Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość DO ASIEK
nikt cie tutaj nie trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek witaj :) tu jest B complex : http://allegro.pl/b-50-kompleks-witamin-z-grupy-b-100-tabletek-i2094187430.html wiele dziewczyn ją zachwala min. wzmacnia owulację, wydłuża II faze cyklu więc spróbuj może na ciebie też dobrze wpłynie. U mnie troche namieszała bo skróciła mi cykl z 28-29 dniowego do 24 dniowego i pojawiły się przed @ jakieś plamienia, no ale może ja jestem tylko wyjątkem. I może za szybko się zniechęciłam ale wystraszylam się jak mi tak skróciła ten cykl i te plamienia się pojawiły. A tak na marginesie - ja nie widze żadnej pomarańczy nic zupełnie nic.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskamimi
ciebie tez nikt nie widzi :P nikt zupelnie nikt :P: od wczoraj piszesz i wszystkie Cie olewają, zadna nie odpisuje :P: hahahahhahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!! U mnie @jest taka jak byla kiedys. Tak wiec cykl wydluzyl sie i coraz wiecej nadziei na wszystko. Dziewczyny mam nadzieje ze u was ok, Kasiu, majoweczka jak tam sie czujecie? Mamuskamimi, Gal, Asiek, Lucynka i inne ktorych nie wpisalam mam nadzieje ze wkrotce cos sie zmieni na lepsze i bedziemy widzialy II kreseczki. Myszka, Bernia, Ninka, 8kiki8 pozdrowionka Kasiu ja zaopatrzylam sie w nowe suplementy, jesli mozesz to powiedz czy cos jeszcze powinnam dodac lub cos odrzucic Dla M L-karnityna, wit E, maca, fertilman, Wit B complex (jejku jak teraz tego duzo) Dla mnie wit B complex, wit E, Fertilcare.... w wit B mam juz kwas foliowy (400) i w Fertilcare tez jest czy taka dawka bedzie ok? Pozdrowionka i zycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! My niestety z synkiem przeszliśmy grypę żołądkową, cała rodzina się pozarażała, na szczęście już OK. Tak poza tym to czuję się dobrze, córa coraz mocniej zaznacza w brzuchu swoją obecność :) Kasiu, super ten zestawik witamin dla Was, dorzuciłabym jeszcze koenzym Q10 (bardzo poprawia płodność mężczyzn, podobno też sprzyja implantacji zarodka) ...można też pokusić się o Acard dla Ciebie - poprawia ukrwienie endometrium i ułatwia implantację zarodka. Jak najbardziej 800 mcg kwasu foliowego dziennie (400 w FertilCare i 400 w B-Complex) to bardzo dobra dawka, też tyle przyjmowałam a po zajściu w ciążę łykałam do 12 tc Femibion Natal 1, który też ma 800 mcg folianów. Trzymam kciuki by kolejny cykl był jeszcze ładniejszy i zakończył się finałem w postaci tłuściutkich 2 kresek na teście! Miłej niedzieli dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ok brzus rosnie ,syncio szaleje,a ja tylko ze 2,5 na plusie ;) Zycze zdrowka ciezarnym i owocnych staranek przyszlym mamusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) Araguaia - no my też przeszliśmy jelitówke 3 tygodnie temu i to ciężką z gorączką 39,5C Biedne dziewuszki lezały plackiem 3 dni, potem my ale troche lżej. Dobrze że u ciebie szybko minęła i leciutka :) Majoweczko - super że synuś dokazuje to znaczy że silny chłopaczek :) Ale ty to troche sobie dogadzaj bo 2,5kg na plusie to malutko bardzo. Nie wiem jak ty, ale ja po porodzie starsznie szybko chudłam, pewnie tez przez karmienie piersią kilogramy tak spadały. Zwłaszcza przy pierwszej ciąży przybrałam tylko 9 kg juz po tygodniu od porodu ważyłam mniej niż przed ciążą, a potem jeszcze niestety nadal kilogramy spadały - a ja nie miałam siły zajmować się z małą. Wiedząc o tym w drugiej ciąży strarałam się jeść więcej no i prztyłam 12kg bardzo szybko bo po 2 tyg wróciłam do swojej wagi, ale potem tak bardzo nie schudłam- jak w pierwszej ciąży - i miałam znacznie więcej sił. A przy trójce dzieciaczków tych sił będziesz musiała mieć jeszcze więcej więc jedz kochana - dobrze ci radzę. Jeśli uda mi się z trzecią ciążą to zamierzam przytyć ok 12-14 kg bo wiem, że potem ten mały nadmiar bardzo mi się przyda :) A karmiąć cycem kilogramy leca na łap na szyje :) Kasiu - ja też łykam sporo bo fertilcare,dodatkowo sam kwas foliowy, potas, wiesiołek, olej z siemienia lnianego, zieloną herbatę w kapsułkach i wit.E. Do tego piję ziólka na pierwszą fazę (3 razy dziennie) i ojca Sroki raz przed snem. Mój M je salfazin, selen, wit. E, mace, zieloną herbate i potas. A wzbraniał się na początku bardzo przed czymkolwiek ;) bo przecież jego plemniki takie wspaniałe są :) No ale mały kroczkami przekonałam go, że warto. U mnie dziś 4dc i jeszcze @ jest ale już bardziej plamienie. Ziółka samaczne :) Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziś przejrzałam swoje ciążowe badania i ph moczu w obu ciążach miałam wciąż 8,0 , raz tylko 7,5 wysokie co ? jak myślisz Araguaia ? Czy w dziewczynkowych ciążach nie powinno być niższe ? I jeszcze jedno czy u was się sprawdziło,że jak owulacja w czasie pełni lub po niej to chłopaczek, a jak w czasie nowiu lub po nowiu to dziewuszka ? U mnie się sprawdziło. A jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska-dzieki za troske,ale jem duzo i tak poprostu malo tyje,ja jestem drobna przed ciaza 47 kg przy 160 cm wzrostu,nigdy nie mialam problemow z otyloscia ,w ciazach przytylam 19 i 13 kg i zaraz po pologo schudlam do wagi z przed ciazy,brzuszek mam ladn,widoczny dziecko zdrowe jak mowi lekarz,wiec chyba nie ma powodow do zmartwien,hemoglobina ponad 13.wiec tez ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko - ja nie twierdze, że coś z twoją ciążą nie jest w porządku :) Z całą pewnością to zdrowy silny chłopaczek :) Tylko mówię żebyś troszkę popracowała nad kilogramami abyś potem miała z czego chudnąc bo to jest nieuniknione przy trójce bąków :) No ja dokładnie taka sama drobinka jestem 48 kg i 160 :D A sprawdziło ci się z fazami księżyca, twoja owulka była w czasie lub po pełni ? Tu można sprawdzić : http://cybermoon.pl/kalen/phase.html#2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może mi te fazy księżyca się sprawdzają i teraz też się sprawdzi. No ale musiałabym poczekać 2-3 miesiące aby było po pełni. Nie wiem czy warto się w to bawić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie bardzo w to wierze, ale wiesz jak się planuje to się chce się wszystko wziąć pod uwagę. Ale chyba tak się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie pada za oknem, chyba pora już zrobić bałwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja starałam się 3 lata, i moje cykle były co 25 do 28 dni. I sądze że zaszłam zaraz po @ bo 3 dni po niej intensywnie się staraliśmy i udało się będzie córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskamimi mimi
majoweczko09 uwazaj na mamuskemimi ona zyczy ci zebys urodziła chorego syna, nawet ci to sugeruje w poscie ona ci zazdrosci i pewnie zyczy ci zle. uwazajcie dziewczyny na nia to demon, wiedzmą fałszywa! jak mozna pisac kolezance że jest niedowyziona i urodiz chore dziecko!!! jesli majoweczka napawde urodiz chorego syna bedzie to wina mamauskimimi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Zajrzałam tylko po to by się pożegnać..... Topik niestety nie ma szans na przetrwanie bo pewnie przez pomarańczke boicie się tu odzywać. No szkoda.... ale tak widocznie miało być Sztucznie chciałam go reanimować ale się nie udało... Od dłuższego czasu zaglądam na topik który podała Araguaia - rzeczywiście tam jest super atmosfera, ruch, gwar, dzieczyny są pomocne , przemiłe :) i strasznie dużo piszą, tak ze nawet nadążyć czytać nie mogę :) Jak na razie się tam nie udzielam, tylko czytam bo nie mam za bardzo czasu, ale kto wie.... Moje staranka przekładam na maj/czerwiec z wielu względów. Mam nadzieje, że z tymi suplementami przez ten uda mi się osiągnąć dużo płodnego śluzu i straranka około owulacji zaowocują synkiem. Pozdrawiam dziewczynki bardzo gorąco i trzymam kciuki za wszystkie staraczki :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey . Moj synek jest absolutnie zdrowy :) Mamuskamimi -rozumiem ze odchodzisz no coz -szkoda,ze topik umiera...:( Pozdrawiam w kazdym razie wszystkie starajace sie i juz zaciazone 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskamimi mimi
mamuśkamimi no my tez cie zegnamy, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????b,bj
hheheheh wykonczyly wasze forum widac jakie liche jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa i jeszcze zapomniałam brzuchatki kochane życzę wam świetnego samopoczucia, aby dzidzusie piekne i zdrowiutkie jak rybki były no i szybkich, bezbolesych porodów :) Araguaia - Tobie wielkie dzięki za wszystkie porady :D Myśle,że z tymi wszystkimi wskazówkami uda się nam zmajstrować synusia a jak nie to córcie powitamy równie gorąco :D Może się jeszcze spotkamy - ale już w innym polecanym przez ciebie miejscu :) Buziaki ogromniaste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśkamimi, dzięki OGROMNE! Ja tutaj już nie piszę gdyż śmieszy mnie ta cała dziecinada ...normalnie jak dzieci w piaskownicy a ja już z piaskownicy dawno wyrosłam ;) Trzymaj się i do napisania w innym miejscu! :) Przy okazji pozdrawiam wszystkie staraczki i brzuchatki, oby spełniły się Wasze marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×