Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gonia to owulacja, działaj dziewczyno - rób syna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze, że usunięto ten głupkowaty wpis pomarańczowej. Potwierdzają się moje słowa ,że to psychicznie chora osoba albo strasznie głupia. Tak strasznie ciężko jej zrozumieć, że planując dziecko i płeć ma się nadzieję, że się uda. Jeśli jednak planowana płeć okazuje się inna niż oczekiwana nie oznacza to , że się dzieciątka nie kocha. Pomarańczowa przyczep się lepiej tych matek co zachodzą sobie beztrosko a potem oddają swoje dzieci do domów dziecka bo nie są w stanie ich wychować. Albo tych matek co usuwają ciąże bo tak im wygodnie. Albo tych matek co maltretują swoje dzieci !!!!!!!!!!!!!!!!!! a odczep się od nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja byłam u gina i owulacja ma być tuż, tuż. Poza tym jest wszystko ok. Mam poczekać ten cykl a w następnym zrobimy badania hormonalne. Wydałam 100 i dalej muszę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Ally zapomniałam napisać. Tak pytałam okazało się, że endometrium ma około 11mm i gina stwierdziła, że taka grubość jest odpowiednia do dnia cyklu. Ja się na tym nie znam więc pozostaje czekać kiedy znów przyjedzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli faktycznie jestes w okresie okoloowulacyjnym 11mm dla endometrium to dobry "rozmiar" :) a ile ma pecherzyk dominujacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej DZIEWCZYNY MAM TAKA PROSBE NIE PISZCIE DO TYCH CO TAK JEZDZA PO WAS BO TO SIEROTY KTORE NIE MAJA NA KIM SIE WYZYWAC I PSUJA NAM NASZA POGAWEDKE BEZCELOWE ZAZDROSNICE TO CO PISZA WYSMIEWAJCIE I NIE PISZCIE ONE SIE TYM PODKRECAJA JESCZE BARDZIEJ CHCA ZEBY KAZDY BYŁ TAKIM SMUTASEM I DESPAERATEM JAK ONE ZAL ICH NO CÓZ SAME TAK SOBIE ROBIA JESTEM Z WAMI MAM CÓRECZKE I DZIECI TO NASZ NAJWIEKSZY SKARB KTORY ZOSTAWIAMY PO SOBIE A ONE BEDA PUSTE I SAMOTNE JAK ŁOSIE BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie dobrze Lucynko, bo po rozmiarze pecherzyka dominujacego mniej wiecej bys wiedziala co sie tam dzieje i czy juz jestes o krok od czy na kilka dni przed owulacja. Pytaj zawsze o takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Wracam do was, kilka ni mnie nie bylo bo mamy tak piekna i sloneczna pogode iz czas po szkole zostal wykorzystywany na plac zabaw. U mnie 4dc, zaczynam znowu :) Mam prosbe napiszecie mi w slrocie o mierzeniu temperatury?? Wiem, ze kila stron lub kilkanascie wstecz napewno bym cos znalazla ale przez te pomaranczowe to nie chce mi sie juz czytac. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, a co dokladnie bys chciala wiedziec? :) Tak ogolnie i w skrocie, mierzymy zawsze rano, po minimum 6h snu, nie wstajac z lozka ( termometr przyszykuj sobie wieczorem i poloz gdzies kolo lozka) w pochwie, odbycie lub ustach, i zawsze o tej samej godzinie ( najlepiej kolo 7 rano ) i zapisujemy i tak przez caly cykl opserwujemy, nanosimy na wykres i zobaczymy jak wyglada I i II faza, ile maja dni, kiedy dochodzi do skoku itd. Czy cos jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki. Właśnie wróciłam z ktg i usg. Mój skarbek waży już 3.900 a na ktg wszystko wyszło dobrze, zero skurczy więc czekamy nadal. Jeśli do srody nic się nie wykluje to mam się wstawic rano już z torbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Bernia za szczęśliwe i lekkie rozwiązanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bernia to duży facet. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że się odezwiesz jak już skarbusia będziesz mieć przy sobie. U mnie nic ciekawego, owulacja była 14 dc ( czyli gina dobrze powiedziała ) teraz czekam kiedy okres się pojawi. Pozdrawiam was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za kciuki :) Na pewno się odezwę. Powodzenia w starankach. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie Ewik???????????
Ewik odezwij się, ocknij sie już z tych łez po trzecim synu i napisz coś :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki super ze piszecie dalej, chociaz szkoda ze tak Was mało pomaranczowki zniszczyly wczesniej tez super forum doświadczone mamy w oczekiwaniu na kolejne maleństwo.. sposób nie odpisywac ani słowa na ich durne zaczepki Lucynko, Aly trzymam kciuki u mnie 22 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila środa 33
moniko hipokrytko... piszesz zeby nie odpisywac na ich zaczepki, a tym samym dajesz im pozywke z tego ze wogole sa w stanie zwrocic na siebie twoja uwage. trollom o takie baranice jak ty wlasnie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila środa 33
widzisz monico jak szybciutko sie uczysz, ps jak tam twój 3 syn? hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos wie co u myszki?? ciekawe u której z Was jako pierwszej pojawią się upragnione dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bla, bla , bla pomarańczowa daj już na luz, cały czas tu trujesz pewnie bardzo samotna z ciebie osoba skoro siedzisz na forum , które cię w ogóle nie dotyczy. Monico dzięki za kciuki może w końcu zła passa minie i uda się zaciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy 300
Monicom, pilnie śledzisz forum patrzac czy do ciebie piszemy, i specjalnie odpsujesz z usmieszkami pytajac fałszywie o inne, o kreseczki, o poród, oj ty fałszywa kobieto :) a skad to wiem? domysl sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa święta kup sobie psa lub jakieś inne zwierzę, będziesz mieć zajęcie. Najpierw czepiałaś się Berni potem Kasiuk teraz naskoczyłaś na Monico. Mnie raz uśmierciłaś pisząc , że wykrwawiłam się na śmierć. Nienormalna i fałszywa to raczej ty jesteś!!! Przecież to ty pilnie śledzisz forum czekając tylko by kogoś obrazić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świete słowa
wierzcie lub nie ale ja juz tutaj nie bywam ;) znudzilo mi sie ;) ale widze ze same siebie tepicie i jady puszczaczacie no bo kto jak nie ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! chciałam spytać bo planujemy z mężem drugie dziecko i chcieli bysmy dziewczynkę i według tabeli wpada listopad ale dni plodne mam dwa razy w miesiacu do 4 list i od 28 list. to kiedy współzyc na początku czy na koniec miesiąca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do clerence
clerence współzyc nalezy 16 listopada o 16.32 wtedy napewno bedzie dziewczynka! pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do clerence
clerence a czym Cie tak drazni ten pierwszy syn że nie chcesz juz drugiego? niegrzeczny, brzydki, ochydny czy jak? widzisz tutaj nie bardzo znajdziesz rozwiazanie swojej zagadki bo wiekszosc dziewczyn mimo planowania córeczki walsnie urodziły albo na daniach będą rodzić trzecich....czwartych synow.... wiec sama widzisz jaka klęska :( poczytaj watek od pocztaku zadna tutaj syna nie chciała a wiekszosc ma wiec..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj clerence. Jak to masz dni płodne dwa razy w miesiącu????? A tabelę ( jeśli chodzi o tę chińską ) to bym traktowała z przymrużeniem oka. A ty święta pomarańczowa nadal tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dlaczego wszyscy mają mieć dwoje dzieci tej samej płci tak jak ty???? Odnośnie planowania to wielu dziewczynom się udało, poczytaj wątek dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×