Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość ŚWIĘTE SŁOWA
WY JESZCZE MOZECIE MIEC CÓRKI, A JA JUZ SYNA NIE MOGE BO JESTEM WYSTERYLIZOWANA BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚWIĘTE SŁOWA
DOBRE DOBRE!!!! NIENORMALNE JAKIES NIESZCZESLIWE BABSKO Z CIEBIE POKARANE PRZEZ BOGA SYNAMI :) ŻAŁOSNE IDE STAD DO Z ZERAMI NIE GADAM JAK BEDZIE KTOS MADRZEJSZY TO WTEDY WROCE Z TA DEBILKĄ NAWET NIE CHCE MI SIE PISAC HEHEHEHEHHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSA !!!!! łYSA
PSEUDO ŚWIETA A CZEMU ZYCZYSZ SWIETEJ SYNA? JAK TO SIE MÓWI: NIE ŻYCZ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚWIĘTE SŁOWA
WYGRANA SIWETA ODCHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚWIĘTE SŁOWA
NIE TYLKO JA ZOSTALAS TUTAJ SAMA DEBILU! ALE JAK TYLKO NORMALNE DZIEWCZYNY WROCA TO I JA TEŻ :) ONE SA NAORMLANE Z NIMI SIE FAJNIE PISZE Z Z ZERAMI NIE MA O CZYM PISAC HEHEHEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚWIĘTE SŁOWA
LUBIE JAK SIE WKURZASZ SIWETE, DLA TWEJ INFO MAM SYNA I CÓRKE HAHAHaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa A DEBILEM JESTES TUTAJ TY I ZOSTAŁAS TU ZE MNĄ KOCHANIE BUAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚWIĘTE SŁOWA
MUSISZ BYĆ SUPER MAMUŚKA TAK BY THE WAY ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwęte słowa
co ja tu widze wszyscy sie pode mnie podszywają ,nieźle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroko test
Co do sprawdzenia płci nienarodzonego dziecka polecam test z sody oczyszczonej. Nalezy nasypac lyzeczke sody oczyszczonej do pojemnika , szklanki . Nastepnie zalac sode moczem . Jesli pieni sie jak piwo , szampan = chlopiec gdy nic sie nie dzieje = dziewczynka dziala na tej samej zasadzie co inteligender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚWIĘTE SŁOWA
WIDZE ZE MI SIE UDAJE, WASZ TOPIK UMARŁ :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świete slowa
no nie tylko mnie bo tobie tez skoro sie podemnie podszywasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚWIĘTE SŁOWA
i nudze sie ,odezwijcie sie bo nie mam co robic......... jestem nieszczesliwa jak was nie ma, hallllooooo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świete slowa
hehehe smieszna jestes :) niby ja tutaj mialam byc najgorsza a tymczasem to ty cały czas piszesz :) widac że nie masz nic innego do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do testow na plec
w tym calym intelligenderze chodzi o to ze wszystko zalezy jaki twoj mocz ma ph- im bardziej kwasny tym wieksze prawdopodobienstwo ze nosisz corke. Analogicznie im bardziej zasadowy- syna. Wiec najlepiej nasikac rano i zmierzyc ph moczu zwyklym paskiem do badania ph. Jest w tym sporo prawdy bo komu nie podsunelam tej metody zawsze dobrze wyszla plec. Oczywiscie robimy to dopiero po 10 tyg. Milej zabawy. Pozdrowienia dla swietej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świete slowa
stala kobieto, wypowidadajaca sie stale pod czarnym dobrze znanym nam nikiem czemu teraz uzylas mojego niku? hmmm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięte slowa
ty masz pindy nie zazdrość siurasów!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie no gdzie
Ja sie pytam gdzie jest moderator tego topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete słowa
Witam :) Dobrze by było jakby mozna było zlokalizowac i wychwycic nasze IP bo załoze sie ze te wsyztskie posty wczesniejsze to Wy, stare formulowiczki :) spodobal sie Wam moj nick to ok ale chce zebyscie wsyztskie wiedziały że to nie ja caly czas pisze :) Jakos mi sie juz znudziło dokuczanie Wam ale widze ze jad na forum pozostał :) mozecie wierzyc badz nie (nie zalezy mi na tym) ale te wsyztskie wczesniejsze posty nie sa moje :) czyli jest to dowod na to ze same pod soba dolki kopiecie :D ale bawcie sie dalej mnie sie juz tutaj znudziło :) bede zagladac oczywiscie ale jak ktos madry bedzie pisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weqbo
Sprawa zostala skierowana do obslugo , jak i rowniez screeny przekazane do dzialu przestepstw internetowych . Poniewaz naruszylas prawa osów prywatnych , odczucia ludzkie. Zostaly zlamane zasady regulaminu serwisu . Osobiscie bede domagac sie zadoscuczynienia w formie pisemnej jak i finansowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatormax
tak i grozi nam wszytskim do 10 lat wiezienia i po 1 mln złotych kary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatorrex
weqbu wiesz w ogole o czym ty piszesz? jakby to bylo takie łatwe to połowa nastolatków robiacych rozne glupoty w interenecie siedziałaby w wiezieniach :) pozatym wiekszosc osob piszacych na forcah ma teraz zminne ip :) Jak piszesz z kawiarenki interetowej to niby jak sie namierzą? smieszne smieszne :) pozatym pod nick swiete słowa to co druga formułowiczka sie podszywala wiec jak niby to zlokalizujesz? ja sama pisalam pod tym nikiem pare postów :) wiec dajcie na luz :) hehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weqbo
bardzo sie zdziwisz rozmowe uwazam za zakonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete słowa
oj chyba jaką mamusia któta sie dowiedziala że bedzie miec czwartego syna nie umie sobie z tym poradzic i zaczyna gorzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa
wow co sie tutaj dzieje :) ile postów natrzaskalam w ciagu ostatnich dwoch dni !!!!!! kurcze ja mam chyba jakies zdolnosci no nawet nie mialam dostepu do netu a tu tyle wiaodmsoci :) ile nas z koncu jest :) moze sie ponumerujmy swieta 1 swieta 2 swieta 3 ? moze jest ktoś wszechwałdny na tym forum ktory moze potwierdzic ze osttsnie 2 strony nie pisalm zadnego postu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa
oj i widze, że ktos poczuł sie urazony i żada przeprosin :) heheheh dobre dobre! moge tylko napisac tyle ____ prwda boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernia !
szkoda że wsyztskie zniknełyscie tak bardzo lubiłam z Wami pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 3 synusiow
Witam dziewczyny ale sie tutaj dzieje, szkoda ze nasz topik umarł :( U mnie wszytsko ok, bylam wczoraj na kolejnym usg maluszek sliczny i zdrowy ale niestety okazało sie że jednak bedzie 4 synysuś :) Lekarz osttsnio sie pomylił :( jestem troche zalamana ale trudno pokacham trzeciego chlopaczka! w koncu to moj syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewiik
ojejk mumusiu 3 synusiow ale sie ciesze :) pamietaj że najwazniejsze że maluszek zdrowy nic innego sie nie liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miławrocławianeczka22
jestem troche zalamana ale trudno pokacham trzeciego chlopaczka! w koncu to moj syn' Jesteście baby pojebane!!! Łudzicie się, że jakieś "naturalne" sposoby pomogą Wam w zaplanowaniu płci dziecka a jak za drugim, trzecim razem okazuje się, że znowu syn- histeria. I co ile razy będziecie jeszcze "próbowały" ile synów jeszcze napłodzicie zanim w końcu odpuścicie?? Dla mnie te Wasze "chcę córcię, ale jesli będzie synek trudno też go urodzę" jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×