Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Daria a skąd wiesz że codziennie się kochali? moze na a 2 dni przed owulką dali sobie luz by naładować baterie a po owulce (jak już było zapłodnione jajo z dziewczynką) dalej do końca działali????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam ale teraz mieszkam niedaleko :P ja jestem teraz w ciazy w 17 tc i jeszcze nie wiem co mam z Tym że ja miałam monitoring cyklu i u mnie było tak że w piątek bylam u gina i w pon kontrola czy owu była w sobote kochaliśmy się ostatni raz a w pon na kontroli miałam, swieżą owulke więc napewno jeden dzień odstępu był :P a co bedzie dowiem się dopiero 8 marca :P to już moja druga ciaza pierwszego mam synka ale teraz też mi się wydaje że syn ale wszyscy mi mówią że baba będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka bo mieszkali jeszcze z nami a pokoje mamy do góry a pod ich jest łazienka i było słychać hahaha a tak na poważnie to my gadamy na takie Tematy :P a pozatym kochając się codziennie ja tam nie widze szansy na dziewczynkę :P mój syn z takiego poczęcia jest bo my też codziennie kiedyś i to nawet po pare razy i zabezpieczenie pękło i jest Aruś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem głupia widać że ciąza zaburza mi myślenie ale przykład dałam hahahahahah przeciez jak z zabezpieczeniem to nie było wcześniej plemników w środku teraz dopiero sobie tak to przeczytałam hahahahaha nie bierzcie jednak mojej 1 ciazy pod uwage :P Ninka a to z cerą to jest nie prawda chociaż zupełnie inaczej jest w tej ciązy niż jak z synem byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria no bo się zbaezpieczaliście :P Proste :D Tak więc z wcześniejszych przytulań nie mogło być plemniczków... ;) Z resztą nie jest powiedziane nigdzie,że na 100% musi się udać...Gdyby tak było to każdy miałby wymarzoną płeć...a jak widać tak nie jest... Gonia no w samą owulkę na synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama np.miała plamy na twarzy i z ze mną jak była w ciąży i moją siorką, a z moim bratem była piękna na twarzy i wszyscy jej mówili że syn będzie ,he ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z moja dwruga cora bylam ladna na twarzy i wszyscy mowili ze syn i co , corka hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak to bedzie ze mną bo z synkiem wygladałam wręcz kwitnąco, a teraz moja cera jest tragiczna, i są mdłosci, czego nigdy nie miałam z synkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka mi się teraz strasznie szybko włosy przetłuszczają mdłości nie miałam ani w pierwszej ciaży ani w tej :P ale w tej jestem strasznie wybredna , potrafie cos jeść a za chwile już mi nie smakuje raz pije cytrynowąż orenżade a za chwile też mi nie smakuje i mam tak ze wszystkim i apetyt tez mam mniejszy jem tylko jak czuje że jestem naprawde głodna :D więc jestem ciekawa czy syn czy córka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz Daria jak bedziesz wiedziała co bedziesz miała :-) i oczywiście życzę córeczki, a Tobie Goniu upragnionego syneczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka napewno napiszę :D a Ty w którym tc jesteś?? no ja mogłam juz teraz jak byłam wiedziec ale dupa bo się dzidzia plecami odwróciła i spała na usg a nastepne dopiero 8 marca usg bede miała a gin powiedział że wtedy mi już na 100% mi powie nie zależnie od tego jak się ułoży więc bede miała prezent na dzień kobiet haha albo może jak w dzień kobiet bede miała powiedziane to jednak się okaże że baba bo w końcu dzień kobitek :P było bytanie o szkołe rodzenia nie słyszałam bo ja wogóle nie chodziłam ani teraz też nie chodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia 35 a ja mam pomysł jak bedziesz miała córke a ja syna to może zrobimy wymiane ???? :D hahaha żart nawet 2 bym nie oddała Tylko u mnie problem z imieniem dla drugiego syna :D bo dla dziewczynki może i popularne ale te mi się podobają Viktoria lub Nicola a Dla chłopca nie mam pojęcia mam już Arka a inne mnie sie nie podobają zbytnio :P a jak mi się jakieś podoba to ma sąsiadka i załamka :( a wy macie juz jakieś Typy :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ok:)) moj synek bedzie Franciszek-Jan:) ale kiedy to bedzie :(ja bardzo chcialabym miec trzecie dziecko ale moj facet dorasta do tej decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek fajne imię :) a co powiesz o ziemowicie tzn ziemku bo to mi się nie podoba a gdzieś ktoś pisał że takie da :P oczywiście to był temat na kafe wogóle niektórzy to imiona z kosmosu teraz dają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie odpada Mikołaj,Dawid,Patryk,Olivier,Daniel,Gracjan,Stefan,Antoś, Adrian bo to mój brat :P zastanawiam się czy głupio by wyglądało jak bym dała imię po moim tacie Zbyszek hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×