Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość rozarozana
a jak mezowi zrobic wrozbe to on musi trzymac tez nitke z obraczka czy wazne tylko aby byla nad jego reka a ja moge trzymac nitke ? no u mnie wyszla 2 dzieci corka i syn a w sumie zawsze chcialam 3 , ciekawe co mojemu m wyjdzie dzis zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia, Ewik, Aganiok - witajcie kobiety :) Co u was dobrego? Widzę że czasem wpadacie na topik. Z sentymentem wspominam nasze czasy staraczkowe :) Mój synuś ma już 10 miesięcy i jest wspaniały. Rośnie jak na drożdżach, jest pogodny i rezolutny. Ze starszakiem uwielbiają się wzajemnie. A co u Was? Pozdrawiam wszystkie starające się i życzę szybkiego rodzicielstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinko witaj :) Ale te nasze dzieciaczki rosną. Mój wczoraj skończył 8 miesięcy :D Jest słodki do schrupania. Mały kombinator chce chodzic !!! Uwielbia jak prowadzimy go za dwie rączki. Przebiera wtedy tymi nóżkami, że hej :) Też tu zaglądam z sentymentu ale tylko jadzia jest z nowych planowaczek, szkoda. Pozdrawiam serdecznie wszystkie zaglądające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodac, że szczęśliwy test owulacyjny i ciążowy mam do tej pory schowany w szufladce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka09 - już pewnie po wszystkim :) Daj znać co u Was :) Bereniu - masz rację, dzieci to największe radości człowieka. Niezależnie od płci, wieku, charakteru. U mnie tez teścik w archiwum :) Pozdrawiam :) Kubuś 19 X 2004, Aniołek 22 V 2010, Adrianek 23 VII 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjatalarczyk
:-))) Mi osobiście udało się zaplanować dziewczynkę, a warto dodać, że mam jeszcze synka 2 letniego !! ;-) tak się cieszę !! ale od razu mówię, żeby to naprawdę się udało trzeba się zaangażować i to dużo !! nic samo nie przyjdzie. Ja korzystałam z tej metody, która jest na tej stronie http://jak-zaplanowac-plec-dziecka.blogspot.com/ ale na stronie głównej, bo inne moim zdaniem nie są tak skuteczne, tym bardziej, że na jednym polskim forum dziewczyna również mówiła, że jej się udało zaplanować córeczkę właśnie korzystając z tej metody jakiegoś tam doktora. papa ;-)))))))))))) i powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia!!!!!!!!!!!!!!! Pamietasz mnie z forum pazdziernikowek????????????????? Rety tyle razy sie zastanawialam co u ciebie??? Weszlam zobaczyc co u majoweczki a tu ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak twoja czworeczka???????????? Majoweczko trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież Bernia ma 3 chłopców
więc jaka czwóreczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) madaleno faktycznie byłam na październikowym ale mało się tam udzielałam, tutaj więcej pisałam ;) Szczerze to tak trochę słabo cię pamiętam, ale jednak kojarzę :) Mam 3 synków nie 4 :D U mnie ok, chłopcy rosną jak na drożdżach. Szkoda, że ten czas tak szybko leci... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinko witaj!! :) Ja rzadko tu zaglądam ale również z sentymentem podchodze do tego forum,to tu przecież wzajemnie się wspierałysmy :) U mnie w porządku,wyprowadziliśmy się z Polski i teraz staramy sie zaklimatyzowac na obczyźnie,chłopcy pójdą niedługo do szkoły,Dawidek do 4 klasy,Oliś do pierwszej a Laurunia do przedszkola (tu nie ma żłobków) a ja do pracy... Czas leci jak opętany,moja panienka ma już 10 m-cy,niedługo roczek,jest urocza,bracia zakochani w niej po uszy a mała spryciula już nauczyła się to wykorzystywac,wymusza wszystko :P Napisz więcej o swoich smykach! Pozdrawiam cieplutko Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defgdgd
INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...:-) Dawno mnie tu nie bylo poprzez pomaranczowe trole... Milo ze dawne staraczki sie odezwaly,tez od czasu do czasu tutaj wchodze ze sentymentu ...wiele z was pomoglo mi w zaplanowaniu mojej corci. Dzis mala ma prawie 11m-cy i juz zaczyna chodzic,ma 3 zabki i spryciula zawsze uprosi swojego braciszka w oddaniu ulubionych autek,hee ;-) Kochaja sie na wzajem i chetnie maly pomaga malej i zie z nia bawi,a jak ma drzemke to juz sie pyta kiedy mala sie obudzi. Dziadkowie kochaja mala krolewne i sa dumni z wnuka ze tak b.kocha swoja siostre,a my jestesmy szczesliwa rodzinka :-) Pozdrawiam Was serdecznie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yguyhkjjjiouoj
to FUKS anie planowanie :) jest tyle samo trafeń co i nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ninka :-)
Ninka po prostu bajka nie życie :D życ nie umierac ;) wszytskie dziewczyny umieraja z zazdrosci bo tak peiknie ubralas w słowa to co chciałas powiedziec :) córka najcudowniejsza na swiecie a syn jako "nikt" ktorego jedynym zadawniem jest wielbienie ksiezniczki :) nie dziwie sie ze watek upadł skoro takie przygluppy jak ninka tutaj pisały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczkaaaa
ninka, proszę napisz mi jak udało ci się zaplanować poczęcie córci? ja jestem w ciąży, nie znam jeszcze płci. Bardzo chciałabym mieć córcię, ale już się stało, więc co będzie to będzie i będę kochać nad życie. ciekawość mnie zżera,nie mam cierpliwości. nie wiem kiedy owulacja była, ale współżyłam w 9 dc i 16 dc (tak jakoś wyszło). cykle mam regularne, 28dniowe. Owulacji nigdy nie czuję, więc nie wiem kiedy się odbyła. jak myślicie, czy z takich stosunków mogłaby wyjść dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiuhuiujhiu
Teplanowanie to wielka sciema,raczej fuks bo sie uda na chłopca czy dziewczynke .Nie ma żadnego wplywu ani dieta,ani momnet poczęnica, przedowulka czy po :):):) to tak jak ludowe wierzenia w kształt brzucha i zachcianki. Tylu sie samo sprawdza co i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1889
mi się udało, polecam każdemu to przeczytać jeśli chce się dobrze wszystko zaplanować, bo w internecie same bzdury piszą i tylko można sobie zaszkodzić niż pomóc ;/ - http://www.zlotemysli.pl/ofertaebooks,kaf/prod/6184/chlopiec-czy-dziewczynka-karol-wojcik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kochane-1 lipca urodzil sie nasz wspanialy syn Patrick z waga 3910 !Porod nie nalezal do super krotkich,ale bylo warto !!!!! Pozdrawiam wszystkie ktore tutaj czasami zajrza :] !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej
ojej nikt bidulce nie pogratulował ;) chciala sie pochwalic a wszytskie mają ją w..... ;) bidunia dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pozdrawiam wszystkie byle i teraxniejsze staraczki. Ale tan czas leci moj synek za dwa dni skonczy 8 miesiecy... a ja juz mysle o kolejnych starankach. Moj M bardzo chcemiec jeszcze jedno dziecko sam ma wiele rodzenstwa bylo ich 5, ja tez bym chciala miec 3 dziecko, jednak stracilam juz nadzieje na corke... i z gory zakladam synka. Nie wiem czy jeszcze walczyc o marzenia i bardziej sie przylozyc do planowania czy poprostu liczyc na los? Zagladajac wczesniej widze ze u mnie bylo poczecie synka max 10 godzin przed owu. Ale teraz mi sie nie spieszy i mysle ze bede bardziej zdeterminowana i bedzie mi latwiej czekac na ciaze tulac swojego synka. Gdyz juz po paru nieudanych cyklach ja juz chcialam po prostu dzidziusia ... POZDRAWIAM te wredne pomarancze tez bo widac ze tez maja cos na duszy skoro tu weszly, tylko zal im sie przyznac bo pewnie im cos nie wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia88
hej dziewczyny, bardzo uważnie was śledzę. piszę gdyż prosze o poradę. mamy córkę chcielibyśmy synka...(nie za wszelką cenę) cykle mam 27 dniowe, okres miałam 01.09, owulacja przypada na 14 czerwca(?). przez 2 cykle stosowałam testy owulacyjne, owulacja wychodziła po 36 . nie wspomne o suplementach, witaminach i wodzie z cytryną i sodą które podobno mają pomóc. mam pytanie czy starania mam zacząć 24 godz po pozytywnym teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Ja używałam mikroskopu owulacyjnego. Kochaliśmy w dzień owulacji i dzień wcześniej i się udało :) Mam synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dla tych co tu jeszcze zaglądają z sentymentu chciałam napisać, że tydzień temu obchodziliśmy z synkami 1 urodzinki naszego skarbeczka. Ale ten czas leci ;) Dopiero planowałam tego maluszka a on już zasuwa na dwóch nóżkach no i już zdmuchnął pierwszą świeczkę :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dla tych co tu jeszcze zaglądają z sentymentu chciałam napisać, że tydzień temu obchodziliśmy z synkami 1 urodzinki naszego skarbeczka. Ale ten czas leci ;) Dopiero planowałam tego maluszka a on już zasuwa na dwóch nóżkach no i już zdmuchnął pierwszą świeczkę :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bereniu - życzę Twojemu synkowi samych radosnych i beztoskich dni! Trzymajcie sie kochani! Jak ten czas szybko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Przeczytalam prawie cale forum, gdyz jestem mama cudownego 13 miesiecznego synka i w najblizszym czasie z mezem chcielibysmy zaczac planowac corcie :) Slyszalam o kilku metodach planowania plci i zamierzam skorzystac z kazdej, ale mam problem. Otoz nadal karmie piersia, ale w najblizszym czasie zamierzam to zmienic. Miesiaczkuje od kilku miesiecy, ale nieregularnie. Zreszta zawsze mialam takie cykle, nawet przed ciaza. I tutaj kieruje do Was kochane moja prosbe. Prosze, powiedzcie jak ustalic dni plodne? Mierzenie temperatury raczej odpada, gdyz rano przy moim szkrabku mam naprawde co robic, a on nie zrozumie, ze mamusia musi teraz chwilke spokojnie polezec :) Planuje kupic testy owulacyjne, ale napiszcie mi dziewczynki jak sie do nich dostosowac, jak interpretowac i kiedy zaczac starania o coreczke? Nigdy wczesniej ich nie stosowalam, ale z tego co tu czytam, to latwiej za ich pomoca zaplanowac chlopca, czy moze sie myle? Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama aniolka
A mi się marzy chłopiec :) czy wierzycie w kalendarz chiński mój kochany aniołek którego straciłam w 36 tygodniu wg kalendarza miał być dziewczynka dlatego teraz uważam ze chyba ten kalendarz to z przymrużeniem oka należy traktować co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×