Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Hej dziewczyny, co slychac? u mnie dzis totalna cisza, od rana nic nie boli, nic nie kluje, czuje sie calkiem normalnie. Pewnie okresik przywitam za kilka dni :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No ally to trzymam kciuki powiem ci,że ja przy drugiej ciąży też czułam takie pobolewanie jajników :) więc.... jeszcze kilka dni i bedzie jasne :) A ja zabiegana bardzo ....porządki świąteczne, ostatnie prezenty, już co nieco z jedzonka też zrobiłam. Męczce te przygotowania do świąt no ale też przyjemne takie oczekiwania. ahh no wczoraj i dostałam już @ a powinien być dopiero we wtorek. ta wiatmina B6 coś mi skróciała cykl a nie wydłużyła. Dziwne troche bo takigo krótkiego cyklu nigdy nie miałam więc myśle że ta witamina troche mi namieszala... Chyba nastepny cykl bez tej witaminy bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamimi-na 31 stycznia ..ale juz ogladam dziewczece ciuszki :] Lepiej sie nastawic od razu,niz zeby pozniej bylo rozczarowanie jakies prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mamuśkamimi, a od którego dnia cyklu brałaś witaminę B6? Majoweczko, trzymam kciuki za wizytę, też miałam iść 31 ale bałam się, że nie będzie mojej lekarki i umówiłam się dopiero 7 stycznia, mam nadzieję, że też poznam wtedy płeć Maluszka (to będzie wówczas 16t4d). A ja mam przeczucie, że będziesz mieć noworoczny prezencik w postaci ślicznego chłopczyka w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia witamine B6 brałam cały cykl. Teraz już nie biore. Nie wiem czy to od tego ale wole nie ryzykować. Majoweczko teraz święta, sylwester więc szybko zleci do nast usg, trzymam kciuki za chłopaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, zazwyczaj większości dziewczynom witamina B6 skracała 1 fazę ale wydłużała drugą, na mnie na szczęście tak działała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje laski,jesli sie udalo bez zadnego planowania i wspomagaczy,to naprawde bylby fart,,,:) A jak tam u was przygotowania do Swiat ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po ciężkim dniu :) Majoweczko - dzis cały dzień pichciłam, upiekłam pieczeń i różne inne mięsne przysmaki typu nadziewane piersi z kurczaka czy bigos. A to wszystko przy asyście dwóch małych bąków, ciężko bardzo było , a mężulek dopiero z pracy wrócił. Jeszcze zostały mi do zrobienia 3 sałatki, 2 bardzo pracochłonne placki i smażenie karpii ufff Poza tym prezenty w wiekszości popakowanem, jeszcze kilka czeka na ładne opakowanie i myśle że jutro już się z tym uporam. No i łazienke musze wyszorować buuuuu W czwartek albo piatek ubieranie choinki, bo nie lubie za szybko. Aha i jasełka u małej fajne się szykują więc całą rodzinką się wybieramy, bedzie tam wigilia, śpiewanie kolęd chyba będzie przyjemnie i nastrojowo tak myśle. A jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Co u Was? U mnie dzis 24dc i chyba okresik bedzie lada dzien, zero sluzu, zero bolow jajnikow, i takie typowo jakies przeczucie okresowe mam ( jak zawsze ) wiec juz tylko czekam. Niepotrzebnie tylko sobie nadzieji narobilam i sobie nawkrecalam bo swieta teraz bede miala w zlym humorku chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ! Ja nie mam duzo pracy na Swieta az tak,bo wychodzimy do brata meza i sie dzielimy praca,na pierwszy dzien Swiat mam wg tradycji angielskiej Indyka pieczonego ma ponad 6 kg,na drugi robie schab ze sliwka :) Mala mi choruje ale juz dzis lepiej :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatos Robert
przypomninam że jest ta watek o planowaniu płci!!! co to kogo obchodzi co gotujecie i pieczece na swieta! prosze trzymac sie tamatu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie planuje plci,sama sie zaplanowala;) tyl wko zagladam do dziewczyn z sympatii inne watki sa np o staraniach a dziewczyny pisza o wszystkim..nic w tym nie widze dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderator na pomarańczowo... litości, idź gdzie indziej śmiecić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO a u mnie dzis 25dc i test ciazowy pokazuje 1 kreske, a bardzo czuly test robilam, cykle zazwyczaj 25-27 dni wiec znowu nic z tego. nie potrzebnie sie nakrecalam bo... az sie poplakalam widzac ta cholerna kreche. Juz mam dosc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moderatora Roberta...
Z Ciebie taki moderator jak z kurzej dupy traba!!!!Hahahahahahahhaaaaaaaaaa :-D Lecz sie durna palo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka mama
ja tez uwazam że na forum o plnowaniu plci powinnysmy pisac o planowaniu, to co jemy na swieta czy karpia czy indyka nie ma najmniejszego znaczenia i mozemy sobie oszczedzic informacji które nic nie wnoszą do tematu. jesli nie macie sie komu ziwerzyc to są od tego inne fora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Czytalam ze juz gotujecie, to super. Ja tez zaczelam juz pomalu stac w kuchni i przez te wszystkie przygotowania dawno nic nie pisalam, ale czytalam codziennie. Dziewczyny u mnie @ pojawila sie juz w 25dc, czyli o cale 2 dni za wczesnie. test owulacyjny i wszelkie objawy wskazaly, iz owulacja byla w 13dc. Nie mam pojecia co sie dzieje. Owszem bralam wiesiolek, ale poszedl do smieci, pozniej zaczelam lykac wit B i pojawila sie predzej. Owszem w tym n-cu nie bylo mozliwosci abym miala rozpaczac no ale teraz to mam problem iz moja ostatnia faza jest za krotka na zagniezdzenie sie zarodka. Dziewczyny co mam kupic i lykac aby to sie wszystko ustabilizowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, miałam odpisać Ci na maila ale napiszę tutaj, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko. Faktycznie faza lutealna poniżej 12 dni może utrudniać zajście w ciążę, zarodek może nie zdążyć się zagnieździć. A jaka witaminę B łykałaś? Nie jestem niestety z UK ale możesz tam bez problemu kupić B-Complex z dawką B6 100 mg, tutaj przykład aukcji z UK http://www.ebay.pl/itm/Vitamin-B-100-Complex-100-Capsules-24-Hr-Dispatch-/350398532074?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&hash=item51956149ea. Tylko daj mu czas, na pewno wydłuży Twoją fazę lutealną. Poczytaj sobie dla pokrzepienia ten wątek: http://www.babyandbump.com/ttc-groups/12563-vitamin-b6-lengthen-luteal-phase-increase-progesterone.html. Możesz też zakupić Agnus Castus http://www.ebay.pl/itm/Agnus-Castus-chaste-berry-VITEX-1000mg-eq-90-tablets-/190585371968?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&hash=item2c5fc5fd40, obniża prolaktynę i wydłuża fazę lutealną, to naturalny wyciąg z rośliny Agnus Castus a nie żadna szkodliwa chemia. Wiele dziewczyn z powyższego wątku łykała i B-Complex i Agnus Castus dla wzmocnienia efektu. Trzymam kciuki by wszystko wróciło u Ciebie do normy i byś jak najszybciej ujrzała 2 upragnione kreseczki na teście ciążowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo, juz wczoraj kupilam complex witamin, ktore mi pdalas. Mysle ze dopiero dostane po swietach, no ale czekam. Ja sprawdzilam moje witaminy, wiec tam jest tylko 10mg, wiec to bardzo malutko :( Na razie nie kupuje tych drugich zobacze co sie bedzie dzialo. Pewnie powtarzam juz moje pytanie ale czy te witaminy mam brac caly cykl? dziekuje za pomoc buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia uk
klinika leczenia niepłodnosci w tej sytuacji sie kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Kasiu, faktycznie 10 mg to za mała dawka, witamina B6 podawana tylko w dużych dawkach inhibituje prolaktynę (mniejsze dawki nic tu nie wskórają), powinno się brać 50-100 mg dziennie, najlepiej wraz z innymi witaminami z grupy B gdyż te witaminy powinny być ze sobą w równowadze (nadmiar jednych może powodować złe wchłanianie innych a np. niedobór witaminy B12 może być przyczyna poronień). Ten B-Complex łykasz przed cały cykl, niewykorzystane nadmiary są usuwane z moczem. Dużo osób zachwala też Agnus Castus ale mi pomógł sam B-Complex. Do "do kasia uk", jaka klinika bezpłodności? Lekki nadmiar prolaktyny i skrócona faza lutealna to błahostka, którą łatwo wyleczyć (tak jak niedmoga lutealna), nie świadczy to nawet o bezpłodności ale o mniejszych szansach na zajście w ciążę i kliniki bezpłodności nie zajmują się takimi "duperelami" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy...
A po jakiego orzecha wchodzic na inne fora,jak tu ma sie o planowaniu i gotowaniu ;-) A co robicie uszka czy pierogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Życzę Wam Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku, niech się spełnią w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki najserdeczniejsze zyczenia swiateczne dla was wszystkich przesylam... spelnienia marzen w nadchodzacym nowym roku :-)))))) tych zwyklych i tych drzemiacych na dnach waszych serduszek- nigdy nie traćcie nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, spoznione, ale wciaz swiateczne zyczenia wszystkiego dobrego dla Was sle! U mnie jakies cuda sie dzieja, dzis 29dc !!!!!! i dalej okresu nie mam. Test robilam w 25dc i byl negatywny, teraz nie robilam. Wczoraj w 28dc mialam lekko plodny sluz ale przez chwile i teraz susza, nie wiem co to sie dzieje, bole brzucha jak na okres juz od 4 dni z przerwami, a okresu nie ma :/ Czy ta witamina B moglaby wydluzyc az tak cykl? moje byly zawsze ok 25 - max 27 dni, a tu 29 dzis i nic. Nie mierzylam tempki w tym cyklu i pewnie ona by mi duzo powiedziala, ale co teraz? nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem :P Poczekam mysle do wtorku i zrobie tescik jak okres nie przyjdzie, choc powiem szczesze, ze caly czas sie czuje jakbym miala za sekunde dostac okres. No zobaczymy. Pozdrawiam Was i zycze rodzinnych i spokojnych swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ally, witamina B6 wydłuża fazę lutealną ale to dobrze, im dłuższa tym zarodek ma większe szanse na właściwe zagnieżdżenie się w macicy więc tym większe szanse na zajście w ciążę :) Trzymam jednak kciuki by na teście wyskoczyły 2 piękne kreseczki :) A nie masz przypadkiem przy sobie testu owulacyjnego? Podobno wykrywa on również hormon HCG i działa jak testy o czułości 10 mIU/ml :) Dobrej nocki wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Zycze Wam wszystkiego najlepszego, zdrowia, usmiechu na twarzy i spelnienia marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×