Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Miało być minutkę temu :P Ciąża mi rozum odbiera,co innego myślę a co innego piszę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - jestem z Toba tak czy inaczej pamietaj🌼 dorotka - olej jakies głupie teksty, mogła sobie babcia uraodzic sama co chciała a teraz niech nie komentuje:P ninka - ja mam problemy z otarciami i potem długo czuje dyskomfort, nie wiem czemu tak mam czy ja mam tam za ciasno czy mąż ma budowę za dużą:O w kazdym razie lubrykanty powoduja ze nie mam zadnych otarc nigdy wiec sobie stosowałam a co... no ale juz nie bede:P hope - ciesze sie że synek grzeczny:) to moze niedługo do nas wrócisz i zaplanujesz dziewczynkę?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin na 30 marca...ale brzuchol czasem czuje ...dzis znow nospe wzielam...hehe ma czekac przynajmniej do srody bo mama bedzie moja . HopeU ja tez myslalam wciaz jak u ciebie.... fajnie tej babce ze corcia jej sie trafila. pozazdroscic! eh ty bedziesz miala jeszcze swoja szanse i wierze ze ja wykorzystasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU Fajnie ze synus sie dobrze chowa :) ewik Ty juz tez nie dlugo bedziesz tulic swego synka :) Zazdroszcze Wam a ja jeszcze drugie tyle musze czekac zanim ujrze swojego szkraba :) Juz nie moge sie doczekac wtorku :) mam nadzieje ze poznam plec :) Bo chce zakupy zaczac robic, pokoik dla dzidzi itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja robiłam test i negatyw :( tempka trochę wzrosła 36,8 ale nic z tego...no cóż za 3 dni zacznę nowy cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :-) HopeU no właśnie jak napisała Aganiok że na leżaczek nigdy nie jest za wcześnie...pamiętam jak było z moim synkiem-bardzo bałam się go w leżaczek włożyć,bo myślałam że malucha uszkodzę,złamię...takie uroki i przewrażliwienie miałam z pierwszym dzieckiem...ehh :-p Jak tam po balu?...ucałuj od forumowych ciotek swojego synka ;-) Ni_ka dobrze że wytłumaczyłaś bo ja myślałam ze masz "tam" za sucho, stąd te stosownie nawilżaczy,he ;-) Ewik...to już jak rzut beretem...niedługo będziesz miała szkraba przy sobie...a może za jakiś czas znowu tu dołączysz ;-) Ewelina ja mam jeszcze dłuższą drogę niż Ty...zanim poznam płeć dzidziusia (dopiero 5-go kwietnia).A jak będziesz miała synka (oczywiście trzymam kciuki za dziewczynkę ;-)) to ciuszki masz po swoich synkach czy kupujesz wszystko???Ja mam zostawione po swoim synku ciuchy,ale z miłą chęcią je posprzedaje i kupię coś dziewczynkowego :-p ;-) :-) Myszka a może powinnaś się trochę zbliżyć do owulki...u mnie 3 dni to było sporo czasu i plemniki nie przeżyły...Jesteśmy z Tobą :-) Dziewczyny jak ja nie lubię poniedziałku,wszystko zaczyna się od początku...już bardziej wtorek :-p Coś mnie rano na słodycze naszło i właśnie zajadam rodzynki w czekoladzie,mniammm. Pogoda jakaś do bani...zimno i bez słoneczka...a w pl.nawet do +17st.C. :-p Brzucho mi się zrobił jakiś wielki,że nie widzę swoich stóp,he Wczoraj miałam powtórkę z rozrywki : ból głowy,ale wzięłam tabletkę i przeszło. Non stop patrzę na zdjęcie z usg i dopatruję się tam pisiaka, choć zdjęcie jest zamazane...ale mam nadzieję że już na połówkowym dowiem się co tam siedzi...już bez względu na płeć :-) Która teraz będzie miała najwcześniej usg...Ewelina, Fikusowo czy ktoś inny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle Ninka ze ja bede pierwsza bo to juz jutro :) Ja po mlodszym synku mam pelno ciuszkow bo wszystko odkladalam az do teraz :) W pl mam ciuszki do 3 mca zycia wiec chyba te calkiem malutkie i tak kupie tutaj. Najwyzej przebiore jeszcze te w pl i co ladniejsze przywioze a reszte na allegro wystawie i mi sie czesciowo zakup zwroci :) Z rzeczy dla dziecka to mam tylko wanienke i lozeczko, wiec wszystko musze od nowa kupic... Ale pocichu sie ludze ze tym razem to coreczka bedzie :) Jutro sie okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka,trzymam kciuki jutro za "bułeczkę" :P Ja też mam jutro wizytę u gina ale to dopiero 16tc więc wątpię żeby coś dojrzał na usg2D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo rannnyyyyy Ewelinko jak to zleciało ;-) Czekamy z wielką niecierpliwością na wieści i będzie córka,zobaczysz!;-) Aganiok myślę że w zupełności powinno być już widać w 16tc...przecież w 12tc już coś tam można przewidzieć.Wypatruj kruszynki i daj znać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę Ninka żeby mi powiedział,to jeden z tych lekarzy którzy jak nie są pewni-nie mówią po prostu,od niego najprędzej dowiem się dopiero po 20tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki sliczne dziewczyny :) Ja juz sie doczekac nie moge :) Ja rowniez mysle ze masz aganiok szanse cos jutro zobaczyc i rowniez trzymam kciuki za dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka i aganiok mam nadzieje ze wam się udało:) Trzymam kciuki. Ja też mam za tydzień we wtorek wizytę ale u mnie to będzie jeszcze za szybko aby cokolwiek zobaczyc.Mnie również zżera ciekawośc co noszę w brzuszku ale nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekac ;) Pozdrawiam was dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka 29 to trzymam kciuki za jutrzejszy dzien :D :D oby poszlo po Twojej mysli myszka czasami testy wychodza dopiero w dniu lub dzien po @ pozytywne, wszystko zależy kiedy było zagnieżdżenie , wiec jeszcze masz szanse Aganiok ten 16 tc to jak najbardziej, byle dzidzius byl dobrze ułożony i chciał pokazać :D :D u mnie 20 dc w tym 5 dni fazy lutealnej, zobaczymy, w tym cyklu jakaś baardzo spokojna jestes :) ewik78 JUZ koncówka dla Ciebie, ekstra, zobaczysz że synuś bedzie mega spokojny, nieuciążliwy i od razu zakochasz się w nim po uszy i nie zamieniłabyś go na żadną córeczkę. Widzisz nie zawsze jest nam dane to co wymarzymy, ale dane jest nam to co dla nas najlepsze. Wiem, ze jest tak jak piszesz, że zawsze jest nadzieja, dopóki nie znamy płci, a potem mimo całego uporu rozczarowanie. Ja mimo iż myslałam, że starsznie pragnę córci, to teraz już nie jestem taka pewna :) jak mój młodszy Misio wchodzi na kolanka całuje i świata poza mną nie widzi, to czasami myślę że super byłoby miec kolejnego cycka mamusi. Chcę mieć trzecie dziecko, ale oczywiscie staranka na corcie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie,niestety moje maleństwo nie chciało współpracować i nadal nie wiem czy jest chłopcem czy dziewczynką ;) Pozostaje mi czekać do 29 marca,na 3D. Ewelinka,czekamy na wieści od Ciebie i trzymamy kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum zacichło...chyba wszystkie czekamy na wieści od Ewelinki, w sumie nie wiemy na którą godzinę miała to usg ale moim zdaniem jest zajęta obdzwanianiem rodzinki albo już szaleje w sklepach na dziewczynkowych zakupach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina jak tam Kochana? dawaj newsy szybciutko:):) cos czuje, ze sa dobre:) Ninka, Ewik - jak u Was z tymi bolami? U mnie ostatnio masakra, silny bol spojenia, pachwin promieniujacy tez na plecy... normalnie zalamka, nie mozna chodzic:( przeraza mnie mozliwosc bycia unieruchomiona po porodzie przez dlugi czas... no i jeszcze tyle czasu przede mna:( jutro ide do gin ale watpie czy cos pomoze... Aganiok- ale z maluszkiem wszystko dobrze? To najwazniejsze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Fajnie się was czyta :) Pomimo tego że nie znamy się osobiście, gdy czytam Wasze posty, mam zawsze przed oczami portret każdej z Was ( jakoś tak samo mi się poukładało :) ) Niestety, mam tak chol...... zabiegane dni że dzisiaj po prostu rzuciłam wszystko i przespałam 2 godz. bo juz padałam z nóg. U mnie 21tc i 2,300kg na plusie, a brzuszek już całkiem krąglutki :) W poniedziałek 21, mam usg połówkowe. Mam nadzieję że poznam płec mieszkańca mojego brzuszka :) Nie mam większych złudzeń że będzie dziewczynka, ale zawsze pozostaje cień szansy. Nawet już podświadomie dobieram kolory pod chłopca bo nie chce się zawieść. Postanowiłam że jak będzie chłopiec, to olewam niebieski, błękity i takie tam nieba na rzecz brązów, beży i zieleni. Pozdrawiam was dziewczyny goracalaniachno. Pa Ewik jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaddy,dziękuję,z dzidziusiem wszystko w porządku,miał w głębokim poważaniu Pana doktora,ten próbował zaczepiać,sprowokować do zmiany pozycji ale bezzskutecznie ;) Nie miałam nadzeji że poznam dzisiaj płeć,raczej nastawiam się na to 3D No i mogę nareszcie odstawić duphaston :) kubolinko,główka do góry,szanse na dziewczynkę są zawsze,każda z nas ma nadzieję ale to dobrze jak nastawiasz się na chłopca,zaskoczenie będzie milsze czego bardzo Ci życzę :) Też mam przeczucie że wieści od Ewelinki będą dobre,może z tego wszystkiego o nas zapomniała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no wlasnie co u Ewelinki wiecie jak czytamto forum od 2 lat to brak odzewu oznaczał zawiedzenie :( Ale mam nadzieję, ze Ewelinka to przełamie i da nam dzisiaj Super wieści Aganiok jeszcze doczekasz się i tym bardziej bedziesz sie cieszyć, coś czuję ze bedzie to córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monico (nie) dziękuję ;) staram się o tym nie myśleć ale to baaardzo trudne...rozbawiło mnie dzisiaj to moje maleństwo ;) albo jest strasznie leniwe albo uparte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) A ja myślę że Ewelina się upiła z tego szczęścia że ma upragnioną dziewczynkę i poszła spać,heheheheee :-p Aganiok osz kurna,ze ci się dzieciątko nie chciało pokazać,ale może tym lepiej,bo może zostanie ci to wynagrodzone ;-) Kaddy te bóle nadal mam ale może szczęście w nieszczęściu nie prądkują mi na plecy,najgorzej jak dużo się nachodzę..albo przy ubieraniu.Pytałam swojej m\w czy to ok,ale ona powiedziała że tak jest czasami przy drugim,trzecim itd.dziecku i tyle :-( i nic z tego nie wiem! :-( Kubolinko wiesz,ja też sobie w głowie rysuję obraz każdej z was i tutaj na tym forum czuję się najlepiej ;-) Kurcze dziewczyny macie połówkowe przede mną...a ja tyle czasu do.... No cóż trzeba czekać,bo w najbliższym czasie nie wybieram się do pl. Czekamy na wieści od Ewelinki...chyba że jak wytrzezwieje i minie jej kac to się jutro odezwie,hee :-p Ewik jak tam u ciebie,jeszcze jakoś dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...Ewelinka o nas zapomniała :( Dziewczynki,mam taką stronkę http://calendar.zoznam.sk/lunar-pl.p...&y=11#December ona już wcześniej pojawiła się na cafe ale jestem ciekawa waszych opinii,absolutnie na tym nie bazuję, to tylko zabawa możecie zobaczyć czy wam się zgadza,wystarczy sprawdzić w jakim znaku zodiaku był księżyc w momencie owulacji (kiedy nastąpiło poczęcie) Męskie znaki to: Baran, Bliźnięta, Lew, Waga, Strzelec, Wodnik, a do żeńskich należą: Byk, Rak, Panna, Skorpion, Koziorożec, Ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny !!! Dopiero wrocilismy, kilka spraw jeszcze po usg do zalatwienia bylo, potem u znajomych sie zasiedzielismy... A u nas jak u Beckhamow :) trzeci syn :) I nawet z usmiechem to przyjelismy, bez jakiegos rozczarowania czy czegos takiego - chyba dla tego, ze mam takich kochanych chlopakow :) Teraz ja trzymam za Was kciuki :) Mam nadzieje, za Wam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka-GRATULACJE!! Masz rację,chłopcy potrafią być przekochani :) Najważniejsze że Ty nie czujesz się rozczarowana,mam nadzieję że jeśli mi też się nie udało z córeczką-będę umiała do tego podejść tak samo jak ty :) Całuję mocno i wszystkim życzę dobrej nocy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie:) Ewelinko - podejscie super, tak trzymac! gratuluje zdrowego syneczka, chlopczyki sa super i to jest fakt:) Przypomnij nam moze jeszcze jak staranka wygladaly... zreszta staranka staraniami a co ma byc...;) jeszcze raz gratuluje!!! Aganiok - no z tego kalendarza to jak nic syn mi wychodzi, jak zreszta z wszystkich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki sliczne, Staranka byly na 2 dni przed pozytywnym testem owulacyjnym, byc mooze to za krotko... Ale i tak jestem najszczesliwsza mama na swiecie :) Wracajac smialismy sie z mezem, ze za kilka lat nawyzej kupimy jakies wieksze auto z miejscem dla malej ksiezniczki ;) Zaprzyjazniony sasiad Szkot na wiadomosc o trzecim synu pogratulowal nam serdecznie, zartujac przy tym ze jeszcze dziewieciu i bedzie wlasna druzyna futbolowa - oni tu maja bzika na punkcie pilki noznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko ja rowniez gratuluje i zazdroszcze podejscia do tematu,ale co do chlopcow to wiem co mowisz moi tez cudni uczuciowi wrazliwi...ten mniejszy jeszcze dopiec potrafi ale ten starszy to nie oddam go nikomu!!! mezus mial urodziny w nedziele,pamietal odlicza i zrobil mu piekna karteczke ktora jak czytalam to plakalam ! tyle pieknych slow!! eh mowie wam! z reszta przytulac sie do tej pory lubi i nie wstydzi nawet pod szkola!! co ja bede pisac wam jak wy juz dobrze wiecie jakimi cycusiami sa chlopcy.... corcie to ja jedna bym chciala i to nie dlatego ze chlopcow nie chce....chce i ciesze sie ze ich mam! ale teraz juz myslalam ze jest kolej na core! hehe myslenie mi nie wychodzi chyba hehe! a jak ja sie czuje czy daje rade jeszcze?! swietnie sobie daje rade ...choc brzuchol wisi widac juz :-))! co do kosci lonowej to jakby mniej bola a ja nie odpoczywam nic a nic! wrecz przeciwnie ,w domu porobilam wszystko na przyjscie baka! lacznie z oknami, wszytkimi firanami ,kurzami itp.... nie w jeden dzien ale zrobilam! nie wspominajac ze i malowalam... cieplo jest to okana pootwieralam i zrobilam co zaplanowalam... maluszek musi przyjsc jak juz nic zapachu farb nie bedzie. ale teraz sa te farby zupelnie inne ...nie smierdza jak kiedys!! maz pracuje dlugo to nie moge mu zostawic wszystkiego ,bo i tak zapracowany! wiec ja moge powolutku pomoc ! jakby nie bylo to juz maly w terminie jak by co moze sie rodzic wiec czekam!!jestem w 38tc obwod brzuszka mam 99cm! nie jest duzy,jak mnie widza sa w szoku ze tylko 2tyg do terminu bo brzuchol gdzies moze na 30tc wyglada!! sama nawet to stwierdzam! choc przyszlo mi 13kg juz ale wazac tak malo wczesniej to jest oki i tak pewnie zejdzie mi . a ja chcialabym ze 3kg sobie zostawioc!!! jutro przyjerzdza moja mama i moja chcrzesna czyli jej siostra! beda 2mies! ciesze sie bardzo! bedzie mi razniej z nimi! a maly moze w moje urodziny sie wykluje bo mam 20marca! fajnie byloby moc go przytulic w ramach prezentu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×