Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość mamuskamimi
bardzo prosze juz nie pisac forum zostało zmkaniete przez pomaranczówkie ;) dopiela swoego anielica :D wykoczyła Was :D buhahahahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poprosze o maile i zostawiam swoj Szela82@interia.eu wysle informacje gdzie mozna mnie znalezc jakby co ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska mimimi
dziewczyny dajcie sobie juz spokoj, naprawde nigogo nie obchodza wasze meile, nikt i tak do was nie napisze ;) nie ma temetu, nie ma rozmowy dowidzenia :) nic juz nie piszemy! oki? dopiełysmy sewgo i chcemy miec pełną satysfakcje :) nikt juz nie pisze!!!!!!!!!!!!!!!!!11 a mamusnka mimi i tak nie bedzie miałam nigdy w zyciu synka, jestem o tym smiertelnie przekonana i smiac mi sie niej chce bo bedzie babiszon nieszczesliwy, same durne corcie bedzie miała :P ale dobrze jej tak :P jedna zajdzie w ciaze jak skonczy 15 lat, druga bedzie brała narkotyki a trzecia bedzie starą nieszczesliwą panną!!!! to slowa propoka!!! a mamuska mimi na starosc usiadzie w fotelu i pomysli: "szkoda, że nie dane mi było miec syna :( mam takie dudne, złe córki :( czemu Bóg mnie tak skarał :( " i tymi slowami zamykamy forom! ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak widzę tutaj dalej pomarańczówki grasują !!! Nie zwracajcie na nie uwagi dziewczyny. Róbcie swoje ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj ojojoj
oj widze, że jeszcze bernia nam na forum grasuje! Sio mi stąd ! Won! ma być cisza, taki rozkaz z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny mam pytanie co do tablic chińskich jaki wiek matki bierzemy pod uwagę rok skończony czy rok rozpoczęty.Ja skończyłam właśnie 29 to opieram się na tabeli 29 lat czy 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam czasem tu zaglądam ale jakaś cisza zapanowała, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka dziewczyny że tu nigdy nie będzie spokoju,zawsze znajdzie się ktoś kto zamiesza,jeśli chcecie sobie spokojnie popisać to najlepszym rozwiązaniem będzie inne forum,do którego nie mają dostępu wszyscy i na którym obowiązują jakieś zasady,tu mam wrażenie moderatorzy dobrze się bawią czytając wpisy pomarańczówek...a szkoda :( Zaraz zresztą któraś się zapewne i na mnie wyżyje. Berniu,jak się maluszek chowa? Napisz na mamuśkowym,dawno nie zaglądałaś....Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tez tutaj zagladam ale tak mi przykro ze tutaj taka cisza. Ja napisze ze kolejny cykl poszedl do smieci, no ale juz wkrotce zaczne kolejny i moze... Mam nadzieje ze u was ok. Zycze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia555
cześć czytam was od dawna fajne forum.Planuje córeczke bo mam synka ma 3,5 roku planowalismy w tym cyklu ciekawe czy nam sie uda.Nie przejmujcie sie głupimi komentarzami piszcie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia555,trzymam kciuki za owocny cykl :) Troszkę późno trafiłaś na to forum,większość dziewczyn skutecznie się zniechęciła do niego przez nieuprzejme wpisy...ja sama zresztą też zaglądam tu tylko i wyłącznie z sentymentu,kiedyś,jak sama planowałam dostałam tu ogromną dawkę wsparcia i sympatii :) I oczywiście pozytywnych fluidków bo córunię jak widać po stopce- mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia555
Witaj aganiok dzieki za miłe słowa czytałam poprzednie wpisy super że Ci sie udała ta córeczka.Ja też marze o córeczce i moj mąż też bo w naszej rodzinie sami faceci ja mam 4 braci i mój m 3 braci.niedawno zmarła nam babcia była cudowną osobą jak mi sie uda ta córeczka to dam jej imie po niej Joasia.POZDRAWIAM :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia555 jak tam twoje plany? czekamy na wynik. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia555
Witaj Berniu niestety w tym cyklu nici. chyba za wczesnie skonczylam staranka bo na 9 dniu a owulke mialam według testów i temp.13 dnia cyklu.cykle mam co 28 dni jak w zegarku.teraz mąż jest w delegacji i jak wroci spróbuje sknczyc staranka na10 dniu.POZDRAWIAM BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno mnie tu nie bylo bo to juz nie to forum...szkoda bo bylo super!!!!!! pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, zapraszam do rozmowy na Chiński kalendazr płci. Tam odpowiadam na wszystkie pytania odnośnie planowania płci. Jeśli któraś z Was dziewczyny potrzebuje rozmowy na ten temat zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozarozana
czesc dziewczyny a czy ktoras z was robila sobie wrozbe z obraczka o ilosci i plci dzieci i sie sprawdzilo ? Ile dni przed owu polecacie starania na dziewczynke ? niestety cykle mam nieregularne ale testy owu pojda w ruch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam i się sprawdziło
najpierw syn, a potem dwie córki na córkę musisz minimum 48 h przed owulacją, a i tak wtedy szanse są 50/50 najlepiej nieco wcześniej u mnie się sprawdziło;) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam i się sprawdziło
aaa i zrób wróżbę mężowi - mojemu też wyszło to co mi:) śmiejemy się, że dzieci na boku nie będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×