Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Hej laski, ale tu dziwnie sie zrobilo :) bernia - no to szkrab rosnie jak na drozdzach :) Kasia uk - co u Ciebie? jak sytuacja? U mnie dzis 13dc i dzieja sie dziwne rzeczy. Powiem od poczatku. od jakiegos 6-7dc pojawial sie juz pomalu sluz plodny, wodnisty, sliski, szklisty tak do 10dc. 10dc dostalam ochoty na sex sluzu bylo coraz wiecej szyjka wysoko i na pol otwarta. 11dc, sluz ciagnacy sie, nie bardzo, ale cos tam sie ciagnal. szyjka pieknie otwarta, ulozona prosto od wejscia do pochwy, test owulacyjny pozytywny, bol calego podbrzusza caly dzien plus jajniki na przemian, czesciej chcialo mi sie siku i podbrzusze bylo opuchniete, w nocy doszedl do tego bol krzyza. tempka 36.6 - byl sex. 12dc. wszystko minelo, zero boli, sluz lekko wodnisty rano (pewnie z domieszka spermy), wieczorem juz sucho, szyjka zakrzywila sie do tylu lekko i juz na pol sie zamknela, podbrzusze juz zmalalo, zero objawow niczego. dzis 13dc, sluz juz nie plodny, klejacy, bialy, szyjki jeszcze nie sprawdzalam, ale co mnie dziwi tempka dalej 36.6. Wiem ze moze skoczyc nawet do 3 dni po owulce, ale troche mnie to zastanawia. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally84 u mnie w ciążulkowym cyklu skok tempki też się przesunął i to o kilka dni. W pewnym momencie zaczęłam wątpić, czy w ogóle miałam owulkę, no ale skoro noszę maleństwo pod sercem to innej opcji nie ma :) Trzymam kciuki żeby i Tobie się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej!!!
wy wszystkie głupie cipy ktore złosliwie piszecie do dziewczyn starajacych sie o daną płec odwalcie sie po cholere tu zagladacie jesli jestescie takie szczesliwe ze swoich dzieci jesli byscie były to byscie nie szukały takich tematow jak planowanie płci to wy wszystkie jestescie złośliwe france i odwalcie sie od tego topiku co wam do tego czy ktos ma 5 czy 7 dziecko to jego sprawa i gowno was to obchodzi!! wiec spieprzac z tąd. !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej!!!
a i jeszcze jedno h.. wam w dupe czy ktos bedzie miał 3 syna czy corke to kazdego indywidualna sprawa a tu sie pisze o marzeniach wy głupie złosliwe cipy co robicie zamet na topiku!!!!BO KAZDA Z NAS KOCHA SWOJE DZIEC OBOJETNIE CZY TO CÓRY CZY SYNKOWIEI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami tu zaglądam i czytam wypowiedzi na forum z przyjemnością - ale mam wrażenie , że niektóre babki rzeczywiście przesadzają . Do hej ..... zgadzam się z Tobą ...... każda kobieta ma prawo decydować o sobie i swoim życiu . Nikomu nic do tego !!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Wszystkie wspaniałe mamy te planujące , czekające na rozwiązanie i te które mają już swoje maluchy przy sobie - A ZDROWY TRZECI SYNEK CZY TRZECIA CÓRKA TO WIELKIE SZCZĘŚCIE DLA RODZINY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejm, dziekuje ze cos odpisalas na mojego posta. dzis 14dc, a tempka dalej nisko, ruszyla o jedna kreseczke do gory czyli jest 36.7 Dziwne to dla mnie bo zawsze max 14dc byla juz wysoko. Sluz bardzo nie plodny i szyjka prawie zamknieta, wiec nie ma szans zebym byla jeszcze przed owulacja bo przeciez taki sluz nie przepusci plemnikow, prawda? Oprocz tego naprawde na wykresie szczy sluzu i szyjki moge oznaczyc na dzien 11, bo innej opcji nie ma. No chyba ze to byl aprzymiarka do owulki i nic z tego, i cykl bedzie bez owulacyjny. Dziwne. Sledze juz 13 cykli i nigdy nie bylo takich jaj z tempka, albo sytuacji zeby wogole nie urosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Ja tutaj zagladam codziennie ale jakos nie mam co pisac. Ally super ze sie odezwalas, 3mam kciuki. A co u mnie??? Nic. odpuscilam wszystko, poczawszy od witaminek, testow i obliczen. Dzis mam 21dc, no i jestem pewna ze sie pojawi @. Przytulanka byly jakies tam sporadyczne ale nawet nie wiem w jakie dni cyklu, poprostu uznalam ze co ma byc to bedzie :) Juz za dlugo zylam testami, obliczeniami i ciaglym pytaniem: udalo sie czy nie Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik jak tam po urlopie? mam nadzieje ze pogoda dopisala i czas spedzony z rodzinka byl wspanialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ally84 wróciłam do cyklu o którym pisałam. Owulkę miałam wtedy 14/15dc, a skok dopiero 19dc. To był pierwszy cykl z castagnusem i nie dość, że sama owulka przesunęła mi się z 12 dc to jeszcze ten skok taki opóźniony. Po 13 cyklach obserwacji z pewnością dobrze już rozpoznajesz czas owulacji, nie wątp w siebie :). A tak w ogóle jakie długie masz cykle? Ja miałam 27 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, kejm, cykle mam zazwyczaj 26-27 dni i skok tempki mialam 13 lub 14dc, czyli 14 wyzszych i okres, teraz troche sie to poprzestawialo, no ale coz, zobaczymy co z tego bedzie. Na dzien dzisiejszy wyglada to tak: U mnie dzis 15dc i tempka skoczyla do 36.9. zatem wszystko wyglada tak: 10dc - 36.6 szyjka prawie otwarta, sluz plodny, ochota na sex 11dc - 36.6 szyjka otwarta, po prostej lini od ujscia do pochwy, sluz bardzo plodny, test owulacyjny pozytywny, pobolewania podbrzusza i jajnikow caly dzien. Podbrzusze napuchniete, twarde (jak czasami podczas miesiaczki), czeste oddawanie moczu. ochota na sex. 12dc - 36.6 szyjka juz sie zamyka, rano domieszka spermy w sluzie, wieczorem odczucie suchosci, brak sluzu, brak boli i jakichkolwiek objawow. 13dc - 36.6 sluz nie plodny, szyjka coraz bardziej sie chowa do tylu i zamyka, brak boli. 14dc - 36.7 sluz bardzo nie plodny, wieczorem podczas sprawdzenia szyjki duzo bialego gestego rwacego sie sluzu, szyjka mocno schowana do tylu i jakby na lewo. zamknieta. kilka razy w ciagu dnia zawroty glowy. 15dc - 36.9, odczucie suchosci, a w srodku sluz nie plodny bialy. Co myslicie? kiedy mogla byc owulacja? Ja stawiam na 11-12dc, ale moge byc w bledzie. Troche pozno tempka skoczyla, ciekawe czy nie bedzie cykl dluzszy. Kasia uk - czasami odpuszczenie sobie przynosi dobre nowiny! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Chcialam Was powiadomic ze wczoraj urodzilam zdrowa,sliczna coreczke...waga ok.3.300 :-D :-D :-D Niunia jest przeslodka,dala mi przespac cala noc,wiec moglam odpoczac...w sumie nie bylo tak zle...3 godz.i mala byla juz na swiecie ;-) i moglam ja tulic w ramionach. Czuje sie super,wrecz biegam,nie bylam szyta z czego sie ciesze ;-) Synek jest zauroczony siostrzyczka i przy wszystkim chce uczestniczyc i pomagac,a tatus wrecz zakochany w malej kobietce :-p Pozdrawiam Was serdecznie :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 synków
wczoraj urodzila a dzis na necie pisze hehe co za idiotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernia21
o kuwa jak zajebiiście, ninka, normalnie rewelacja, szcze i sram pod siebie z radosci!!! ooooooojaaaaaa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek w kropki
Ninka biedna zaglada tu co chwile z nadzieja ze będa tu na nia czekaly tabuny postów z gratulacjami, a tu lipa Ninko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko strasznie się cieszę, ze masz już niunie przy sobie :) Dopiero planowałyśmy ciążę a już dzidziusie przychodzą na świat. Gratuluje i niech zdrowo się chowa malutka. A to co się tutaj dzieje za sprawą podszywających się osób to w głowie się nie mieści. Jak mozna byc tak płytkimi i bezczelnymi osobami. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA2012
NINKO GRATULUJE, POMIMO ZE UWAZAM CIE ZA FALSZYWA OSOBE (NIESTETY) TO DZIECKA POGRATULOWAC NIE WYPADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, gratulacje. :) Czy ktos moze ma jakis pomysl na moj cykl opisany wyzej? Jak to widzicie kochane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally według mnie owu byla 11 dc, a 12 bylo juz po ninka jak to zlecialo, wielkie wielkie gratulacje, a ja zaczyna 16 tc i napewno nie napiszę tu płci swojego dziecka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonez trzy tysiace
monico umieramy z ciekawosci , no powiedz no, powiedz ... jestes slawna jak cichopek i wszyscy tacy jestesmy ciekawi co powijesz a ty jakis tajemnice robisz, no powiedz ej nie badz taka hrabianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monico, dziekuje serdecznie za Twoja wypowiedz. Ja sobie mysle ze 12dc, ale moze jestem w bledzie i dlatego chcialam prosic o opinie dziewczyn, kto jak to widzi. Mi zawsze mowiono ze owu nastepuje po szczycie sluzu i szyjki, czyli wypadalo by na 12dc, i ze tempka moze skoczyc do 3 dni po czyli 15dc skok. No ale ja oczywiscie sie nie upieram przy tej teorii. czy ktos moze jeszcze wypowiedziec swoje zdanie? bylabym wdzieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Monico jak to
szybko zlecialo, niedawno sie cieszylas ze jestes w ciazy a to juz 16 tydzien :) Znasz juz plec dzidziusia? Pozdrawiam. Czesto czyatajaca ale zadko sie udzielajaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka w packi
pewnie syna skoro wstydzsi sie powiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama dwoch chlopcow
monico a co to kogo obchodzi co ci jakiś szmatławiec spłodził co by to nie było i tak bedzie zerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama dwoch chlopcow
ally84 daruj sobie prosze opisywanie swoich sluzów bo jak czytam od razu robi mi sie niedobrze. jakbym był twoim męzem to bym sie zwymiotował na Ciebie, obrzydzenie mnie bierze !!! i nie dziwie sie że nie mozesz zajsc w ciąze bo kto by chciał walić taką kobiete co nawet na forum obnosi sie ze swoim sluzem bleeeee daruj sobie naparawde! ninka tez jest załosna dopiero urodziła a juz wszyscy koło niej skaczą i wszyscy zachwyceni ;) juz to widze jak wszyscy biegaja nad wstretna babą z okropnym bachorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tam na pomaranczowo
siwete slowa nie podszywaj sie pod kogos innego, jestes paskudnym czlowiekiem szczerze współczuje siedziec i tylko pisac wstrętne rzeczy zeby sie dowartosciowac, współcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×