Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gonia 35 a Ty jak dałaś na imię córką ? Ninka Bianka Bardzo ładne imię :) mi się ogółem jeszcze Samanta Podoba ale nie wiem :P ale nastawiam się dla Dziewczynki raczej na Wiktorie lub Nicole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek hmmmm moze na drugie?:) chociaz moja kolezanka ma zbynia, jest taki smieszny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia 35 to masz na odwrót bo Ty tylko Dla syna a ja Tylko Dla dziewczynki :P a co do Zbyszka na drugie pierwszy syn nie ma Drugiego to i drugi nie bedzie miał :P przynajmniej mniej pisania bo nazwisko mam aż 10 liter i za dużo by Pisać musiał :D a wiesz co jest u mnie śmieszne że jak mi wszyscy tak gadaja że napewno bedzie dziewczynka to ja na złosc chce urodzidz syna :D jestem inna...:P a pozatym u nas za dużo bab by było a mój by był rodzynkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko z Samantą to problem bo jak to imię zdrabniac ?? :P a Wiktorie można Wikuś,Wikunia ,Wiki a Nicole, Nikuś a teraz z Nikolą zajarzyło mi się drobnienie Cola nie no ja już mam dzisiaj pomysły że głowa Boli :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo ja z wyksztalcenia nauczycielka jestem moze dlatego mi ta nauka w glowie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki fajnie się z Wami gada, ale muszę znikać bo dziecko muszę położyć spać...tutaj w uk mam godzinę 21.28 Do jutra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka Dobrej Nocy życzę :) To fajnie masz że Tobie tak ładnie chodzi spać moja mała kochana paskuda siedzi na dole u babci i buszuje razem z Tatą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) widzę, że dyskusja na temat imion się rozwinęła:) Ninka Bianka super imię! Moja bardzo dobra koleżanka ma tak na imię i chyba też tak dam na imię jeżeli będę mieć córkę. Chociaż podoba mi się też Lenka, Nadia, Noemi:P stąd też moje pseudo:P mój mały byszuje i rozwala wszystko wokół siebie:) dzisiaj sobota i wielkie sprzątanie u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, imiona super, ale ja bede wybierac dopiero jak zaskocze a teraz poki co to zastanawiam sie czy sie udalo... do testu musze jescze poczekac ale moja intuicja mi mowi, ze jednak sie nie udalo... Mam do Was pytanie, podczas wizyty u gin, dala mi duphaston na uregulowanie cyklu i na polipa, czy sadzicie ze powinnam go brac> Ona kazala mi go brac od 16dc ale jakos dzis jest 19dc i go nie biore, Co robic brac czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o imie dla szkraba to my tez juz mamy Nadia lub Nicolas :) Nadia juz ponad 2 lata czeka wiec moze tym razem :) A moi synowie to Dawid i Natan :) Kasiu ja Ci nie pomoge bo pojecia nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie pomogę Ci bo niestety nie wiem. Bylam ostatnio u gin i chyba mi tez proponowal ten lek na uregulowanie cyklu i anty jeżeli się go odpowiednio weźmie, ale nie pamietam na 100% myli mi się ten lek z Luteiną;p ja na początku ciąży Luteinę brałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podzielę się z Wami pewnymi informacjami. Moja mama zawsze stosowała kalendarzyk małżeński. Pytalam się jej jak się starała o mnie i o moją siostrę. Mówiła, że przy mnie nie pamieta dokładnie, ale z moją siostrą zaszła w ciążę w 10 dc, przy czy owu była 11/12. Współżyła codziennie do 10dc i tak naprawdę mówi, ze miała nadzieję, że nie zalapie(czyli wpadka:)) więc coś w tym jest...osłabianie plemników i conajmniej doba przed owu wtedy są większe szanse na dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olma-mama
Hej- zastanawiam sie czy są może jakies suplementy d. lub dieta dla mężczyzn zeby wzmocnic te żenskie a osłabic męskie plemniki?..., bo czemu mam sie sama meczyc. A ja mam ten walmark i powinnam brac 1 tab. dziennie, moze wiecej bo ja jeszcze karmie..? Ja jak kochalam sie z M. co dziennie to jakos przez pol roku nie zachodzilam , a jak byla przerwa i pare dni po @ wrocil to wtedy zaciązylam przy pierwszym i drugim dziecku. To sie teraz zastanawiam czy jak bede tak oslabiac jak radzicie to czy wogole kiedys zajde... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olma-mama
Moja mama tez probowala stosowac kalen. mał. i stad ma 7 cór , kiedy by tego nie robila to lapala te zenskie, nie bylo sposobu.Nie kochali sie caly cykl, a kiedy juz wyliczyla ze za 2 dni ma przyjsc @ i po tym seksie juz @ nie bylo.-masakra! ale fajnie miec tyle siostr.Mam tez brata -rodzynka typowego mamin-synusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :-) Goniu jeszcze jak byłam smarkulą to strasznie podobało mi się imię Pola...i tak nazywałam swoje lalki,ale widzocznie z wiekiem się zmieniło :-p Noemi, imię Nadia też mi się podoba i super brzmi ;-) Kasiu ja także Ci z tym nie pomogę,bo nie mam pojęcia, nigdy tego nie stosowałam...nie miałam polipów,a @ i tak miałam rozregulowany i nieregularny,ale z czasem przyzwyczaiłam się do tego. Ewelino Nikolas też fajnie ale jak mam Nikodema (Nikusia) a Nadia też fajnie ;-) Natan bądz podobnie Jonatan... super ale moja przyjaciółka ma Natana, więc nie mogę zgapić tego imienia,he ;-p Noemi a moja kumpela ma dziewczynkę z dnia owulacji i co ty na to??? Trudno jest tak zaplanować płeć...i tylko garstka ma szansę na upragnioną płeć...niestety! Olma-mamo jak się cofniesz parę ładnych stron wstecz to tam dziewczyny już coś pisały o dietach i suplementach dla facetów... Dzisiaj jakoś jajniki mnie bolą, ulgę przynosi tylko leżenie, apetyt coraz większy..wczoraj o godz.23-ej miałam ochotę na bigos z mini parówkami...no cóż musiał mi mój M. iść podgrzać... ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ale się spisałyście :D Mam mase czytania. Aganiok trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. Musi być. Mi się podobają imiona Mirella, Liliana, Martynka moze Marika. Dla chłopców już nie mam pomysłów. Może Olivier. A tak poza tym za kilka dni się okaże czy coś zmajstrowałam. Dzisiaj jest mój 23dc. Jeśli za 2 dni nie dostane @ to będę testować. jednak coś czuje, ze nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, w 5 dniu od skoku temp. lekko pobolewał mnie chyba jajnik z lewej strony. Czy to mógł być objaw implantacji? Czy już sama się wkręcam. Dzisiaj jest 23dc i też czuje jajnik z lewej strony ale teraz to myślę, ze to oznaka zbliżającej się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu...dziękuję ,chętnie poczytam ale nie wchodzi mi ten link,nawet jak przekopiuję do przeglądarki....?? Co do leżenia to niestety,nie mogę sobie pozwolić na nie non stop,jak wiecie,jestem sama z dziećmi,mama pracuje na zminany,na dwa etaty,jedynie teściowa na emeryturze ale do pomocy się nie garnie :( Na szczęście mam bardzo grzeczne dzieci,starszy bardzo mi pomaga więc na mojej głowie są normalne obowiązki jak każdej innej matki ucznia i przedszkolaka. Dzisiaj skonsultowałam się z paroma osobami i doszłam do wniosku że mój lekarz przedwcześnie spisał mojego groszka na straty,ja zamierzam walczyć,wszelkimi sposobami,jeśli będzie trzeba-zmienię lekarza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok faktycznie nie wchodzi ten link a nie moge znależć gdzie to było. Wypowiadało się tam duzo dziewczyn które miały krwiaki i wszystkim się udało dotrwac do konca i urodzic zdrowe dzieci. Musiały duzo leżec, brały duphaston i jakieś zastrzyki. Przewaznie krwiaki się wchłaniały. Walcz bo nie mozesz pozwolic aby stało sie coś złego. nawet zmien lekarza jesli trzeba bedzie. A ja o godz 17 dostałam takie brązowe plamienie :(, Dziś jest 23dc, 10d po owulacji i tempka wysoka ale coś czuje ze jutro pojawi się @ i znów wszystko do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok11 moje wielkie gratulacje za podjecie trafnej decyzji :) Dasz rade. ja w ciebie wierze i trzymam mocno kciuki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka zawsze są jakieś wyjątki od reguł, a mam świadomość że nie da się zaplanować płci na 100% tylko zwiększyć szansę:) a czasami zdarzają się pomyłki w obliczeniach. Powiem, że zaczyna mnie to męczyć, ale może jak odpuszcze to będę żałować, że nie spróbowałam. Aganio ja bym jednak skonsultowała się z innym lekarzem, poszukaj może przez te strony gdzie są opinie o lekarzach, ja np tak znalazłam swojego lekarza, z którego jestem bardzo zadowolona. Co tam jeszcze u Was macie jakieś nowinki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×