Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ale ja sie niczym nie martwie, nie spinam i nie nastawiam. ten etap mam za soba :) Wyniki badan w srode, wtedy tez ide oddac kolejna probke krwi na badanie progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1978
Poza tym słyszałam że przez kilka dni w okolicach owulacji warto nie myć się płynami do higieny intymnej tylko samą wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1978
Czasami tak się wydaje, ale podświadomie chęci są tak duże że jednak tworzą pewnego rodzaju blokade. Ale oczywiście nie znam cie i ty wiesz najlepiej jak się czujesz :) Ja tylko tak pisze o tym winku bo kumpeli pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja rowniez chcialabym chlopca,niestety nie udalo sie dopomoc w planowaniu,bo wpadka ,mam w domku juz dwie dziewczynki prawie 8 i dwu letnia.Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1978
No to w środę dzień prawdy dla ciebie i dla mie ;) No chyba,że u mnie wcześniej pojawi się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1978
Majóweczko witaj :) A kiedy ta wpadka była w którym dc - jesli moge zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa kupilam jednak ten test na plec z moczu i nie dlatego "cyt.kolezanke len"ze jak sie dowiem ,ze to trzecia dziewczynka ,to dokonam aborcji,bo troszke nie milo pisze,poprostu potraktuje to jak zabawe i tyle a i bedeogla lepiej sie przygotowac..Nie wiem co do za pomysly z ta aborcja,bo dowiem sie wczesniej plec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka już znasz płeć
dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje mimi za przywitanie mile..:) To byla chyba owulacja,dobrze nie pamietam..Bo stosowalismy gumki i zadna nie pekla,ale musiala byc owulka bo przypadla mi na weekend (cykle mam rowne) A my z mezem to tacy weekendowi kochankowie jestesmy ;) Bo wtedy jest czas..Teraz to jakos 10 tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka już znasz płeć
przecież u Ciebie to dopiero 10-11tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1978
Majóweczko - a jestes już pewna że to nie chłopaczek ? Termin porodu masz na 25 czerwa więc pewnie jeszcze nie wiadomo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niie znam ,ale czekam na test z moczu ktory mozna robic po 6 tc..wykrywajacy hormony ,nie wiem pewno slyszeliscie o nim ale wkleje wam linka.. http://testnaplecdziecka.pl/index.php Potraktuje to jako zabawe z mezem i tyle ..Jak raz napsialam tutaj dwie strony o tym tescie zostalam zjechana,nie wiem dlaczego,ale rozumiem ze sa spekulacje na temat stosowania takich testow,ale nie kazdy ma w tym cel aborcji czy cos ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka już znasz płeć
ok, test można robić, ale daje on tylko 50% pewności czyli tyle co nic;) trzeba poczekać do usg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1978
Majóweczko aha zrozumiałam, że pewna jesteś że się nie udało z chłopaczkiem. A wynika z tego,że się pewnie udało skoro w samą owulację. a pamiętasz który to był dzień cyklu i ilu dniowe masz cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak 95% sprawdza sie.zanim sie zdecydowalam kupic ,porozmawialam z moimi kolezankami ktore juz go robily,w obu przypadkach sprawdzone na USG,jeden dzieciaczek sie juz nawet urodzil,kupilam test online i dostalam od razu informacje,ze jesli wynik nie bedzie sie zgadzal z USG,to odesla mi kase ..Wiec dosc wiarygodna firma.. Jest pare czynnikow ktore moga zmienic wynik .. Mozna sobie poczytac na stronce ktora podalam.udalo mi sie kupic test w promocji,wiec sprobuje :) Nic nie trace przeciez !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka już znasz płeć
a to jeszcze tego testu nie robiłaś nawet? to skąd takie przekonanie, że jednak się nie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jesli wykryje hormony meskie w moczu barwi sie na niebiesko,jesli zenskie na rozowo... Mam 28 dniowe cykle,ostatnia miesiaczka byla 18.wrzesnia,owulacja wypadala na 1,2 pazdziernika jakos...Dobrze licze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez ja nie mowie,ze sie udalo czy nie...:) Udalo sie zajsc w ciaze z gumka :P ale co "tam" siedzi jeszcze nie wiem..zobaczymy..Najpierw test pozniej USG ,to i tak przeciez teraz nie wiele zmienia,tyle co mozna to potraktowac jako zabawe,z dziewczynki tez bede sie cieszyc ,bynajmniej mam doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1978
Super ten test :) słyszałam o nim że ma dużą skuteczność. Też sobie taki spawie - no jak już będę w ciąży :) Majóweczko - a kiedy będziesz robić ten test. Już chyba możesz skoro u ciebie ok 10 czy tez 11 tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka już znasz płeć
nie no, po prostu tak napisałaś w którymś poście, że zabrzmiało to tak jakbyś znała już płeć ze 100% pewnością;) czyli nic straconego;) napisz jak wynik po zrobieniu tego testu mnie się udało zaplanować płeć dzieci z tym, że u mnie pierwszy jest synek, a potem dwie dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ,ze napisze,widzialam ze czasem tutaj skrobiecie cos :) Test bede robic jak tylko przyjdzie poczta,mieszkam w Uk i sprowadzilam go ze Stanow ,wiec idzie ponad tydzien do 10 dni..Mysle ze jaknie jutro to na poniedzialek juz bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka już znasz płeć
i o ile wszyscy śmieją się z wróżby z obrączki, to mnie wyszło zanim jeszcze w ogóle zaczęłam myśleć o dzieciach, że będę mieć właśnie syna i dwie córki;) mężowi wyszło to samo, na szczęście:P też nie brałam tego na serio, a jednak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi-starasz sie o dziecko ? Nie czytalam topiku od poczatku... Kiedys mi ginekolog mowila tak :Jak chlop chce dziewczynke musi "robic" jak jemu sie sexu chce,a chlopca jak kobieta ma chec na igraszki :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1978
Ja też słyszałam,że jest skuteczny. Bardzo jestem ciekawa wyniku :) Tez bym chciała już testować :) Ja też mam dwie córcie 5,5 lat i 2 latka - moje skarby :) No ale mąż nadal marzy o synku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka już znasz płeć
u nas przy każdym dziecku, to ja miałam większe ciśnienie żeby je "robić";):D ale też słyszałam to powiedzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1978
Majóweczko - ja dopiero dziś zaczełam pisac na tym topiku :) Jeśli chcesz co nieco o mnie wiedzieć to cofnij się tylko o jedna stronę do 480 tom troszkę się przedstawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak : Moje corki byly jak byk z przed owulacji 12-13 dc.. Teraz musialam mega mocno jajeczkowac ,ze tak od razu i to z gumka.. Wyobrazic sobie nasza mine i ten pozytywny test- bezcenne :D Pierwszy tydzien przeplakalam.. Oczywiscie fajnie jakby byl pisiorek,ale przeciez wszystkie dzieci sa kochane,bez wzgledu na plec :) Fajnie ze macie po 3 dzieci,ja myslalam,ze zaraz mi tutaj na leb wsiada ,hehe wiecie jak bywa na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1978
Ile lat macie dziewczyny ? Bo ja już 33 lata więc to ostatni moment na bobaska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka już znasz płeć
ja jestem w 23 tc;) i też 33 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×