Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

wiem ze dla dzidzi zniesiemy wszystko. ja dostawałam jakies czopki ale nie pomagały za bardzo a tez nie chciałam codziennie brac leków, bałam sie ze zaszkodze tym dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugie, mam juz 3,5 letniego synusia. staraliśmy się na poczatku na dziewczynke ale jek nie wychodziło to troche odpuszczalismy i przesuwaliśmy sie coraz bliżej owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z tym planowanie to nic nie wiadomo , co ma byc to bedzie :) to w ktory dniu cyklu zaszlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dlatego odpuściłam troche. to moje staranka: 13dc - temp.36.5 śluz staranka wieczorem 14dc- 36,7 śluz test owul negatywny 15dc- 36,5 staranka rano, test owul pozytywny wieczorem 16dc- 36,5 17dc - 36,3 18dc- 36,6 19dc - 36,7 dalej tempka ok.37 do 25dc - 36,8 spadek i wtedy bardzo mnie bolał brzuch jakby mnie ktos szpilą kuł 26dc-37... 31dc- 37,1 potem już nie mierzyłam, czekałam na @ ale nie przyszła w 36dc test ciążowy pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magi31 super ! Moje gratulacje :D no to nie będę sama fajnie masz termin na grudzień czy na styczeń? Ja sobie obliczyłam mniej więcej na kalkulatorze teraz jestem 5 tygodniu i 2 dniu jutro umawiam sie na pierwsza wizytę zobaczę na kiedy mi dadzą bo ja nie mieszkam w PL a tu u mnie to na pewno jest inaczej :P Ja teraz buszuje na forum GRUDNIOWYM 2011 :) fajnie jak ktoś z Tobą przeżywa to samo i w tym samym czasie, oczywiście będę tu zaglądać i na pewno dam znać kto u mnie w brzuszku rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magi31 ja w pierwszej ciąży też strasznie wymiotowałam , dostałam od lekarza czopki TOREKAN i przeszło. Ale wcześniej pare razy byłam na kroplówce w szpitalu by się nie odwodnić, no cóż wszystko da się przeżyć dla naszych pociech. Gonia35 najbardziej boję się jakiś komplikacji jeśli już uda mi się zaciążyć. Pieluchy mam na co dzień bo mój najmłodszy ma dopiero roczek, a pracę zakończyłam wraz z pierwszą ciążą . O finanse zawsze się boimy z mężem bo z pracą to różnie bywa, szczególnie w dzisiejszych czasach. Córeczka to nasze wspólne marzenie więc będziemy próbować, rodzina to nam nawet życzyła bliźniaczek. ha,ha Nawet gdyby wszyscy byli przeciwni to i tak bym próbowała !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........4......... 22.04.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........1..................... .......dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............1........................ ....dziewczynka BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/ dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/ Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/ dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczynka 8)Bernia.............35...............X.........dziewczyn ka/ 9)Kaddy.........................................dziewczyn ka/dziewczynka 10)kibicka-35...................................dziewczyn ka/dziewczynka 11) Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/ 12) Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 13)Megi31...........................XII.........dziewczynka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec Megi - serdeczne gratulacje🌼 pozwoliłam sobie dopisać Cie do tabelki. Miło słyszeć ze castagnus pomógł:) ja tez biore od tego cyklu zachęcona powodzeniem BERNI:) na wyniki musze jeszcze troszke poczekać:) temperatura póki co średnio ciążaowa:P Dziewczyny czy Ewinka przypadkiem nie urodziła juz??? mozana by ja wtedy przeniesc do tabelki niżej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........4......... 22.04.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........1..................... .......dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............1........................ ....dziewczynka BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/ dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/ Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/ dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 8)Bernia.............35...............X.........dziewczyn ka/ 9)Kaddy.........................................dziewczyn ka/dziewczynka 10)kibicka-35...................................dziewczyn ka/dziewczynka 11) Mama3synusiów..29...........XII.........dziewczynka/ 12) Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 13)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec Skopiowałam jeszcze raz bo pomyliłam datę terminu Megi na kiedy masz termin mnie wychodzi na 10 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 3 synusiów to dowiemy sięw podobnym czasie kto zamieszkał nam pod serduszkami no Ty pierwsza ode mnie bo ja mam na 24 grudnia a Megi nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam u gina widziałam serduszko no słodki widok i ja już spokojniejsza jestem bo już myślałam że coś nie tak Następna wizyta za 2 tygodnie w tedy założą mi kartę ciąży jak na razie nie mam mdłości jest super tylko trochę senna jestem ale to chyba normalne pozdrawiam was wszystkie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze właśnie umówiłam się na wizytę i mam dopiero na 19 maja :( Chyba zniosę jajo do tego czasu. Z tego co wiem tu u nas też później wiadomo płeć tak w 22 tygodniu bo tu jest mniej USG niż Polsce ... no trudno może na wakacje pojadę do polski to pójdę prywatnie wtedy będę gdzieś w 16-18 tygodniu to może mi już coś powiedzą ...na razie muszę zobaczyć serduszko i jeden zarodek ;) chociaż u nas w rodzinie nie było bliźniaków :P to różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 3 synusiów zapraszam na forum TERMIN NA GRUDZIEŃ 2011 jest nas tam znacznie więcej :P Ja teraz tam troszkę urzęduje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadłam tylko na chwilke bo musze z małym do lekarza na kontrole jechać. Ciesze się że mozemy razem przeżywać te chwile. Cykle mam 30-32 dniowe. ni_ka dziękuje za dopisanie do tabelki.Myśle ze u mnie zadziałal castagnus, wiec trzymam kciuki. Termin jak wyliczył mi kalkulator bedzie na grudzień. Póki co trzeba czekać na wizyte. Ja pójde prywatnie wiec pewnie gdziesz pod koniec nastepnego tygodnia, nie chce tez tak wczesnie isc, bo mize nie byc widac. Lucynka30 musisz być dobrej myśli. Zmykam :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Lucynko malego masz synka:))) to chyba latwiej sie zdecydowac , bedzie dobrze nie bedzie komplikacji bo niby dlaczego mialyby byc :)) Ewik napisz co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna78
Bernia podawałaś kiedyś fajne stronki dla wózków dziecięcych ...czy mogłabyś je wkleić jeszcze raz...gdyż nie mogę otworzyć tych stronek z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkie forumowiczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) oglądałam w tv ślub ksiecia Williama i Kate ;) mam tez trochę pracy na dworze bo mamy mały remont i nie mam czasu za bardzo pisac. lilianna78 te stronki nie otwieraja się bo to były aukcje allegro i pewnie już się skończyły. Jeśli chodzi o wózki to w tym linku był wózek tako warrior - bynajmniej to jest mój do tej pory nr 1 do zakupu. Wpisz sobie w wyszukiwarce tako warrior i ci się wyświetlą te wózki w sklepach internetowych ;) Pozdrawiam Aha, coś oststnio mnie pobolewa brzuch. Mam wrażenie jakby jajniki bo raz z prawej a raz z lewej strony. Dzisiaj znowu boli mnie podbrzusze, sam środek dosłownie na wysokości jak się kończy wzgórek łonowy. Czy wiecie co to moze byc? Czy to nie jest grozne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Berniu nie martw się,mnie też bolało zarówno podbrzusze jak i tak bardziej z boku brzucha,też zwalałam winę na jajniki ale mój lekarz mówił że to wszytsko przez powiększającą się macicę :) Ja miałam dzisiaj wizytę u mojego lekarza i rownież usg,widziałam buźke mojej niuni-jest śliczna :D no i po raz trzeci (przez kolejnego lekarza) potwierdzona dziewczynka :) Tak bardzo się cieszę i życzę z całego serducha wszystkim wyczekującym upragnionych dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jest fajny sklep z wózkami www.bobowozki.com.pl Wysyłają za granice tez jakby ktoś chciał. Tez mi się z tako ten warrior podoba. Ja póki co mam Quinny speedi , nie chciałam trojkolowca ale dostałam go i stwierdziłem ze jest bardzo fajny w prowadzeniu no i nie musiałam kupować :) Miło ze przybywa nam brzuszkow :) oby tak dalej :) Moj mały rośnie pięknie, guga sobie, i ogólnie jest kochany. Nie ulezy długo sam i ciagle trzeba go zabawiac, chyba to już taki typ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok to super, dziewczynka już się nie zmieni :) teraz tylko kupuj ciuszki i za niedługo będziesz tulic krolewne. Mam pytanie czy któraś z was używała chusty do noszenia dziecka? Bo zamierzam kupić i nie wiem jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta stronka nawet jest mój upatrzony wózek chicco trio living ale trzeba dopłacać do innego koloru 200 zł czyli kosztuje 2000 tys. zł a ten sam na allegro 1800 zł z przesyłka :) wiec ja osobiście kupie z allegro-wego sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do sprzedania
wózek Chicco Tour 4 po moim synku, w bardzo dobrym stanie, kolor czerwony, w zestawie fotelik i gondola sprawdził się doskonale więc szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam upatrzony Graco Symbio,byłam zdecydowana tak na 99% na niego ale po obejrzeniu w sklepie,cieszę się że nie kupiłam.... Jest owszem zgrabniutki i ładnie się prezentuje ale jest też strasznie mały...mała gondolka i spacerówka....musiałabym małą w samym środku zimy przesadzić do spacerówki i nie wiem czy zmieściłaby się razem ze śpiworkiem w kombinezonie zimowym... Tak więc na tą chwilę jedyny nasz typ to Mutsy ale jeszcze do sierpnia daleko,może wpadnie w oko coś tańszego :) Jeśli chodzi o chustę to też sie przymierzam ale nie mam doświadczenia z ich używaniem,też chętnie poczytam opinie ;) Dziewczynki,jakie plany na majówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU,nie szaleję za bardzo z ciuszkami,mam już trochę w rozmiarze 56,myślę że powinno starczyć,trochę dostanę po córeczce kuzynki a skompletuję jej garderobę jak już się urodzi,w w większych rozmiarach,tym bardzej że nie jestem zwoleniczką ubierania takiego maleństwa w niepraktyczne ubranka,myślę że najlepiej będzie się czuła w pajacykach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania Szkoda że nie chicco trio living w tour 4 nie można obracać spacerówki w dwóch kierunkach :P My dzisiaj grillujemy znajomi przyjadą piękna pogoda wiec trzeba wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×