Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ciekawa jestem kro zamieszkał u mnie :D Już trochę ochłonęłam mężu poinformowany oby wszystko było dobrze i oby do pierwszej wizyty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko wielkie gratulacje :) Przypomnij nam staranka :) Aaaa i dopisz się do listy oczywiście ;) Aganiok to super ze córcia jest potwierdzona ! Czyli masz jak w banku, ale się cieszę :) Wklej proszę zdjecie niuni bo moze się przyda do porównania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia dopisze się do listy po pierwszej wizycie wtedy będę wiedzieć mniej więcej kiedy poród teraz z kalkulatorów to mi wychodzi na Święta Bożego Narodzenia albo na Nowy Rok :P Staranka super dziewczynkowe bo cztery dni przed skokiem, przytulanki wieczorem a następnego dnia pozytywny test...byłam pewna że nic z tego no osłabianie też było nie codziennie ale co dwa dni od @ według mnie to owu była 2-3,5 dnia po przytulankach. No zobaczymy ja sie najbardziej ciesze że w końcu mi się udało zajść w ciaże a co będzie to już drugorzędna sprawa ważne teraz aby przetrwać te 9 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
myszko, GRATULACJE:):):) u mnie było tak samo z testem owulacyjnym;) gdy byłam w ciąży kreska testowa była mocniejsza od kontrolnej, a nigdy wcześniej, gdy testowałam zbliżajacą się owu nie była nawet tak mocna jak kontrolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu,oczywiście wkleję zdjątka ale na razie nie mam za wiele czasu bo przyjechał mój mężulek i poza zaległymi sprawami do nadrobienia,mam bierzące-przygotowania do świąt :) Obiecuję że jak tylko będę miała chwilkę wolną to pochwalę się fotkami ale muszę zrobić zdjęcie od zdjęcia bo na płytce nie mam... Tymczasem,jakbym nie miała okazji, już dzisiaj życzę Wam wszytskim-WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyorzystałam chwilkę jak mój mąż poszedł przygotować chłopców do spania ;) To zdjęcie cipeczki,ujęcie od dołu,wyszło średnio wyraźnie ale myślę że co trzeba to widać ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/94fc99ccc816c33d.html A tu zdjęcie buźki,widać jak wkłada rączkę do buzi :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca59e64344e1045a.html Jeszcze raz Miłego wieczorku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka :)
Berniu miło się Ciebie czyta i graulacje ale ta ciipa to juz przesada lekka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka:) chyba pomyliłaś mnie z Bernią ;) Cóż,to jest forum o planowaniu płci więc zdjęcie płci z usg nie powinno nikogo gorszyć,zdjęcia siusiaczków też się przewijały :P Zresztą zrobiłam to na prośbę Berni-kto nie chce-niech nie ogląda ;) Pozdrawiam cieplutko i życze dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Myszka bardzo Ci serdecznie gratuluję ciąży i będę śledzić czy trafiliście z płcią, jeśli piszesz że staranka były 2-3,5 doby przed owulacją to faktycznie dziewczynkowe,trzymam kciuki! i życzę bezproblemowych 9-miesięcy! Aganiok ta buźka jest przesłodka,niesamowite ujęcie:) Życzę Wam dziewczyny spokojnych Świąt, miłej rodzinnej atmosfery i mnóstwo wiosennego optymizmu,pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość think
Aganiok11 i inne dziewczyny umiesczjące zdjęcia z usg - tak nie wolno! to nie jest normalne że przyszła matka daje na jakieś forum zdjęcie "cipci od dołu". Może odejdź już od tego komputera i pomyśl trochę o prywatności twojego dziecka. Piszesz- nie chcecie patrzyć nie patrzcie. Ja nie mam na to ochoty ale zapewne paru napalonych pedof... chętnie popatrzy. Myślałaś już o tym? Chcesz tego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok-jeszcze raz gratuluje Ci śłicznej córenki i cieszę sie, że planowanie zrealizowalaś wzorowo....oby i innym babeczkom się udało....w tym , mam na myśli i siebie samą ;-) myszka-kochana....czekałam na te wieści i sie niezmiernie ciesze z Twojego szczęścia....trzymamm kciuki za cale 9 m-cy...w sumie to juz 8 ...odpcozywaj...uwazaj na siebie i maleństwo i daj znać co i jak po wizycie u lekarza... Berniu-Ty po świętach idziesz sprawdzic płeć?bede trzymac mocno kciuki;-) Kochane...j ana Świeta i trochę dłużej zostaje u rodzinki na wsi....mały sie tam wygania...a mnie przyda sie troche spokoju...moze relaks bardziej wpłynie na moja płodność...bo cos szwankuje...niby wyniki tarczycy idealne by starac sie o dziecko....a sama nie wiem o co chodzi...w tym m-cu raczej nici z udanych staranek...dzis mój 21 dc...a niby (od jakis 3 dni)śluzu wiecej ale wcale nie rozciągliwy i szklisty ....czy Wy babeczki u siebie zauwazałyście typowo płodny śluz kazdego m-ca..? Ostatnio gadąłam z innymi koleżankami które sie staraja bez rezultatu...to chya zawsze tak bedzie, ze jak mocno pragniesz....to nici z tego wychodzą...sama juz nie wiem co myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabiok maleńka jest słodka :) I na 100% widac, że to dziewczynka. Gratuluje i niech zdrowo się rozwija. Myszko super staranka dziewczynkowe :) Spokojnych 9 miesięcy ci życzę. Kasiulak odpoczywaj, masz racje a na pewno ci sie uda wkońcu zajsc w ciąże. Zobaczysz, moze nawet się nie spodziejesz jak szybko. Czytajac te forum i obserwujac nawet samą siebie, to w ciąże zachodzimy w cyklach które przepisujemy na straty. Ja tez myślałam ze znów u mnie nic nie wyjdzie - a jednak... Ja do gina idę po weekendzie majowym i byc może będzie już widac na tyle płec abym mogła się dowiedziec kto mieszka pod moim serduchem :) Dziewczynki życzę Wam Zdrowych, Wesołych, Pogodnych Świąt i aby nam wszystkim pospełniały się nasze życzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok wyraznie widac dziewczynke jak ja juz widze to cud.....generalnie nie znam sie na usg ale u twojej malutkiej wyraznie jest cipka..pozdrawiam i zycze zdrowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki :) Berniu,teraz już nie mam wątpliwości,sama widziałam,lekarz pokazywał mi małą z róznych perspektyw i dodał że nie ma mowy o pomyłce a 3D to super sprawa,zwłaszcza dla mojego męża i chłopców,2D to dla nich jedynie taniec szaro-czarnych plam ;)Widzieliśmy jak niunia zakrywa twarz rączkami,jak wkłada jedną z nich do buźki (to które Wam wkleiłam) wiele więcej mam na płytce,będę miała czym uraczyć szczęśliwe babcie w Święta :) Miłego piątku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok :D zdjęcie jak malowane, już wyobrażam sobie Twoją radośc podczas tego USG, Myszko gratuluję a tak czekałaś, na każdego przyjdzie odpowiedni moment i dziewczyny spokojnych wesołych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dziękuje wszystkim za gratulacje :) Życzę Wesołych Świąt... Udało mi się w tym miesiącu w którym najmniej bym się tego spodziewała. Króliczek przyniesie nam prezent po choinkę :P bo jakoś tak mam mieć termin ...he he fajna data ale myślę że lepiej rodzić w grudniu niż w sierpniu tak jak rodziłam syna ostatnie miesiące w upały katastrofa była dla mnie...Ciekawi mnie kto tam zamieszkał, nie mogę sie doczekać do pierwszej wizyty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - zajrzałam na chwile od brata a tu takie super wieści!:)gratuluje serdecznie!!! i spokojnej ciąży życzę:) mam nadzieję ze niebawem dołaczę do Ciebie. Napisz jak wygladały staranka:) sciskam mocno raz jeszcze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,zycze wam zdrowych swiat,smacznego jajka i mokrego dyngusa. Agoniak-fajne fotki:-) Myszka ,gratuluje:-) moze do ciebie niedlugo dolacze,bo juz za tydzien testuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunia ni_ka zaciskam mocno kciuki za Was i inne oczekujące. Fajnie jest gdy jest się w podobnym terminie... O starankach już pisałam 4 dni przed skokiem według mnie było od 2 do 3,5 dnia przed owu. Dwa dni po przytulankach czułam ból jajnika może to była owu albo dojrzewający pęcherzyk no nie wiem w każdym bąć razie przytulanki przed pozytywnym testem owu bardzo czułym. Ja stawiam na te 2 trzy doby...A dodam jeszcze że z kalendarza chińskiego wychodzi mi właśnie w tym miesiącu że będzie dziewczynka(sprawdziłam z ciekawość), ale jeśli by była to na pewno zasługa przytulanek przed owu a nie kalendarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) No moje wielkie gratulacje Aganiok, od razu przypomina mi się moje usg i ta cipuszka....od razu widać że to babeczka!!! Superaśne to zdjęcie bużki...mała taka wtulona do Ciebie :-) A wklejać zawsze tutaj można , bo co tam widać...a dane osobowe na cipce nie mamy wypisane,więc mnie śmieszy podejście takich osób jak THINK, a z drugiej strony co tam pedofil się doszuka...a z resztą na necie ma całe mnóstwo wyrażniejszych fotek...;-) Myszko , no gratuluję, nareszcie coś się ruszyło...chyba to ten magiczny swiąteczny czas daje nam nowe życia ;-) Dość wiele było nas na Boże N.a teraz dziewczynki następna tura staraczek...aż miło :-) Dziewczynki, no ja raczej już nie zdążę Wam cokolwiek pisać, bo wielkie sprzatanie przede mną, bo z jedzonka to wszystko zrobione :-p A więc życzę Wam wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkiej Nocy i obfitego śmingusa dyngusa...tylko nie zachorujcie od tej wody!!!;-) , dużo miłości, a dla planujących płeć dzidziusia spełnienia marzeń a dla staraczek owocnych starań ;-) P.s Wczoraj kupiłam piękne sukienusie z kapelusikami i skarpetkami z koronkowymi falbanki dla mojej córuni...oczywiście nie z przesadą różu,heee ;-) Pozdrawiam i do usłyszenia po świętach.Buziole :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Weseloych Swiat!!! Po dlugiej nieobecnosci przeczytalam wszystkie srtony, te dobre nowiny i te zle, zycie jest okropne. Myslalam ze to u mnie tylko wszystko do d... ale widze ze nie jestem sama. Wyluzowalam od kompa, odpuscilam sobie wszystko bo nie mialam juz sily, ci popieprzeni ludzie i ich wieczne pytania jak mnie widzieli kiedy drugie to byl szok. Coi im mialam odpowiadac .... ze nie wychodzi, ze za bardzo chce... Wylaczylam sie od tego tematu, choc tak mi was brakowalo ze dzis wstalam wczesnie rano, poczytalam wszystkie strony i wracam do was. Jestescie tak wspanialymi dziewczynami ze przy was to wszystko staje sie proste i dzieki wam i waszym przykladom wierze w to ze bede miala drugie dziecko. Dziekuje Wam ze tutaj jestescie. Buziaki Odświeżam tabelkę STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Myszka281..........23............9.........19.04.11...... .dziewczynka Ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........4......... 22.04.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........1..................... .......dziewczynka BRZUCHATKI : nick................wiek....termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/ dziewczynka 2)Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/ Nicolas 4)Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/ dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/dziewcz ynka 8)Bernia.............35..............10.........dziewczyn ka / 9)monico.........................................dziewczy n ka/ 10)Kaddy.........................................dziewczy nka /dziewczynka 11)...kibicka-35..................................dziewcz ynka/ dziewczynka 12)Mama3synusiów..28........................dziewczyn ka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia 1)Mamunia30.......30....................... 2)HopeU.............?...........04.02.2011 3)Ewik78............32.........04.04.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolych swiat dziewczynki!!!! think bez komentarza!!!!!ty sie zastanow co piszesz!!!!!!malo tu zdjec plci w necie????????? aganiok GRATULUJE ale super to juz pewniak!!! hehe myszko tobie tez gratuluje narazie dwoch kreseczek i zycze by dzidzia rozdsla zdrowo!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam tabelkę STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........4......... 22.04.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........1..................... .......dziewczynka BRZUCHATKI : nick................wiek....termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/ dziewczynka 2)Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/ Nicolas 4)Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/ dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/dziewcz ynka 8)Bernia.............35..............10.........dziewczyn ka / 9)monico.........................................dziewczy n ka/ 10)Kaddy.........................................dziewczy nka /dziewczynka 11)...kibicka-35..................................dziewcz ynka/ dziewczynka 12)Mama3synusiów..28........................dziewczyn ka 13) Myszka281.......23...............12......dziewczynka/ MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia 1)Mamunia30.......30....................... 2)HopeU.............?...........04.02.2011 3)Ewik78............32.........04.04.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa***
Aganiok wow piękna dziewuszka !!! :) przypomnij mi jak zaciążyłaś? w którym dniu cyklu? dawno mnie tu nie było :( ps. i piękną ma cipeczkę córunia a chłopcy piękne siusiaki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utruuruytyewyhyhru
Jakie z was prymitywy... Takie coś się nie może sprawdzić. Takie stare krowy, a nic nie wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa***
ehhhh nie wpadałam na to, że można się cofnąć kila stron wstecz i przeczytać ... faktycznie prymityw ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam tabelkę STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........4......... 22.04.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........1..................... .......dziewczynka monico...........................................................dziewczynka BRZUCHATKI : nick................wiek....termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynka/ dziewczynka 2)Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynka/ Nicolas 4)Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynka/ dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczynka/dziewczynka 7)Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/dziewcz ynka 8)Bernia.............35..............10.........dziewczynka / 9)Kaddy.........................................dziewczynka /dziewczynka 10)...kibicka-35..................................dziewczynka/dziewczynka 11) Mama3synusiów..29..........10...........dziewczynka/ 12) Myszka281.......23...............12......dziewczynka/ MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia 1)Mamunia30.......30....................... 2)HopeU.............?...........04.02.2011 3)Ewik78............32.........04.04.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach :) Nie zagladałam przez całe świeta na komp ale to chyba mi tylko na zdrowie wyjdzie bo za dużo czasu spędzam przy monitorze ;) Kibicko co tam u ciebie? Jak się czujesz? Chodzisz jeszcze w dwupaku? Dziewczyny jak wam mineły święta? U mnie tradycyjnie. Łażenie po chałupach ;) Jeszcze kilka dni i znów będzie wolne. Przez to odliczanie czas szybciej leci. Tygodnie szybciej mijają i przyblizają mnie do poznania płci. Już niemogę się doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak po świętach, jak nasze brzuchatki, mamo 3 synusiów dzieki za aktyualizacje :D u mnie oznak owulacji zero, a 22-23 dostalam plamienia a to byl termin mojej normalnej miesiaczki wiec chyba dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×