Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

z tego co tu wyczytalam to bardzo wazne jest kwasne ph dieta Ca, Mg, stosunek bez orgazmu u kobiety i najdalej jak to mozliwe od owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka_Sylwia
No moje drogie, a mnie minął termin okresu..;) nadzieja troszeczke.. :) bo niby na testach nie wyszła owu, ale może było inaczej... No to czekamy czy sie pojawi @@@ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka_Sylwia
Cześc kochane! jestem w ciąży;)) @ miał byc 4 grudnia a zrobiłam niedawno test i dwie kreseczki są! :D tak sie ciesze:)) czy ktoś tutaj zagląda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka_Sylwia
jak tam u Ciebie andzik?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję :) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co tylko czytam ,narazie nie zdecyduje sie na 3 dziecko. Czytałam dużo stron na forum wstecz i byla tu taka dziewczyna tak wszystko robila na coreczke a tu i tak chłopak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie o Bernii piszesz ;) ale są i takie, którym się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o Ewik78, jednak jestem zdania ze co ma byc to bedzie. Tu na forum tez dziewczyny zostawialy namiary na wrozki z ciekawosci wyslalam pyt czy w trzeciej ciaży bede mieć synka czy córeczkę i odpisała ze córke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe wiadomo, że większość kobiet woli mieć córkę i raczej te tylko pytają wróżki o płeć, a takie wróżki widzą co napisać;) Bernii napisała wróżka, że też będzie mieć córkę, a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka_Sylwia
Moim zdaniem kto woli chłopca czy dziewczynke to kwestia indwidualna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka_Sylwia
Przy pierwszej ciąży miałam przeczucie i może też chciałam, aby był synek. Rodzina mówiła, że co jak dziewczynka sie urodzi, nawet jak lekarz potwierdził i pokazał narządy naszego chłopca ;) Nie myślałam wtedy o planowaniu wcześniej, ale jak byłam juz w ciąży to moja intuicja mnie nie zawiodła ;) Teraz bym chciała córke, no wiadomo brat i młodsza siostrzyczka, synka mam wiec może akurat intuicja mnie nie zawiedzie i bedzie dziewczynka, ale 100 % pewności dopiero po porodzie :)) Chciałam odrazu zajśc w ciąże po pierwszym mies i sie udało ;)) Kuzynka moja tez jest w ciąży i mówiła, że na dziewczynke robili, bo tak samo maja synka już, ale dopiero jest w 4 mies, wiec zobaczymy jak jej sie udało :)) A co do planowania to wg testów i innych obserwacji owu była prawdopodobnie 22 dc (ból piersi, śluz, test jakby pozytywny 20dc mocniejsza kreska niż wcześniej i 21dc mocniejsza niż w 20dc) przy cyklach 38-40 dniowych a zbliżenie 19 dc wiec szansa jest ;)) Chociaż teraz myśle bardziej realnie i co bedzie to i tak fajnie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wczoraj dostałam 1 miesiaczke po porodzie musze zamowic sobie testy owulacyjne zobaczymy jak tam owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pierwszej ciąży obydwoje z mężem chcielismy córeczke a okazał sie synek :-) przy drugiej ciąży mialam przeczucie na synka od poczatku miałam dla niego imię i tak już zostało. Mimo iż celowaliśmy na dziewczynkę. A teraz koło siedzi mój kochany Szymuś którego bardzo kocham :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta chińska metoda planowania płci to totalna bzdura ! Mam dwójkę dzieci, wg tej metody powinnam mieć 2 córki a mam 2 synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
msamy chlopca, a teraz dzewczynka bedzie. wspolzylismy z mezem 4 dni przed owu! nie stosowalam zanych testow na owu ani nie wiedzialam dokladnie kiedy bede miala owu. zaczely sie mokre dni i wiedzialam,ze zbliza sie owu. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pewnie bardzo ciężko bedzie zdecydować sie na kolejne dziecko.Tu dziewczyny pisały ze praktycznie wszystkie znane metody stosowały na corke i jednym sie to udawało innym nie. Takze co ma być to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka_Sylwia
Witajcie kobietki:) byłam u lekarza i 8 tydz mam, ale nie znam dokładnie terminu, bo jak bedzie rosło to może sie zmienic ;)) jakoś na sierpień wypada, a poprzednim razem było tydzien po, wiec licze na połowe sierpnia najwcześniej;) a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarneoczymam
Witam Jestem mama dwóch chłopców , obecnie jestem w 3 ciąży prawdopodobnie będzie dziweczynka. Tym razem spróbowałam zaplanować płeć, chciałam sprawdzić na sobie czy jest to realne i w 13 tc. na badaniu prenatalnym 3d gin. stwierdziła, ze na 95 % dziewczynka. Dodam, że robiłam test na płeć i tez wskazał, że dziewczynka. 25 lutego drugie badanie 3d. i może sie potwierdzi wczesniejsze stwerdzenie płci. Obym tylko szczęśliwie donosiła bo co tutaj czytam na innych forach jak poronienia są w 17 tyg. a nawet dalej to az dreszcze mnie przechodzą:(. O szczegółach napiszę po 25 lutym jak juz będę przekonana, że sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssmutna
Bardzo chciałabym zdobyć kontakt do ewik78 lub berni, może ktoś wie na jakim forum się jeszcze udzielają albo zna jakiś adres na prv. A może te dziewczyny tutaj zaglądają? Odezwijcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarneoczymam
Ja też mam taką nadzieję! Czuję,ze noszę pod sercem córeczkę. Stosunek przed owulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik, pamiętam Cię z kwietniówek. Nie przeszlas na fb? Pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby też planowalam coreczke stosunek był na 2 dni przed owulacja a tu chłopczyk. Jakbym była pewna ze bedzie dziewczynka to pewnie bym sie jeszcze raz postarała ale poki co nie mam takiej pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - przeszłam na facebook :-) a można wiedziec pod jakim nick byłaś na kwietniówkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna użytkowniczka
Sssmutna ja cię chyba pamietam, masz synka? Ewik chyba juz nie pisze. Ja tez bym chciała spróbować 3 raz na córkę min za dwa lata ale mój maz juz nie chce. Ja czuje ze będę całe życie nie spełniona jeśli nie będę mieć córki. Mam dwóch cudownych chłopców, ślicznych jak dziewczynki. Ale muszę mieć córkę . Zawsze o tym marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć córkę? bo co? a co jak ci się urodzi trzeci syn? myślałas o tym? wpadniesz w depresję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O oc chodzi z tą silna potrzeba posiadania córy? Mam jednego syna i wiecej dziec i miec nie bede, a jednak nie zal mi, ze to to chłopiec. Ba! Bardzo chłopca chciałam. Ale o co chodzi z ta dziołchą? Czytam tylko ost stronę. A są tu mamy, co tak samo pragną chłopca, czy jednak w tą stronę to juz tak nie działa?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×