Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Cześć dziewczynki :) Berniu,cieszę się że dzidzia zdrowiutka,że wszystko jest w porządku :) Ja dopiero wróciłam,naczekałam się,okazało się że jest naprawdę niewiele labolatoriów któe robią takie badania.... Wyniki na białko CRP i immunoglobiny Igm,IgG będę mieć już jutro ale na przeciwciała parwowirusa dopiero za dwa tygodnie...nie mniej jednak jestem nieco spokojniejsza a będę jeszcze bardziej jak jutrzejsze wyniki okażą się być w porządku... Mój synek zdrowy,nic nie wskazuje na razie na rumień ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca,jak do ok.dwóch tygodni nic mu nie wyjdzie-dopiero odetchnę pełną piersią.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganioczku cieszę się, że juz spokojniejsza jesteś, będzie dobrze. Ciekawe jak tam Ninka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok dobrze,że trochę sie uspokoiłaś.Będzie dobrze zobaczysz ;) Ninka daj znać jak najszybciej co tam u Ciebie po USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę dziękuje Wam wszystkim za wsparcie,ja również dziś bardziej optymistycznie patrzę na to niż wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 synusiow...gratulacje ;-) Agoniak, bedzie dobrze.A w necie nie ma co za duzo czyta i niepotrzebnie sie stresowac. U mnie dzis 6dc ,jutro zaczynam staranka.:-) POZDRAWIAM goraco. Ps.czy mozecie mnie wpisac na liste.Bo sie tu jeszcze troche gubie :-) podam wam moje dane(nunia,28 lat,cykl staran 1,planowana plec-dziewczynka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Myszka281..........23............9.........19.04.11...... .dziewczynka Ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........3..........03.03.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........1............................dziewczynka BRZUCHATKI : nick................wiek....termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynka/ dziewczynka 2)Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynka/ Nicolas 4)Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynka/ dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczynk a/dziewczynka 7)Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/ 8)Bernia.............35..............10.........dziewczynka / 9)monico.........................................dziewczyn ka/ 10)Kaddy.........................................dziewczynka /dziewczynka 11)Mama3synusiów..28........................dziewczyn ka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia 1)Mamunia30.......30....................... 2)HopeU.............?...........04.02.2011 3)Ewik78............32.........04.04.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni_ka ale ładnie zrobiłaś tą tabelkę :) super Ninko co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewczyny!!!! Ja już po usg.... Będę miała CÓRECZKĘ !!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Babka zaczęła od główki dziecka i schodziła coraz to niżej, a jak mierzyła nerki to widziałam na własne oczy że pisiorka nie ma tylko jest uwydatniona bułeczka... ;-D z uśmiechem czekałam aż sobie spokojnie wszystko pomierzy, aż na końcu zapytałam o płeć... A ona zjechała między nóżki i powiedziała : It's a girl. :-D Jaka jestem szczęśliwa, uśmiech mi nie schodzi z buzi od kiedy to usłyszałam!!!!!! Byliśmy z mężem i synkiem w kawiarence na kawce i ciasteczku,aby to jakoś na początek uczcić.:-) Na razie jestem jak w amoku, nie dowierzam że mogło się udać,ehhh ;-) Dzięki Bogu i Wam dziewczyny :-)...trzymałyście kciuki za mnie,a ja bardzo starałam się wierzyć że to córeczka rożnie w brzuszku,nawet mówiłam do niej w osobie żeńskiej...heheeee super że córeczka rośnie jak na drożdżach i jest zdrowa!! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam tabelkę :-) STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........planowana płeć: Myszka281..........23............9.........19.04.11...... .dziewczynka Ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........3..........03.03.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........1..................... .......dziewczynka BRZUCHATKI : nick................wiek....termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynka/ dziewczynka 2)Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynka/ Nicolas 4)Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynka/ dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczynka/dziewczynka 7)Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/dziewczynka 8)Bernia.............35..............10.........dziewczyn ka / 9)monico.........................................dziewczyn ka/ 10)Kaddy.........................................dziewczynka /dziewczynka 11)Mama3synusiów..28........................dziewczyn ka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia 1)Mamunia30.......30....................... 2)HopeU.............?...........04.02.2011 3)Ewik78............32.........04.04.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka - gratuluję serdecznie zdrowej córeczki🌼Super wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko,GRATULUJĘ!!!!! Aż mi samej się przypomniało co czułam jak mi lekarka powiedziała że dziewczynka :) Teraz sama możesz kompletować różową wyprawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale zobaczcie nasza tabelka potwierdza teorie ze jednak mozna zaplanowac płec dziecka, bo bardzo wielu dziewczynom sie udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka graaaaatuluję, to cudowne masz wieści, udało Ci się!!! Pamiętasz staranka, na której stronie pisałaś, albo jeśli możesz przypomnij. Oj ależ cudownie, to musi być wspaniałe uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka GRATULUJE, GRATULUJE, GRATULUJE !!!!! Ale super :D Moze i mnie się uda, co? Cieszę się bardzo Ninko. Przypomnij nam staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :) SUPER
Szkoda ze nie moge juz z wami pisac, ale czytam Was na bierzaco i dopinguje w tajemnicy. Ciesze sie Ninka strasznie ze Ci sie udalo :) Super Super i jeszcze raz Super :) Moje gratulacje Pozdrawiam Ruszaj teraz smialo na dziewczynkowe zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny z całego serducha!!!! Ewelinko ciesze się że nas podczytujesz,dziękuję że także kibicowałaś ;-) Staranka były nie dziewczynkowe...dzień no może półtora (doliczając noc,he) od owulki, wiec jak najbardziej nie dziewczynkowe... Ale się udało!!!!Az sama nie mogę w to uwierzyć...chyba że mój M.ma bardzo słabiutkie plemniki ;-) Całuski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia,Dorotka i inne staraczki-bo marzenia się spełniają-najważniejsze to wierzyć! Mocno wierzyć że się uda!! Trzymam kciuki za Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko no nie moge - moje gratulacje!!!!!! Trzeba wierzyc i wtedy sie udaje, mam nadzieje ze nasze COreczki nie zmienia plci juz!!! moze jednak to planowanie ma rece i nogi, co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka-wspaniała nowina...zarówno, ze to dziewczynka jak i to że rośnie zdrowa...to najwazniejsze...ciesze sie razem z Wami....Boziu...kiedy ja Wam oznajmie z radościa, ze jestem w ciąży...;-( ... nie wiem...sama nie wiem...ale mam nadzieje , ze ługo nie będe musiała na to czekać... Berniu-Tobie też życze zdrowej córeczki...musisz po prostu poczekać jeszcze chwilke, zeby usłyszec te slowa co Ninka...napisz jak sie czujesz?począti sa najgorsze...w sumie z synkiem to nie miałam źle, czułam sie świetnie, ani razu nie zwracałam, tylko na początku mnie muliło....a ogólnie do samego konca świetnie sie czułam, latałam jak mały Kazio...hihihi w koncu byłam młodsza i w sumie nie tak schorowana jak teraz...w sumie jak to lekarz powiedział, ze byłam młodsza i organizm był sielniejszy....dlatego ciaże donosiłam....nawet nie wiecie jak sie boje kolejnej ciąży...masakra...im blizej kolejnego cyklu staranek tym ja bardziej sie boje... ale dzis wieje...łeb niemalże urwie...cos mnie gardełko drazni...cholerka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka dopisz sie do tabelki:) bo bardzo króciutka staraczkowa jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Witajcie dziewczyny! Same dobre wieści u Was, aż wciąga żeby czasem podczytywać....:) Mama 3 synusiów bardzo mocno gratuluję dzieciątka i życzę żeby z tych staranek była córeńka, tak jak piszesz staranka książkowo dziewczynkowe ale różnie to w życiu bywa prawda? u Ciebie wyglądało to podobnie jak u mnie,też długo się staraliśmy aż w końcu udało się choć wcale w to nie wierzyłam bo prawie zawsze kończyliśmy przytulanka na 11 dniu cyklu i nigdy nie przybliżaliśmy się do owulacji , życzę również bezproblemowej ciąży i wszystkiego dobrego:) Bernia! najważniejsze że dzidziuś zdrowy! a wydaje mi się że pitolka lekarz najszybciej by zobaczył więc pewnie to będzie córeczka ale masz racje nie ma co się nakręcać zbyt wcześnie w każdym razie ja zaciskam kciukasy za kolejną babeczkę!!!! Ninka! ogromne gratulacje!!!!!! fajnie to opisałaś jak pani doktor po kolei badała płód, przez chwilę odżyły we mnie wspomnienia jak ponad półtora roku temu w podobny sposób dowiedziałam się o swojej córeczce, wiem co czujesz...:)ja też nie dowierzałam i myślałam jak będzie wyglądała...itp...ach...jeszcze raz gratuluję ! i życzę szczęśliwego rozwiązania:) Starającym dziewczynkom życzę szybkiego zaciążenia i wspaniałych zdrowych dzieciątek, no i tej zaplanowanej płci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko gratulację :-) spokojnej ciąży zyczę i następna osoba im bliżej owu to ma córeczkę :) no dziwne to planowanie :P Bajaderko dziękuję ale na prawde boję się w to uwierzyć a tym bardziej jak w domu ma się już 3 słodkich synów marze i wierze że co mi pisane to się spełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też musze wierzyc choc jestem troche niepewna. Jednak zrobiłam wszystko co trzeba wiec nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekac jeszcze z miesiąc. W koncu nie nastawiałam sie na to ze juz teraz usłysze o płci dzidziusia bo to dopiero 13 tc. Wszak jestem dobrej mysli bo lekarz powiedział że nic tam nie widac to chyba dobrze. Oby szczęscie się nie skonczyło na Nince i dopisało nam wszystkim staraczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo nie mam niestety zdjecia abysmy mogły pogdybac. Szkoda bo lekarz zrobił mi tylko buzkę dzidziusia ale za to jest śliczna. Mam nadzieje, ze to dziewczynka :) Słuchajcie a która teraz laska jest po Ewik w kolejce do rozpakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko mówisz, ze staranka były nie dziewczynkowe, dlaczego? Przecież półtora dnia to też jest jednak przed owulacja. Szanse były jak najbardziej według mnie. Najważniejsze, ze się udało. Powodzenia w zakupach dziewczynkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×