Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

:) Aganiok- no widzisz -u mnie tez cały czas cos w tej ciąży...widac taki jej urok. Rozumiem,ze się martwisz...bardzo rozumiem.Jednak sama wiesz,ze to juz nic nie zmieni. Rzeczywiscie-mozesz zostawć syna na kilka dni w domu.Lepiej dmuchać na zimne... Ja w trzeciej ciaży złapałam ospe w 2 trymestrze.Przechodziłam ja b cieżko. Synek urodził sie duzy i zdrowy. Teraz z kolei u najmłodszego (jest w zerówce) był przypadek gruźlicy w przedszkolu. Wszystkie dzieci i pracownicy musieli mieć robioną próbę. Na szczęście jest ok-ale też się wystraszyłam.Tłumaczyłam jednak sobie,ze moje nerwy NIC nie zmienią. Nastaw sie pozytywnie-BĘDZIE DOBRZE!!!!! A nawet gdyby co...jestes już po połowie ciąży-jest bezpieczniej. Trzymam za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu 3 synusiów to super udało ci się wstrzelic. Zobaczysz - cierpliwośc popłaca ;) Staranka dziewczynkowe superowe :) Fikusowo napiszę jutro co i jak było na usg bo mam wizytę bardzo późno aż na 20.30 więc pewnie jak przyjdę to nie będę zasiadac do kompa. Ninka a ty o której masz jutro to usg? Trzymam kciuki za ciebie no i życzę aby była księżniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia 3 synusiów-GRATULUJĘ :) Dzięki dziewczyny za wsparcie,zawiozłam synka do teściów,zobaczymy co będzie dalej,to paskudztwo zaraża najbardziej do 7 dni przed pojawieniem się wysypki i w ciągu pierwszych dni od pierwszego rzutu.... Jestem w stałym kontakcie z teściową,mały wstępnie ma być u niej do niedzieli,jak nic się nie rozwinie to znaczy że zwykła infekcja go dopadła,modlę się o to :) Pocieszający jest fakt właśnie,tak jak piszecie że choroba nie jest mocno zaraźliwa i rzadko chorują na nią dorośli....trzeba być dobrej myśli ale ja jestem z natury raczej histeryczką i już mnie wszystko boli.... :( Pozdrawiam cieplutko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano pojadę do labolatorium,muszę poszukać specjalistycznego i zrobię sobie badania CRP,IgG i IgM w klasie ogólnej oraz badania na przeciwciała parwowirusa w klasie IgG i IgM,pierwsze pokaże czy w moim organiźmie rozwija się jakaś infekcja a drugie czy chorowałam kiedykolwiek na rumień.... Najgorsze jest to że na wynik tego drugiego czeka się ok.2 tygodni ale nie wytrzymam siedząc tak biernie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganioczku kochany zrób sobie te badania, zrób. Będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu 3 synusiów gratuluję, to cudnie się wpasowałaś, idealnie dziewczynkowo. Aganioczku, bardzo Ci współczuję tego ogromnego stresu, bądz dobrej myśli. Ja nie chorowałam na różyczkę i w 1 ciaży miałam kontakt z tą chorobą, ale się nie zaraziłam. Też b. się stresowałam, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło, czego i Tobie życzę. Berniu trzymam kciuki, za usg. człuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Aganiok rozumiem cię że się stresujesz, bo jednak choroba jest tuż ,tuż, ale najlepszym wyjściem jest zrobić badania,by zobaczyć czy jakieś wirusiska nie mamy w organiżmie.Oby nie!!! Ja też nigdy nie chorowałam na różyczkę,bo z 1szej ciąży wyciągnęłam sobie kartę chorób na które byłam szczepiona i na które z nich chorowałam...i oby się nie przyplątało jakieś dziadostwo :-P Mamo 3 synusiów...no to staranka jak najbardziej dziewczynkowe miałaś,ale jak to jest w praktyce zobaczymy w póżniejszym czasie...Trzymam kciuki aby Ci się kochana udało ;-) Berniu, może jak przyjdziesz po usg (chociaż póżno) to coś skrobniesz ;-) bo my czekamy na każde wieści zdjątka ;-) Ja mam jutro połówkowe na godz.12.oo i powiem Wam że mam jakiś lęk,chociaż wiem że to głupie, bo jednak nastawiłam się do obu płci...z drugiej strony to się trochę obawiam czy maluszek pokaże to co ma między nóżkami,bo to różnie bywa :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka Bernia trzymam kciuki za wasze USG dzis i jutro!!! Jestem bardzo ciekawa co tam sie ukrywa pod serduchami, no i życze żeby były zdrowiutkie oczywiście :) Aganiok mam nadzieję ,że stres szybko minie i choroba ominie was szerokim łukiem. Mamusiu 3 synkow to wygląda na dziewczynkowe przytulanko, ciekawe jaki maluszek tam się rozwija;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki jeszcze raz dziewczyny,mój synuś na razie w porządku,ja znalazłam labolatorium które wykonuje te badania, 50 km ode mnie ale trudno...jutro z samego rana jadę.... Tymczasem staram sie o tym nie myśleć ale jest ciężko,głowa mnie rozbolała z tych nerwów :( Teraz myśle sobie że lepiej nie czytać za dużo w necie...wyobraźnia pracuje wtedy na najwyższych obrotach.... Dam znać jak coś będę wiedzieć... Bernia,trzymam kciuki za dzisiejsze usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) mama 3 synusiów- gratuluję!!! i moze akurat jak u naszej Kibickiej czwarta bedzie coreczka, tego Ci zycze:) (starania jak najbardziej dziewczynkowe:) Aganiok- nie martw sie na zapas, moj synek na jesien przechodzil ospe, wtedy to moj 4 miesiac, strasznie sie martwilam bo nie pamietam czy sama przechodzilam czy nie, ale nie zarazilam sie ani ja ani moj maz, choc on napewno nigdy nie chorowal. Powiem szczerze, ze ja to teraz sie martwie... bo dopadlo mnie paskudne grypsko:( Caly weekend +poniedzialek lezalam jak niezywa z bolem kosci, goraczka, i milionem innych dolegliwosci, no oglnie strasznie... dostalam tez antybiotyk (bo powiklalo sie z zatokami), temp. staralam sie zbijac paracetamolem ale wiadomo, grypa w ciazy to nic wskazanego, mam nadzieje, ze malej to nie zaszkodzilo:( Choc zdazylam sobie juz pare rzeczy poczytac na necie i oczywiscie nakrecic sie odpowiednio:(:( Berniu, Ninko - ja tez trzymam kciuki za Wasze usg! za zdrowe dzieciaczki upragnionej plci:) Kibicko - a co u Ciebie? jak samopoczucie? masz juz wszystko dla malutkiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusi 3 synusiów - serdecznie gratuluję🌼 zrobiłas wszystko co w Twojej mocy zeby szczęściu dopomóc. Teraz trzeba czekac na rezultaty. Wierzę, że bedą po twojej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko trzymam kciuki wielkie za usg, najważniejsze, żeby dzidzia zdrowa była i tego Ci życzę. Ciekawa jak tam Bernia? Aganioczku jestem z Tobą myslami i jestem dobrej myśli, napewno będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 synusiów ja wierzę, że tym razem będzie dziewczynka, a staranka na bank ziewczynkowe. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy jutro co tam za maluszek siedzi....;-) U Berni już zaczęła się wizyta....ogląda swojego słodziaka,he ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Bernia już pewnie po wizycie .. Ciekawe co tam usłyszała za nowinki .. Swoją drogą chciałam zapytac czy mogę też prosic o wciągnięcie mnie na liste staraczek? Czy macie jakieś reguły swoje tutaj odnośnie takich spraw? Buziaczki i spadam.. P.S. nakupiłam sobie dziś jogurcików i czekolady hihi ciekawe kto mnie teraz zmusi żeby to jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok-nie rozczyntuj sie w necie...bo to Ci tylko szkodzi...po co sie denerwowac...zrobisz badania...które napewno wyjda prawidłowo....masz tylko myślec pozytywnie..a infekcja gardełka o tej porze to normalka...mój ostatnio tez miał i wyleczylismy ... a katarek chyba znów wraca...hihihi...takze głowa do góry i nie doszukuj sie objawów... mama 3 synusiów-serdecznie Ci gratuluję...rok starań to faktycznie kawał czasu..życzę Ci żeby córeczka zrekompensowała ten długi czas wyczekiwan na 2 kreseczki... Ninka-czekamy na wieści odnosnie usg....trzymam kciuki Bernia-jak wyszlo usg...jak wspominam ten czas to nie mogłam sie doczekać...czas mi zlatywał od usg do usg...i każde ogladanie dzidziusia było dla mnie mega radościa ... kaddy-kuruj si ekochana...moze to chwilowe osłabienie organizmu, spowodowane rózniez ciażą...bedzie dobrze, zobaczysz...teraz taka paskudna pogoda...niby cieplej a wiatrzysko okropne...przynajmniej u mnie.....i jak juz dolecze synka..to znów z katarem wraca....i prosze Cie nie nakrecaj sie bo to ni epomaga...tylko ni epotrzebnie napędza ci stresu a wiesz ze w ciaży trzeba byc spokojnym, nie denerwowac sie, bo dzidzius przezywa to znacznie silniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny mamusiu - u mnie 5 cykl staran oficjalnie rozpoczety @ która juz sie kończy...biorę wisiołka od kilku dni mam nadzieje ze tym razem cos zdziałamy bo zaczynam sie z leksza niecierpliwic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka zapraszamy dopisz dane bo wszystkich nie znam:) to i ja zaktualizuje STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............5.........31.12.10...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczy nka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........3..........03.03.11 .....chłopiec AneczkaK............ BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Ewik78............32..........................dziewczynka / chłopiec Ewinka_...........33.........................dziewczynka/ dziewczynka Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE Ewelina29.........30.........................dziewczynka/Nicolas Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec Fikusowo..........26.........................dziewczynka/ dziewczynka Aganiok........................................dziewczynk a/dziewczynka Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/ Bernia.............35..............10.........dziewczynka / monico.........................................dziewczyn ka/ Kaddy.........................................dziewczynka /dziewczynka MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia................... imię Mamunia30.......30....................................... ...... HopeU.............?...........04.02.2011................. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :D Ja już po usg. miałam wczoraj napisac ale mąż siedział na kompie i giercował a poźniej usnęłam. Dzidzia jest zdrowiutka i rośnie jak na drożdżach. Wg rozmiaru jest o tydzień starsza. Wszystkie narządy są w porządku . Zapytałam o płec ale lekarz powiedział ze to jeszcze jest dośc szybko a ze dzidzi nic nie zwisa to nie przesądza jeszcze o płci. To sa jego słowa mniej więcej. Ale patrze na tym wydruku co są te pomiary dzidziusia i w rubryczce sex - pisze Female. Co to znaczy? Ninko czekamy na wieści od ciebie i trzymam kciukasy. Aganiok jak po badaniach i co u synka? Mam nadzieje, ze wszystko ok. Mnie dzisiaj coś głowa pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu female to znaczy po angielsku płec żeńska!!!!!!!!super ze wszystko jest ok i dzidzia zdrowo sobie rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się właśnie wydawało ale boje się myślec i nastawiac bo jednak lekarz powiedział ze to nic pewnego. Tzn nie użył słowa płec zeńska tylko powiedział że nic nie zwisa dzidziusiowi i że to nic nie znaczy. Sama zobaczyłam ten napis w rubryczce i teraz się denerwuje i boje abym sie nie nakreciła zabardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu najprawdopodobniej córeczka sobie tak szybciutko rośnie_Gratuuuuluję, no i najważniejsze, że zdrowa. Bardzo się cieszę, czekałaś długo, nie obeszło się, bez kłopotów ze zdrowiem, ta nadżerka, a tu proszę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia nie wiem jak po angielsku ale po francusku to też kobieta :P Uaktualniam się : STARACZKI : nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............9.........19.04.11...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczy nka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........3..........03.03.11 .....chłopiec AneczkaK............ BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Ewik78............32..........................dziewczynka / chłopiec Ewinka_...........33.........................dziewczynka/ dziewczynka Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE Ewelina29.........30.........................dziewczynka/ Nicolas Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec Fikusowo..........26.........................dziewczynka/ dziewczynka Aganiok........................................dziewczynk a/dziewczynka Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/ Bernia.............35..............10.........dziewczynka / monico.........................................dziewczyn ka/ Kaddy.........................................dziewczynka /dziewczynka MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia................... imię Mamunia30.......30....................................... ...... HopeU.............?...........04.02.2011................. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Berni
Ta rubryczka na wydruku usg oznacza że usg było robione u kobiety nie oznacza płci dziecka też tak miałam i się niepotrzebnie nakręciłam a u mnie synuś jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie może tak byc ze to chodzi o mnie. Dziewczynki może na razie wstrzymajcie się z tymi gratulacjami choc bardzo wam dziękuję za życzliwosc. Ninko czekamy na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu najwazniejsze ,ze dzidziulek caly i zdrowy.Mysle ,ze jest duza szansa na dziewczynke bo u mnie u chlopcow w tym wieku juz ewidentnie byly siusiaki i jajeczka ale tak jak mowisz nie nakrecaj sie jeszcze ;) Uaktualniam liste: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: Hanula12............34............4..........27.12.10.... ..dziewczynka Myszka281..........23............9.........19.04.11...... .dziewczynka Minutka 78..........32............5.........1.01.11.........dziewczy nka Mama 3 synusiów...28...........2.........2.01.11.........dziewczyn ka Ni_ka.................31............5.........6.04.11.. ......dziewczynka maja_81..............29...........4.........7.01.11.. ......dziewczynka Kasiauk...............32...........3..........03.03.11 .....chłopiec AneczkaK............30..........1...........16.04.11........dziewczynka BRZUCHATKI : nick..............wiek......termin porodu.....planowana płeć/płeć z usg Ewik78............32..........................dziewczynka / chłopiec Ewinka_...........33.........................dziewczynka/ dziewczynka Kate83.............27..............5..........chłopiec SZCZĘŚLIWE Ewelina29.........30.........................dziewczynka/ Nicolas Kubolinka..........31.............. 7.........chłopiec Fikusowo..........26.........................dziewczynka/ dziewczynka Aganiok........................................dziewczynk a/dziewczynka Ninka ..............27..............8..........dziewczynka/ Bernia.............35..............10.........dziewczynka / monico.........................................dziewczyn ka/ Kaddy.........................................dziewczynka /dziewczynka MAMUSIE : nick..............wiek......data urodzenia................... imię Mamunia30.......30....................................... ...... HopeU.............?...........04.02.2011................. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×