeU niebieski balonik to chyba chłopczyk tak? Gratuluje :) Dziewczynki aktualizujcie tabelkę: STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć Lolitka................25...........5.................... ........dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Bernia................34............?..........01.02.2011. ......dziewczynka Kakasia..............26............2..................... .....dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10.... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11........dziewczyn ka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.......................... Wzetka...........34......................... Ewik78............32...........................dziewczynk a/ chłopiec Ewinka_...........33...........................dziewczynk a/dziewczynka Ewelina29.........29..............8.............dziewczyn k a/ Fikusowo..........26........................... Kubolinka..........31........................... Ninka ...........27..............................dziewczynka/ Kate83...............27............5............chłopiec SZCZĘŚLIWE MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30....................................... ........../chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć Lolitka................25...........5.................... ........dziewczynka Sonia_29.............30........ ...9 ...........................dziewczynka Tereskus.............27............5..................... ................... Bernia................34............?..........01.02.2011 . ......dziewczynka Kakasia..............26............2..................... .....dziewczynka Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10.... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11........dziewczyn ka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................30............2.........6.01.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka kasia uk...............32............?....................... chlopiec BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Amulet123........28.......................... Wzetka...........34......................... Ewik78............32...........................dziewczynk a/ chłopiec Ewinka_...........33...........................dziewczynk a/dziewczynka Ewelina29.........29..............8.............dziewczyn k a/ Fikusowo..........26........................... Kubolinka..........31........................... Ninka ...........27..............................dziewczynka/ Kate83...............27............5............chłopiec SZCZĘŚLIWE MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia...... planowana płeć/płeć Mamunia30.......30....................................... ........../chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) Jak patrzę na te tabelkę staraczek to prawie 100% dziewczyn stara się o dziewczynkę...a ile się sprawdzi z czasem się dowiemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uk a ty sie starasz ma dziewczynkę czy chłopca? Bo w tabelce pisze chłopiec a zakwaszanie to raczej na dziewczynkę! Bernia u mnie jest chlopiec :) Cieszę sie, myślałam że będzie gorzej mi sie przestawić ale jest ok.mam syneczka i nie mogę sie doczekać kiedy go utule. Ostatnio tylko miałam znów nawrot płaczu bo dostałam paczkę od mamy, i w tej paczce różowe body, pieluszki z nadrukiem różu i czapeczki. A mówiłam mamie kolory neutralne :) to ona na to że chłopiec też może w tym chodzić i przecież nie było różu tam :) Ja ogólnie nie lubię różu nawet dla dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
jasne, ze na chlopca. To ja juz sama tak namieszalam, ze szok. Musze od nowa poczytac co z tym chlopcem, chyba ze ktos mi szybciutko napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na pierwszym USG w Szkocji bylyscie z mezami?? Zastanawiam sie czy moj maz i 2 letni synek beda mogli wejsc ze mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba12
NIEWIEM CO JEST OD KILKU DNI COŚ MI SIĘ RUSZA W BRZUCH I JAK SIĘPOŁOŻE I PRZYCISNE BRZUCH TO CZUĆ COŚ TWARDEGO I JAK BY BICIE SERCA CZY TO NIE CIĄŻE ALE JA JESTEM PO MIESIĄCZCE POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaba to na pewno nie ciaza, ja jestem w 11 tygodniu i nie czuje zadnych ruchow . Powinnas pojsc do lekarza jesli cie cos niepokoi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelino29 nie wiem jak to jest w Szkocji,ale w Anglii od początku byłam z moim M. na wszystkich usg a także przy porodzie ;-) Teraz chcę na usg żeby dołączył do męża nasz synek 2 letni ;-) ;-) ;-) Na pewno Ci pozwolą,a dla męża i synka fajna frajda zobaczyć siostrę lub brata,hee Żaba ale mnie rozśmieszyłaś swoim opisem, kochana myślisz że serce to kamień które możesz ścisnąć w dłoni i takze możesz wyczuć dziecko dłonią i ścisnąć jak śliwkę??? Kurcze kobieto,przecież Ty masz już dzieci chyba,więc nie powinnaś zadawać tak "dziwnych pytań".Zrób to co Ci poradziła Ewelina... jeśli Cię coś niepokoi udaj się do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaba zrób test ciążowy. Ja daje sobie spokój z tym planowaniem i jak mi się uda w ogóle zajść w ciąże to dam znać. Ja jednak pozostaje przy tym że nie można zaplanować chłopca lub dziewczynki to istny przypadek a wszystkie teorie to tylko domysły a na dodatek sprzeczne bo każde źródła mówią inaczej...wiec według mnie nie ma po co sobie zaplatać tym głowy a potem się niepotrzebnie nastawiać i rozczarować...Bo gdyby była skuteczna metoda to na pewno by została potwierdzona przez lekarzy. A może starając się rzekomo na dziewczynkę tak naprawdę szkodzimy i pomagamy męskim plemnikom i nieświadomie plączemy plany bo może ze sporadycznych staranek była by ta płeć którą chcemy bo w niczym jej nie przeszkadzamy. Może wszystko robimy na odwrót. Nawet przykład kupiłam testy owulacyjne a tam ulotka jak zaplanować płeć i piszą na dziewczynkę kobieta powinna przeżyć orgazm a na chłopca późniejszy orgazm jest dobry czyli na odwrót jak powszechnie mówiono na chłopca orgazm a na dziewczynkę późniejszy czy tam wcale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ninka:-) za odpowiedz, jezeli tak bylo w Anglii to w Szkocji na pewno bedzie tak samo - w koncu to UK (jutro zreszta sie przekonamy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Co tak dzisiaj od rana cicho tutaj??? Dzisiaj jestem nie do życia,chodzę półprzytomna bo o 2-giej w nocy zwracałam jak kot!!! Zachciało mi się świeżych, pięknych,chemicznych i jak malowanych truskawek...no i miałam za swoje! Pomogła miętowa herbata i jakoś zasnęłam,ale rano pod oczami worki treningowe...ehhh Mam nadzieję że chociaż u Was wszystko ok.;-) Piszcie co tam u Was??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzis mialam pierwsze USG :) Prawie 3 godziny przesiedzielismy w szpitalu w Alexandrii. Najpierw spotkanie z poloznymi, masa przydatnych informacji i troche takich mniej przydatnych ;) A potem to juz tylko widok upragnionej dzidzi... USG wskazalo 10,5 tygodnia - wczesnie wiec o plec dziecka nawet nie pytalam. Sprzet byl na prawde super! Biorac pod uwage fakt, ze prawie na pewno byl to doppler... Dzidzia fikala, wiercila sie - jednym slowem byla bardzo zywotna :) Wszystko jest ok, jednak nie bylo drugiego lekarza od badan przesiewowych i za 2 tygodnie mamy kolejne USG. Trzecie 15 marca ;) Caly czas towarzyszyl mi moj maz i 2 letni synek :) Otrzymalismy cala mase ulotek, ksiazek, plyte DVD o karmieniu oraz zdjecie z USG ;) Ninka wspolczuje zarwanej nocy, mi wymioty ustepuja i zaczynam czuc sie juz lepiej. Ostatnio tez jadlam te wielkie, piekne, czerwone i soczyste truskawki :) mi na szczescie nie zaszkodzily ;) Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sie dowiedziałam że moja koleżanka-mama dwóch chłopców,w kwietniu urodzi swoje trzecie maleństwo-dziewczynkę!! Kurczę,normalnie też bym tak chciała...a wiecie co jest najlepsze (i najbardziej irytujące zarazem) ze ciąża była totalną wpadką!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Ewelina,przesiedzieliście te 3 godziny ale jednak było warto ;-) Na określenie płci dzidzi to jednak za krótki czas i za mały dzidziol, hee Nie wiem kiedy mi wyznaczą usg,ale teraz w czwartek idziemy na wypełnienie papierków i może pobranie krwi,brrrr :-( Dzięki Ewelina,teraz już lepiej,opuchlizna z oczu zeszła i jakoś nawet obiad zjadłam... Aganiok wiesz ile takich historii słyszałam,od trzęsienia...i pewnie wiele takich jeszcze usłyszymy ;-) Miejmy nadzieję że i do nas się los uśmiechnie i natura obdarzy nas upragnionymi ...dziećmi ;-) Coś słabo inne dziewczyny dzisiaj piszą czyżby poniedziałkowy dołek ;-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, co do pobierania krwi to ja mam problem z zylami. Dzisiaj mieli pobrac mi 4 fiolki a juz po 2 przestala krew leciec, wiec sie wkula w druga reke a tam tylko kilka kropelek polecialo po czym zrobilo mi sie slabo. Lezalam na kozetce i mnie pielegniarka wachlowala. Nastepne 2 fiolki pobiora mi za 2 tygodnie, az sie boje. Acha i jeszcze mam miec obciazona glukoze takze czeka mnie podwujne klucie :( Ja pierwszy raz dopiero dzisiaj mialam krew pobieana, wiec moze jeszcze cie ominie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) Kurcze ten topik schodzi na dalszy plan i już trudno go znaleśc pomiędzy tylu pytań na kafe.... Ewelina przypomniałaś mi sytuację z pierwszej ciąży...puste żyły i brak krwi i mdlenie....brrr Teraz to mnie porządnie wystraszyłaś,bo wspomnienia wróciły :-( U mnie mdłości jakby mijają i dość dobrze się czuję,tylko ten zapach surowego mięsa przyrządzanego na obiad mnie przeraża i wprawia o mdłości... Najgorsze jest to że u mnie w rodzinie chcą bardzo wnuczki,bo ostatnio sami wnukowie się rodzą i boję się że ich trochę zaskoczę jeśli to będzie synek...:-( Wczoraj moja chrzestna wysłała mi paczkę z ciuszkami dla dziewczynki,bo niby jest przekonana że to będzie córka...a w czasie ciąży mnie nie widziała i co ona tam wie... Trochę przytłacza mnie presja przed którą stawia mnie rodzina :-( W sumie wczoraj trochę pogadaliśmy przez tel.i przedstawiałam im tę inną opcję,po czym stwierdzili że im to obojętne ,aby zdrowe było... Ale ja wiem swoje czego oni pragną! W sumie ja też wolałabym dziewczynkę,bo wtedy byłabym spełniona ,ale jak będzie synek to i tak będzie nasz malutki i kochany ;-) p.s dziewczyny piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
hej dziewczynki, to ja podbije troche statystyke coby topik calkiem na sam dol nie zszedl;) dzis bylam na normalnej wizycie u gin, i dziewczynka caly czas dziewczynką jest:) chyba powoli zaczynam w to wreszcie wierzyc... :) tak wlasnie doczytalam ze od lutego o 16% wzrasta vat na ubranka niemowlece (do rozmiaru 86) no i mysle, czy nie wybrac sie na jakies male zakupy dzidziusiowe i troche tych cudnych dziewczecych ciuszkow po starych cenach kupic (choc jestem typem co to nie lubi zapeszac i troche za wczesnie to dla mnie, no ale ten wzrost cen...):) Ninko - u mnie tez byla presja, bo moja tesciowa nie ma jeszcze zadnej wnuczki a juz 4 wnuczkow, no i moja mama ma wiecej wnukow od wnuczek... ale ja sie tej presji nie dawalam, bo przeciez nie jestem od tego zeby spelniac czyjes wymagania, sama chcialam miec ta corcie, o rodzinie nie myslalam i mamie nawet powiedzialam, ze bedzie napewno drugi chlopiec wiec niech sie nastawi, i po gadaniu bylo;) A tu taka niespodzianka:) Aganiok - duphaston dostalam tak profilaktycznie, w zeszlym roku stracilam wczesna ciaze i gin dmuchala na zimne, powiem Ci, ze szczesliwa bylam jak go juz odstawilam, bo wydaje mi sie, ze u mnie potegowal mdlosci dziewczyny ciazoweczki, jak sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaddy,własnie mi też się wydaje że ten dupek mi nie służy..:( Pomijając tą nastolatkową cerę mam mdłości...od południa do wieczora...!? Rano czuję się świetnie,wszystko mogę jeść a po 12.00 to jest już masakra :( No i psychicznie jakaś taka przybita chodzę ,niby się cieszę ale jakiś taki wewnętrzny niepokj mnie męczy.... Ja też czuję presję zewsząd,wszyscy znajomi powtarzają "teraz to już musi być dziewczynka,będzie-zobaczysz..." Wiem że mówią to co ja chciałabym usłyszeeć ale niekoniecznie od nich...eeech,nie dogodzisz ...Teściowa też ma tylko moich chłopców....moja mama chciałaby wnuczkę ale bardziej dlatego że ja chcem bo od mojego brata już ma małą złośnicę ;) Jedynie mój mąż pozostaje bezstronny właściwie,dla niego syn to duma,bez względu na to czy drugi czy trzeci a córcię chciałby dla mnie bo wie że byłabym szczęśliwa,że moje marzenie spełniłoby się :) I mówi że jest pewnien że to córka i że jeszczse wspomnę jego słowa...oby...oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy ktoras z was zaciazonych zaszczepila sie na swinska grype ??? Mnie wczoraj troche nastraszyly te polozne, powiedzialy zebym lepiej sie zaszczepila bo jest to nadal duzy problem i obecnie w szpitalu znajduje sie kilka chorych kobiet w ciazy :( No i mi namieszala w glowie !!! Co wy o tym myslicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja się nie szczepiłam i nie szczepię. Chyba nie ma co panikowac...na zwykłą grypę umarło i umiera dużo więcej osób-ale o tym sie juz tak nie trąbi. Aganiok-nie daj sie presji!!!!! Ale cos czuje po objawach,ze to moze byc dziewczynka. U mnie było bardzo podobnie-i z nastrojami i z cerą a nawet z mdłosciami.Z chłopcami było inaczej. Ale oczywiscie-nie pisze po to aby Cie jakoś nastawiać na dziewczynkę;)-choc życzę Ci jej bardzo. Kaddy-ja tez mam jutro wizytę i zobaczymy czy moja jest nadal NIĄ:) Ty mozesz juz spokojnie kupowac ubranka...chociaż ja też jakies drobiazgi juz kupuje:) Na kiedy masz termin? Ewelino- to super,ze juz widziałaś sie z dzidziusiem:) Zleci Ci do nastepnego usg szybciutko-a wtedy moze już cos bedzie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) a u mnie dzis jest 12dc i ostatni dzień staranek. Tak sobie przynajmniej planowałam. Troche mam mieszane uczucia co do testów owulacyjnych bo mam je z allegro i nie dowierzam im jakoś. Przed wczoraj 2 kreska była prawie nie widoczna, wczoraj juz ja było widać i boje się zeby dzisiaj jak zrobie test nie wyszedł pozytywny bo wówczas znowu nici z ciąży. Mam nadzieje że dzis jeszcze bedzie test negatywny. Normalnie mam juz dosyc tego sprawdzania sluzu, testowania i seksu -bo dzis ten dzien. Jesli chodzi o sluz to już jest go sporo i jest śliski. Zobaczymy... Jeśli chodzi o świnska grype to też mam pewne obawy ale staram sie nie panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze dziewczynka potwierdzona kady.... u ciebie kibicko tez bedzie .... nie mam zbytnio o czym pisac... zycze wymarzonych corek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicko35,staram się myśleć o oczekiwaniach innych,nic im do tego. Jak dotychczas to moja ciąża przebiega raczej podobnie jak z chłopcami,z tego co pamiętam oczywiście bo to dopiero początek,7-8 tydzień. W czwartek jadę do polecanej gin prywatnie,nie zamierzam prowadzić u niej całej ciąży,zalezy mi jedynie na konsultacji bo w tym szpitalu namieszali mi w głowie i do tego ten wypis jakiś niejasny...? W następnym tygodniu idę do mojego gina i zobaczymy co on powie,może wrszcie będzie jakiś wspólny mianownik i w końcu będe mogła być spokojna że faktycznie nic takiego się nie dzieje i dzidziuś zdrowy :) Kurczse...miałam taką ochotę na bajaderkę...kupiłam,zjadłam 2/3 i chyba zaraz wszystko zwrócę...bleeee :( Niech to się wreszcie skończy :( Co do szczepień to moja ogólna i ginek odradzają. Miłego wieczorku dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok - Ja tez bym poszla prywatnie na twoim miejcu zeby miec pewnosc ze to nic powaznego. Ja mam prawie 12 tydzien i zawsze wieczorem mam problemy z zoladkiem i prawie codziennie jeszcze zwracam :( A co do tych szczepien to mi polozna namieszala w glowie rowno . To jest ciekawe ze w pl odradzaja a w uk zalecaja . Moja znajoma zaszczepila sie na 2 m-ce przed ciaza i poki co jest ok, latem urodzila dzidzie :) Ale ja jakos nie do konca ufam tym szczepionka ... Dzieki dziewczyny za wasza opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina a ty miałaś ten scan prywatnie czy nie? Bo u mnie ani ulotek ani płyt nie dali, scan jak scan , później drugi i do widzenia. Chyba ze cosby die działo. Ja też sie nie chciałam szczepić i pytali dlaczego. Też nie jestem przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i chyba z moich staranek znów beda nici :( Wyszedł test pozytywny czyli owulka się pojawi. Miałam jeszcze dzisiaj próbowac ale teraz to juz za pozno :( Powiedzcie czy testy o czułosci 25 to sa te czułe czy z tych słabszych bo juz sama nie wiem. Kurcze ostatnie przytulanki były 11dc rano o 4,30. dzis jest 12dc a owulka jak sie jutro nie pojawi to d....a Chciałam aby były 2 doby a tu znów bedzie wiecej i nic z tego nie wyjdzie, ech... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×